Reklama:

Mistrovství ČR v klasickém silovém trojboji dorostu a juniorů 2019 - výsledky

3.135 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Jak jsme Vás informovali v pozvánce, o víkendu 12. a 13. října 2019 se v Sedlčanech konal 7. ročník Mistrovství České republiky v klasickém silovém trojboji dorostu a juniorů.

Nejlepší z devíti dorostenek byla Dominika Jansová, která je letos velice úspěšná. Nazvedala 360 kg. O nejsilnější juniorce taktéž nebylo pochyb, stala se jí Klára Zmeškalová. Nazvedala 415 kg. Obě dívky vytvořily několik nových národních rekordů.

Ve velké konkurenci třiceti čtyř dorostenců zvítězil závodník kategorie do 83 kg Jan Pelikán, reprezentující oddíl Spartak Pelhřimov. Získal 435,88 Wilksových bodů. V juniorské kategorii soutěžilo třicet pět závodníků. Zlatým se stal Jakub Vágner, který obhájil i loňský titul absolutního vítěze juniorů, nazvedal 715 kg.

Níže Vám nabízíme kompletní výsledky. V nejbližších dnech můžete očekávat reportáž s fotogalerií.


Mistrovství České republiky v klasickém silovém trojboji dorostu a juniorů 2019
- výsledky

Dorostenky do 57 kg - sloučená kategorie

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Šárka Fibingrová Iron Warriors 2001 50,65 110,0 58,0 110,0 278,0 353,64
2. Eliška Košnarová Iron Warriors 2001 57,00 97,5 60,0 105,0 262,5 304,61

Dorostenky do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Dominika Jansová Powerlifting DK 2001 61,80 115,0 80,0 165,0 360,0 392,33
2. Eliška Ročárková Powerlifting TJJM Chodov 2001 61,05 100,0 50,0 117,5 267,5 294,28

Dorostenky do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lucie Charvátová TJ Spartak Pelhřimov 2001 67,10 115,0 52,5 115,0 282,5 289,56
2. Veronika Šimánková Powerlifting School 2003 69,25 85,0 50,0 112,5 247,5 248,07

Dorostenky nad 72 kg - sloučená kategorie

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Michaela Kanátová TJ Olympia Zlín 2002 81,65 155,0 75,0 170,0 400,0 361,96
2. Andrea Víznerová PWL Vision Nutrition 2001 101,40 132,5 55,0 155,0 342,5 284,04
3. Simona Škáchová Fitness Staňkov 2002 80,60 105,0 50,0 115,0 270,0 246,02

Dorostenci do 59 kg - sloučená kategorie

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jan Široký Fitness Staňkov 2003 50,35 150,0 95,0 100,0 345,0 350,35
2. Ondřej Havlíček Kulturistika a bikiny fitness 2001 58,70 120,0 70,0 145,0 335,0 291,55

Dorostenci do 66 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Petr Thiel Powerlifting Brno 2001 66,00 142,5 112,5 152,5 407,5 319,97
2. Daniel Lukš TJ Sokol Pohořelice 2004 65,70 142,5 77,5 180,0 400,0 315,24

Dorostenci do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Marek Vávra SK Zlobr Sedlčany 2001 72,60 207,5 125,0 240,0 572,5 417,52
2. Jan Majerský TJ Sokol Bílina 2001 73,45 210,0 130,0 225,0 565,0 408,61
3. Jakub Joska SK Totzi Klášterec n. O. 2002 72,60 205,0 132,5 225,0 562,5 410,23
4. Patrik Lněnička TJ Lanškroun 2001 73,10 215,0 125,0 210,0 550,0 399,08
5. Robert Sporka TJ Sokol Vejprnice 2001 72,60 170,0 112,5 185,0 467,5 340,95
6. Petr Novák Colbert club SSK Vítkovice 2001 70,00 160,0 110,0 180,0 450,0 337,23
7. Jan Mayer Doplnejch powerlifting 2002 70,95 155,0 82,5 205,0 442,5 328,25
8. Petr Havlík Powerlifting School 2004 68,15 132,5 85,0 177,5 395,0 302,25

Dorostenci do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Karel Rada Fitness Staňkov 2001 82,45 235,0 140,0 266,5 641,5 429,87
2. Jakub Pelikán TJ Spartak Pelhřimov 2001 80,50 241,0 147,5 252,5 641,0 435,88
3. Adam Kubový Colbert club SSK Vítkovice 2001 82,00 170,0 120,0 240,0 530,0 356,37
4. Robert Slapnička TJ Sokol Bílina 2001 82,60 195,0 105,0 205,0 505,0 338,05
5. David Petr TJ Sokol Lokomotiva Krnov 2002 81,65 160,0 105,0 207,5 472,5 318,51
6. Ondřej Zitko B Strong Powerlifting Team 2002 81,65 167,5 100,0 202,5 470,0 316,83
7. Jakub Zoicas TJ Svitavy 2002 81,35 132,5 80,0 170,0 382,5 258,42

Dorostenci do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Karel Petráš Fitness Staňkov 2001 87,55 190,0 115,0 225,0 530,0 343,28
2. Lukáš Wasserbauer TJ Olympia Zlín 2001 85,45 190,0 125,0 210,0 525,0 344,61
3. Filip Rybár TJ Přeštice 2001 88,55 165,0 140,0 220,0 525,0 338,00
4. Jakub Marek Doplnejch powerlifting 2002 87,05 185,0 95,0 230,0 510,0 331,35
5. Jindřich Mazanec TJ Spartak Chodov 2001 83,03 190,0 110,0 205,0 505,0 336,99

Dorostenci do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lukáš Horáček Doplnejch powerlifting 2001 100,70 220,0 150,0 230,0 600,0 364,14
2. Nicolas Tóth Colbert club SSK Vítkovice 2001 103,90 210,0 170,0 220,0 600,0 359,88
3. Štěpán Küschner Colbert club SSK Vítkovice 2001 99,75 205,0 112,5 207,5 525,0 319,83
4. Šimon Král TJ Sokol Vejprnice 2002 99,60 182,5 115,0 220,0 517,5 315,47
5. Dominik Čížek Powerlifting School 2002 98,25 185,0 100,0 220,0 505,0 309,56
6. Tomáš Janda Fitness Staňkov 2001 95,35 167,5 90,0 190,0 447,5 277,90

Dorostenci do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Vojtěch Šerber TJ Sokol Bílina 2001 107,60 202,5 132,5 210,0 545,0 322,97
2. Jiří Jersák PWL Vision Nutrition 2002 106,30 185,0 100,0 235,0 520,0 309,4
3. Jan Blecha TJ Sokol Nymburk 2001 116,50 170,0 90,0 165,0 425,0 246,12

Dorostenci nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Dominik Danek TJ Lokomotiva Krnov 2001 126,40 220,0 152,5 237,5 610,0 346,85

Juniorky do 52 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Klára Poborská Powerlifting School 1997 52,00 105,0 55,0 125,0 285,0 355,28
2. Nikola Styblíková TJ Svitavy 1998 50,35 87,5 55,0 105,0 247,5 316,28

Juniorky do 57 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Michaela Filová PWL Vision Nutrition 1999 56,70 112,5 62,5 127,5 302,5 352,47
2. Veronika Pasičná Doplnejch powerlifting 1999 55,55 107,5 55,0 132,5 295,0 349,31
3. Anna Pilská Powerlifting School 1999 56,95 105,0 65,0 117,5 287,5 333,85
4. Adéla Puštějovská Spal Strength Gym 1999 57,00 70,0 50,0 92,5 212,5 246,59

Juniorky do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Barbora Josková Iron Warriors 1997 62,00 125,0 75,0 150,0 350,0 380,48
2. Kateřina Prípadová TJ TZ Prosport Rakovník 1999 60,70 122,5 70,0 150,0 342,0 378,43
3. Aneta Jelenová SK Zlobr Sedlčany 1999 61,40 125,0 60,0 147,5 332,5 364,15
4. Sandra Kučerová Iron Warriors 2000 63,00 110,0 60,0 130,0 300,0 322,20
5. Diana Picková SK Zlobr Sedlčany 1998 62,30 90,0 47,5 115,0 252,5 373,48
6. Eliška Svítilová Aréna Pavly Kladivové 1996 61,70 85,0 45,0 95,0 225,0 245,50

Juniorky do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Klára Zmeškalová Iron Warriors 1997 69,90 155,0 80,0 180,0 415,0 413,26
2. Lucie Daňková TJ Olympia Zlín 2000 71,00 135,0 70,0 160,0 365,0 359,60
3. Anna Brennan Doplnejch powerlifting 1998 64,75 145,0 70,0 147,5 362,5 381,39

Juniorky do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Michaela Dubská TJ AŠ Marvel Gym Ml. Bol. 1997 81,60 135,0 85,0 142,5 362,5 328,13

Junioři do 66 kg - sloučená kategorie

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Tomáš Vorel Powerlifting Brno 2000 64,10 170,0 115,0 217,5 502,5 404,31
2. Viliam Kováč Autobrzdy Jablonec n. N. 2000 58,50 160,0 105,0 190,0 455,0 397,26
3. Filip Němec Doplnejch powerlifting 2000 65,20 170,0 110,0 197,5 477,5 378,75

Junioři do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Josef Klíma SK Zlobr Sedlčany 1999 72,15 205,0 117,5 220,0 542,5 397,44
2. Patrik Havlice SK Zlobr Sedlčany 1996 73,50 185,0 125,0 225,0 535,0 386,70
3. Daniel Hula TJ Sokol Těškovice 1998 73,20 190,0 120,0 215,0 525,0 380,57
4. Jakub Modráček PWL Vision Nutrition 1998 73,50 160,0 100,0 200,0 460,0 332,49

Junioři do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jan Šindelář SK Zlobr Sedlčany 1997 81,90 240,0 175,0 245,0 660,0 444,11
2. Jakub Daněk Powerlifting TJJM Chodov 2000 80,40 225,0 125,0 245,0 595,0 404,96
3. Michal Daněk Powerlifting Brno 1998 79,80 220,0 130,0 242,5 592,5 405,15
4. Josef Pavlikovský TJ Spartak Chodov 1996 75,80 12,5 120,0 235,0 547,5 387,30
5. Vojtěch Sýkora TJ Sokol Těškovice 1997 81,60 177,5 115,0 245,0 537,5 362,49
6. Martin Bluďovský TJ Přeštice 1999 81,20 172,5 130,0 215,0 517,5 350,04
7. Václav Liška SK Zlobr Sedlčany 1997 81,00 180,0 110,0 195,0 485,0 328,54

Junioři do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jakub Vágner Powerlifting Brno 1997 92,50 277,5 152,5 285,0 715,0 450,031
2. Vojtěch Anderle TJ Spartak Pelhřimov 1996 90,30 220,0 160,0 265,0 645,0 411,06
3. Petr Sitař B Strong powerlifting Team 1998 91,45 185,0 150,0 240,0 575,0 364,15
4. Roman Zelenka Doplnejch powerlifting 1996 92,55 182,5 135,0 235,0 552,5 347,85
5. Vojtěch Poljak B Strong powerlifting Team 2000 91,70 207,5 115,0 210,0 532,5 336,81
6. Michal Ševčík Powerlifting Brno 1999 84,50 190,0 112,5 225,0 5275 348,47
7. Ondřej Štěpán Spal Strength Gym 1999 86,65 170,0 110,0 222,5 502,5 327,28
8. Vladimír Schreib Powerlifting School 1998 91,20 175,0 102,5 197,5 475,0 301,25

Junioři do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Václav Vlk Fitness Jiskra Bílina 2000 103,50 242,5 165,0 270,0 677,5 406,91
2. Jakub Lukeš TJ Lokomotiva Krnov 2000 96,80 240,0 155,0 270,0 665,0 410,24
3. Petr Hanuš Iron Warriors 1998 100,90 225,0 155,0 285,0 665,0 403,26
4. Pavel Eminger SK Totzi Klášterec n. O. 1998 96,00 235,0 135,0 255,0 625,0 386,94
5. Petr Daněk TJ Sokol Lanžhot 1996 103,90 210,0 150,0 245,0 605,0 362,88
6. Jiří Hamouz TJ TZ Prosport Rakovník 2000 93,60 170,0 125,0 240,0 535,0 335,07

Junioři do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jakub Šigut Iron Warriors 1999 111,80 247,5 145,0 285,0 677,5 396,74
2. Filip Porteš TJ Olympia Zlín 2000 116,30 252,5 152,5 250,0 655,0 379,44
3. Artem Usov Doplnejch powerlifting 2000 114,50 237,5 152,5 255,0 645,0 375,20
4. David Bárek Powerlifting Brno 2000 118,90 230,0 127,5 265,0 622,5 358,68
5. David Stankovič Doplnejch powerlifting 2000 107,40 190,0 122,5 250,0 562,5 333,56
- Dominik Kraus TJ Spartak Pelhřimov 1996 117,60 - 160,0 - - -

Junioři nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Zbyněk Zuna Fitness Jiskra Bílina 1998 121,70 237,5 155,0 242,5 635,0 363,92



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra