Dorostenky do 52 kg
Denisa Turková - TJ Viktorie Bohumín
Dorostenky do 63 kg
Martina Smejkalová - Spal Strength Gym
Dorostenky do 72 kg
Eliška Marhounová - Powerlifting School
Natalia Curzydlo - TJ Viktorie Bohumín
Dorostenky do 84 kg
Michaela Kanátová - TJ Olympia Zlín
Juniorky do 52 kg
Nikol Barkociová - TJ Sokol Lanžhot
Nikola Styblíková - TJ Svitavy
Juniorky do 57 kg
Adéla Pustějovská - Spal Strength Gym
Juniorky do 63 kg
Kateřina Prípadová - TJ TZ Prosport Rakovník
Kateřina Šupíková - Sportovní klub Zlobr Sedlčany
Juniorky do 72 kg
Lucie Daňková - TJ Olympia Zlín
Diana Picková - Sportovní klub Zlobr Sedlčany
Juniorky do 84 kg
Michaela Dubská - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
Jitka Frühbauerová - Powerlifting Jihlava
Ženy masters I do 63 kg
Edita Kanátová - TJ Olympia Zlín
Lenka Gerychová - TJ Olympia Zlín
Ženy masters I do 72 kg
Lucie Šuková - SKST Litvínov
Ženy masters I do 84 kg
Alena Krčmářová - TJ Sokol Nymburk
Ženy masters II do 52 kg
Václava Zodererová - TJ Sokol Žižkov
Ženy masters II do 63 kg
Jitka Mašková - TJ Sokol Lanžhot
Ženy masters II do 72 kg
Simona Košařová - Colbert club SSK Vítkovice
Ženy masters III do 84 kg
Hana Takáčová - TJ Sokol Nymburk
Miroslava Matějovská - Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
Ženy masters IV do 63 kg
Adina Hyková - TJ TZ Prosport Rakovník
Dorostenci do 66 kg
Tomáš Fryček - TJ Sokol Vejprnice Dorostenci do 74 kg
Kevin Tóth - Colbert club SSK Vítkovice
Dorostenci do 83 kg
Jakub Kaderka - SK Fitness Gym Olomouc
Adam Vala - TJ TZ Prosport Rakovník
Lukáš Wasserbauer - TJ Olympia Zlín
Pavel Řezáč - TJ Olympia Zlín
Robert Sporka - TJ Sokol Vejprnice
Miroslav Launer - TJ Lokomotiva Krnov
Vítek Kněbort - PWL Vision Nutrition
Jan Majerský - TJ Sokol Bílina
Dominik Čonka - TJ Svitavy
Dorostenci do 93 kg
Radek Šmejkal - Powerlifting School
Jiří Veverka - Powerlifting Jihlava
Adam Kubový - Colbert club SSK Vítkovice
Filip Rybár - TJ Přeštice
Jiří Dammer - TJ Sokol Vejprnice
Daniel Cibulka - TJ Sokol Vejprnice
Dorostenci do 105 kg
Štěpán Küschner - Colbert club SSK Vítkovice
Josef Sladký - TJ Sokol Vejprnice
Šimon Král - TJ Sokol Vejprnice
Vojtěch Klabal - TJ Olympia Zlín
Dorostenci do 120 kg
Nicolas Tóth - Colbert club SSK Vítkovice
Jiří Jersák - PWL Vision Nutrition
Vojtěch Šerber - TJ Sokol Bílina
Junioři do 66 kg
Tomáš Vorel - Powerlifting Brno
Junioři do 74 kg
Jan Bolech - Powerlifting Brno
Robin Knápek - TJ Ústí nad Orlicí
Jakub Modráček - PWL Vision Nutrition
Junioři do 83 kg
Daniel Lochman - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Tomáš Němec - Colbert club SSK Vítkovice
Libor Mikš - Colbert club SSK Vítkovice
Junioři do 93 kg
Vojtěch Anderle - TJ Spartak Pelhřimov
Tomáš Roháček - Powerlifting Brno
Erik Honzík - Spal Strength Gym
Lubomír Netopil - TJ Olympia Zlín
Aleš Garčic - PWL Vision Nutrition
Junioři do 105 kg
Jiří Hamouz - TJ TZ Prosport Rakovník
Luděk Dvořák - TJ Sokol Jemnice
Petr Jeřábek - Spal Strength Gym
Petr Daněk - TJ Sokol Lanžhot
Jakub Kruchňa - Sportovní klub Zlobr Sedlčany
Jan Matulík - TJ Svitavy
|
Junioři do 120 kg
Vít Kučera - Iron Warriors
David Havlíček - Iron Warriors
Denis Kurečka - Colbert club SSK Vítkovice
David Bárek - Powerlifting Brno
Junioři nad 120 kg
Jakub Veselský - SK Fitness Gym Olomouc
Marek Novák - TJ Olympia Zlín
Muži masters I do 59 kg
Martin Čech - TJ Bystřice pod Hostýnem
Muži masters I do 66 kg
Zdeněk Stuchlík - Colbert club SSK Vítkovice
Muži masters I do 74 kg
Martin Dolejš - TJ Sokol Vejprnice
Marcel Rosler - PWL Vision Nutrition Muži masters I do 83 kg
Marek Polák - SK Fitness Gym Olomouc
Luděk Vymětal - Spal Strength Gym
Kamil Večera - TJ Olympia Zlín
Muži masters I do 93 kg
Jiří Furch - TJ Sokol Vranovice
Vladimír Nebola - TJ Spartak Letohrad
Petr Šlosár - Spal Strength Gym
Ladislav Dorotík - TJ Olympia Zlín
Jaroslav Klabal - TJ Olympia Zlín
Josef Lipka - SK Fitness Gym Olomouc
Muži masters I do 105 kg
Radim Kopal - SKST Litvínov
Karel Rada - Fitness Staňkov
Lukáš Budiš - Powerlifting Hodonín
Andrei Rozboril - Powerlifting Hodonín
Radek Omamik - TJ Olympia Zlín
Zdeněk Cipriján - TJ Sokol Bílina
Zdeněk Ponocný - TJ Sokol Bílina
Muži masters I do 120 kg
Stanislav Macák - SK Fitness Gym Olomouc
Miroslav Slovák - TJ Sokol Nymburk
Pavol Demčák - TJ Sokol Nymburk
Muži masters I nad 120 kg
Marián Přibyl - TJ TZ Prosport Rakovník
Lukáš Doubek - TJ Sokol Nymburk
Jan Vítek - Powerlifting School
Jaroslav Šoukal - TJ Sokol Vejprnice
Jan Filo - PWL Vision Nutrition
Muži masters II do 74 kg
Pavel Plesar - Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
Muži masters II do 83 kg
Ladislav Konopásek - TJ TZ Prosport Rakovník
Vladimír Medek - Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
Petr Zámečník - TJ Olympia Zlín
Muži masters II do 93 kg
Jiří Kati - Colbert club SSK Vítkovice
Michal Sekot - Fitness Staňkov
Vladimír Turtev - TJ Kralupy
Muži masters II do 105 kg
Pavel Vyskočil - TJ Sokol Praha Vršovice
Oskar Janiak - TJ Sokol Vítkovice
JIří Psota - Sporting Apis Praha
Miroslav Botlík - TJ Sokol Vejprnice
Jiří Gryga - TJ Olympia Zlín
Muži masters II do 120 kg
Jiří Krčmář - TJ Sokol Nymburk
Vilém Bém - Colbert club SSK Vítkovice
Aleš Černošek - TJ Olympia Zlín
Zoltán Kanát - TJ Olympia Zlín
Muži masters II nad 120 kg
Lubomír Růžička - Silový trojboj Holba Hanušovice
Jan Verbič - TJ Sokol Vejprnice
Jiří Kadlec - TJ Sokol Bílina
Muži masters III do 83 kg
Ladislav Thun - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Jaroslav Zimola - Silový trojboj Holba Hanušovice
František Michalczyk - Colbert club SSK Vítkovice
Muži masters III do 93 kg
Čestmír Wolf - Colbert club SSK Vítkovice
Ivo Huser - Colbert club SSK Vítkovice
Luboš Maršík - TJ Svitavy
Muži masters III do 105 kg
Josef Ptáček - TJ Spartak Pelhřimov
Marcel Anděl - TJ Sokol Jemnice
Muži masters III do 120 kg
Jiří Krištofík - Colbert club SSK Vítkovice
Josef Duna - TJ Sokol Vejprnice
Muži masters III nad 120 kg
Milan Mrázek - TJ Sokol Lanžhot
Emil Mojžíšek - Colbert club SSK Vítkovice
Muži masters IV do 83 kg
Antonín Soušek - SK Fitness Gym Olomouc
Jaroslav Fajkus - Colbert club SSK Vítkovice
Muži masters IV do 105 kg
František Hromas - TJ Spartak Pelhřimov
Muži masters IV do 120 kg
Stanislav Krček - TJ Olympia Zlín
|