Reklama:

Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů 2019 - výsledky

2.735 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Jak jsme Vás informovali v pozvánce, v sobotu 7. září 2019 se ve Staňkově konal 3. ročník Mistrovství Čech v klasickém silovém trojboji dorostu a juniorů.

V dorostenkách získala zlato za absolutní pořadí Lucie Charvátová, která nazvedala 277,5 kg, reprezentovala oddíl TJ Spartak Pelhřimov. Nejlepším dorostencem se stal Jakub Pelikán s výkonem 630 kg, taktéž z oddílu TJ Spartak Pelhřimov.

Kateřina Prípadová z oddílu TJ TZ Prosport Rakovník vybojovala zlato za absolutní pořadí juniorek, nazvedala rekordních 340,5 kg. Nejlepším juniorem byl Vojtěch Anderle z oddílu TJ Spartak Pelhřimov, získal celkem 645 kg. Nejlepším oddílem se stal Doplnejch powerlifting.

Níže Vám nabízíme kompletní výsledky.


Mistrovství Čech v klasickém silovém trojboji dorostu a juniorů 2019
- výsledky

Dorostenky do 72 kg - Sloučená

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lucie Charvátová TJ Spartak Pelhřimov 2001 67.45 117.5 55.0 105.0 277.5 283.38
2. Eliška Ročárková Powerlifting TJJM Chodov 2001 61.5 95.0 45.0 100.0 240.0 262.54
3. Veronika Šimánková Powerlifting School 2003 69.25 82.5 52.5 117.5 252.5 253.08

Dorostenky nad 72 kg - Sloučená

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Andrea Víznerová PWL VISION NUTRITION 2001 100.9 130.0 55.0 150.0 335.0 278.18
2. Simona Škáchová Fitness Staňkov 2002 81.65 95.0 50.0 110.0 255.0 230.75

Juniorky do 57 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Veronika Pasičná Doplnejch powerlifting 1999 55.9 105.0 55.0 130.0 290.0 341.71
2. Anna Pilská Powerlifting School 1999 57 110.0 65.0 115.0 290.0 336.52

Juniorky do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kateřina Prípadová TJ TZ Prosport Rakovník 1999 61.3 120.0 78.0 142.5 340.5 373.39
2. Aneta Jelenová SK ZLOBR Sedlčany 1999 62.3 125.0 57.5 147.5 330.0 357.42
3. Michaela Kubáňová Doplnejch powerlifting 1996 62.6 115.0 57.5 130.0 302.5 326.46
4. Eliška Svítilová ARENA Pavly Kladivové 1996 62.35 85.0 40.0 92.5 217.5 235.42

Juniorky do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Anna Brennan Doplnejch powerlifting 1998 64.85 142.5 65.0 142.5 350.0 367.81
2. Tereza Herrmannová TJ Viktorie Bohumín 1999 67.2 140.0 65.0 142.5 347.5 355.81
3. Diana Picková SK ZLOBR Sedlčany 1998 64 90.0 50.0 115.0 255.0 270.63

Juniorky do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Michaela Dubská TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 1997 82.1 132.5 75.0 140.0 347.5 313.55

Dorostenci do 53 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jan Široký Fitness Staňkov 2003 51.7 140.0 82.5 95.0 317.5 313.47

Dorostenci do 66 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. David Horník SK Horník PWL 2004 64 115.0 95.0 140.0 350.0 282.00

Dorostenci do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jakub Joska SK TOTZI Klášterec nad Ohří 2002 72.95 192.5 123.0 217.5 533.0 387.33
2. Jan Mayer Doplnejch powerlifting 2002 71.2 145.0 70.0 185.0 400.0 295.92
3. Petr Havlík Powerlifting School 2004 69.5 127.5 85.0 182.5 395.0 297.63

Dorostenci do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Karel Rada Fitness Staňkov 2001 82.15 240.5 135.0 255.0 630.5 423.44
2. Jakub Pelikán TJ Spartak Pelhřimov 2001 80.6 240.0 142.5 247.5 630.0 428.08
3. Jan Majerský TJ Sokol Bílina 2001 78.05 215.0 140.0 210.0 565.0 391.88
4. Jindřich Mazanec TJ Spartak Chodov 2001 80.2 190.0 105.0 210.0 505.0 344.21
5. Robert Slapnička TJ Sokol Bílina 2001 82.15 180.0 105.0 215.0 500.0 335.80
6. Robert Sporka TJ Sokol Vejprnice 2001 76 170.0 122.5 185.0 477.5 337.16
7. Tomáš Hájek SKST Litvínov 2001 77.95 145.0 95.0 160.0 400.0 277.68

Dorostenci do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Karel Petráš Fitness Staňkov 2001 84.55 180.0 112.5 220.0 512.5 338.40
2. Jakub Marek Doplnejch powerlifting 2002 86.9 175.0 92.5 210.0 477.5 310.52

Dorostenci do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lukáš Horáček Doplnejch powerlifting 2001 100.6 215.0 150.0 235.0 600.0 364.26
2. Lukáš Kaprálek Powerlifting School 2002 101.9 192.5 130.0 250.0 572.5 345.85
3. Jonáš Starý Doplnejch powerlifting 2001 94.7 197.5 110.0 225.0 532.5 331.69
4. Jiří Jersák PWL VISION NUTRITION 2002 104 190.0 102.5 230.0 522.5 313.29
5. Šimon Král TJ Sokol Vejprnice 2002 96.9 180.0 112.5 200.0 492.5 303.68
6. Dominik Čížek Powerlifting School 2002 99.95 160.0 100.0 220.0 480.0 292.18
7. Tomáš Janda Fitness Staňkov 2001 93.7 162.5 90.0 200.0 452.5 283.26

Dorostenci do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Vojtěch Šerber TJ Sokol Bílina 2001 107.8 200.0 130.0 210.0 540.0 319.84

Junioři do 66 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Filip Němec Doplnejch powerlifting 2000 65.5 170.0 110.0 195.0 475.0 375.30

Junioři do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Patrik Havlice SK ZLOBR Sedlčany 1996 73.9 180.0 130.0 225.0 535.0 385.20
2. František Frantál SK ZLOBR Sedlčany 2000 74 182.5 95.0 200.0 477.5 343.47
3. Jakub Modráček PWL VISION NUTRITION 1998 73.8 170.0 107.5 197.5 475.0 342.33

Junioři do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jakub Daněk Powerlifting TJJM Chodov 2000 80.75 220.0 125.0 220.0 565.0 383.47
2. Josef Pavlikovský TJ Spartak Chodov 1996 76.25 190.0 125.0 230.0 545.0 383.95
3. Martin Bluďovský TJ Přeštice 1999 81.05 170.0 130.0 207.5 507.5 343.68
4. Robin Knápek TJ Lanškroun 2000 82.45 172.5 120.0 200.0 492.5 330.02
5. Václav Liška SK ZLOBR Sedlčany 1997 82.3 160.0 107.5 185.0 452.5 303.58
6. Erik Bóna TJ Sokol Vejprnice 1997 79.9 145.0 100.0 200.0 445.0 304.02

Junioři do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Vojtěch Anderle TJ Spartak Pelhřimov 1996 91.7 225.0 157.5 262.5 645.0 407.96
2. Roman Zelenka Doplnejch powerlifting 1996 91.7 175.0 137.5 242.5 555.0 351.04
3. Vladimír Schreib Powerlifting School 1998 90.8 190.0 105.0 195.0 490.0 311.44
4. Jakub Hrudka Doplnejch powerlifting 2000 92.35 165.0 110.0 200.0 475.0 299.39

Junioři do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Václav Vlk Fitness Jiskra Bílina 2000 103.4 235.0 165.0 265.0 665.0 399.60
2. Pavel Eminger SK TOTZI Klášterec nad Ohří 1998 95.15 232.5 135.0 245.0 612.5 380.73
3. Jiří Hamouz TJ TZ Prosport Rakovník 2000 94.1 182.5 135.0 237.5 555.0 346.71

Junioři do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Dominik Kraus TJ Spartak Pelhřimov 1996 117.2 230.0 150.0 265.0 645.0 372.94
2. Artem Usov Doplnejch powerlifting 2000 115.8 232.5 150.0 250.0 632.5 366.85
3. David Stankovič Doplnejch powerlifting 2000 106.9 187.5 122.5 230.0 540.0 320.71

Junioři do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Zbyněk Zuna Fitness Jiskra Bílina 1998 121 235.0 152.5 240.0 627.5 360.06



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra