Reklama:

Nutrend Strongman Uherské Hradiště 2019 - pozvánka

2.858 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Kalendář soutěží strongman pro rok 2019
Již tento pátek 5. července 2019 se v Uherském Hradišti v rámci festivalu Slovácké léto od 13:00 představí i siláci, kteří si to zde mezi sebou rozdají v 5 extrémních silových disciplínách. Bude se jednat již o 4. kolo České strongman ligy (ČSL). Klání silných mužů proběhne stejně jako loni v areálu skateparku u městské sportovní haly (mapa zde). Jedná se o druhý ročník tohoto klání a soudě podle minulého roku, určitě bude na co se těšit. Sejdou se zde siláci ze všech koutů České republiky a chybět nebudou ani závodníci usilující o vítězství v celém poháru.

Klání bude stejně jako loni pořádat velezkušený Strongman tým Morava pod vedením bratří Motáňů ve spolupráci s ČNFS a letos to bude již druhý ze 4 závodů, které Strongman tým Morava pořádá. Bratři Motáňové mají s pořádáním závodů již dlouholeté zkušenosti, a tak se můžete těšit na kvalitně připravený závod a parádní zábavu.

Jak již bylo zmíněno v úvodu, na závodníky čeká pět velmi náročných disciplín, ve kterých změří svoje síly, které prověří kompletní sílu, vůli i odhodlání:

  • Car Deadlift - mrtvý tah s automobilem na maximální počet opakování za minutu
  • Frame Carry - přenášení železné ohrady na čas
  • Giant Dumbbell Lift - zdvih obří jednoručky na maximální počet opakování za minutu
  • Tire Flip - převracení obřích pneumatik o hmotnosti 450 kg na maximální počet otoček za minutu
  • Log Lift - zdvih tlusté ocelové klády nad hlavu na maximální počet opakování za minutu

Srdečně rádi bychom Vás tímto na tuto skvělou akci pozvali. Během akce bude probíhat i doprovodný program, takže se máte jistě na co těšit.

Bližší informace o akci najdete na Facebooku.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra