Reklama:

Sexy kalendář českých vzpěraček na rok 2020 je již v prodeji

8.555 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Vzpírání

České vzpěračky opět nafotily sexy kalendář, tentokrát s vinařským motivem v prostředí sklípků a vinic Mikulova. Partnerem letošního kalendáře se stala firma PEMAG a fotografkou pro ročník 2020 byla Petra Horáková, která nafotila spolu s kalendářovými a závodními fotkami vzpěraček do kalendáře i sadu charitativních snímků pro Světlušku.

Plakáty, kde byly ústředním motivem hrátky se světlem a tmou, se dražily během léta přes Facebook. Cílová částka šla přes Nadační fond Světluška sportovci Marku Moflárovi. Ten, přestože je téměř slepý, závodí se zdravými sportovci v triatlonu (kolo, běh a plavání) na závodech typu Ironman.

Ročník 2020 je oproti předešlým ročníkům vytisknut na výšku, ale koncept zůstává stejný - velká fotka zachycující ženskou krásu a v rožku malá fotka téže vzpěračky s činkou nad hlavou.

V novém kalendáři najdete poprvé naši aktuálně nejsilnější vzpěračku Simonu Hertlovou, která zvedá neuvěřitelné váhy i na mnohé muže. Simona dokázala trhnout 94 kg a na soutěži nadhodila 108 kg, i když na tréninku zvládá často i více. Rovněž nechybí Lenka Kenisová, která byla na vrcholu našeho vzpírání déle než tři olympijské cykly. Přestože již má dvě děti, stále zvedá přes metrák a vypadá velmi dobře. V trhu zvládla 93 kg a nadhodila 113 kg v tehdejší kategorii do 63 kg. Nejmladší modelkou byla Pavlína Jadrníčková.

Pokud se Vám kalendář líbí, neváhejte. Ročník 2019 se vyprodal do konce listopadu. Zakoupit jej můžete na vzperacky.cz/e-shop.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Patrick (12:31) • Ja som len preletel vysledky diky Miro
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
dzordn2 (06:54) • Je to v článku napsané. :-) `Celkem na pódiu pózovalo devět těžkotonážníků, mezi nim...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra