Reklama:

Mistrovství Slovenska v tahání kamionu 2019 - pozvánka

1.691 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Slovenská asociace silných mužů připravuje ve spolupráci s obchodním centrem Zemplín první Mistrovství Slovenska v tahání kamionu. V Michalovcích tak diváci již 26. října uvidí strongmany ze Slovenska tahat a přitahovat kamion o váze 7,5 tuny.

V sobotu se na parkovišti před obchodním centrem střetnou siláci ve dvou kategoriích - do 105 kg a open, tedy bez váhového limitu. Soutěžit může přijít jak pravidelný účastník siláckých zápolení, tak i úplný nováček. Závod je otevřený i pro zahraniční závodníky, kteří mají zájem přijet na východní Slovensko na šampionát v tahání kamionu. V sobotu tak diváci před OC Zemplín poznají historicky prvního mistra Slovenska.

Vážení závodníků do 105 kg může probíhat v Trenčíně v pátek od 12 hodin anebo následně v sobotu před závodem. Začátek samotného závodu je pak naplánovaný na 13. hodinu. Nejdříve budou borci kamion tahat na speciálních popruzích, poté se pokusí jej vsedě přitáhnout. Výsledné časy se sečtou a ten nejrychlejší ze závodníků se stane mistrem Slovenska.

Přijďte i Vy v sobotu 26. října před OC Zemplín v Michalovcích, kde budou mimo jiné připraveny i soutěže pro diváky. Těšíme se na Vás!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra