Reklama:
Lískooříškový krém 1+1
Skladem posledních 43 ks. Více zde.

Slovenský pohár silných mužů #4 (Piešťany) 2019 - pozvánka

2.691 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Slovenský pohár silných mužů, který letos nese název X-Fit Cup, nám nabral doslova raketové tempo. Tuto neděli 16. června nás na Den otců čeká už čtvrtá zastávka! Siláci po roce zavítají do Piešťan. První tři kola patřila městům, která vedou z primátorského křesla ženy. Na východě Prešovu, na Pováží v Púchovu a naposledy Trenčianským Teplicím. V těchto třech městech se o siláky postaraly skvělé primátorky, které připravily výjimečné události.

Třetí červnovou neděli nás čeká v pořadí již čtvrté kolo X-Fit Cupu. V minulém roce se na náměstí Svobody bojovalo o titul nejsilnějšího Slováka (vyhrál Igor Petrík), letos budou vidět diváci souboj o body do konečného hodnocení celého ročníku. Dosud jich nejvíce nasbíral Denis Hanák, na krk mu dýchá Arnold Ferencz a o postup bude chtít zabojovat i navrátilec Tomáš Galba. Mimochodem, každé z dosavadních kol má jiného vítěze!

Kromě tradičních testů síly bude na strongmany v Piešťanech čekat v úvodu test kondice a rychlosti. Přenášení pytle a následně dvou těžkých pneumatik čili kombinace otevře tuto akci. Následovat bude zvedání 125kg nápravy (soukolí) nad hlavu do natažených rukou, mrtvé tahy s osobním automobilem, nošení Super Yoku, který bude vážit 340 kg, a závěr bude patřit přitahování kamionu. Uvidíme, kdo si s danými překážkami poradí nejlépe a odnese si hodnotný pohár primátora Petra Jančoviče!

Samozřejmě na siláky čekají i hodnotné ceny. Nejen od společnosti X-Fit, která zastřešuje Slovenský pohár silných mužů, ale i od piešťanského pivovaru Žiwell, takže se mají na co těšit!

Držíme všem chlapcům palce a těšíme se na každého, kdo se přijde podívat už tuto neděli 16. června na náměstí Svobody! Od 15. hodiny začíná čtvrté kolo X-Fit Cupu, Slovenského poháru silných mužů!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra