Reklama:

Mistrovství Evropy v bench-pressu mužů, žen, juniorů a masters 2019 - výsledky

8.541 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

V kalendáři soutěží v powerliftingu přichází na řadu evropský šampionát v bench-pressu, který se uskuteční ve finském Tampere ve dnech 16. - 19. října. V listině nominovaných jsme tentokrát napočítali hned 16 závodníků z České republiky, jejichž přehled si můžete prohlédnout níže. Stejně tak Vám nabízíme časový harmonogram šampionátu.

V tomto článku Vám budeme přinášet dostupné výsledky, které budeme průběžně doplňovat. Aktuální dění na šampionátu můžete on-line sledovat zde.


Výsledky jsou průběžně doplňovány!

20. 10. 12:00 - doplněny kompletní výsledky - Jaroslav Šoukal má zlato!
19. 10. 12:00 - doplněny pátečníí výsledky - Khaled Ghazal a Jan Pinc mají zlato!
18. 10. 09:00 - doplněny čtvrteční výsledky - David Horník má zlato, Martin Prokop má stříbro, Denisa Turková, Václav Vlk a Denis Kurečka mají bronz!
17. 10. 10:00 - doplněny středeční výsledky - Jiří Horník má zlato!


Naši reprezentanti

Petra Švadlenková ženy do 72 kg 7. místo výkon 80,0 kg
Denisa Turková juniorky do 52 kg 3. místo výkon 65,0 kg
Lucie Daňková juniorky do 72 kg 4. místo výkon 115,0 kg
Tereza Herrmannová juniorky do 72 kg 5. místo výkon 112,5 kg
Zdeněk Tuháček muži do 93 kg 5. místo výkon 210,0 kg
Zbyněk Krejča muži do 120 kg 6. místo výkon 295,0 kg
Milan Selinger muži do 120 kg 5. místo výkon 302,5 kg
Jaroslav Šoukal muži nad 120 kg 1. místo výkon 347,5 kg
Milan Špingl muži nad 120 kg 5. místo výkon 310,0 kg
David Horník junioři do 66 kg 1. místo výkon 105,0 kg
Václav Vlk junioři do 105 kg 3. místo výkon 247,5 kg
Martin Prokop junioři do 120 kg 2. místo výkon 230,0 kg
Denis Kurečka junioři do 120 kg 3. místo výkon 200,0 kg
Khaled Ghazal muži masters I do 105 kg 1. místo výkon 275,0 kg
Jan Pinc muži masters I nad 120 kg 1. místo výkon 280,0 kg
Jiří Horník muži masters IV do 105 kg 1. místo výkon 140,0 kg


Zprávy z místa dění

Petr Slanička nám zaslal několik fotografií z místa dění.

Sobota 19. října:

Pátek 18. října:

Čtvrtek 17. října:


Časový harmonogram

datum začátek kategorie
středa 16. 10. 2019 11:00 ženy masters I až masters IV
14:00 muži masters III a masters IV
čtvrtek 17. 10. 2019 11:00 juniorky
13:30 junioři
16:00 muži masters II
pátek 18. 10. 2019 11:00 muži masters I
14:00 ženy
sobota 19. 10. 2019 11:00 muži do 59 kg až do 93 kg
14:00 muži do 105 kg až nad 120 kg


Ženy

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Simoniants Karina 1977 Rusko 46,73 100,0 105,0 112,5 105,0 686,36
2. Demian Zina 1997 Ukrajina 46,51 80,0 85,0 85,0 85,0 595,71

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Vedmid Oksana 1991 Ukrajina 51,40 130,0 137,5 142,5 142,5 806,44
2. Sandvik Marcela 1974 Finsko 51,62 107,5 112,5 115,0 112,5 679,32
3. Nyers Monika 1978 Maďarsko 50,02 102,5 110,0 112,5 110,0 680,84
4. Iaksterkina Anastasiia 1991 Rusko 51,71 105,0 110,0 115,0 110,0 668,26
5. Petroczki Magdolna 1968 Maďarsko 51,16 80,0 87,5 90,0 87,5 577,66

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Haugen Mikkelsen Hilde 1991 Norsko 56,87 130,0 135,0 140,0 140,0 750,61
2. Beer Monika 1974 Slovensko 53,51 105,0 105,0 112,5 112,5 666,18
3. Salamon Erika 1973 Maďarsko 55,90 107,5 110,0 112,5 110,0 641,69
4. Petukhova Alesia 1997 Rusko 54,00 105,0 107,5 110,0 107,5 643,03

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Vilmar Matilda 1996 Švédsko 62,83 150,0 152,5 155,0 155,0 765,71
2. Rames Maj 1989 Dánsko 62,30 147,5 147,5 152,5 152,5 760,20
3. Yultsova Viktoria 2002 Rusko 62,62 132,5 132,5 140,0 140,0 714,35
4. Solbakken Fjeld Linn Helen 1992 Norsko 62,28 130,0 132,5 137,5 137,5 707,43
5. Hakulinen Maria 1990 Finsko 61,65 120,0 125,0 132,5 132,5 693,16
6. Partanen Anna-Eveliina 1988 Finsko 62,75 120,0 127,5 135,0 120,0 643,53
7. Jordan Faye 1982 Velká Británie 62,48 110,0 110,0 112,5 112,5 618,40
8. Palagyi Zsanett 1986 Maďarsko 61,07 110,0 110,0 110,0 110,0 615,70
- Hole Ruth 1989 Norsko 62,32 125,0 125,0 125,0 - -

Kategorie do 72 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Hammarstrom Andrea 1977 Švédsko 70,30 160,0 162,5 162,5 162,5 749,85
2. Chistiakova Yulia 1989 Rusko 70,74 155,0 160,0 162,5 162,5 747,72
3. Gulidova Maria 1989 Rusko 70,18 135,0 140,0 145,0 145,0 694,22
4. De Vries Maaike 1994 Nizozemsko 70,76 120,0 125,0 130,0 130,0 643,85
5. Cowell Kimberley 1988 Velká Británie 67,79 115,0 122,5 122,5 115,0 606,05
6. Steedman Rachel 1995 Velká Británie 71,49 110,0 115,0 120,0 115,0 593,63
7. Švadlenková Petra 1992 Česká republika 71,73 75,0 75,0 80,0 80,0 482,25
- Lindstroem Pernille 1988 Dánsko 71,34 135,0 135,0 135,0 - -

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Baranova Ekaterina 1992 Rusko 83,26 170,0 175,0 192,5 192,5 783,72
2. Engskar Eva 1973 Norsko 83,82 192,5 192,5 195,0 192,5 781,53
3. Edvall Anna 1976 Švédsko 83,63 160,0 167,5 170,0 170,0 718,34
4. Kristensen Linda 1977 Norsko 80,40 160,0 165,0 167,5 167,5 722,51

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Hugdal Hildeborg 1983 Norsko 127,90 215,0 220,0 235,5 215,0 724,15
2. Rehoff Christensen Annett 1965 Dánsko 125,54 197,5 202,5 215,0 202,5 700,36
3. Jensen Maria Kamp 1985 Dánsko 102,32 185,0 185,0 187,5 187,5 711,77
4. Pugovkina Alla 1975 Rusko 96,07 165,0 165,0 167,5 167,5 675,82
5. Berry Laura 1982 Velká Británie 91,74 157,5 157,5 165,0 165,0 680,23
6. Gough Jackie 1977 Velká Británie 144,55 140,0 150,0 160,0 140,0 541,71


Juniorky

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Demian Zina 1997 Ukrajina 46,85 45,0 50,0 55,0 55,0 455,41

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Smolekho Tatiana 1996 Rusko 51,69 112,5 115,0 117,5 117,5 699,61
2. Goncharenko Alena 1997 Rusko 50,86 107,5 107,5 112,5 107,5 663,87
3. Turková Denisa 2003 Česká republika 51,46 60,0 65,0 65,0 65,0 482,00

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Chashchukhina Veronika 2000 Rusko 56,21 105,0 112,5 117,5 105,0 620,70
2. Sabathy Marlene 1996 Rakousko 56,18 87,5 92,5 97,5 92,5 572,72
- Usova Veronika 1998 Rusko 56,63 117,5 117,5 117,5 - -

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Churilova Nadezhda 1996 Rusko 62,00 122,5 130,0 137,5 122,5 655,89
2. Mikulasova Natalia 1999 Slovensko 62,41 92,5 95,0 100,0 100,0 574,70
3. Szabo Lili 2000 Maďarsko 62,34 70,0 85,0 95,0 85,0 522,11
- Kals Carina 1996 Rakousko 62,78 95,0 95,0 95,0 - -

Kategorie do 72 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Cherkashova Ekaterina 1997 Rusko 69,02 137,5 142,5 147,5 147,5 707,46
2. Mikryukova Anna 1999 Rusko 66,26 130,0 137,5 142,5 137,5 687,21
3. Johansson Emma 1996 Švédsko 70,32 135,0 140,0 145,0 135,0 661,54
4. Daňková Lucie 2000 Česká republika 70,46 107,5 115,0 115,0 115,0 596,93
5. Herrmannová Tereza 1999 Česká republika 70,70 105,0 112,5 117,5 112,5 588,16

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Engskar Ramsrud M. 1999 Norsko 81,42 157,5 162,5 165,0 165,0 711,61
2. Okhorzina Anastasiia 1997 Rusko 76,91 120,0 132,5 137,5 132,5 630,70

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Nikolaenko Alina 1997 Rusko 88,72 132,5 132,5 132,5 132,5 599,67


Ženy masters I

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Bergmann Vibeke 1979 Dánsko 45,71 65,0 70,0 70,0 65,0 507,13
2. Ronkainen Katja 1973 Finsko 46,64 50,0 55,0 55,0 55,0 456,22

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Nyers Monika 1978 Maďarsko 50,24 85,0 92,5 102,5 102,5 647,05
2. Hughes Amanda 1979 Velká Británie 51,12 50,0 72,5 75,0 75,0 525,31

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Salamon Erika 1973 Maďarsko 56,00 102,5 112,5 115,0 112,5 650,78

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Heikkila Anne 1978 Finsko 62,20 102,5 105,0 107,5 105,0 593,14
2. Izindre Annelie 1972 Švédsko 60,81 100,0 102,5 105,0 100,0 580,90

Kategorie do 72 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Voho Tiina 1973 Finsko 71,31 110,0 115,0 117,5 117,5 602,14
2. Johansson Ulrika 1972 Švédsko 68,75 115,0 115,0 117,5 115,0 602,67
3. Kirkland Wendie 1972 Velká Británie 70,59 105,0 110,0 115,0 115,0 596,50
4. Ruus Katarina 1977 Švédsko 71,12 110,0 115,0 117,5 115,0 594,80
5. Ristolainen Paivi 1970 Finsko 71,44 72,5 75,0 75,0 72,5 459,04

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kristensen Linda 1977 Norsko 80,26 152,5 160,0 - 160,0 701,12
2. Linna Joanna 1974 Finsko 83,58 60,0 125,0 130,0 125,0 590,60
3. Kudriavtceva Ellina 1975 Rusko 79,54 115,0 115,0 125,0 115,0 571,43
- Karppinen Terhi 1976 Finsko 76,74 100,0 100,0 100,0 - -
- Rohr Pernilla 1972 Švédsko 83,52 125,0 125,0 125,0 - -

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Elokhova Svetlana 1971 Rusko 136,97 155,0 160,0 165,0 160,0 591,38
2. Bouskill Sarah 1979 Velká Británie 119,69 130,0 155,0 160,0 130,0 544,22


Ženy masters II

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Petroczki Magdolna 1968 Maďarsko 51,26 75,0 80,0 85,0 85,0 566,62

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Pajuharju Eira 1964 Finsko 55,80 70,0 75,0 80,0 75,0 506,65

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Cabos Marie 1967 Francie 57,67 90,0 95,0 100,0 100,0 594,45
2. Angenot Sophie 1966 Francie 61,20 75,0 80,0 80,0 75,0 489,91
3. Magazing Larisa 1965 Rusko 59,82 65,0 70,0 75,0 70,0 475,57

Kategorie do 72 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Skogman Seija 1965 Finsko 68,69 80,0 85,0 90,0 85,0 504,93

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Gransard Nathalie 1964 Francie 94,58 110,0 112,5 115,0 112,5 534,96
2. Jordebo Ann 1960 Švédsko 100,98 105,0 112,5 115,0 105,0 506,54


Ženy masters III

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Knutars Aira 1954 Finsko 51,34 70,0 72,5 75,0 75,0 524,32
2. Roche Martine 1956 Francie 50,10 65,0 67,5 72,5 72,5 519,34

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kemppainen Pirjo 1951 Finsko 55,19 30,0 32,5 35,0 35,0 352,29

Kategorie do 72 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Herbin Evelyne 1956 Francie 68,58 80,0 85,0 87,5 85,0 505,19

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Mynttinen Merja 1958 Finsko 82,42 100,0 105,0 110,0 105,0 536,04


Ženy masters IV

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kumpuniemi Eila 1942 Finsko 45,87 37,5 42,5 45,0 45,0 412,23

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Heligon Francoise 1943 Francie 55,07 65,0 65,0 71,0 71,0 493,58


Muži

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Smirnov Oleg 1990 Rusko 58,07 190,0 200,0 206,0 206,0 836,40
2. Wszola Dariusz 1978 Polsko 58,96 170,0 175,0 180,0 175,0 725,03

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Urusov Stanislav 1991 Rusko 65,29 220,0 225,0 230,0 230,0 820,21
2. Harashchenko Ihor 1988 Ukrajina 65,84 225,0 227,5 232,5 227,5 807,21
3. Frasl Andreas 1983 Rakousko 64,13 210,0 215,0 227,5 215,0 789,37
4. Grotkowski Mariusz 1989 Polsko 65,51 207,5 215,0 217,5 207,5 753,58
5. Savolainen Antti 1978 Finsko 65,85 195,0 207,5 217,5 207,5 750,29
6. Gideon Aaron 1980 Velká Británie 64,09 162,5 170,0 182,5 170,0 658,39

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Luchkin Dmitrii 1986 Rusko 73,45 245,0 250,0 250,0 250,0 796,86
2. Balenkov Andriy 1981 Ukrajina 73,76 250,0 250,0 252,5 250,0 794,30
3. Nazarenko Aleksei 1989 Rusko 73,88 235,0 235,0 235,0 235,0 755,12
4. Balawejder Adam 1981 Polsko 73,69 217,5 235,0 235,0 217,5 711,93
5. Franklin Emmanuel 1984 Velká Británie 70,05 200,0 200,0 217,5 200,0 693,44

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ivashkin Mykyta 1991 Ukrajina 81,90 275,0 285,0 290,0 290,0 829,42
2. Butsin Stanislav 1990 Rusko 82,75 280,0 287,5 292,5 287,5 817,67
3. Friche Mads 1983 Dánsko 82,75 255,0 260,0 270,0 270,0 777,24
4. Zalewski Rafal 1983 Polsko 82,81 260,0 270,0 272,5 260,0 753,77
- Dronga Renars 1988 Lotyšsko 82,59 245,0 245,0 245,0 - -
- Hallfors Teemu 1995 Finsko 82,96 225,0 225,0 235,0 - -

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Wegiera Jan 1965 Polsko 92,61 300,0 307,5 307,5 300,0 785,44
2. Dahlkvist Oliver 1995 Švédsko 92,86 280,0 280,0 302,5 280,0 741,88
3. Champ Andy 1983 Velká Británie 92,24 250,0 260,0 265,0 265,0 713,17
4. Nocek Grzegorz 1973 Polsko 91,86 262,5 265,0 267,5 262,5 709,69
5. Tuháček Zdeněk 1986 Česká republika 91,96 210,0 222,5 222,5 210,0 597,56
- Joakim Wang 1983 Švédsko 91,09 285,0 287,5 287,5 - -
- Krymov Andrii 1985 Ukrajina 92,85 307,5 307,5 307,5 - -

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Savelev Egor 1994 Rusko 104,49 322,5 327,5 330,0 330,0 788,62
2. Bettiar Volodymyr 1984 Ukrajina 104,12 320,0 320,0 327,5 327,5 785,39
3. Kuosma Petri 1979 Finsko 104,91 300,0 300,0 305,0 305,0 738,42
4. Skrib Lukas 1994 Slovensko 103,67 280,0 290,0 290,0 290,0 714,22
5. Ivarsson Mattias 1987 Švédsko 104,92 290,0 302,5 302,5 290,0 709,36
6. Mae Hjalmar 1980 Estonsko 104,48 265,0 277,5 277,5 265,0 662,55
7. Gibson Michael 1987 Velká Británie 103,86 250,0 262,5 290,0 250,0 635,55
8. Balsby Jeppe Frost 1986 Dánsko 104,56 227,5 235,0 252,5 235,0 604,09
- Sharp Duncan 1983 Velká Británie 104,52 270,0 270,0 292,5 - -

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Leskovets Viktor 1990 Ukrajina 108,03 330,0 330,0 350,0 350,0 811,64
2. Usov Sergey 1993 Rusko 118,69 340,0 350,0 352,5 350,0 770,63
3. Hole Per Marius 1989 Norsko 119,04 340,0 350,0 352,5 340,0 751,62
4. Ovsonka Peter 1982 Slovensko 119,25 300,0 302,5 302,5 302,5 684,22
5. Selinger Milan 1984 Česká republika 119,84 292,5 302,5 307,5 302,5 682,48
6. Krejča Zbyněk 1974 Česká republika 118,19 295,0 305,0 305,0 295,0 673,98
7. Mikkelsen Jesper 1989 Dánsko 119,66 295,0 302,5 305,0 295,0 669,69
- Marshall Martin 1987 Velká Británie 115,27 220,0 220,0 220,0 - -

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Šoukal Jaroslav 1972 Česká republika 176,70 347,5 357,5 357,5 347,5 636,73
2. Sandvik Kenneth 1975 Finsko 142,14 332,5 337,5 337,5 337,5 684,27
3. Kovalchuk Yuriy 1979 Ukrajina 125,17 325,0 325,0 332,5 332,5 719,35
4. Litvinenko Artem 1990 Rusko 140,00 315,0 327,5 337,5 327,5 673,00
5. Špingl Milan 1980 Česká republika 147,97 297,5 310,0 330,0 310,0 628,67
- McColl Alastair 1981 Norsko 143,75 330,0 335,0 335,0 - -
- Pettersson Niklas 1991 Švédsko 159,37 362,5 362,5 375,0 - -


Junioři

Kategorie do 53 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ezhov Aleksei 1998 Rusko 52,97 65,0 77,5 87,5 77,5 453,67

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kinishchuk Rostyslav 1999 Ukrajina 58,93 135,0 142,5 150,0 150,0 645,43

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Horník David 2004 Česká republika 64,87 85,0 95,0 105,0 105,0 464,28

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Pankov Sergei 1997 Rusko 73,74 205,0 215,0 222,5 222,5 724,32
2. Balogh Natan 2000 Maďarsko 73,37 220,0 220,0 222,5 220,0 720,67
3. Kumpulainen Eetu 1998 Finsko 73,72 182,5 190,0 222,5 190,0 641,56
4. Burba Rokas 2001 Litva 73,85 182,5 190,0 192,5 182,5 621,63

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Hladkyi Viktor 1998 Ukrajina 79,89 220,0 235,0 235,0 235,0 713,41
2. Franklin Kris 1996 Velká Británie 82,59 210,0 210,0 222,5 222,5 668,37
3. Foris Martin 1997 Slovensko 78,00 205,0 210,0 220,0 220,0 689,17

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Hagen Henrik 1998 Norsko 92,85 240,0 250,0 260,0 260,0 699,70
2. Golovin Artem 1996 Rusko 92,57 235,0 235,0 235,0 235,0 648,11

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Roenko Evgenii 1996 Rusko 104,42 300,0 315,0 323,0 323,0 775,34
2. Simakhin Roman 1996 Rusko 95,92 285,0 285,0 315,0 285,0 737,51
3. Vlk Václav 2000 Česká republika 103,41 240,0 247,5 250,0 247,5 632,21

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Rakhmatullin Bulat 1998 Rusko 113,69 270,0 280,0 290,0 290,0 678,73
2. Prokop Martin 1999 Česká republika 111,62 215,0 225,0 230,0 230,0 574,10
3. Kurečka Denis 1999 Česká republika 118,30 190,0 200,0 205,0 200,0 503,82
4. Rimsa Eimantas 1997 Litva 105,16 180,0 190,0 202,5 190,0 515,28

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Nemov Vladislav 1996 Rusko 128,85 250,0 260,0 260,0 260,0 585,99


Muži masters I

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Molnar Gabor 1978 Maďarsko 65,45 150,0 155,0 160,0 160,0 618,40
2. Niemi Petri 1971 Finsko 61,71 135,0 140,0 145,0 145,0 604,26
3. Kotwica Piotr 1975 Polsko 65,80 145,0 150,0 150,0 145,0 573,09
4. Pauza Valdas 1973 Litva 65,55 130,0 130,0 135,0 135,0 546,29

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Szendera Rafal 1971 Polsko 73,61 200,0 202,5 205,0 205,0 680,58
2. Nosach Evgenii 1976 Rusko 73,81 185,0 192,5 200,0 200,0 666,47
3. Haapamaki Jani 1979 Finsko 73,41 190,0 192,5 197,5 197,5 662,75
4. Zelazko Bartosz 1973 Polsko 73,67 197,5 197,5 197,5 197,5 661,02

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Melekhin Sergei 1972 Rusko 82,52 200,0 207,5 207,5 207,5 634,02
2. Lorentzen Ove Henning 1971 Norsko 81,93 190,0 195,0 200,0 200,0 619,59
3. Liimatainen Antti 1976 Finsko 82,35 190,0 190,0 200,0 190,0 594,30
4. Pryakhin Stanislav 1975 Rusko 82,61 180,0 180,0 192,5 180,0 569,95
5. Zekevicius Dainius 1976 Litva 80,70 170,0 170,0 180,0 170,0 555,12
- Pinguet Cyril 1972 Francie 82,18 210,0 210,0 210,0 - -
- Vikla Tomi 1970 Finsko 82,92 230,0 230,0 230,0 - -

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Wetzstein Thomas 1974 Rakousko 91,97 245,0 255,0 275,0 255,0 693,21
2. Pidanic Lubomir 1978 Slovensko 91,89 240,0 240,0 255,0 240,0 661,67
3. Vahl Mirko 1977 Německo 91,88 217,5 222,5 222,5 222,5 624,47
4. Dawidowicz Robert 1972 Švédsko 92,47 207,5 212,5 215,0 215,0 606,18
5. Cherkasheninov Viktor 1977 Ukrajina 92,27 210,0 210,0 212,5 212,5 601,66
6. Goldhahn Thomas 1978 Německo 91,82 205,0 210,0 222,5 210,0 598,11
7. Kangasjarvi Aki 1977 Finsko 91,72 190,0 202,5 212,5 190,0 555,88

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ghazal Khaled 1972 Česká republika 104,33 257,5 257,5 275,0 275,0 682,51
2. Kyntaja Jari 1971 Finsko 102,65 242,5 242,5 242,5 242,5 625,00
3. Tiensuu Mikko 1978 Finsko 104,53 225,0 245,0 245,0 225,0 584,79
4. Smelstorius Zydrunas 1970 Litva 101,94 190,0 210,0 210,0 190,0 523,83
- Beyon Frederic 1975 Francie 100,45 240,0 240,0 240,0 - -
- Vinogradov Vasilii 1979 Rusko 103,92 260,0 260,0 260,0 - -
- Green Martin 1974 Velká Británie 104,46 250,0    -   - - -

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Pavlikov Ruslan 1978 Rusko 112,52 315,0 330,0 330,0 330,0 756,35
2. Kulaviir Andres 1973 Estonsko 108,15 225,0 225,0 250,0 225,0 574,21
3. Mattila Kaj 1970 Finsko 109,65 210,0 215,0 222,5 222,5 565,37
4. Herder Sandrino 1975 Německo 118,80 205,0 215,0 225,0 215,0 529,55

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Pinc Jan 1973 Česká republika 131,38 270,0 280,0 290,0 280,0 614,16
2. Parna Tarmo 1978 Estonsko 124,64 270,0 270,0 275,0 275,0 621,39
3. Dahl Orjan 1970 Švédsko 148,21 262,5 272,5 277,5 262,5 553,90
4. Brincat-Smith James 1975 Velká Británie 200,00 220,0 240,0 265,0 220,0 435,33
- Salbeck Guenther 1978 Německo 124,86 265,0 265,0 265,0 - -


Muži masters II

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kolsovsky Stefan 1961 Slovensko 58,70 135,0 142,5 145,0 142,5 623,67
2. Sakeris Rimantas 1963 Litva 57,46 55,0 60,0 65,0 65,0 381,04

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Baublys Vidmantas 1965 Litva 65,31 120,0 127,5 130,0 130,0 533,54
2. Perasalo Hannu 1962 Finsko 66,00 100,0 105,0 107,5 107,5 465,43
3. Kryzevicius Nodaras 1968 Litva 64,35 90,0 102,5 105,0 90,0 423,50

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Cucuzzella Alphonse 1966 Francie 72,64 195,0 205,0 - 195,0 661,51
2. Grizibek Mike 1966 Německo 73,06 150,0 155,0 155,0 155,0 555,79
3. Bastien Bruno 1965 Francie 73,39 147,5 155,0 157,5 155,0 554,02
4. Leminen Timo 1968 Finsko 73,31 150,0 152,5 157,5 152,5 548,03
5. Siltanen Jukka 1965 Švédsko 73,13 137,5 147,5 152,5 137,5 510,44

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Neveykov Alexey 1966 Rusko 82,89 235,0 250,5 250,5 235,0 695,59
2. Ring Tomas 1960 Švédsko 82,55 205,0 215,0 217,5 215,0 651,23
3. Miftakhov Niiaz 1967 Rusko 82,51 187,5 187,5 215,0 187,5 587,76
- Berndt Roy 1966 Německo 79,72 160,0 167,5 - - -

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Hellerud Alf Ivar 1969 Norsko 90,58 230,0 235,0 240,0 235,0 656,82
2. Laurikainen Petteri 1969 Finsko 92,06 225,0 232,5 237,5 225,0 629,04
3. Jensen Henrik Bo 1967 Dánsko 91,84 205,0 205,0 225,0 205,0 587,38
4. Hoglander Lars 1964 Švédsko 92,90 190,0 200,0 207,5 190,0 551,73
5. Macionis Arturas 1968 Litva 92,14 155,0 165,0 170,0 165,0 501,30

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Pohjonen Juha 1966 Finsko 103,44 207,5 207,5 207,5 207,5 553,96
2. Green Mats 1964 Švédsko 98,23 190,0 195,0 197,5 197,5 549,72
3. Dabeski Mio 1965 Švédsko 96,55 180,0 185,0 195,0 195,0 549,95
4. Norpila Seppo 1963 Finsko 97,51 175,0 182,5 195,0 182,5 521,44

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Blomgren Conny 1968 Švédsko 118,88 265,0 - - 265,0 618,49
2. Havnen Bjarne 1968 Norsko 118,93 220,0 227,5 232,5 232,5 560,45
3. Laitala Tapani 1963 Finsko 114,52 100,0 220,0 227,5 100,0 329,32

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Leesmann Kaido 1969 Estonsko 133,01 295,0 311,0 325,0 311,0 662,17
2. Jaldefors Mikael 1966 Švédsko 126,13 260,0 265,0 270,0 265,0 600,60
3. Blom Robert 1966 Švédsko 138,79 250,0 262,5 262,5 250,0 549,92
4. Haug Georg 1965 Německo 152,64 235,0 242,5 252,5 235,0 504,62
5. Lumijarvi Raimo 1962 Finsko 127,23 230,0 230,0 230,0 230,0 538,27
6. Suomalainen Seppo 1967 Finsko 124,99 205,0 217,5 217,5 205,0 499,61


Muži masters III

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Leino Timo 1958 Finsko 65,10 115,0 125,0 130,0 125,0 520,52
2. Flink Seppo 1953 Finsko 65,77 97,5 100,0 102,5 100,0 445,31

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Motovilnik Vasilii 1957 Rusko 73,24 175,0 185,5 187,5 187,5 638,23
2. Lasmanis Janis 1955 Lotyšsko 72,52 145,0 160,0 165,0 160,0 571,69

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Synstad Bjarne 1951 Norsko 81,65 190,0 190,0 216,0 190,0 597,64

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Deconinck Erick 1956 Francie 85,06 162,5 177,5 177,5 177,5 553,82
2. Ahopelto Voitto 1956 Finsko 90,37 135,0 145,0 150,0 145,0 463,82
3. Belsher Glyn 1958 Velká Británie 92,81 125,0 137,5 142,5 142,5 451,72
4. Eimstad Steinar Ostenstad 1959 Norsko 90,58 140,0 140,0 147,5 140,0 452,46

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Mentel Stanislaw 1954 Polsko 100,98 237,5 241,0 241,0 241,0 627,83
2. Rasanen Veijo 1957 Finsko 103,29 195,0 200,0 205,0 200,0 539,72
3. Skogberg Olli 1959 Finsko 102,74 180,0 180,0 187,5 187,5 516,74
4. Seitz Josef 1956 Německo 102,57 185,0 185,0 185,0 185,0 512,28

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ringvold Vidar Alex. 1955 Norsko 112,95 210,0 210,0 225,0 210,0 533,77
2. Lindblad Roland 1954 Švédsko 118,83 192,5 197,5 202,5 202,5 507,20
3. Kovalskis Vladimirs 1958 Lotyšsko 105,03 195,0 200,0 210,0 200,0 534,94
4. Tirronen Harri 1953 Finsko 108,69 192,5 195,0 202,5 195,0 516,03

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Korhonen Risto 1958 Finsko 135,62 190,0 200,0 205,0 205,0 481,63
2. Horvath Tibor 1955 Maďarsko 126,17 140,0 155,0 165,0 155,0 411,56


Muži masters IV

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kemppainen Markku 1949 Finsko 65,82 110,0 122,5 122,5 110,0 473,48

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kauranen Antero 1948 Finsko 72,73 130,0 130,0 140,0 130,0 493,02
2. Selin Lasse 1949 Finsko 72,49 110,0 117,5 122,5 117,5 461,76
- Maka Boleslaw 1942 Polsko 72,12 137,5 137,5 137,5 - -

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Lorenz Horst 1940 Německo 76,39 120,0 122,5 125,0 125,0 464,71
2. Bjaaland Peer 1942 Norsko 81,17 107,5 115,0 115,0 115,0 423,93
3. Huchet Marc 1938 Francie 81,35 115,0 115,0 117,5 115,0 423,38

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Komppa Seppo 1945 Finsko 91,93 150,0 155,0 157,5 155,0 480,68
2. Malmberg Goran 1943 Švédsko 92,27 140,0 152,5 157,5 152,5 474,38
3. Reybrouck Daniel 1942 Belgie 88,28 110,0 112,5 115,0 115,0 404,22
4. Puhakka Tapani 1944 Finsko 88,56 100,0 107,5 117,5 107,5 387,11

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Horník Jiří 1948 Česká republika 93,20 140,0 140,0 150,0 140,0 445,43
2. Bjerk Finn 1949 Norsko 103,08 135,0 147,5 147,5 135,0 413,02
3. Kahari Tapio 1946 Finsko 93,27 115,0 117,5 120,0 120,0 403,16
4. Mannisto Veikko 1940 Finsko 93,98 110,0 115,0 117,5 117,5 396,35

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Maliniemi Niilo 1946 Švédsko 117,16 200,0 220,0 233,0 200,0 506,18
2. Nakciunas Edvardas 1944 Litva 106,00 90,0 120,0 120,0 90,0 321,03

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Randmae Raul 1948 Estonsko 141,79 125,0 125,0 135,0 125,0 344,23
2. Sandelin Raimo 1940 Finsko 120,61 90,0 100,0 110,0 100,0 322,59



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra