Reklama:

Mistrovství ČR v klasickém silovém trojboji dorostu a juniorů 2019 - pozvánka

1.953 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Tento víkend, tedy 12. a 13. října 2019, se bude v tělocvičně KDS v Sedlčanech (mapa zde) konat 7. ročník Mistrovství České republiky juniorů a dorostu v klasickém (RAW) silovém trojboji. Prezentace a vážení budou probíhat od osmi hodin do půl desáté, samotný závod by měl začít v deset hodin.

Podrobné náležitosti naleznete ve formátu PDF zde. Seznam závodníků, kteří se v Sedlčanech představí, si můžete prohlédnout níže na startovní listině.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.



Startovní listina

Sobota 12. října 2019

Dorostenky do 57 kg - sloučená kategorie

Šárka Fibingrová - Iron Warriors
Eliška Košňarová - Iron Warriors

Dorostenky do 63 kg

Eliška Ročárková - Powerlifting TJJM Chodov
Dominika Jansová - Powerlifting DK

Dorostenky do 72 kg

Lucie Charvátová - TJ Spartak Pelhřimov
Veronika Šimánková - Powerlifting School

Dorostenky nad 72 - sloučená kategorie

Simona Škáchová - Fitness Staňkov
Michaela Kanátová - TJ Olympia Zlín
Andrea Víznerová - PWL Vision Nutrition

Dorostenci do 59 kg - sloučená kategorie

Ondřej Havlíček - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Jan Široký - Fitness Staňkov

Dorostenci do 66 kg

David Horník - SK Horník PWL
Petr Thiel - Powerlifting Brno
Daniel Lukš - TJ Sokol Pohořelice

Dorostenci do 74 kg

Petr Novák - Colbert club SSK Vítkovice
Jakub Joska - SK Totzi Klášterec nad Ohří
Petr Havlík - Powerlifting School
Marek Vávra - Sportovní klub Zlobr Sedlčany
Patrik Lněnička - TJ Lanškroun
Robert Sporka - TJ Sokol Vejprnice
Jan Majerský - TJ Sokol Bílina
Jan Mayer - Doplnejch powerlifting

Dorostenci do 83 kg

Jakub Pelikán - TJ Spartak Pelhřimov
Adam Kubový - Colbert club SSK Vítkovice
Karel Rada - Fitness Staňkov
Ondřej Zitko - B Strong Powerlifting Team
Robert Slapnička - TJ Sokol Bílina
David Petr - TJ Lokomotiva Krnov
Jakub Zoicas - TJ Svitavy

Dorostenci do 93 kg

Jindřich Mazanec - TJ Spartak Chodov
Karel Petráš - Fitness Staňkov
Filip Rybár - TJ Přeštice
Lukáš Wasserbauer - TJ Olympia Zlín
Jakub Marek - Doplnejch powerlifting

Dorostenci do 105 kg

Nicolas Tóth - Colbert club SSK Vítkovice
Štěpán Küschner - Colbert club SSK Vítkovice
Lukáš Kaprálek - Powerlifting School
Dominik Čížek - Powerlifting School
Tomáš Janda - Fitness Staňkov
Šimon Král - TJ Sokol Vejprnice
Lukáš Horáček - Doplnejch powerlifting
Jonáš Starý - Doplnejch powerlifting

Dorostenci do 120 kg

Vojtěch Šerber - TJ Sokol Bílina
Jiří Jersák - PWL Vision Nutrition
Jan Blecha - TJ Sokol Nymburk

Dorostenci nad 120 kg

Dominik Danek - TJ Lokomotiva Krnov

Neděle 13. října 2019

Juniorky do 52 kg

Nikola Styblíková - TJ Svitavy
Eliška Spilková - Powerlifting Brno
Klára Poborská - Powerlifting School

Juniorky do 57 kg

Adéla Puštějovská - Spal Strength Gym
Anna Pilská - Powerlifting School
Veronika Pasičná - Doplnejch powerlifting
Michaela Filová - PWL Vision Nutrition

Juniorky do 63 kg

Kateřina Prípadová - TJ TZ Prosport Rakovník
Eliška Svítilová - Arena Pavly Kladivové
Barbora Josková - Iron Warriors
Sandra Kučerová - Iron Warriors
Aneta Jelenová - Sportovní klub Zlobr Sedlčany
Diana Picková - Sportovní klub Zlobr Sedlčany

Juniorky do 72 kg

Klára Zmeškalová - Iron Warriors
Lucie Daňková - TJ Olympia Zlín
Anna Brennan - Doplnejch powerlifting

Juniorky do 84 kg

Michaela Dubská - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav

Junioři do 66 kg - sloučená kategorie

Viliam Kováč - Autobrzdy Jablonec nad Nisou
Filip Němec - Doplnejch powerlifting
Tomáš Vorel - Powerlifting Brno

Junioři do 74 kg

Daniel Hula - TJ Sokol Těškovice
Patrik Havlice - Sportovní klub Zlobr Sedlčany
Josef Klíma - Sportovní klub Zlobr Sedlčany
Jakub Modráček - PWL Vision Nutrition

Junioři do 83 kg

Vojtěch Sýkora - TJ Sokol Těškovice
Jakub Daněk - Powerlifting TJJM Chodov
Jan Šindelář - Sportovní klub Zlobr Sedlčany
Václav Liška - Sportovní klub Zlobr Sedlčany
Josef Pavlikovský - TJ Spartak Chodov
Martin Bluďovský - TJ Přeštice
Tomáš Vybíralík - TJ Olympia Zlín
Michal Daněk - Powerlifting Brno

Junioři do 93 kg

Vojtěch Anderle - TJ Spartak Pelhřimov
Ondřej Štěpán - Spal Strength Gym
Vladimír Schreib - Powerlifting School
Petr Sitař - B Strong Powerlifting Team
Vojtěch Poljak - B Strong Powerlifting Team
Lubomír Švaňhal - TJ Lokomotiva Krnov
Jan Maláč - TJ Lokomotiva Krnov
Roman Zelenka - Doplnejch powerlifting
Jakub Vágner - Powerlifting Brno
Michal Ševčík - Powerlifting Brno

Junioři do 105 kg

Jiří Hamouz - TJ TZ Prosport Rakovník
Pavel Eminger - SK Totzi Klášterec nad Ohří
Petr Januš - Iron Warriors
Petr Daněk - TJ Sokol Lanžhot
Jakub Lukeš - TJ Lokomotiva Krnov
Václav Vlk - Fitness Jiskra Bílina

Junioři do 120 kg

Dominik Kraus - TJ Spartak Pelhřimov
Jakub Šigut - Iron Warriors
Roman Šenkeřík - Iron Warriors
Filip Porteš - TJ Olympia Zlín
Artem Usov - Doplnejch powerlifting
David Stankovič - Doplnejch powerlifting
David Bárek - Powerlifting Brno

Junioři nad 120 kg

Zbyněk Zuna - Fitness Jiskra Bílina



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 39 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra