Reklama:

Garaj a Mayerová se v Sarajevu zúčastní WAKO MS v kickboxu

5.575 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Bojové sporty

[Tisková zpráva] Tři členové popradského PAGA Gymu, který vznikl na začátku tohoto roku, byli nominováni v rámci realizace státní sportovní reprezentace na WAKO mistrovství světa seniorů v kickboxu, které se koná ve dnech 20. - 27. října 2019 v Sarajevu (Bosna a Hercegovina).

Tyto "fightery" vybírá Slovenský svaz kickboxu na základě jejich výsledků, trénovanosti a zdravotního stavu. WAKO je nejsilnější amatérská asociace kickboxu na světě, ve které si mohou v rámci amatérských pravidel změřit síly amatéři i profesionálové.

Popradský oddíl PAGA Gym se nezaměřuje pouze na tréninky kickboxu, ale také si máte možnost vyzkoušet "novodobý fenomén" bojových sportů MMA nebo funkční tréninky pod vedením zkušených trenérů.

Nominovanými byli Samuel Hadzima, Pavel Garaj a Barbora Mayerová. První jmenovaný se bohužel světového šampionátu zúčastnit nemůže z důvodu nedostatku pracovního volna u svého zaměstnavatele.

Barbora Mayerová se představí v disciplíně low kick ve váhové kategorii do 52 kg. Jelikož je registrace již uzavřena, tak už dopředu víme, že bude mít na světovém šampionátu ve své váhové kategorii 12 soupeřek.

Rovněž v disciplíně low kick se představí Pavel Garaj. Ten se v rámci přípravy na MS zúčastnil boxerského soustředění za "velkou louží" v New Yorku. Ve váhové kategorii do 75 kg se postaví tváří v tvář 20 nejlepším bojovníkům z celého světa.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
silapo.72 (06:44) • Ano bylo, dodatecne dostal Cenu sympatie + nejake financni oceni
magazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
ygg (23:01) • Jj, to byl tenkrát slušný zářez, byť jak píšeš neúmyslný. Nebylo tam taky nějaké oceněn...
magazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
PavelV (21:29) • Tam vznikla chyba v součtu, jak později interně vyšlo najevo. Pořadatel (EVLs) se mu om...
magazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
1boris111 (20:28) • Slavojovi nikdo nebere to,že objemy a připravenosti na přední příčky má,ale stále si ne...
magazínLenka Červená - rozhovor po Mistrovst...
Noremorsedan (19:41) • Lenko, Jste naprosto neuvěřitelná! Úžasná, perfektní...prostě skvělá! Moc Vám fandím, a...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra