Siloví trojbojaři a trojbojařky, kteří věkem spadají do dorosteneckých a juniorských kategorií, mají své vlastní mistrovství světa, které se letos koná ve dnech 26. - 31. srpna. Světový šampionát tentokrát hostí kanadské město Regina. V Kanadě se představí také osm českých reprezentantů, jejichž přehled najdete níže. Než se tabulky zaplní výsledky, nabízíme Vám také podrobný časový harmonogram mistrovství a kompletní nominační listiny. Jak si povedou české trojbojařské naděje ve světové konkurenci?
V tomto článku Vám budeme přinášet aktuálně dostupné výsledky. Pokud chcete sledovat dění přímo na soutěži, můžete využít následující odkaz.
Výsledky jsou průběžně doplňovány!
01. 09. 11:30 - doplněny kompletní výsledky
31. 08. 11:00 - doplněny páteční výsledky - Evžen Sičevskyj má stříbro, Martin Prokop bronz!
30. 08. 09:30 - doplněny čtvrteční výsledky - Dominika Jansová a Ondřej Šíp
mají bronz!
29. 08. 10:00 - doplněny středeční výsledky
28. 08. 10:30 - doplněny úterní výsledky
27. 08. 10:15 - doplněny pondělní výsledky
Naši reprezentanti
Dominika Jansová |
dorostenky do 63 kg |
3. místo |
výkon 420,0 kg |
Ondřej Šíp |
dorostenci do 93 kg |
3. místo |
výkon 707,5 kg |
Matěj Jurka |
dorostenci do 105 kg |
4. místo |
výkon 692,5 kg |
Josef Klíma |
junioři do 74 kg |
7. místo |
výkon 640,0 kg |
Josef Pilský |
junioři do 74 kg |
5. místo |
výkon 642,5 kg |
Martin Maršík |
junioři do 93 kg |
10. místo |
výkon 675,0 kg |
Evžen Sičevskyj |
junioři do 105 kg |
2. místo |
výkon 852,5 kg |
Martin Prokop |
junioři do 105 kg |
3. místo |
výkon 792,5 kg |
Časový harmonogram
datum |
začátek |
kategorie |
pondělí |
26. 08. 2019 |
12:00 |
muži do 53 kg až do 59 kg |
|
|
17:00 |
ženy do 43 kg až do 47 kg |
úterý |
27. 08. 2019 |
12:00 |
muži do 66 kg |
|
|
17:00 |
ženy do 52 kg až do 57 kg |
středa |
28. 08. 2019 |
12:00 |
muži do 74 kg |
|
|
17:00 |
muži do 83 kg |
čtvrtek |
29. 09. 2019 |
12:00 |
muži do 93 kg |
|
|
17:00 |
ženy do 63 kg až do 72 kg |
pátek |
30. 08. 2019 |
12:00 |
ženy do 84 kg až nad 84 kg |
|
|
17:00 |
muži do 105 kg |
sobota |
31. 08. 2019 |
12:00 |
muži do 120 kg až nad 120 kg |
Dorostenky do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Polianska Mariia |
2003 |
Ukrajina |
46,72 |
145,0 |
70,0 |
147,5 |
362,5 |
574,77 |
2. |
Tabuan Jessa Mae |
2002 |
Filipíny |
45,91 |
135,0 |
75,0 |
137,5 |
347,5 |
559,81 |
3. |
Clark Xacaria |
2002 |
USA |
46,03 |
130,0 |
60,0 |
135,0 |
325,0 |
529,31 |
Dorostenky do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Stafford Quamecca |
2003 |
USA |
51,29 |
155,0 |
87,5 |
172,5 |
415,0 |
615,17 |
2. |
Gorodchikova Diana |
2002 |
Rusko |
51,72 |
167,5 |
85,0 |
145,0 |
397,5 |
591,23 |
3. |
Chen Yi-Jin |
2003 |
Tchaj-wan |
51,60 |
157,5 |
60,0 |
130,0 |
347,5 |
530,18 |
4. |
Mounger Alexis |
2003 |
USA |
51,38 |
137,5 |
72,5 |
102,5 |
312,5 |
487,91 |
Dorostenky do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Battige Angelina |
2004 |
USA |
56,32 |
177,5 |
100,0 |
184,5 |
462,0 |
644,78 |
2. |
Antoniuk Anastasiia |
2002 |
Ukrajina |
56,83 |
170,0 |
100,0 |
145,0 |
415,0 |
587,38 |
Dorostenky do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lomatskaia Daria |
2001 |
Rusko |
63,00 |
226,0 |
143,0 |
195,0 |
564,0 |
726,72 |
2. |
Exner Machaela |
2001 |
USA |
62,52 |
182,5 |
92,5 |
165,0 |
440,0 |
591,92 |
3. |
Jansová Dominika |
2001 |
Česká republika |
59,85 |
167,5 |
92,5 |
160,0 |
420,0 |
580,20 |
4. |
Wu Pei-Chen |
2004 |
Tchaj-wan |
62,21 |
155,0 |
70,0 |
125,0 |
350,0 |
493,29 |
5. |
Hastings Natalie |
2001 |
Kanada |
61,83 |
110,0 |
65,0 |
112,5 |
287,5 |
424,89 |
Dorostenky do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rusanenko Daria |
2001 |
Ukrajina |
71,64 |
240,0 |
125,0 |
177,5 |
542,5 |
666,58 |
2. |
Naquin Shay |
2003 |
USA |
69,86 |
195,0 |
107,5 |
177,5 |
480,0 |
608,07 |
3. |
Smirnova Daria |
2001 |
Rusko |
71,43 |
200,0 |
87,5 |
180,0 |
467,5 |
589,90 |
4. |
Maruska Kaylee |
2001 |
Kanada |
71,77 |
165,0 |
105,0 |
175,0 |
445,0 |
565,64 |
Dorostenky do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Vozmilova Anna |
2001 |
Rusko |
83,80 |
202,5 |
135,5 |
175,0 |
513,0 |
599,79 |
2. |
Fredrickson Geri |
2001 |
USA |
78,98 |
180,0 |
110,0 |
172,5 |
462,5 |
563,23 |
3. |
Swyryda Brianna |
2001 |
Kanada |
83,09 |
150,0 |
80,0 |
132,5 |
362,5 |
457,12 |
Dorostenky nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Jonsdottir Soley |
2001 |
Island |
116,27 |
255,0 |
160,0 |
207,5 |
622,5 |
629,55 |
2. |
Ford Brionna |
2002 |
USA |
112,51 |
202,5 |
127,5 |
177,5 |
507,5 |
539,40 |
3. |
Johnson Jamie |
2001 |
USA |
134,42 |
230,0 |
102,5 |
155,0 |
487,5 |
496,39 |
4. |
Li Hsin-Ying |
2005 |
Tchaj-wan |
92,41 |
205,0 |
90,0 |
165,0 |
460,0 |
531,17 |
Juniorky do 43 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Brazhnyk Dariia |
1997 |
Ukrajina |
42,63 |
135,0 |
80,0 |
120,0 |
335,0 |
563,62 |
2. |
Ompod Veronica |
2000 |
Filipíny |
41,75 |
127,5 |
62,5 |
130,0 |
320,0 |
548,55 |
3. |
Jheng Ya-Syuan |
1999 |
Tchaj-wan |
41,42 |
130,0 |
57,5 |
130,0 |
317,5 |
547,25 |
Juniorky do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kikuchi Miyabi |
1998 |
Japonsko |
46,52 |
135,0 |
105,0 |
135,0 |
375,0 |
592,40 |
2. |
Kula Zuzanna |
1999 |
Polsko |
46,75 |
137,5 |
82,5 |
140,0 |
360,0 |
571,31 |
Juniorky do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Shlopko Tetyana |
1996 |
Ukrajina |
51,62 |
190,0 |
115,0 |
162,5 |
467,5 |
678,08 |
2. |
Lopez Elma |
1997 |
USA |
51,73 |
172,5 |
105,0 |
157,5 |
435,0 |
637,36 |
3. |
Skowronska Dominika |
1997 |
Polsko |
48,12 |
80,0 |
42,5 |
100,0 |
222,5 |
386,46 |
Juniorky do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
LaChapelle Taylor |
1999 |
USA |
56,17 |
221,5 |
125,0 |
200,5 |
547,0 |
745,35 |
2. |
Patino Jodel |
1997 |
USA |
55,98 |
175,0 |
125,0 |
170,0 |
470,0 |
655,95 |
3. |
Smolekho Tatiana |
1996 |
Rusko |
55,77 |
187,5 |
122,5 |
145,0 |
455,0 |
639,39 |
4. |
Kobayashi Nobuyo |
1997 |
Japonsko |
55,05 |
165,0 |
102,5 |
135,0 |
405,0 |
583,77 |
- |
Gautadottir Kara |
1996 |
Island |
56,75 |
- |
80,0 |
142,5 |
- |
- |
Juniorky do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Vilmar Matilda |
1996 |
Švédsko |
62,64 |
220,0 |
153,0 |
180,0 |
553,0 |
716,37 |
2. |
Sjoel Lena |
1997 |
Norsko |
62,60 |
207,5 |
125,0 |
192,5 |
525,0 |
685,61 |
3. |
Aung Frida |
1997 |
Norsko |
61,56 |
185,0 |
122,5 |
180,0 |
487,5 |
648,75 |
4. |
Lohse Mikayla |
1997 |
Kanada |
62,77 |
170,0 |
95,0 |
162,5 |
427,5 |
577,15 |
5. |
Maycock Amelia |
2000 |
Velká Británie |
62,26 |
140,0 |
77,5 |
150,0 |
367,5 |
512,54 |
Juniorky do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Krueger Sonja-Stefanie |
1999 |
Německo |
67,14 |
235,0 |
155,0 |
180,0 |
570,0 |
713,68 |
2. |
Pogodina Iuliia |
1997 |
Rusko |
71,26 |
215,0 |
127,5 |
200,0 |
542,5 |
668,00 |
3. |
Chavez Alexandra |
1999 |
USA |
71,85 |
217,5 |
130,0 |
177,5 |
525,0 |
647,78 |
4. |
Antonsen Julie |
1998 |
Norsko |
69,45 |
187,5 |
112,5 |
177,5 |
477,5 |
606,86 |
5. |
Walter Sofia |
1996 |
Německo |
70,90 |
205,0 |
105,0 |
140,0 |
450,0 |
573,46 |
6. |
Graham Hannah-Louise |
1997 |
Velká Británie |
71,70 |
135,0 |
72,5 |
160,0 |
367,5 |
485,96 |
- |
Bjaanes Natalie |
1999 |
Norsko |
69,25 |
- |
120,0 |
172,5 |
- |
- |
Juniorky do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ramirez Leann |
2000 |
USA |
83,03 |
237,5 |
175,5 |
190,0 |
603,0 |
688,23 |
2. |
Lowe Jessika |
1996 |
Švédsko |
76,83 |
225,0 |
145,0 |
207,5 |
577,5 |
683,53 |
3. |
Huebenthal Johanna |
1996 |
Německo |
79,20 |
222,5 |
120,0 |
205,0 |
547,5 |
646,14 |
Juniorky nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Poisso Lilliana |
1998 |
USA |
133,78 |
257,5 |
147,5 |
212,5 |
617,5 |
599,23 |
2. |
Flores Viviana |
1996 |
USA |
116,81 |
262,5 |
165,0 |
187,5 |
615,0 |
622,41 |
Dorostenci do 53 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rykov Georgii |
2001 |
Rusko |
52,83 |
180,0 |
115,0 |
167,5 |
462,5 |
548,74 |
2. |
Orihara Mamoru |
2002 |
Japonsko |
51,66 |
152,5 |
102,5 |
150,0 |
405,0 |
498,58 |
3. |
Antoniuk Volodymyr |
2005 |
Ukrajina |
52,70 |
157,5 |
80,0 |
147,5 |
385,0 |
470,08 |
Dorostenci do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Wang Yu-Cheng |
2001 |
Tchaj-wan |
58,84 |
202,5 |
112,5 |
212,5 |
527,5 |
566,69 |
2. |
Watanabe Shokei |
2001 |
Japonsko |
58,35 |
200,0 |
125,0 |
200,0 |
525,0 |
567,82 |
Dorostenci do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Becker Brady |
2002 |
USA |
65,11 |
220,0 |
160,0 |
212,5 |
592,5 |
584,50 |
2. |
Suvorov Nikita |
2001 |
Rusko |
65,46 |
220,0 |
147,5 |
215,0 |
582,5 |
573,65 |
3. |
Su Yu-De |
2001 |
Tchaj-wan |
65,62 |
220,0 |
142,5 |
200,0 |
562,5 |
555,29 |
4. |
Madison Tanner |
2001 |
USA |
61,91 |
195,0 |
137,5 |
212,5 |
545,0 |
562,22 |
5. |
Hartley Ben |
2001 |
Velká Británie |
64,76 |
200,0 |
125,0 |
185,0 |
510,0 |
514,16 |
6. |
Fudo Shota |
2003 |
Japonsko |
64,98 |
180,0 |
92,5 |
160,0 |
432,5 |
445,04 |
- |
Chen Zhu-En |
2003 |
Tchaj-wan |
64,58 |
220,0 |
130,0 |
- |
- |
- |
|
|
Dorostenci do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Zaitsev Dmitrii |
2001 |
Rusko |
73,70 |
287,5 |
213,0 |
260,0 |
760,5 |
674,31 |
2. |
Burba Rokas |
2001 |
Litva |
73,67 |
240,0 |
190,0 |
235,0 |
665,0 |
597,58 |
3. |
Stroik Dawson |
2001 |
USA |
72,76 |
242,5 |
145,0 |
227,5 |
615,0 |
561,70 |
Dorostenci do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Tomita Shinnosuke |
2001 |
Japonsko |
82,74 |
285,0 |
200,0 |
235,0 |
720,0 |
598,26 |
2. |
Davis Alexander |
2001 |
USA |
80,82 |
252,5 |
137,5 |
270,0 |
660,0 |
561,01 |
3. |
Jakubec Kristian Filip |
2001 |
Slovensko |
82,94 |
245,0 |
155,0 |
247,5 |
647,5 |
543,21 |
Dorostenci do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Gonzalez Daniel |
2001 |
USA |
91,90 |
307,5 |
182,5 |
280,0 |
770,0 |
598,98 |
2. |
Konkov Arsenii |
2001 |
Rusko |
93,00 |
290,0 |
190,0 |
282,5 |
762,5 |
589,84 |
3. |
Šíp Ondřej |
2002 |
Česká republika |
91,81 |
290,0 |
167,5 |
250,0 |
707,5 |
555,27 |
4. |
Okubo Kenshiro |
2002 |
Japonsko |
86,09 |
230,0 |
125,0 |
235,0 |
590,0 |
489,66 |
Dorostenci do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Arriaga Gilbert |
2002 |
USA |
104,57 |
295,0 |
185,0 |
277,5 |
757,5 |
551,20 |
2. |
Szymkiewicz Mateusz |
2001 |
Polsko |
97,34 |
305,0 |
192,5 |
2575 |
755,0 |
570,43 |
3. |
Adams Talyn |
2001 |
USA |
100,59 |
282,5 |
165,0 |
262,5 |
710,0 |
530,53 |
4. |
Jurka Matěj |
2001 |
Česká republika |
104,11 |
280,0 |
177,5 |
235,0 |
692,5 |
509,71 |
Dorostenci do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Cataramba Alexandru |
2001 |
Rumunsko |
119,23 |
285,0 |
230,0 |
235,0 |
765,0 |
521,31 |
2. |
Tokunaga Kazuki |
2002 |
Japonsko |
114,22 |
272,5 |
167,5 |
237,5 |
677,5 |
477,36 |
Dorostenci nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Bowring Ray |
2002 |
Velká Británie |
143,58 |
370,0 |
195,0 |
270,0 |
835,0 |
518,41 |
2. |
Coleman Rayland |
2001 |
USA |
168,55 |
340,0 |
190,0 |
230,0 |
760,0 |
445,36 |
3. |
Tkachuk Egor |
2001 |
Rusko |
138,51 |
270,0 |
210,0 |
245,0 |
725,0 |
463,85 |
Junioři do 53 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Bui Andy |
1997 |
USA |
52,29 |
187,5 |
112,5 |
180,0 |
480,0 |
571,41 |
2. |
Ezhov Aleksei |
1998 |
Rusko |
52,50 |
120,0 |
75,0 |
150,0 |
345,0 |
430,22 |
Junioři do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Saenz Roberto |
2000 |
USA |
58,84 |
220,0 |
155,0 |
240,0 |
615,0 |
649,18 |
2. |
Farooqi Aziz |
1998 |
Japonsko |
58,66 |
215,0 |
130,0 |
200,0 |
545,0 |
584,51 |
Junioři do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Santelices Renzo |
1997 |
Ekvádor |
65,99 |
300,0 |
170,0 |
277,5 |
747,5 |
713,61 |
2. |
Satake Yusuke |
1996 |
Japonsko |
65,42 |
292,5 |
200,0 |
252,5 |
745,0 |
715,66 |
3. |
Lin Hung-Yen |
1998 |
Tchaj-wan |
65,75 |
260,0 |
175,0 |
230,0 |
665,0 |
643,66 |
4. |
Santiago Juan |
1996 |
Mexiko |
65,90 |
235,0 |
150,0 |
240,0 |
625,0 |
607,94 |
- |
Homer Luke |
1996 |
Kanada |
65,90 |
252,5 |
155,0 |
- |
- |
- |
Junioři do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Cheng Yu-Jui |
1999 |
Tchaj-wan |
73,22 |
295,0 |
170,0 |
300,0 |
765,0 |
680,73 |
2. |
Ishikawa Hiroshi |
1997 |
Japonsko |
73,78 |
257,5 |
210,0 |
235,0 |
702,5 |
627,19 |
3. |
Luo Yin-Ming |
1997 |
Tchaj-wan |
73,30 |
240,0 |
200,0 |
240,0 |
680,0 |
611,60 |
4. |
Tanaka Keisuke |
1998 |
Japonsko |
73,48 |
255,0 |
167,5 |
242,5 |
665,0 |
598,55 |
5. |
Pilský Josef |
1997 |
Česká republika |
72,28 |
240,0 |
175,0 |
227,5 |
642,5 |
586,48 |
6. |
Buciuman Catalin |
1999 |
Rumunsko |
73,15 |
227,5 |
192,5 |
222,5 |
642,5 |
582,05 |
7. |
Klíma Josef |
1999 |
Česká republika |
72,95 |
262,5 |
147,5 |
230,0 |
640,0 |
581,03 |
- |
Chornyi Vladyslav |
1997 |
Ukrajina |
73,58 |
325,0 |
210,0 |
- |
- |
- |
Junioři do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hladkyi Viktor |
1998 |
Ukrajina |
82,05 |
312,5 |
240,0 |
287,5 |
840,0 |
691,50 |
2. |
Soderberg Jack |
1996 |
Švédsko |
82,58 |
315,0 |
212,5 |
295,0 |
822,5 |
675,77 |
3. |
Larsson Erik |
1999 |
Švédsko |
82,18 |
310,0 |
215,0 |
272,5 |
797,5 |
658,91 |
4. |
Sanchez Anthony |
1996 |
Ekvádor |
82,55 |
307,5 |
180,0 |
285,0 |
772,5 |
638,43 |
5. |
Utsugi Hiroshi |
1996 |
Japonsko |
82,97 |
305,0 |
182,5 |
242,5 |
730,0 |
604,76 |
6. |
Krejci Silas |
1999 |
Německo |
81,28 |
312,5 |
162,5 |
252,5 |
727,5 |
610,22 |
7. |
Zisko Marek |
1996 |
Slovensko |
82,20 |
255,0 |
172,5 |
230,0 |
657,5 |
553,57 |
- |
Garza Joel |
1999 |
USA |
82,26 |
305,0 |
217,5 |
- |
- |
- |
- |
Macdonald Jensen |
1996 |
Kanada |
82,62 |
- |
165,0 |
237,5 |
- |
- |
Junioři do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Musiienko Kostiantyn |
1997 |
Ukrajina |
92,38 |
370,0 |
320,0 |
292,5 |
982,5 |
746,45 |
2. |
Villon Moises |
1999 |
Ekvádor |
92,29 |
345,0 |
250,0 |
285,0 |
880,0 |
674,85 |
3. |
Hagen Henrik |
1998 |
Norsko |
92,77 |
332,5 |
252,5 |
275,0 |
860,0 |
658,93 |
4. |
Johnson Noah |
2000 |
USA |
90,93 |
347,5 |
185,0 |
310,0 |
842,5 |
653,84 |
5. |
Lamberth Caleb |
1996 |
USA |
92,44 |
322,5 |
210,0 |
297,5 |
830,0 |
639,16 |
6. |
Loeve Karl Anton |
1997 |
Island |
92,88 |
332,5 |
220,0 |
277,5 |
830,0 |
637,50 |
7. |
Lancaster Alexander |
1997 |
Norsko |
90,28 |
320,0 |
225,0 |
260,0 |
805,0 |
629,78 |
8. |
Bhogal Mehar |
1996 |
Kanada |
92,17 |
262,5 |
205,0 |
235,0 |
702,5 |
550,56 |
9. |
Yoneyama Ryuto |
1998 |
Japonsko |
90,41 |
270,0 |
180,0 |
250,0 |
700,0 |
554,65 |
10. |
Maršík Martin |
1998 |
Česká republika |
90,94 |
260,0 |
150,0 |
265,0 |
675,0 |
535,16 |
11. |
Moldovan Dylan |
1997 |
Kanada |
91,87 |
175,0 |
192,5 |
245,0 |
612,5 |
488,17 |
Junioři do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kovalov Danylo |
1996 |
Ukrajina |
104,36 |
350,0 |
280,0 |
3175, |
947,5 |
676,54 |
2. |
Sičevskyj Evžen |
1997 |
Česká republika |
102,52 |
332,5 |
205,0 |
315,0 |
852,5 |
619,81 |
3. |
Prokop Martin |
1999 |
Česká republika |
104,37 |
305,0 |
222,5 |
265,0 |
792,5 |
574,72 |
4. |
Da Silva Hideki |
1999 |
Japonsko |
95,68 |
290,0 |
195,0 |
280,0 |
765,0 |
582,57 |
5. |
Zentner Austen |
1996 |
Kanada |
104,75 |
280,0 |
180,0 |
257,5 |
717,5 |
524,50 |
6. |
Sarisoy Aytan |
1998 |
Velká Británie |
101,81 |
270,0 |
157,5 |
280,0 |
707,5 |
525,56 |
- |
Kravtsov Brian |
1996 |
Kanada |
103,17 |
- |
155,0 |
270,0 |
- |
- |
Junioři do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lugo Enrique |
1996 |
USA |
118,89 |
372,5 |
295,0 |
315,0 |
982,5 |
655,63 |
2. |
Sagoy Julian |
1997 |
Norsko |
119,87 |
320,0 |
252,5 |
317,5 |
890,0 |
596,46 |
3. |
Kravets Volodymyr |
1996 |
Ukrajina |
119,86 |
335,0 |
225,0 |
292,5 |
852,5 |
573,54 |
4. |
Buhler William |
1998 |
Kanada |
118,33 |
330,0 |
215,0 |
280,0 |
825,0 |
560,14 |
- |
Cazacu Alexandru |
1997 |
Rumunsko |
113,24 |
- |
200,0 |
220,0 |
- |
- |
Junioři nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Holinei Viktor |
2000 |
Ukrajina |
136,21 |
402,5 |
300,0 |
332,5 |
1035,0 |
645,71 |
- |
Magnusson Gudfinnur |
1997 |
Island |
159,58 |
- |
285,0 |
290,0 |
- |
- |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|