Dorostenky do 63 kg
Kristýna Pipková - TJ Lanškroun
Juniorky do 52 kg
Eliška Spilková- Powerlifting Brno
Nikola Styblíková - TJ Svitavy
Juniorky do 57 kg
Adéla Puštějovská - Spal Strength Gym
Juniorky do 63 kg
Sandra Kučerová - Iron Warriors
Juniorky do 72 kg
Karolína Kuialová - B Strong Powerlifting Team
Natálie Plevová - TJ Viktorie Bohumín
Dorostenci do 59 kg
Ondřej Havlíček - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Dorostenci do 66 kg
Tomáš Kročil - SK Mates Gym Bolatice
Petr Thiel - Powerlifting Brno
Daniel Lukš - TJ Sokol Pohořelice
Dorostenci do 74 kg
Petr Novák - Colbert club SSK Vítkovice
Patrik Lnēnička - TJ Lanškroun
Jiří Patočka - TJ Sokol Pohořelice
Dorostenci do 83 kg
Ondřej Zitko - B Strong Powerlifting Team
Miroslav Launer - TJ Lokomotiva Krnov
David Petr - TJ Lokomotiva Krnov
David Málek - TJ Sokol Vranovice
Adam Kubový - Colbert club SSK Vítkovice
Jakub Zoicas - TJ Svitavy
Matouš Kavický - TJ Sokol Pohořelice
Dorostenci do 93 kg
Martin Juříček - TJ Olympia Zlín
Lukáš Wasserbauer - TJ Olympia Zlín
Dorostenci do 105 kg
Jan Jirásko - TJ Lokomotiva Krnov
Vít Faron - TJ Sokol Vranovice
Štěpán Küschner - Colbert club SSK Vítkovice
Nicolas Tóth - Colbert club SSK Vítkovice
Dorostenci do 120 kg
Dominik Danek - TJ Lokomotiva Krnov
Jan Blecha - TJ Sokol Nymburk
|
Junioři do 66 kg
Tomáš Vorel - Powerlifting Brno
Junioři do 74 kg
Marek Bajer - SK Fitness Gym Olomouc
Daniel Hula - TJ Sokol Těškovice
Michael Sniehotta - SK Mates Gym Bolatice
Filip Hasmanda - TJ Lokomotiva Krnov
Josef Klíma - Sportovní klub Zlobr Sedlčany
Mario Džuga - Colbert club SSK Vítkovice
Jan Bolech - Powerlifting Brno
Junioři do 83 kg
Vojtěch Krejčiřík - SK Fitness Gym Olomouc
Denis Zsibrita - Iron Warriors
Vojtěch Sýkora - TJ Sokol Těškovice
Jan Pavlíček - TJ Lokomotiva Krnov
Ondřej Hilgert - TJ Lokomotiva Krnov
Michal Daněk - Powerlifting Brno
Tomáš Vybíralík - TJ Olympia Zlín
Junioři do 93 kg
Jiří Loucký - SK Fitness Gym Olomouc
Adam Holeček - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Jaromír Heviánek - SK Fitness Gym Olomouc
Vojtěch Poliak - B Strong Powerlifting Team
Petr Sitař - B Strong Powerlifting Team
Ondřej Štěpán - Spal Strength Gym
Jan Petrič - SK Mates Gym Bolatice
Aleš Petr - TJ Lokomotiva Krnov
Lubomír Švaňhal - TJ Lokomotiva Krnov
Jan Maláč - TJ Lokomotiva Krnov
Michal Suchánek - TJ Lokomotiva Krnov
Pavel Ivaniuk - TJ Viktorie Bohumín
Michal Ševčík - Powerlifting Brno
Junioři do 105 kg
Pavel Kudělka - B Strong Powerlifting Team
Petr Jeřábek - Spal Strength Gym
Patrik Mojžíšek - SK Mates Gym Bolatice
Petr Daněk - TJ Sokol Lanžhot
František Šrotíř - TJ Lokomotiva Krnov
Jakub Lukeš - TJ Lokomotiva Krnov
Jan Matulík - TJ Svitavy
Arnošt Vogel - TJ Olympia Zlín
Petr Januš - Iron Warriors
Junioři do 120 kg
Jakub Šigut - Iron Warriors
Roman Šenkeřík - Iron Warriors
Adam Kopsa - TJ Lokomotiva Krnov
Denis Kurečka - Colbert club SSK Vítkovice
Michal Svatoš - TJ Lanškroun
David Bárek - Powerlifting Brno
Vít Kučera - Iron Warriors
Filip Porteš - TJ Olympia Zlín
|