Mistrovství světa v silovém trojboji v čím dál oblíbenější variantě RAW, tedy bez použití dresů, se letos koná ve dnech
4. - 15. června ve švédském Helsingborgu. Na šampionát se dokázalo nominovat 975 powerlifterů
z celého světa a 22 z nich odletělo do Švédska z České republiky. Přehled všech našich reprezentantů naleznete níže, stejně jako kompletní seznam nominovaných závodníků a časový harmonogram mistrovství.
V tomto článku Vám budeme přinášet aktuálně dostupné výsledky. Pokud chcete sledovat dění přímo na soutěži, můžete využít následující odkaz.
Výsledky jsou průběžně doplňovány!
16. 06. 08:30 - doplněny kompletní výsledky
15. 06. 16:30 - doplněny páteční výsledky
14. 06. 09:30 - doplněny čtvrteční výsledky
13. 06. 09:30 - doplněny středeční výsledky
12. 06. 09:00 - doplněny úterní výsledky
11. 06. 09:00 - doplněny pondělní výsledky
10. 06. 09:00 - doplněny nedělní výsledky - Karel Rada bronzový!
09. 06. 11:30 - doplněny sobotní výsledky - Šárka Fibingrová stříbrná!
08. 06. 10:30 - doplněny páteční výsledky
07. 06. 11:30 - doplněny čtvrteční výsledky - Zoltán Kanát stříbrný!
06. 06. 09:30 - doplněny středeční výsledky
05. 06. 09:00 - doplněny úterní výsledky - Václav Primus bronzový!
Naši reprezentanti
Šárka Fibingrová |
dorostenky do 52 kg |
2. místo |
výkon 277,5 kg |
Dominika Jansová |
dorostenky do 63 kg |
6. místo |
výkon 352,5 kg |
Michaela Kanátová |
dorostenky do 84 kg |
4. místo |
výkon 380,0 kg |
Klára Zmeškalová |
juniorky do 72 kg |
11. místo |
výkon 415,0 kg |
Zuzana Bitterová |
ženy nad 84 kg |
10. místo |
výkon 410,0 kg |
Edita Kanátová |
ženy masters I do 63 kg |
8. místo |
výkon 332,5 kg |
Petra Mlejnková |
ženy masters II do 57 kg |
4. místo |
výkon 327,5 kg |
Tanam Majerský |
dorostenci do 74 kg |
9. místo |
výkon 535,0 kg |
Marek Vávra |
dorostenci do 74 kg |
7. místo |
výkon 542,5 kg |
Karel Rada |
dorostenci do 83 kg |
3. místo |
výkon 632,5 kg |
Jakub Vágner |
junioři do 93 kg |
7. místo |
výkon 715,0 kg |
Jan Jindřich |
muži do 105 kg |
15. místo |
výkon 742,5 kg |
Martin Šafář |
muži do 120 kg |
- |
- |
David Lupač |
muži nad 120 kg |
9. místo |
výkon 680,0 kg |
Marcel Rösler |
muži masters I do 74 kg |
11. místo |
výkon 547,5 kg |
Karel Rada |
muži masters I do 105 kg |
6. místo |
výkon 737,5 kg |
Jan Filo |
muži masters I nad 120 kg |
4. místo |
výkon 740,0 kg |
Michal Sekot |
muži masters II do 93 kg |
- |
nezapsal |
Jiří Psota |
muži masters II do 105 kg |
- |
- |
Zoltán Kanát |
muži masters II do 120 kg |
2. místo |
výkon 710,0 kg |
Josef Ptáček |
muži masters III do 93 kg |
5. místo |
výkon 492,5 kg |
Václav Primus |
muži masters IV do 105 kg |
3. místo |
výkon 400,0 kg |
Časový harmonogram
datum |
začátek |
kategorie |
úterý |
04. 06. |
08:00 |
muži masters IV a ženy masters II - IV od 47 kg do 52 kg |
|
|
14:30 |
ženy masters II - IV do 57 kg a do 63 kg |
|
|
18:00 |
ženy masters II - IV do 72 kg až nad 84 kg |
středa |
05. 06. |
09:00 |
muži masters III do 59 kg až do 66 kg a do 93 kg až nad 120 kg |
|
|
12:00 |
muži masters III do 74 kg a do 83 kg |
|
|
16:00 |
muži masters II do 59 kg až do 83 kg |
čtvrtek |
06. 06. |
08:00 |
muži masters II do 93 kg až nad 120 kg |
|
|
12:00 |
muži masters I do 59 kg až do 74 kg |
|
|
15:30 |
muži masters I do 83 kg |
|
|
19:00 |
ženy masters I do 47 kg až do 63 kg |
pátek |
07. 06. |
08:00 |
ženy masters I do 72 kg až nad 84 kg |
|
|
12:00 |
ženy masters I do 93 kg a do 105 kg |
|
|
17:00 |
ženy masters I do 120 kg a nad 120 kg |
sobota |
08. 06. |
08:00 |
dorostenci a junioři do 53 kg a do 59 kg |
|
|
11:30 |
dorostenky a juniorky do 43 kg a do 52 kg |
|
|
16:00 |
dorostenci a junioři do 66 kg |
|
|
19:30 |
dorostenci a junioři do 74 kg |
neděle |
09. 06. |
09:00 |
dorostenky a juniorky do 57 kg a do 63 kg |
|
|
13:00 |
dorostenci do 84 kg až do 105 kg a junioři do 83 kg |
|
|
17:00 |
junioři do 93 kg a do 105 kg |
pondělí |
10. 06. |
08:00 |
dorostenky do 72 kg až nad 84 kg a juniorky do 72 kg |
|
|
12:00 |
juniorky do 84 kg a nad 84 kg |
|
|
15:00 |
dorostenci a junioři do 120 kg a nad 120 kg |
úterý |
11. 06. |
09:00 |
ženy do 47 kg |
|
|
13:00 |
ženy do 52 kg |
|
|
17:00 |
muži do 59 kg |
středa |
12. 06. |
09:00 |
ženy do 57 kg |
|
|
13:00 |
muži do 66 kg |
|
|
16:00 |
ženy do 63 kg |
čtvrtek |
13. 06. |
09:00 |
muži do 74 kg |
|
|
13:00 |
ženy do 72 kg |
|
|
17:30 |
muži do 83 kg |
pátek |
14. 06. |
08:00 |
muži do 93 kg |
|
|
12:00 |
ženy do 84 kg |
|
|
16:00 |
ženy nad 84 kg |
|
|
18:30 |
muži do 105 kg |
sobota |
15. 06. |
09:00 |
muži do 120 kg |
|
|
13:00 |
muži nad 120 kg |
Dorostenky do 43 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Pavlova Polina |
2005 |
Rusko |
42,95 |
95,0 |
60,0 |
136,0 |
291,0 |
612,80 |
2. |
Morrison Brianna |
2001 |
USA |
42,00 |
108,0 |
65,0 |
110,0 |
283,0 |
602,54 |
3. |
Lieonienko Kristina |
2001 |
Ukrajina |
42,95 |
85,0 |
63,5 |
105,0 |
253,5 |
525,56 |
4. |
Toksarova Elena |
2002 |
Rusko |
42,65 |
80,0 |
50,0 |
75,0 |
205,0 |
414,28 |
Dorostenky do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rassamakhina Alina |
2001 |
Rusko |
46,50 |
116,0 |
68,5 |
110,0 |
294,5 |
591,96 |
2. |
Arsenault Alle |
2001 |
Kanada |
46,65 |
95,0 |
55,0 |
107,5 |
257,5 |
510,13 |
3. |
Mustafina Valeria |
2004 |
Ukrajina |
46,65 |
77,5 |
47,5 |
115,0 |
240,0 |
471,95 |
4. |
Lis Aniela |
2002 |
Polsko |
46,40 |
77,5 |
45,0 |
100,0 |
222,5 |
434,98 |
Dorostenky do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Nikitina Elizaveta |
2001 |
Rusko |
51,75 |
130,5 |
80,0 |
144,5 |
355,0 |
680,42 |
2. |
Fibingrova Šárka |
2001 |
Česká republika |
51,75 |
107,5 |
57,5 |
112,5 |
277,5 |
523,60 |
3. |
Tyan Amina |
2001 |
Kazachstán |
51,75 |
95,0 |
65,0 |
105,0 |
265,0 |
498,30 |
4. |
Viljanen Emmi |
2001 |
Finsko |
50,85 |
107,5 |
55,0 |
87,5 |
250,0 |
472,05 |
5. |
Hamilton Madison |
2005 |
USA |
50,05 |
80,0 |
50,0 |
112,5 |
242,5 |
460,30 |
6. |
Kivikari Wilma |
2005 |
Finsko |
51,90 |
95,0 |
45,0 |
95,0 |
235,0 |
436,99 |
7. |
Enomoto Yura |
2002 |
Japonsko |
51,30 |
60,0 |
40,0 |
90,0 |
190,0 |
347,82 |
Dorostenky do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lamminen Fanny |
2002 |
Finsko |
56,80 |
145,0 |
77,5 |
142,5 |
365,0 |
666,26 |
2. |
Surkova Juliia |
2001 |
Rusko |
56,45 |
135,0 |
67,5 |
150,0 |
352,5 |
644,57 |
3. |
Raiha Sofia |
2001 |
Finsko |
56,70 |
105,0 |
57,5 |
135,0 |
297,5 |
538,48 |
4. |
Kolesnyk Anita |
2003 |
Ukrajina |
55,65 |
117,5 |
52,5 |
125,0 |
295,0 |
538,65 |
5. |
Famulska Nadia |
2003 |
Polsko |
55,80 |
100,0 |
60,0 |
125,0 |
285,0 |
518,71 |
6. |
Subhash Vrinda |
2004 |
USA |
54,10 |
95,0 |
62,5 |
100,0 |
257,5 |
472,73 |
7. |
Obata Ayumi |
2003 |
Japonsko |
55,10 |
80,0 |
45,0 |
100,0 |
225,0 |
405,61 |
8. |
Iwasaki Megumi |
2003 |
Japonsko |
54,30 |
87,5 |
42,5 |
90,0 |
220,0 |
398,47 |
Dorostenky do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Eugenie Samantha |
2002 |
Francie |
62,00 |
155,5 |
85,0 |
180,0 |
420,5 |
737,25 |
2. |
Robinson Lucy |
2002 |
Velká Británie |
61,00 |
147,5 |
65,0 |
172,5 |
385,0 |
678,92 |
3. |
Vorobieva Daria |
2001 |
Rusko |
62,35 |
150,0 |
80,0 |
155,0 |
385,0 |
671,60 |
4. |
Shatko Diana |
2002 |
Kazachstán |
61,95 |
147,5 |
70,0 |
145,0 |
362,5 |
633,29 |
5. |
Roudebush Katherine |
2004 |
USA |
61,80 |
132,5 |
80,0 |
142,5 |
355,0 |
620,53 |
6. |
Jansová Dominika |
2001 |
Česká republika |
60,05 |
120,0 |
75,0 |
157,5 |
352,5 |
624,73 |
7. |
Hemmings Isabelle |
2001 |
Austrálie |
62,90 |
110,0 |
60,0 |
135,0 |
305,0 |
526,25 |
8. |
Horikoshi Momoe |
2001 |
Japonsko |
61,25 |
117,5 |
60,0 |
125,0 |
302,5 |
528,19 |
9. |
Kanerva Milka |
2002 |
Finsko |
58,85 |
110,0 |
60,0 |
110,0 |
280,0 |
496,42 |
10. |
Wurth Lianka |
2001 |
Jihoafrická rep. |
60,65 |
80,0 |
50,0 |
130,0 |
260,0 |
453,19 |
Dorostenky do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Peyraud Clara |
2002 |
Francie |
70,40 |
145,0 |
90,0 |
182,5 |
417,5 |
688,44 |
2. |
Rusanenko Daria |
2001 |
Ukrajina |
70,15 |
157,5 |
87,5 |
155,0 |
400,0 |
660,36 |
3. |
Ehrich Havvy |
2002 |
USA |
66,20 |
125,0 |
102,5 |
167,5 |
395,0 |
669,79 |
4. |
Collins Erin |
2001 |
Jihoafrická rep. |
69,75 |
132,5 |
67,5 |
165,0 |
365,0 |
603,49 |
5. |
Maruska Kaylee |
2001 |
Kanada |
71,10 |
127,5 |
75,0 |
147,5 |
350,0 |
573,54 |
6. |
Fujiwara Shiho |
2002 |
Japonsko |
66,60 |
130,0 |
77,5 |
140,0 |
347,5 |
586,17 |
7. |
Doublin Macy |
2004 |
USA |
66,05 |
117,5 |
70,0 |
147,5 |
335,0 |
566,78 |
8. |
Milley Amber |
2001 |
Kanada |
67,90 |
115,0 |
52,5 |
112,5 |
280,0 |
466,27 |
Dorostenky do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Jackson Antara |
2001 |
USA |
79,65 |
152,5 |
92,5 |
180,0 |
425,0 |
663,59 |
2. |
Vozmilova Anna |
2001 |
Rusko |
83,90 |
167,5 |
90,0 |
167,5 |
425,0 |
649,30 |
3. |
Hayashi Mio |
2001 |
Japonsko |
81,20 |
150,0 |
80,0 |
160,0 |
390,0 |
604,33 |
4. |
Kanátová Michaela |
2002 |
Česká republika |
82,10 |
145,0 |
72,5 |
162,5 |
380,0 |
586,31 |
5. |
McConnell Corrina |
2001 |
Irsko |
73,65 |
127,5 |
75,0 |
147,5 |
350,0 |
564,93 |
6. |
Morgan Madeiline |
2001 |
Kanada |
82,30 |
137,5 |
67,5 |
142,5 |
347,5 |
536,07 |
Dorostenky nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kuzmina Olga |
2001 |
Rusko |
139,95 |
205,0 |
107,5 |
192,5 |
505,0 |
636,88 |
2. |
Malykhina Diana |
2003 |
Kazachstán |
109,05 |
210,0 |
100,0 |
177,5 |
487,5 |
670,83 |
3. |
Figueroa Isabel |
2002 |
USA |
105,85 |
170,0 |
90,0 |
182,5 |
442,5 |
617,52 |
4. |
Edward Jonali |
2002 |
Nauru |
118,95 |
185,0 |
100,0 |
155,0 |
440,0 |
589,58 |
Juniorky do 43 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Yeung Cherry |
1997 |
Velká Británie |
41,90 |
105,0 |
62,5 |
146,0 |
313,5 |
675,85 |
2. |
Volynskaia Olga |
1999 |
Rusko |
42,95 |
90,0 |
62,5 |
117,5 |
270,0 |
563,94 |
3. |
Worathida Theopanich |
1997 |
Thajsko |
42,05 |
87,5 |
47,5 |
127,5 |
262,5 |
553,57 |
4. |
Sehej Gurmeet Maini |
1997 |
Indie |
41,85 |
75,0 |
50,0 |
100,0 |
225,0 |
466,10 |
Juniorky do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Smith Megan-Li |
1996 |
Nový Zéland |
46,90 |
130,0 |
62,5 |
151,0 |
343,5 |
695,51 |
2. |
Zabelina Mariia |
1997 |
Rusko |
46,85 |
115,0 |
65,0 |
150,5 |
330,5 |
667,69 |
3. |
Kula Zuzanna |
1999 |
Polsko |
46,05 |
110,0 |
70,0 |
135,0 |
315,0 |
640,48 |
4. |
Hua Tammy |
1996 |
Kanada |
46,05 |
117,5 |
52,5 |
140,0 |
310,0 |
629,47 |
5. |
Abweh Serena |
2000 |
USA |
46,05 |
90,0 |
57,5 |
135,0 |
282,5 |
568,88 |
6. |
Murray Kym |
1998 |
Irsko |
46,55 |
97,5 |
57,5 |
115,0 |
270,0 |
538,05 |
- |
Poszwa Klaudia |
2000 |
Polsko |
47,00 |
110,0 |
50,0 |
- |
- |
- |
Juniorky do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Picher-Plante Amelie |
1996 |
Kanada |
51,40 |
125,0 |
82,5 |
152,5 |
360,0 |
693,17 |
2. |
Thor Qian Qi |
1999 |
Singapur |
51,55 |
135,0 |
65,0 |
157,5 |
357,5 |
686,96 |
3. |
Karaeva Samira |
1996 |
Rusko |
51,75 |
130,0 |
77,5 |
147,5 |
355,0 |
680,42 |
4. |
Druziaka Viktoria |
1998 |
Ukrajina |
51,70 |
130,0 |
80,0 |
140,0 |
350,0 |
670,66 |
5. |
Aldcroft Erin |
1998 |
Velká Británie |
51,00 |
117,5 |
80,5 |
150,0 |
347,5 |
670,68 |
6. |
Jensen Oda |
1996 |
Dánsko |
51,10 |
110,0 |
80,0 |
152,5 |
342,5 |
659,74 |
7. |
Shchavinska Tetiana |
1996 |
Ukrajina |
50,35 |
112,5 |
92,5 |
130,0 |
335,0 |
649,76 |
8. |
Kyosti Olivia |
1999 |
Finsko |
51,55 |
122,5 |
72,5 |
137,5 |
332,5 |
636,24 |
9. |
Pearce Tiarna |
1996 |
Velká Británie |
51,50 |
122,5 |
55,0 |
142,5 |
320,0 |
611,20 |
10. |
Hein Celine |
2000 |
Německo |
51,30 |
107,5 |
55,0 |
135,0 |
297,5 |
566,68 |
- |
Dru Julia |
1997 |
Francie |
51,60 |
- |
55,0 |
155,0 |
- |
- |
Juniorky do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Chambers Miranda |
2000 |
USA |
56,00 |
150,0 |
100,0 |
177,5 |
427,5 |
791,09 |
2. |
Corrigan Evie |
1996 |
Nový Zéland |
56,30 |
152,5 |
90,0 |
178,0 |
420,5 |
775,41 |
3. |
Zubova Alena |
1997 |
Rusko |
56,90 |
157,5 |
82,5 |
167,5 |
407,5 |
746,31 |
4. |
Schulze Veronika |
1997 |
Německo |
56,55 |
145,0 |
87,5 |
167,5 |
400,0 |
734,49 |
5. |
Forberg Madeleine |
1997 |
USA |
56,75 |
140,0 |
90,0 |
145,0 |
375,0 |
685,58 |
6. |
Dodaro Amanda |
1998 |
Kanada |
54,75 |
130,0 |
65,0 |
150,0 |
345,0 |
640,39 |
7. |
Leighton Megan |
1996 |
Jihoafrická rep. |
56,75 |
112,5 |
62,5 |
152,5 |
327,5 |
595,28 |
8. |
Duffy Chere |
1996 |
Irsko |
56,70 |
115,0 |
62,5 |
145,0 |
322,5 |
586,03 |
9. |
Ito Momoka |
1997 |
Japonsko |
55,30 |
95,0 |
57,5 |
120,0 |
272,5 |
496,82 |
- |
Alves Agnes |
1996 |
Francie |
56,30 |
- |
85,0 |
160,0 |
- |
- |
- |
Berglund Donna |
1997 |
Švédsko |
56,85 |
- |
117,5 |
145,0 |
- |
- |
Juniorky do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Naldi Sara |
1998 |
Itálie |
60,60 |
165,0 |
87,5 |
190,5 |
443,0 |
786,87 |
2. |
Nithi Arthi |
1996 |
USA |
62,80 |
165,5 |
90,0 |
177,5 |
433,0 |
754,80 |
3. |
Sjoel Lena |
1997 |
Norsko |
62,10 |
152,5 |
92,5 |
187,5 |
432,5 |
758,19 |
4. |
Bouchard Fauve-Belle |
2000 |
Kanada |
60,95 |
160,0 |
92,5 |
175,0 |
427,5 |
756,38 |
5. |
Rud Sofiia |
1997 |
Ukrajina |
62,25 |
147,5 |
90,0 |
185,0 |
422,5 |
739,34 |
6. |
Daniel Suzanne |
1997 |
Velká Británie |
62,75 |
142,5 |
87,5 |
191,0 |
421,0 |
733,70 |
7. |
Maltaise Justine |
1996 |
Kanada |
62,80 |
142,5 |
97,5 |
157,5 |
397,5 |
691,52 |
8. |
Aung Frida |
1997 |
Norsko |
62,05 |
142,5 |
90,0 |
162,5 |
395,0 |
691,15 |
9. |
Bains Karenjeet Kaur |
1996 |
Velká Británie |
62,60 |
140,0 |
80,0 |
167,5 |
387,5 |
674,75 |
10. |
Vilmar Matilda |
1996 |
Švédsko |
62,70 |
147,5 |
92,5 |
142,5 |
382,5 |
665,30 |
11. |
Harrington Jennifer |
1998 |
Irsko |
61,00 |
127,5 |
62,5 |
142,5 |
332,5 |
583,64 |
12. |
Valimaki Jenna |
1996 |
Finsko |
62,55 |
122,4 |
67,5 |
135,0 |
325,0 |
563,33 |
13. |
Sugaya Tomomi |
1999 |
Japonsko |
61,70 |
112,5 |
57,5 |
147,5 |
317,5 |
553,44 |
14. |
Connolly Catriona |
2000 |
Irsko |
61,95 |
100,0 |
60,0 |
140,0 |
300,0 |
520,94 |
- |
Andersson Ronja |
1997 |
Švédsko |
62,65 |
145,0 |
85,0 |
- |
- |
- |
- |
Penn Jasmyn |
1996 |
USA |
62,85 |
- |
110,0 |
200,0 |
- |
- |
Juniorky do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ronn Ida |
1997 |
Švédsko |
71,90 |
185,0 |
105,0 |
225,0 |
515,0 |
842,27 |
2. |
Doublin Kloie |
1999 |
USA |
71,70 |
182,5 |
118,5 |
212,5 |
513,5 |
840,92 |
3. |
Hassan Nada |
1997 |
Kanada |
71,90 |
160,0 |
118,0 |
195,0 |
473,0 |
773,16 |
4. |
Fisher Mariella |
2000 |
Velká Británie |
68,55 |
172,5 |
102,5 |
185,0 |
460,0 |
768,89 |
5. |
Freeman Alice Francis |
1999 |
Velká Británie |
71,05 |
167,5 |
110,0 |
177,5 |
455,0 |
747,67 |
6. |
Govind Hema |
1996 |
Nový Zéland |
71,70 |
165,0 |
95,0 |
177,5 |
437,5 |
715,66 |
7. |
Groleau Marianne |
1998 |
Kanada |
71,25 |
165,0 |
80,0 |
182,5 |
427,5 |
701,20 |
8. |
Adolfsen Isabell |
1999 |
Norsko |
70,55 |
145,0 |
92,5 |
187,5 |
425,0 |
700,24 |
9. |
Klaver Jacqueline |
1996 |
Nizozemsko |
71,20 |
167,5 |
70,0 |
185,0 |
422,5 |
693,15 |
10. |
Andersen Rebekka Roemer |
1996 |
Dánsko |
71,80 |
145,0 |
100, |
177,5 |
422,5 |
690,50 |
11. |
Zmeškalová Klára |
1997 |
Česká republika |
70,25 |
155,0 |
75,0 |
185,0 |
415,0 |
684,94 |
12. |
Lohivuo Tuulia |
1997 |
Finsko |
71,85 |
155,0 |
90,0 |
160,0 |
412,5 |
673,82 |
13. |
Lorentzen Dina |
1999 |
Norsko |
70,80 |
145,0 |
92,5 |
172,5 |
410,0 |
674,20 |
14. |
Devetak Isabella |
1998 |
Austrálie |
70,54 |
150,0 |
80,0 |
170,0 |
400,0 |
658,70 |
15. |
Morita Nana |
2000 |
Japonsko |
67,00 |
155,0 |
72,5 |
162,5 |
390,0 |
657,43 |
- |
Lis Ida |
2000 |
Polsko |
68,40 |
170,0 |
- |
180,0 |
- |
- |
- |
Kokko Janina |
1997 |
Finsko |
70,40 |
135,0 |
92,5 |
- |
- |
- |
- |
Lesniewska Marta |
1996 |
Polsko |
70,45 |
- |
70,0 |
155,0 |
- |
- |
Juniorky do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Thurstan Ayla |
1998 |
USA |
81,55 |
137,5 |
128,5 |
205,0 |
501,0 |
773,72 |
2. |
Kaasalainen Henna |
1999 |
Finsko |
83,50 |
182,5 |
92,5 |
200,0 |
475,0 |
726,42 |
3. |
Lowe Jessika |
1996 |
Švédsko |
73,55 |
155,0 |
97,5 |
200,0 |
452,5 |
731,77 |
4. |
Allouache Innes |
1999 |
Francie |
82,65 |
172,5 |
82,5 |
190,0 |
445,0 |
683,84 |
5. |
Minaeva Anastasiia |
1998 |
Rusko |
83,50 |
170,0 |
102,5 |
160,0 |
432,5 |
661,96 |
6. |
Lechowicz Paulina |
1996 |
Polsko |
82,80 |
147,5 |
97,5 |
162,5 |
407,5 |
626,20 |
7. |
Doogan Gracelynn |
1996 |
Kanada |
82,35 |
165,0 |
75,0 |
160,0 |
400,0 |
616,14 |
8. |
Nomura Yu |
2000 |
Japonsko |
73,35 |
135,0 |
85,0 |
170,0 |
390,0 |
630,99 |
9. |
Niemczyk Anna |
1996 |
Polsko |
79,40 |
150,0 |
62,5 |
160,0 |
372,5 |
582,70 |
10. |
Tochishita Miyu |
1999 |
Japonsko |
79,95 |
145,0 |
50,0 |
130,0 |
325,0 |
507,33 |
Juniorky nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Efimtseva Daria |
2000 |
Rusko |
122,00 |
230,0 |
132,5 |
190,0 |
552,5 |
726,93 |
2. |
Miles Shelby |
1998 |
USA |
90,30 |
180,0 |
122,5 |
197,5 |
500,0 |
739,65 |
3. |
Valo Mirka |
1997 |
Finsko |
101,15 |
180,0 |
100,0 |
215,0 |
495,0 |
700,25 |
4. |
Chester Charlie |
1996 |
Velká Británie |
110,45 |
190,0 |
102,5 |
190,0 |
482,5 |
661,11 |
5. |
Gardiner Sarah |
1997 |
Irsko |
99,90 |
167,5 |
95,0 |
177,5 |
440,0 |
627,34 |
6. |
Gubbels Sydney |
1996 |
Kanada |
131,95 |
175,0 |
87,5 |
170,0 |
432,5 |
560,60 |
7. |
Bird Melissa |
1998 |
Velká Británie |
99,50 |
172,5 |
85,0 |
172,5 |
430,0 |
614,39 |
8. |
Puusaari Saara |
1997 |
Finsko |
96,40 |
155,0 |
75,0 |
140,0 |
370,0 |
537,11 |
Ženy do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Connor Heather |
1991 |
USA |
45,35 |
132,5 |
70,0 |
176,0 |
378,5 |
787,96 |
2. |
Allabert Noemie |
1990 |
Francie |
46,70 |
137,5 |
77,5 |
160,0 |
375,0 |
765,97 |
3. |
Lai Simone |
1991 |
Kanada |
46,65 |
130,0 |
72,5 |
150,0 |
352,5 |
717,39 |
4. |
Rantala Hanna |
1982 |
Finsko |
46,85 |
117,5 |
90,0 |
145,0 |
352,5 |
715,53 |
5. |
Evangelista Leslie |
1981 |
Filipíny |
46,35 |
120,0 |
67,5 |
160,0 |
347,5 |
709,26 |
6. |
Martin Janine |
1986 |
Irsko |
45,45 |
105,0 |
80,0 |
150,0 |
335,0 |
690,06 |
7. |
Ensol Stephanie Mary Anak |
1988 |
Malajsie |
46,60 |
112,5 |
75,0 |
145,0 |
332,5 |
674,19 |
8. |
Koroleva Tatiana |
1986 |
Rusko |
46,85 |
105,0 |
77,5 |
137,5 |
320,0 |
644,85 |
9. |
Fukumura Aya |
1986 |
Japonsko |
46,55 |
95,0 |
67,5 |
137,5 |
300,0 |
603,61 |
10. |
Klishch Anna |
1989 |
Rusko |
46,75 |
95,0 |
60,0 |
137,5 |
292,5 |
585,77 |
- |
Szymanel Paulina |
1995 |
Polsko |
46,50 |
105,0 |
- |
137,5 |
- |
- |
Ženy do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Nnamani Joy |
1992 |
Velká Británie |
51,45 |
152,5 |
87,5 |
192,5 |
432,5 |
840,10 |
2. |
Inda Marisa |
1976 |
USA |
51,20 |
137,5 |
95,0 |
180,0 |
412,5 |
801,73 |
3. |
Golubeva Olga |
1970 |
Rusko |
51,60 |
145,0 |
95,0 |
170,0 |
410,0 |
793,04 |
4. |
Dip Monica |
1992 |
Kanada |
51,75 |
140,0 |
80,0 |
182,5 |
402,5 |
776,54 |
5. |
Waldemarson Sophia |
1988 |
Švédsko |
50,70 |
135,0 |
105,0 |
155,0 |
395,0 |
770,42 |
6. |
Ochoa Vargas Vilma |
1980 |
Ekvádor |
51,90 |
142,5 |
82,5 |
170,0 |
395,0 |
760,10 |
7. |
Dekkers Pleun |
1994 |
Nizozemsko |
50,90 |
152,5 |
80,0 |
160,0 |
392,5 |
763,54 |
8. |
Aranitovic Aleksandra |
1990 |
Srbsko |
52,00 |
135,0 |
85,0 |
147,5 |
367,5 |
703,81 |
9. |
Gapp Barbara |
1981 |
Rakousko |
51,55 |
110,0 |
60,0 |
185,0 |
355,0 |
681,89 |
10. |
Hourihane Anna |
1993 |
Irsko |
51,35 |
122,5 |
80,0 |
140,0 |
342,5 |
657,95 |
11. |
Shishido Hidemi |
1987 |
Austrálie |
51,60 |
132,5 |
72,5 |
137,5 |
342,5 |
656,18 |
12. |
Almeida Ana Paula |
1981 |
Brazílie |
50,75 |
112,5 |
65,0 |
140,0 |
317,5 |
610,99 |
- |
Foulkes Amanda |
1988 |
Nový Zéland |
51,65 |
- |
70,0 |
170,0 |
- |
- |
Ženy do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Htee Maria |
1988 |
Kanada |
55,15 |
172,5 |
102,5 |
197,5 |
472,5 |
884,96 |
2. |
Scanlon Meghan |
1988 |
USA |
56,65 |
178,0 |
115,5 |
177,5 |
471,0 |
868,92 |
3. |
Butters Bobbie |
1994 |
Velká Británie |
56,55 |
172,5 |
100,0 |
177,5 |
450,0 |
829,76 |
4. |
Monserrate Kenia |
1991 |
Ekvádor |
56,75 |
162,5 |
97,5 |
180,0 |
440,0 |
809,14 |
5. |
Yeung Teresa |
1991 |
Kanada |
55,95 |
160,0 |
95,0 |
182,5 |
437,5 |
810,66 |
6. |
Filimonova Inna |
1976 |
Rusko |
56,65 |
172,5 |
80,0 |
185,0 |
437,5 |
805,16 |
7. |
Steel Ellie |
1991 |
Velká Británie |
56,90 |
140,0 |
105,0 |
170,0 |
415,0 |
760,54 |
8. |
McPeake Bronagh |
1992 |
Irsko |
56,95 |
160,0 |
87,5 |
167,5 |
415,0 |
760,18 |
9. |
Saavedra Faridi |
1991 |
Mexiko |
56,00 |
152,5 |
75,0 |
165,0 |
392,5 |
723,97 |
10. |
Savolainen Laura |
1989 |
Švédsko |
56,95 |
120,0 |
102,5 |
170,0 |
392,5 |
717,51 |
11. |
McDonald Chloe-Jade |
1992 |
Irsko |
56,55 |
137,5 |
70,0 |
175,0 |
382,5 |
701,14 |
12. |
Alvares Vanessa |
1978 |
Brazílie |
56,10 |
147,5 |
70,0 |
162,5 |
380,0 |
699,33 |
13. |
Talahatu Evita |
1987 |
Nizozemsko |
57,00 |
135,0 |
90,0 |
132,5 |
367,5 |
669,78 |
14. |
Babic Katja |
1993 |
Slovinsko |
56,25 |
132,5 |
77,5 |
145,0 |
357,5 |
655,32 |
15. |
Acosta Loreana |
1986 |
Kostarika |
56,55 |
132,5 |
70,0 |
150,0 |
352,5 |
643,98 |
16. |
Kuokkanen Hanna |
1993 |
Finsko |
56,70 |
130,0 |
70,0 |
152,5 |
352,5 |
643,10 |
17. |
Stabile Irene |
1995 |
Španělsko |
56,35 |
107,5 |
72,5 |
142,5 |
322,5 |
587,86 |
18. |
De Sousa Jessica |
1991 |
Belgie |
56,70 |
110,0 |
67,5 |
142,5 |
320,0 |
581,28 |
19. |
Oyuntungalag Bayartsetseg |
1990 |
Mongolsko |
56,70 |
130,0 |
60,0 |
115,0 |
305,0 |
552,74 |
Ženy do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Garra Carola |
1994 |
Itálie |
62,60 |
185,5 |
130,0 |
187,5 |
503,0 |
881,03 |
2. |
Calhoun Samantha |
1990 |
USA |
62,90 |
172,5 |
102,5 |
217,5 |
492,5 |
860,15 |
3. |
Bavoil Prescillia |
1993 |
Francie |
62,55 |
188,0 |
100,0 |
202,5 |
490,5 |
859,06 |
4. |
Horna Ivana |
1990 |
Slovensko |
62,30 |
170,0 |
100,0 |
205,0 |
475,0 |
833,08 |
5. |
Parsons Teresa |
1991 |
Kanada |
62,20 |
160,0 |
97,5 |
187,5 |
445,0 |
779,98 |
6. |
Moore Sabrina |
1989 |
Velká Británie |
62,20 |
147,5 |
95,0 |
195,0 |
437,5 |
766,53 |
7. |
Puricelli Lucia |
1993 |
Velká Británie |
62,50 |
170,0 |
95,0 |
172,5 |
437,5 |
764,67 |
8. |
Dillen Carolina |
1983 |
Nový Zéland |
62,60 |
160,0 |
90,0 |
185,0 |
435,0 |
759,58 |
9. |
Scholten Iris |
1992 |
Nizozemsko |
61,75 |
165,0 |
92,5 |
172,5 |
430,0 |
755,87 |
10. |
Dreesen Jolien |
1994 |
Nizozemsko |
61,55 |
162,5 |
80,0 |
182,5 |
425,0 |
748,09 |
11. |
Badalyan Emma Arusyak |
1993 |
Dánsko |
61,70 |
170,0 |
87,5 |
165,0 |
422,5 |
742,66 |
12. |
Granstad Sophia |
1994 |
Švédsko |
61,55 |
147,5 |
70,0 |
200,0 |
417,5 |
734,55 |
13. |
Zhukovska Nataliia |
1981 |
Ukrajina |
62,60 |
142,5 |
90,0 |
185,0 |
417,5 |
728,33 |
14. |
Aguinaga Johanna |
1993 |
Ekvádor |
62,75 |
147,5 |
107,5 |
157,5 |
412,5 |
718,54 |
15. |
Lindell Stina |
1988 |
Finsko |
62,45 |
152,5 |
87,5 |
170,0 |
410,0 |
715,79 |
16. |
Kirinic Romana Tea |
1993 |
Chorvatsko |
62,55 |
150,0 |
82,5 |
177,5 |
410,0 |
715,22 |
17. |
Sahyuri Lalime |
1984 |
Belgie |
61,90 |
150,0 |
77,5 |
180,0 |
407,5 |
714,47 |
18. |
Batalova Dina |
1992 |
Rusko |
62,90 |
137,5 |
97,5 |
160,0 |
395,0 |
686,52 |
19. |
Kankus Johanna |
1984 |
Finsko |
62,60 |
147,5 |
92,5 |
150,0 |
390,0 |
679,21 |
20. |
Al Ajamy Mireille |
1983 |
Libanon |
61,80 |
152,5 |
75,0 |
160,0 |
387,5 |
679,04 |
21. |
McDermott Emma |
1992 |
Irsko |
62,85 |
135,0 |
72,5 |
180,0 |
387,5 |
673,43 |
22. |
Batkhishig Amartsengel |
1989 |
Mongolsko |
62,15 |
130,0 |
70,0 |
175,0 |
385,0 |
672,66 |
23. |
Daineffe Anne |
1982 |
Belgie |
62,35 |
137,5 |
82,5 |
150,0 |
370,0 |
644,74 |
24. |
Tchrikishvili Nino |
1991 |
Gruzie |
61,15 |
130,0 |
55,0 |
180,0 |
365,0 |
641,85 |
25. |
Tsutsumi Ayaka |
1995 |
Japonsko |
62,60 |
135,0 |
75,0 |
155,0 |
365,0 |
634,56 |
26. |
Suzuki Kyoko |
1977 |
Japonsko |
62,30 |
135,0 |
67,5 |
150,0 |
352,5 |
613,65 |
Ženy do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Walford Kimberly |
1978 |
Panenské ostrovy |
70,45 |
180,0 |
112,5 |
242,5 |
535,0 |
883,82 |
2. |
Buettner Jessica |
1995 |
Kanada |
71,50 |
197,5 |
97,5 |
237,5 |
532,5 |
873,40 |
3. |
von Weissenberg Isabella |
1989 |
Švédsko |
71,90 |
203,0 |
102,5 |
222,5 |
528,0 |
863,67 |
4. |
Castellain Ana |
1985 |
Brazílie |
70,00 |
190,0 |
122,5 |
210,0 |
522,5 |
865,69 |
5. |
Elovikova Angelina |
1993 |
Rusko |
71,80 |
192,5 |
105,0 |
222,5 |
520,0 |
851,07 |
6. |
Smith Alyssa |
1992 |
Kanada |
71,45 |
192,5 |
95,0 |
210,0 |
497,5 |
815,90 |
7. |
Mauritzon Amelia |
1995 |
Švédsko |
71,00 |
197,5 |
97,5 |
185,0 |
480,0 |
789,35 |
8. |
Letnes Maria |
1991 |
Norsko |
71,75 |
175,0 |
120,0 |
185,0 |
480,0 |
785,45 |
9. |
Argile Susanna |
1992 |
Velká Británie |
71,35 |
180,0 |
100,0 |
187,5 |
467,5 |
766,86 |
10. |
Bryans Holly |
1994 |
Velká Británie |
71,45 |
172,5 |
95,0 |
195,0 |
462,5 |
758,10 |
11. |
Liveroed Stine |
1992 |
Norsko |
71,45 |
170,0 |
102,5 |
180,0 |
452,5 |
741,59 |
12. |
Napoli Elizabeth |
1995 |
Austrálie |
70,90 |
155,0 |
97,5 |
172,5 |
425,0 |
698,64 |
13. |
Okada Yuka |
1992 |
Japonsko |
70,10 |
145,0 |
80,0 |
190,0 |
415,0 |
685,62 |
14. |
Pollock Shannon |
1987 |
Irsko |
71,70 |
160,0 |
77,5 |
177,5 |
415,0 |
678,58 |
15. |
Perotti Olivia |
1989 |
Jihoafrická rep. |
70,30 |
165,0 |
82,5 |
160,0 |
407,5 |
672,22 |
16. |
Uski Sari |
1986 |
Finsko |
68,50 |
160,0 |
85,0 |
160,0 |
405,0 |
676,09 |
17. |
Gabriel Marlena |
1989 |
Austrálie |
71,60 |
145,0 |
82,5 |
175,0 |
402,5 |
658,39 |
18. |
Ivacheva Irina |
1969 |
Rusko |
71,25 |
137,5 |
92,5 |
160,0 |
390,0 |
639,18 |
19. |
Dunsmore Kristen |
1988 |
USA |
70,20 |
75,0 |
110,0 |
200,0 |
385,0 |
635,12 |
20. |
Thompson Anna Claire |
1981 |
Nový Zéland |
71,35 |
132,5 |
82,5 |
170,0 |
385,0 |
630,51 |
21. |
Dilna M.m. |
1988 |
Indie |
70,55 |
150,0 |
70,0 |
155,0 |
375,0 |
617,07 |
22. |
Gonzalez Sofia |
1995 |
Uruguay |
70,90 |
137,5 |
65,0 |
160,0 |
362,5 |
594,98 |
23. |
Aydin Simten |
1982 |
Turecko |
65,25 |
122,5 |
70,0 |
160,0 |
352,5 |
600,40 |
Ženy do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lawrence Amanda |
1997 |
USA |
83,05 |
243,5 |
117,5 |
252,5 |
613,0 |
937,97 |
2. |
Melo Daniella |
1998 |
USA |
83,55 |
230,0 |
137,5 |
246,0 |
613,0 |
935,46 |
3. |
Strik Ielja |
1973 |
Nizozemsko |
83,55 |
200,0 |
127,5 |
192,5 |
520,0 |
794,46 |
4. |
Joergensen Katja |
1988 |
Dánsko |
82,30 |
185,0 |
105,0 |
217,5 |
507,5 |
780,58 |
5. |
Nuga Temitope |
1985 |
Velká Británie |
80,55 |
177,5 |
95,0 |
225,0 |
497,5 |
772,50 |
6. |
Nakken Isabel |
1988 |
Norsko |
83,30 |
190,0 |
97,5 |
207,5 |
495,0 |
757,53 |
7. |
Szarvas Silvia |
1984 |
Německo |
83,15 |
172,5 |
127,5 |
192,5 |
492,5 |
754,31 |
8. |
Reboton Joyce Gail |
1992 |
Filipíny |
78,10 |
200,0 |
95,0 |
190,0 |
485,0 |
763,49 |
9. |
Kensenhuis Iris |
1983 |
Nizozemsko |
82,60 |
177,5 |
87,5 |
215,0 |
480,0 |
737,40 |
10. |
Fenlon Deirdre |
1984 |
Irsko |
82,85 |
185,0 |
87,5 |
207,5 |
480,0 |
736,45 |
11. |
Almeida Marina |
1990 |
Brazílie |
82,35 |
175,0 |
92,5 |
207,5 |
475,0 |
730,72 |
12. |
Karlsen Anne |
1992 |
Dánsko |
82,95 |
162,5 |
95,0 |
205,0 |
462,5 |
709,44 |
13. |
Kenna Louise |
1982 |
Irsko |
81,80 |
160,0 |
95,0 |
177,5 |
440,0 |
679,17 |
14. |
Ilves Johanna |
1981 |
Finsko |
82,80 |
165,0 |
70,0 |
200,0 |
435,0 |
668,09 |
15. |
Kivijarvi Hanna-Leena |
1985 |
Finsko |
82,10 |
160,0 |
87,5 |
180,0 |
427,5 |
658,99 |
16. |
Wieczorek Anna |
1984 |
Polsko |
83,65 |
177,5 |
75,0 |
165,0 |
417,5 |
638,74 |
17. |
Zapata Quiceno Karen Dayana |
1994 |
Kolumbie |
82,94 |
195,0 |
77,5 |
140,0 |
412,5 |
633,37 |
18. |
Butera Jessica |
1992 |
Švýcarsko |
83,65 |
162,5 |
85,0 |
165,0 |
412,5 |
631,16 |
19. |
Kot Malgorzata |
1989 |
Švýcarsko |
82,95 |
135,0 |
72,5 |
175,0 |
382,5 |
587,69 |
20. |
Goto Hiroe |
1966 |
Japonsko |
75,85 |
92,5 |
57,5 |
117,5 |
267,5 |
426,24 |
21. |
Nakamura Riho |
1994 |
Japonsko |
72,85 |
95,0 |
55,0 |
115,0 |
265,0 |
428,73 |
- |
Marynenko Yulia |
1995 |
Ukrajina |
83,15 |
- |
75,0 |
185,0 |
- |
- |
Ženy nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Brown Bonica |
1988 |
USA |
132,00 |
257,5 |
147,5 |
235,0 |
640,0 |
814,36 |
2. |
Schlater Brittany |
1991 |
Kanada |
114,55 |
230,0 |
120,0 |
237,5 |
587,5 |
789,16 |
3. |
Mierger Amelie |
1992 |
Francie |
143,00 |
230,0 |
132,5 |
225,0 |
587,5 |
730,11 |
4. |
Su Fang-Yun |
1992 |
Tchaj-wan |
119,40 |
237,5 |
127,5 |
200,0 |
565,0 |
748,50 |
5. |
Leach Emelie |
1993 |
Švédsko |
149,40 |
217,5 |
117,5 |
227,5 |
562,5 |
690,63 |
6. |
Kepae Yurika |
1995 |
Nauru |
135,00 |
220,0 |
110,0 |
182,5 |
512,5 |
653,49 |
7. |
Luotonen Annina |
1986 |
Finsko |
131,60 |
180,0 |
110,0 |
215,0 |
505,0 |
649,87 |
8. |
Stougaard Caroline |
1991 |
Dánsko |
109,90 |
195,0 |
102,5 |
195,0 |
492,5 |
675,56 |
9. |
Moreno-Cederberg Mariana |
1979 |
Německo |
100,45 |
175,0 |
102,5 |
190,0 |
467,5 |
664,09 |
10. |
Bitterová Zuzana |
1984 |
Česká republika |
111,70 |
185,0 |
85,0 |
160,0 |
430,0 |
589,33 |
Ženy masters I do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Heath Rebecca |
1977 |
Velká Británie |
46,55 |
110,0 |
70,0 |
140,0 |
320,0 |
647,31 |
2. |
Bouvard Marianne |
1976 |
Francie |
46,70 |
100,0 |
65,0 |
112,5 |
277,5 |
553,43 |
3. |
Barry Elisabeth |
1973 |
Jihoafrická rep. |
46,70 |
77,5 |
40,0 |
117,5 |
235,0 |
460,78 |
Ženy masters I do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Bertoli Maruska |
1979 |
Itálie |
50,85 |
137,5 |
82,5 |
162,5 |
382,5 |
743,49 |
2. |
Van Luen Mune |
1976 |
USA |
51,40 |
132,5 |
67,5 |
145,0 |
345,0 |
662,67 |
3. |
Shamel Catherine |
1977 |
Velká Británie |
51,50 |
115,0 |
70,0 |
152,5 |
337,5 |
646,73 |
4. |
Rebello Christine |
1972 |
Nizozemsko |
51,85 |
112,5 |
62,5 |
140,0 |
315,0 |
598,86 |
Ženy masters I do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ray Robin |
1979 |
USA |
56,25 |
137,5 |
90,0 |
160,0 |
387,5 |
712,68 |
2. |
Aita Jo |
1970 |
USA |
56,50 |
130,0 |
80,0 |
172,5 |
382,5 |
701,47 |
3. |
Tanaka Mariko |
1974 |
Japonsko |
53,95 |
130,0 |
65,0 |
167,5 |
362,5 |
679,82 |
4. |
Hedberg Carina |
1976 |
Švédsko |
54,65 |
125,0 |
85,0 |
140,0 |
350,0 |
650,75 |
5. |
Hughes Helen |
1976 |
Velká Británie |
56,25 |
120,0 |
82,5 |
145,0 |
347,5 |
636,19 |
6. |
Manias Frances |
1973 |
Kanada |
56,50 |
122,5 |
70,0 |
150,0 |
342,5 |
625,21 |
7. |
Ayles Heather |
1971 |
Kanada |
56,10 |
115,0 |
72,5 |
140,0 |
327,5 |
598,76 |
8. |
Flynn Sarah |
1973 |
Irsko |
55,85 |
120,0 |
55,0 |
145,0 |
320,0 |
585,72 |
9. |
Evors Courtney |
1979 |
Německo |
55,90 |
115,0 |
57,5 |
132,5 |
305,0 |
556,66 |
10. |
Deepa Lunkad |
1975 |
Indie |
55,45 |
82,5 |
47,5 |
107,5 |
237,5 |
428,61 |
Ženy masters I do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Butler Audria |
1978 |
USA |
62,60 |
157,5 |
102,5 |
145,0 |
405,0 |
706,00 |
2. |
Dunn Kvedaras Natasha |
1974 |
Kanada |
62,00 |
137,5 |
82,5 |
160,0 |
380,0 |
664,48 |
3. |
Pischel-Bakker Manuela |
1977 |
Norsko |
62,40 |
140,0 |
82,5 |
157,5 |
380,0 |
662,39 |
4. |
Lasante Holly |
1971 |
Kanada |
61,70 |
130,0 |
67,5 |
160,0 |
357,5 |
625,52 |
5. |
Falck Daniela |
1975 |
Německo |
62,40 |
125,0 |
72,5 |
155,0 |
352,5 |
613,17 |
6. |
Ristolainen Minna |
1972 |
Finsko |
62,10 |
120,0 |
67,5 |
157,5 |
345,0 |
601,13 |
7. |
Holmes Sharon |
1972 |
Velká Británie |
61,70 |
132,5 |
72,5 |
132,5 |
337,5 |
589,48 |
8. |
Kanátová Edita |
1974 |
Česká republika |
62,20 |
117,5 |
65,0 |
150,0 |
332,5 |
578,26 |
Ženy masters I do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Majomi Eno |
1974 |
Velká Británie |
70,55 |
175,9 |
97,5 |
185,0 |
457,5 |
754,30 |
2. |
Enright Rebecca |
1979 |
USA |
68,45 |
167,5 |
92,5 |
175,0 |
435,0 |
727,10 |
3. |
Leighton Sarah |
1979 |
Kanada |
71,00 |
157,5 |
97,5 |
172,5 |
427,5 |
702,34 |
4. |
Stavenow Leslie |
1977 |
Kanada |
71,20 |
157,5 |
85,0 |
177,5 |
420,0 |
689,02 |
5. |
Chatlinska Izabela |
1978 |
Polsko |
71,90 |
160,0 |
60,0 |
160,0 |
380,0 |
620,13 |
6. |
Joutsela Sanna |
1973 |
Finsko |
70,00 |
125,0 |
87,5 |
155,0 |
367,5 |
606,70 |
7. |
Rohni Bansal |
1976 |
Indie |
68,95 |
135,0 |
65,0 |
160,0 |
360,0 |
598,19 |
8. |
Ngwenya Zanele |
1979 |
Jihoafrická rep. |
67,50 |
125,0 |
62,5 |
155,0 |
342,5 |
574,09 |
9. |
Melnikova Olga |
1978 |
Rusko |
71,45 |
105,0 |
82,5 |
152,5 |
340,0 |
555,80 |
Ženy masters I do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Henell Frida |
1978 |
Švédsko |
82,95 |
160,0 |
97,5 |
185,0 |
442,5 |
679,00 |
2. |
Taylor-Hood Vicky |
1975 |
Kanada |
83,20 |
162,5 |
85,0 |
180,0 |
427,5 |
655,35 |
3. |
Sherwood Jenni |
1973 |
Velká Británie |
82,65 |
150,0 |
82,5 |
185,0 |
417,5 |
641,91 |
4. |
Dretvik Hilde |
1974 |
Norsko |
83,20 |
147,5 |
90,0, |
175,0 |
412,5 |
632,56 |
5. |
Roccuzzo Paola |
1973 |
Velká Británie |
83,20 |
150,0 |
72,5 |
172,5 |
395,0 |
605,97 |
6. |
Valkonen Pia |
1973 |
Finsko |
83,55 |
140,0 |
82,5 |
167,5 |
390,0 |
597,36 |
7. |
McKenna Lorraine |
1973 |
Irsko |
82,95 |
157,5 |
60,0 |
170,0 |
387,5 |
595,29 |
8. |
Kiely Emma |
1974 |
Irsko |
83,30 |
130,0 |
70,0 |
180,0 |
380,0 |
582,90 |
9. |
Ohrnell Mia |
1972 |
Švédsko |
77,60 |
155,0 |
82,5 |
140,0 |
377,5 |
596,14 |
10. |
De Joux Ana |
1979 |
Nový Zéland |
83,50 |
132,5 |
75,0 |
170,0 |
377,5 |
578,54 |
11. |
Nordstrand Kristina Grimst |
1978 |
Norsko |
82,60 |
145,0 |
80,0 |
150,0 |
375,0 |
577,25 |
12. |
Marangoni Pia |
1978 |
Jihoafrická rep. |
82,10 |
145,0 |
62,5 |
162,5 |
370,0 |
571,01 |
13. |
Poxon Jodi |
1975 |
Jihoafrická rep. |
81,05 |
112,5 |
57,5 |
130,0 |
300,0 |
466,13 |
Ženy masters I nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Copeland Melissa |
1977 |
USA |
100,85 |
182,5 |
115,0 |
200,0 |
497,5 |
704,49 |
2. |
Whiteley Jo |
1970 |
Velká Británie |
128,45 |
195,0 |
100,0 |
195,0 |
490,0 |
636,61 |
3. |
Reisz Jodey |
1975 |
USA |
130,05 |
170,0 |
110,0 |
195,0 |
475,0 |
615,52 |
4. |
Claassen Barbara |
1971 |
Nizozemsko |
102,20 |
185,0 |
82,5 |
180,0 |
447,5 |
632,35 |
5. |
Sanger Krista |
1978 |
Kanada |
95,60 |
157,5 |
82,5 |
172,5 |
412,5 |
598,93 |
6. |
Manninen Susanne |
1977 |
Finsko |
99,00 |
145,0 |
70,0 |
175,0 |
390,0 |
559,85 |
7. |
Lorentzen Birgitte |
1975 |
Norsko |
112,60 |
145,0 |
82,5 |
145,0 |
372,5 |
512,29 |
Ženy masters II do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Feraud Nathalie |
1967 |
Francie |
46,55 |
95,0 |
65,0 |
122,5 |
282,5 |
565,37 |
2. |
Tsuji Norskoiko |
1964 |
Japonsko |
46,25 |
102,5 |
57,5 |
117,5 |
277,5 |
556,48 |
3. |
Takada Chiaki |
1965 |
USA |
45,85 |
87,5 |
55,0 |
125,0 |
267,5 |
537,16 |
4. |
Stamp June |
1969 |
Velká Británie |
46,40 |
95,0 |
50,0 |
115,0 |
260,0 |
517,12 |
Ženy masters II do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Petroczki Magdolna |
1968 |
Maďarsko |
51,40 |
115,0 |
75,0 |
142,5 |
332,5 |
637,26 |
2. |
Mohlin Catharina |
1968 |
Švédsko |
51,15 |
110,0 |
75,0 |
127,5 |
312,5 |
598,17 |
3. |
Jokitalo-Luomakoski Leena |
1961 |
Finsko |
51,55 |
100,0 |
57,5 |
137,5 |
295,0 |
560,15 |
4. |
Bubandt Hege Henriksen |
1961 |
Norsko |
51,80 |
90,0 |
45,0 |
135,0 |
270,0 |
508,17 |
5. |
Lafond Janique |
1964 |
Kanada |
49,85 |
105,0 |
50,0 |
110,0 |
265,0 |
507,98 |
6. |
Anthony Carol |
1966 |
Jihoafrická rep. |
51,95 |
77,5 |
45,0 |
120,0 |
242,5 |
451,92 |
- |
Forbis Melissa |
1966 |
USA |
51,30 |
100,0 |
55,0 |
- |
- |
- |
Ženy masters II do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Mitchell Melissa |
1967 |
USA |
56,30 |
107,5 |
87,5 |
145,0 |
340,0 |
621,57 |
2. |
Burns Karren |
1968 |
Velká Británie |
56,20 |
122,5 |
57,5 |
155,0 |
335,0 |
612,57 |
3. |
McPeak Jodie |
1968 |
Kanada |
55,45 |
120,0 |
62,5 |
145,0 |
327,5 |
602,35 |
4. |
Mlejnkova Petra |
1967 |
Česká republika |
55,70 |
117,5 |
70,0 |
140,0 |
327,5 |
600,96 |
5. |
Kemper Antoinette |
1964 |
USA |
55,05 |
122,5 |
72,5 |
127,5 |
322,5 |
594,90 |
6. |
Cederholm Viktoria |
1969 |
Švédsko |
56,45 |
102,5 |
75,0 |
130,0 |
307,5 |
558,72 |
7. |
Berntsen Jane Kvelland |
1969 |
Norsko |
56,75 |
112,5 |
62,5 |
132,5 |
307,5 |
557,26 |
8. |
Bardina Elena |
1968 |
Rusko |
56,50 |
107,5 |
60,0 |
112,5 |
280,0 |
506,05 |
9. |
Solhag Carina |
1967 |
Švédsko |
56,05 |
102,5 |
57,5 |
115,0 |
275,0 |
498,41 |
10. |
Gebala Grazyna |
1966 |
Polsko |
56,55 |
85,0 |
42,5 |
115,0 |
242,5 |
434,38 |
Ženy masters II do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lutsenko Elena |
1963 |
Rusko |
62,55 |
130,0 |
96,0 |
165,0 |
391,0 |
681,27 |
2. |
Barry Karen |
1966 |
Irsko |
62,15 |
130,0 |
75,0 |
147,5 |
352,5 |
614,36 |
3. |
Carlson Roberta |
1965 |
USA |
62,10 |
120,0 |
62,5 |
167,5 |
350,0 |
610,11 |
4. |
Avery Cathy |
1969 |
USA |
62,10 |
117,5 |
77,5 |
135,0 |
330,0 |
574,21 |
5. |
Banks Lynda |
1965 |
Velká Británie |
61,75 |
115,0 |
65,0 |
145,0 |
325,0 |
566,74 |
6. |
Woltjen Heidrun |
1965 |
Německo |
62,75 |
115,0 |
55,0 |
147,5 |
317,5 |
549,12 |
7. |
Stockwell Diane |
1967 |
Velká Británie |
61,70 |
112,5 |
67,5 |
135,0 |
315,0 |
548,93 |
8. |
Rudin Sofia |
1968 |
Švédsko |
61,15 |
117,5 |
50,0 |
137,5 |
305,0 |
533,12 |
9. |
Peever Debbie |
1969 |
Kanada |
61,40 |
112,5 |
62,5 |
120,0 |
295,0 |
514,03 |
Ženy masters II do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Wahlander Elisabeth |
1960 |
Švédsko |
70,05 |
140,0 |
65,0 |
167,5 |
372,5 |
614,86 |
2. |
Mineo Joy |
1967 |
Velká Británie |
67,25 |
115,0 |
75,0 |
167,5 |
357,5 |
600,70 |
3. |
Gustafsson Carin |
1963 |
Švédsko |
67,95 |
115,0 |
85,0 |
150,0 |
350,0 |
585,14 |
4. |
Twomey Helen |
1967 |
Irsko |
71,15 |
117,5 |
70,0 |
160,0 |
347,5 |
569,23 |
5. |
Solheim Line |
1968 |
Norsko |
71,50 |
107,5 |
65,0 |
140,0 |
312,5 |
510,24 |
6. |
Donevska Lin |
1969 |
Austrálie |
65,25 |
95,0 |
75,0 |
125,0 |
295,0 |
500,27 |
7. |
Hampel Sybille |
1967 |
Německo |
71,90 |
107,5 |
62,5 |
122,5 |
292,5 |
476,15 |
8. |
Kleynhans Lana |
1967 |
Jihoafrická rep. |
67,30 |
80,0 |
62,5 |
145,0 |
285,0 |
476,54 |
9. |
Ohga Mizuho |
1966 |
Japonsko |
71,50 |
95,0 |
60,0 |
110,0 |
265,0 |
431,83 |
Ženy masters II do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Blikra Inger |
1961 |
Norsko |
82,75 |
140,0 |
95,0 |
167,5 |
402,5 |
618,73 |
2. |
Lipsitz Lee |
1964 |
USA |
78,80 |
140,0 |
80,0 |
160,0 |
380,0 |
596,25 |
3. |
Milani Kim |
1969 |
Kanada |
82,85 |
137,5 |
70,0 |
162,5 |
370,0 |
568,94 |
4. |
Blasbery Jacqueline |
1963 |
Velká Británie |
83,50 |
117,5 |
80,0 |
160,0 |
357,5 |
548,21 |
5. |
Blomgren Asa |
1966 |
Švédsko |
73,05 |
107,5 |
70,0 |
162,5 |
340,0 |
550,59 |
6. |
Kiviranta Tiina |
1966 |
Finsko |
83,40 |
130,0 |
67,5 |
135,0 |
332,5 |
510,53 |
7. |
Guillemette Linda |
1963 |
Kanada |
81,50 |
112,5 |
65,0 |
137,5 |
315,0 |
488,21 |
8. |
Wunderlich Sylvia |
1965 |
Německo |
74,25 |
102,5 |
75,0 |
130,0 |
307,5 |
494,32 |
Ženy masters II nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Reitmann Judith |
1967 |
Uruguay |
97,70 |
185,0 |
105,0 |
182,5 |
472,5 |
678,16 |
2. |
Rempel Bonney |
1967 |
Kanada |
106,95 |
172,5 |
107,5 |
175,0 |
455,0 |
632,00 |
3. |
Arnardottir Sigthrudur Erla |
1965 |
Island |
116,10 |
165,0 |
95,0 |
180,0 |
440,0 |
594,47 |
4. |
Blair Libby |
1967 |
Velká Británie |
117,25 |
157,5 |
82,5 |
190,0 |
430,0 |
579,59 |
5. |
Ebbeke Marie |
1967 |
Švédsko |
102,95 |
157,5 |
70,0 |
165,0 |
392,5 |
555,47 |
6. |
Bagayas Rowena |
1968 |
USA |
100,85 |
155,0 |
97,5 |
130,0 |
382,5 |
545,77 |
- |
Gray Betty |
1962 |
Velká Británie |
104,85 |
- |
72,5 |
202,5 |
- |
- |
Ženy masters III do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kaminski Linda |
1956 |
Velká Británie |
49,45 |
105,0 |
42,5 |
130,0 |
277,5 |
536,26 |
2. |
Woerner Janice |
1958 |
USA |
50,10 |
95,0 |
60,0 |
112,5 |
267,5 |
511,83 |
3. |
Maguire Cynthia |
1955 |
USA |
50,15 |
90,0 |
50,0 |
115,0 |
255,0 |
485,71 |
4. |
Julianne Taylor |
1959 |
Nový Zéland |
51,45 |
90,0 |
47,5 |
112,5 |
250,0 |
469,30 |
Ženy masters III do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Guennec Edith |
1956 |
Francie |
56,60 |
100,0 |
55,0 |
150,0 |
305,0 |
553,23 |
2. |
Drenth Judith |
1958 |
USA |
55,55 |
85,0 |
60,0 |
130,0 |
275,0 |
500,57 |
3. |
Eremenko Svetlana |
1957 |
Rusko |
55,40 |
95,0 |
50,0 |
115,0 |
260,0 |
472,25 |
4. |
Cunniffe Caroline |
1957 |
Irsko |
56,45 |
90,0 |
47,5 |
112,5 |
250,0 |
449,03 |
5. |
Agnarsdottir Sigridur Dag |
1952 |
Island |
56,20 |
85,0 |
42,5 |
120,0 |
247,5 |
445,16 |
Ženy masters III do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Marksteiner Cathleen |
1958 |
USA |
61,45 |
97,5 |
70,0 |
132,5 |
300,0 |
522,87 |
2. |
Blondan Daisy |
1959 |
Francie |
62,60 |
95,0 |
70,0 |
130,0 |
295,0 |
509,54 |
3. |
Loken Kirsti |
1954 |
Norsko |
62,40 |
105,0 |
52,5 |
132,5 |
290,0 |
501,33 |
4. |
Farrell Susan |
1951 |
Jihoafrická rep. |
60,50 |
100,0 |
52,5 |
125,0 |
277,5 |
485,61 |
5. |
Madsen Lise |
1953 |
Dánsko |
61,95 |
75,0 |
42,5 |
125,0 |
242,5 |
417,57 |
Ženy masters III do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Fitzpatrick Gloria |
1959 |
Velká Británie |
70,95 |
115,0 |
60,0 |
145,0 |
320,0 |
524,33 |
2. |
Kimura Alma |
1954 |
USA |
70,45 |
110,0 |
55,0 |
137,5 |
302,5 |
496,76 |
3. |
Billard Regine |
1955 |
Francie |
66,60 |
70,0 |
37,5 |
110,0 |
217,5 |
362,53 |
Ženy masters III do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Franciencis Janice |
1955 |
USA |
82,40 |
110,0 |
77,5 |
147,5 |
335,0 |
516,72 |
2. |
Lord Roxanne |
1956 |
USA |
82,10 |
123,0 |
55,0 |
137,5 |
315,5 |
487,61 |
3. |
Michalsen Tove |
1959 |
Norsko |
79,85 |
120,0 |
55,0 |
135,0 |
315,0 |
492,05 |
4. |
Van Diepen Arlene |
1957 |
Kanada |
77,00 |
100,0 |
55,0 |
153,0 |
308,0 |
488,01 |
Ženy masters III nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Elwyn Susan |
1947 |
USA |
45,95 |
105,0 |
77,5 |
135,0 |
317,5 |
455,31 |
2. |
Morrison Marsha |
1955 |
USA |
93,15 |
97,5 |
65,0 |
135,0 |
297,5 |
439,90 |
Ženy masters IV do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Elwyn Susan |
1947 |
USA |
45,95 |
65,0 |
32,5 |
110,0 |
207,5 |
404,09 |
Ženy masters IV do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Burns Bebe |
1942 |
USA |
50,70 |
50,0 |
37,5 |
67,5 |
155,0 |
277,72 |
Ženy masters IV do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Koolhaas Ina |
1947 |
Nizozemsko |
60,20 |
85,0 |
52,5 |
133,5 |
271,0 |
474,80 |
2. |
Fomina Tatiana |
1946 |
Rusko |
61,60 |
87,5 |
45,0 |
115,0 |
247,5 |
427,58 |
Ženy masters IV do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Clausen Anne Mari |
1942 |
Norsko |
71,60 |
70,0 |
42,5 |
92,5 |
205,0 |
332,63 |
Ženy masters IV nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Webb Shirley |
1937 |
USA |
94,35 |
40,0 |
35,0 |
100,0 |
175,0 |
263,38 |
- |
Albert Margaret |
1946 |
USA |
104,45 |
62,5 |
45,0 |
- |
- |
- |
Dorostenci do 53 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
LaCoe Bodie |
2003 |
USA |
52,45 |
150,0 |
85,0 |
190,0 |
425,0 |
582,61 |
2. |
Fujita Kaito |
2001 |
Japonsko |
52,40 |
110,0 |
85,0 |
140,0 |
335,0 |
441,62 |
3. |
Mulaudzi Tshepo |
2001 |
Jihoafrická rep. |
50,35 |
100,0 |
72,5 |
142,5 |
315,0 |
427,23 |
Dorostenci do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Marichev Ilia |
2001 |
Rusko |
58,80 |
193,5 |
120,0 |
240,5 |
554,0 |
709,49 |
2. |
Wakeham Joel |
2001 |
Velká Británie |
58,20 |
172,5 |
97,5 |
195,0 |
465,0 |
587,10 |
3. |
Hauet Arthur |
2001 |
Francie |
58,70 |
157,5 |
110,0 |
185,0 |
452,5 |
564,77 |
4. |
Svanstrom Oscar |
2001 |
Švédsko |
58,20 |
157,5 |
87,5 |
190,0 |
435,0 |
543,74 |
5. |
Kitamura Fuki |
2001 |
Japonsko |
57,70 |
132,5 |
90,0 |
170,0 |
392,5 |
486,09 |
- |
Watanabe Shokei |
2001 |
Japonsko |
58,35 |
165,0 |
105,0 |
- |
- |
- |
Dorostenci do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Benbachir Khaled |
2001 |
Francie |
64,65 |
185,0 |
140,0 |
232,5 |
557,5 |
660,63 |
2. |
Safe Dara |
2001 |
USA |
65,50 |
197,5 |
127,5 |
220,0 |
545,0 |
637,21 |
3. |
Warszczuk Bartosz |
2001 |
Polsko |
65,80 |
190,0 |
112,5 |
220,0 |
522,5 |
605,17 |
4. |
Boutin Raphael |
2001 |
Kanada |
65,15 |
175,0 |
130,0 |
210,0 |
515,0 |
600,04 |
5. |
Darsaniya Bogdan |
2002 |
Rusko |
64,75 |
170,0 |
107,5 |
230,0 |
507,5 |
593,01 |
6. |
Kariya Takahiro |
2002 |
Japonsko |
64,40 |
160,0 |
100,0 |
220,0 |
480,0 |
558,75 |
7. |
McGovern Callum |
2001 |
Velká Británie |
64,65 |
162,5 |
105,0 |
202,5 |
470,0 |
543,61 |
8. |
Nomura Shoma |
2001 |
Japonsko |
64,00 |
130,0 |
90,0 |
185,0 |
405,0 |
460,59 |
9. |
Patnaik Aryan |
2003 |
Kanada |
65,90 |
147,5 |
82,5 |
175,0 |
405,0 |
449,41 |
10. |
Kulmala Roni |
2001 |
Finsko |
65,05 |
147,5 |
87,5 |
167,5 |
402,5 |
450,99 |
- |
Ostyn Gregory |
2001 |
Belgie |
65,95 |
160,0 |
120,0 |
- |
- |
- |
Dorostenci do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Plakhotnikov Vadim |
2003 |
Kazachstán |
69,75 |
228,0 |
120,0 |
255,0 |
603,0 |
680,19 |
2. |
Baali Nahel |
2001 |
Francie |
73,75 |
197,5 |
142,5 |
240,0 |
580,0 |
624,35 |
3. |
Reid Ethan |
2002 |
Kanada |
73,50 |
207,5 |
125,0 |
240,0 |
572,5 |
616,72 |
4. |
Talko Andrei |
2002 |
Rusko |
72,85 |
210,0 |
140,0 |
220,0 |
570,0 |
617,72 |
5. |
Zvonarov Ihor |
2001 |
Ukrajina |
72,95 |
212,5 |
132,5 |
225,0 |
570,0 |
617,09 |
6. |
Sugden Harry |
2001 |
Velká Británie |
68,85 |
205,0 |
122,5 |
225,0 |
552,5 |
622,31 |
7. |
Vávra Marek |
2001 |
Česká republika |
72,45 |
190,0 |
117,5 |
235,0 |
542,5 |
586,25 |
8. |
Kuriata Kamil |
2001 |
Polsko |
72,95 |
182,5 |
152,5 |
202,5 |
537,5 |
577,07 |
9. |
Majerský Tanam |
2001 |
Česká republika |
73,00 |
195,0 |
120,0 |
220,0 |
535,0 |
573,69 |
10. |
Finnegan Conner |
2001 |
USA |
73,30 |
202,5 |
115,0 |
215,0 |
532,5 |
568,86 |
11. |
Fujii Taiyo |
2001 |
Japonsko |
70,90 |
140,0 |
115,0 |
180,0 |
435,0 |
461,02 |
Dorostenci do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Nareskog Lajic Filip |
2002 |
Švédsko |
82,50 |
240,0 |
160,0 |
286,5 |
686,5 |
697,57 |
2. |
Baiden Richmond |
2001 |
Francie |
80,90 |
245,0 |
155,0 |
280,0 |
680,0 |
699,46 |
3. |
Rada Karel |
2001 |
Česká republika |
82,35 |
240,0 |
137,5 |
255,0 |
632,5 |
636,82 |
4. |
Roe Andrew |
2001 |
Irsko |
82,50 |
235,0 |
145,0 |
232,5 |
612,5 |
613,23 |
5. |
Cundy Ross |
2001 |
Velká Británie |
81,75 |
230,0 |
137,5 |
232,5 |
600,0 |
602,79 |
6. |
Schamahorn Carson |
2001 |
Kanada |
81,75 |
210,0 |
130,0 |
252,5 |
592,5 |
594,20 |
7. |
Tomita Shinnosuke |
2001 |
Japonsko |
82,40 |
215,0 |
147,5 |
225,0 |
587,5 |
585,24 |
8. |
Burrows Leon |
2001 |
Velká Británie |
80,65 |
220,0 |
130,0 |
220,0 |
570,0 |
573,85 |
9. |
Lenart Jakub |
2001 |
Polsko |
82,30 |
220,0 |
150,0 |
120,0 |
490,0 |
474,45 |
10. |
Clute Cole |
2001 |
Kanada |
82,50 |
187,5 |
115,0 |
187,5 |
490,0 |
473,63 |
Dorostenci do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sakharov Kirill |
2001 |
Velká Británie |
92,40 |
257,5 |
178,5 |
260,0 |
696,0 |
657,45 |
2. |
Hurley Colton |
2001 |
USA |
91,65 |
273,0 |
145,0 |
255,0 |
673,0 |
636,25 |
3. |
Serota Spencer |
2001 |
Kanada |
89,70 |
257,5 |
145,0 |
240,0 |
642,5 |
612,11 |
4. |
Rausch Sven |
2001 |
Německo |
92,70 |
212,5 |
132,5 |
250,0 |
595,0 |
548,58 |
5. |
Kagg Liam |
2001 |
Finsko |
91,65 |
172,5 |
115,0 |
185,0 |
472,5 |
421,46 |
Dorostenci do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Skycak Matej |
2001 |
Slovensko |
104,05 |
255,0 |
152,5 |
280,0 |
687,5 |
602,16 |
2. |
Riadskii Miroslav |
2001 |
Rusko |
96,30 |
235,0 |
175,0 |
247,5 |
657,5 |
600,34 |
3. |
Heinze Grzegorz |
2002 |
Polsko |
103,60 |
252,5 |
135,0 |
235,0 |
622,5 |
538,66 |
4. |
Wozny Adam |
2001 |
Polsko |
100,35 |
235,0 |
145,0 |
230,0 |
610,0 |
536,68 |
5. |
Kaneko Mao |
2001 |
Japonsko |
95,00 |
220,0 |
105,0 |
245,0 |
570,0 |
513,68 |
6. |
Stanek Turner |
2002 |
USA |
103,80 |
195,0 |
112,5 |
242,5 |
550,0 |
465,50 |
7. |
McCafferty Lee |
2002 |
Velká Británie |
104,50 |
202,5 |
120,0 |
200,0 |
522,5 |
436,13 |
8. |
Kakolya Silva |
2001 |
Srí Lanka |
102,40 |
185,0 |
110,0 |
225,0 |
520,0 |
439,27 |
Dorostenci do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Volkov Sergei |
2002 |
Rusko |
118,10 |
280,0 |
170,0 |
305,5 |
755,5 |
622,53 |
2. |
Samborski Maciej |
2001 |
Polsko |
118,20 |
235,0 |
160,0 |
260,0 |
655,0 |
528,21 |
3. |
Eteria Alexander |
2001 |
Gruzie |
113,15 |
227,5 |
150,0 |
257,5 |
635,0 |
522,68 |
4. |
Pearson Josh |
2001 |
Velká Británie |
115,50 |
230,0 |
142,5 |
250,0 |
622,5 |
504,57 |
5. |
O'Kelly Liam |
2001 |
Austrálie |
118,35 |
235,0 |
142,5 |
245,0 |
622,5 |
497,43 |
6. |
Meyer Melt |
2001 |
Jihoafrická rep. |
112,70 |
220,0 |
110,0 |
262,5 |
592,5 |
483,18 |
7. |
Parage Philippe |
2001 |
Lucembursko |
114,05 |
220,0 |
112,5 |
237,5 |
570,0 |
458,33 |
8. |
Mori Naoya |
2001 |
Japonsko |
105,35 |
200,0 |
132,5 |
222,5 |
555,0 |
466,16 |
9. |
Tan Joshua |
2004 |
Singapur |
116,80 |
212,5 |
112,5 |
220,0 |
545,0 |
428,33 |
Dorostenci nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Tuszynski Bartlomiej |
2003 |
Polsko |
139,25 |
240,0 |
135,0 |
250,0 |
625,0 |
456,09 |
2. |
Standfield Andrew |
2001 |
USA |
139,00 |
250,0 |
132,5 |
240,0 |
622,5 |
454,37 |
3. |
Van der Merwe Martin |
2001 |
Jihoafrická rep. |
121,75 |
225,0 |
150,0 |
225,0 |
600,0 |
468,61 |
4. |
Bisch Jacob |
2003 |
Kanada |
134,95 |
225,0 |
140,0 |
200,0 |
565,0 |
411,33 |
5. |
Reisz Elliott |
2004 |
USA |
134,60 |
205,0 |
107,5 |
227,5 |
540,0 |
389,97 |
Junioři do 53 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Pineda John |
1996 |
Kanada |
52,10 |
142,5 |
122,5 |
192,5 |
457,5 |
637,71 |
2. |
Taylor Edward |
1997 |
USA |
51,40 |
140,0 |
92,5 |
167,5 |
400,0 |
554,11 |
3. |
Hirai Kaito |
1997 |
Japonsko |
52,25 |
155,0 |
77,5 |
160,0 |
392,5 |
533,51 |
4. |
Tanabe Yota |
1998 |
Japonsko |
44,35 |
122,5 |
72,5 |
160,0 |
355,0 |
563,40 |
Junioři do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ng Derek |
1997 |
Kanada |
59,00 |
177,5 |
95,0 |
275,0 |
547,5 |
698,14 |
2. |
Tan Daniel |
1997 |
Singapur |
57,85 |
197,5 |
112,5 |
217,5 |
527,5 |
681,00 |
3. |
Pavlov Denis |
1998 |
Rusko |
58,70 |
177,5 |
130,0 |
210,0 |
517,5 |
658,11 |
4. |
Zherebtsov Rostyslav |
1998 |
Ukrajina |
58,35 |
165,0 |
122,5 |
200,0 |
487,5 |
618,24 |
5. |
Tsuchiya Junto |
2000 |
Japonsko |
57,80 |
165,0 |
120,0 |
187,5 |
472,5 |
601,58 |
6. |
Gutierrez Julien |
1996 |
Francie |
58,30 |
165,0 |
105,0 |
202,5 |
472,5 |
597,04 |
7. |
Granberg Hugo |
1999 |
Švédsko |
58,25 |
170,0 |
102,5 |
190,0 |
462,5 |
583,05 |
8. |
Goh Terence |
1996 |
Singapur |
58,40 |
167,5 |
112,5 |
182,5 |
462,5 |
581,73 |
9. |
Ali Afzol |
1997 |
Velká Británie |
58,50 |
150,0 |
105,0 |
190,0 |
445,0 |
555,66 |
Junioři do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Chebanov Dmitriy |
1999 |
Kazachstán |
65,70 |
220,0 |
160,0 |
247,5 |
627,5 |
744,74 |
2. |
Santelices Renzo |
1997 |
Ekvádor |
65,90 |
220,0 |
137,5 |
265,0 |
622,5 |
736,38 |
3. |
Homer Luke |
1996 |
Kanada |
65,40 |
240,0 |
120,0 |
260,0 |
620,0 |
737,47 |
4. |
Murray Ciaran |
1998 |
Irsko |
65,05 |
205,0 |
112,5 |
215,0 |
532,5 |
624,08 |
5. |
Chan Joel |
1996 |
Singapur |
65,60 |
185,0 |
127,5 |
217,5 |
530,0 |
616,58 |
Junioři do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Seay Michael |
1996 |
USA |
73,55 |
267,5 |
187,5 |
277,5 |
732,5 |
812,40 |
2. |
Cho Richard |
1996 |
USA |
73,65 |
268,0 |
252,5 |
285,0 |
705,5 |
778,57 |
3. |
Angelini Riccardo |
1997 |
Itálie |
73,25 |
252,5 |
162,5 |
275,0 |
690,0 |
762,60 |
4. |
Winsala Nathan |
1998 |
Velká Británie |
73,60 |
257,5 |
137,5 |
275,0 |
670,0 |
735,48 |
5. |
Barrett Blake |
1997 |
Kanada |
73,20 |
222,5 |
152,5 |
285,0 |
660,0 |
726,11 |
6. |
Yarzhemskyi Vadym |
1999 |
Ukrajina |
73,40 |
225,0 |
172,5 |
255,0 |
652,5 |
715,47 |
7. |
Nilsson Andreas |
1998 |
Švédsko |
73,90 |
222,5 |
167,5 |
250,0 |
640,0 |
696,68 |
8. |
Klepche Roman |
1997 |
Rusko |
72,05 |
225,0 |
165,0 |
240,0 |
630,0 |
697,34 |
9. |
Saito Ryu |
1998 |
Japonsko |
73,50 |
220,0 |
145,0 |
245,0 |
610,0 |
662,68 |
10. |
Kumpulainen Eetu |
1998 |
Finsko |
73,60 |
215,0 |
135,0 |
250,0 |
600,0 |
649,77 |
11. |
Kaufmann Klaus |
1996 |
Rakousko |
73,00 |
212,5 |
140,0 |
227,5 |
580,0 |
629,09 |
12. |
Ferran Sean |
1997 |
Irsko |
72,55 |
212,5 |
140,0 |
225,0 |
577,5 |
628,90 |
13. |
De Buck Elias |
1996 |
Belgie |
72,35 |
205,0 |
140,0 |
222,5 |
567,5 |
617,81 |
14. |
Angchaibunsrisuk Wongsat |
1996 |
Thajsko |
71,80 |
177,5 |
142,5 |
217,5 |
537,5 |
584,02 |
15. |
Kuhn Wynand |
1999 |
Jihoafrická rep. |
70,95 |
155,0 |
117,5 |
220,0 |
492,5 |
532,89 |
- |
Fujii Yuya |
1998 |
Japonsko |
73,10 |
232,5 |
155,0 |
- |
- |
- |
Junioři do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Nnoli Chido |
1997 |
Norsko |
81,95 |
247,5 |
160,0 |
325,0 |
732,5 |
753,39 |
2. |
Monigatti Timothy |
1996 |
Nový Zéland |
82,70 |
275,0 |
162,5 |
295,0 |
732,5 |
748,77 |
3. |
Nelson Dylan |
1996 |
Velká Británie |
82,10 |
287,5 |
160,0 |
267,5 |
715,0 |
732,45 |
4. |
Webb Scott |
1997 |
Velká Británie |
82,75 |
262,5 |
157,5 |
277,5 |
697,5 |
708,65 |
5. |
Van Bezooijen Richard |
1996 |
Nizozemsko |
82,10 |
255,0 |
162,5 |
275,0 |
692,5 |
706,73 |
6. |
Adam Gaiminum |
1996 |
Nauru |
83,00 |
250,0 |
175,0 |
265,0 |
690,0 |
698,69 |
7. |
Khlebushchev Egor |
1997 |
Rusko |
82,60 |
242,5 |
187,5 |
255,0 |
685,0 |
695,29 |
8. |
Falt Otto |
1996 |
Finsko |
82,20 |
247,5 |
147,5 |
285,0 |
680,0 |
691,87 |
9. |
Dima Theodor |
1996 |
Rumunsko |
82,80 |
260,0 |
140,0 |
260,0 |
660,0 |
665,72 |
10. |
Terunuma Naoki |
1997 |
Japonsko |
81,95 |
237,5 |
157,5 |
255,0 |
650,0 |
658,98 |
11. |
Moran Aaron |
1996 |
Irsko |
81,85 |
220,0 |
147,5 |
260,0 |
627,5 |
633,77 |
12. |
Boronenko Vitalijs |
1997 |
Irsko |
82,15 |
222,5 |
137,5 |
252,5 |
612,5 |
615,04 |
13. |
Weberndorfer Manuel |
1998 |
Rakousko |
81,45 |
215,0 |
127,5 |
227,5 |
570,0 |
569,88 |
14. |
Yimserhthi Phuripat |
2000 |
Thajsko |
79,10 |
227,5 |
117,5 |
222,5 |
567,5 |
578,86 |
15. |
Belgrove Ewan |
2000 |
Austrálie |
82,25 |
285,0 |
165,0 |
70,0 |
520,0 |
508,91 |
Junioři do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Borkert Connor |
1997 |
USA |
92,15 |
297,5 |
195,0 |
292,5 |
785,0 |
753,64 |
2. |
Leskovar Vid |
1996 |
Slovinsko |
92,95 |
175,0 |
155,0 |
315,0 |
745,0 |
707,04 |
3. |
Lewis Vena Matt |
1998 |
Kanada |
91,95 |
285,0 |
162,5 |
295,0 |
742,5 |
709,23 |
4. |
Hynen-Ulfsjoo Carl |
1996 |
Švédsko |
91,80 |
260,0 |
165,0 |
302,5 |
727,5 |
693,91 |
5. |
Castro Ruben Rodriguez |
1996 |
Španělsko |
89,80 |
265,0 |
162,5 |
292,5 |
720,0 |
695,66 |
6. |
Ojewale Adedapo |
1997 |
Velká Británie |
90,80 |
255,0 |
160,0 |
305,0 |
720,0 |
690,72 |
7. |
Vágner Jakub |
1997 |
Česká republika |
92,35 |
275,0 |
150,0 |
290,0 |
715,0 |
677,94 |
8. |
Jacquemet Mael |
1997 |
Francie |
92,75 |
277,5 |
167,5 |
270,0 |
715,0 |
676,08 |
9. |
Florelius Jacob |
1998 |
Norsko |
92,30 |
237,5 |
185,0 |
280,0 |
702,5 |
664,84 |
10. |
Winther Rasmsu |
1996 |
Dánsko |
92,40 |
262,5 |
152,5 |
277,5 |
692,5 |
653,72 |
11. |
Egger Paul |
1998 |
Rakousko |
92,00 |
247,5 |
137,5 |
305,0 |
690,0 |
652,86 |
12. |
Vikesland Joel Immanuel |
1997 |
Norsko |
92,00 |
230,0 |
155,0 |
302,5 |
687,5 |
650,19 |
13. |
Villon Moises |
1999 |
Ekvádor |
91,85 |
240,0 |
182,5 |
257,5 |
680,0 |
642,85 |
14. |
Shapiera Matthew |
1998 |
Austrálie |
91,45 |
250,0 |
155,0 |
270,0 |
675,0 |
639,30 |
15. |
Felstein Daniel |
1996 |
Austrálie |
92,55 |
247,5 |
140,0 |
285,0 |
672,5 |
631,73 |
16. |
Konczak Jordan |
1998 |
Irsko |
92,60 |
222,5 |
155,0 |
240,0 |
617,5 |
572,93 |
- |
Sushkov Filipp |
1997 |
Rusko |
92,15 |
- |
190,0 |
275,0 |
- |
- |
Junioři do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Norling Emil |
1996 |
Švédsko |
104,55 |
312,5 |
195,0 |
355,0 |
862,5 |
774,80 |
2. |
Aksennikov Vladislav |
1997 |
Rusko |
104,80 |
302,5 |
207,5 |
347,5 |
857,5 |
768,74 |
3. |
Tremblay Luke |
1996 |
Kanada |
104,10 |
315,0 |
195,0 |
315,0 |
825,0 |
739,32 |
4. |
St. Amand Cameron |
1998 |
Kanada |
104,65 |
320,0 |
180,0 |
300,0 |
800,0 |
712,12 |
5. |
Hemmen William |
1996 |
USA |
104,25 |
312,5 |
162,5 |
317,5 |
792,5 |
706,25 |
6. |
Wharton Ben |
1997 |
Velká Británie |
104,60 |
282,5 |
172,5 |
295,0 |
750,0 |
662,51 |
7. |
Saber Daniel |
1997 |
Švédsko |
104,45 |
270,0 |
167,5 |
300,0 |
737,5 |
650,62 |
8. |
McKay Angus |
1996 |
Nový Zéland |
104,10 |
275,0 |
150,0 |
282,5 |
707,5 |
621,96 |
9. |
Villacampa Estallo Daniel |
1997 |
Španělsko |
104,10 |
260,0 |
162,5 |
285,0 |
707,5 |
621,96 |
10. |
Steinke Damian |
1997 |
Norsko |
104,40 |
265,0 |
162,5 |
280,0 |
707,5 |
620,88 |
11. |
Stell Mark |
1999 |
Irsko |
102,00 |
242,5 |
180,0 |
272,5 |
695,0 |
617,07 |
12. |
Hosohata Kousuke |
1999 |
Japonsko |
100,00 |
252,5 |
135,0 |
262,5 |
650,0 |
578,68 |
13. |
Vilhjalmsson Halldor Jens |
1996 |
Island |
102,50 |
235,0 |
147,5 |
240,0 |
622,5 |
542,22 |
14. |
Perera Vikum |
1996 |
Srí Lanka |
103,65 |
220,0 |
115,0 |
220,0 |
555,0 |
470,93 |
15. |
Herrera Ortiz Jesus David |
1998 |
Kolumbie |
96,15 |
185,0 |
145,0 |
205,0 |
535,0 |
473,19 |
16. |
Sakakibara Ren |
1998 |
Japonsko |
93,40 |
190,0 |
120,0 |
200,0 |
510,0 |
455,81 |
- |
Cetin Talha |
1997 |
Turecko |
104,65 |
270,0 |
180,0 |
- |
- |
- |
Junioři do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kocak Cenk |
1996 |
Turecko |
119,50 |
330,0 |
210,0 |
352,5 |
892,5 |
745,89 |
2. |
Vovk Dmytro |
1996 |
Ukrajina |
119,50 |
320,0 |
240,5 |
310,0 |
870,5 |
725,42 |
3. |
Gray Kieran |
1996 |
Velká Británie |
119,05 |
320,0 |
217,5 |
327,5 |
865,0 |
721,81 |
4. |
Nazelrod Tristan |
1996 |
USA |
119,40 |
327,5 |
215,0 |
322,5 |
865,0 |
720,64 |
5. |
Ermolaev Daniil |
1997 |
Rusko |
118,30 |
340,0 |
202,5 |
320,0 |
862,5 |
722,01 |
6. |
Kaya Mehmet |
1996 |
Švédsko |
116,45 |
325,0 |
185,0 |
325,0 |
835,0 |
702,46 |
7. |
Chwok Zack |
1996 |
Kanada |
106,70 |
282,5 |
190,0 |
282,5 |
755,0 |
659,66 |
8. |
Gebesmair Jan |
1996 |
Rakousko |
119,65 |
240,0 |
167,5 |
305,0 |
712,5 |
577,99 |
9. |
Ohara Yumi |
1996 |
Japonsko |
111,35 |
272,5 |
167,5 |
242,5 |
682,5 |
573,47 |
- |
Clement Corentin |
2000 |
Francie |
119,45 |
307,5 |
195,0 |
- |
- |
- |
Junioři nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Pena Joseph |
1998 |
USA |
177,20 |
405,0 |
212,5 |
320,0 |
937,5 |
645,49 |
2. |
Rant Ben |
1998 |
Velká Británie |
160,00 |
310,0 |
190,0 |
290,0 |
790,0 |
557,79 |
3. |
Hjulstrom Andre |
1996 |
Finsko |
145,90 |
280,0 |
172,5 |
330,0 |
782,5 |
578,11 |
4. |
Dib Hamou |
1996 |
Alžírsko |
140,00 |
270,0 |
185,0 |
320,0 |
775,0 |
584,19 |
5. |
Kenny Jack |
1996 |
Irsko |
133,95 |
272,5 |
180,0 |
307,5 |
760,0 |
584,81 |
6. |
Nemov Vladislav |
1996 |
Rusko |
132,80 |
265,0 |
180,0 |
270,0 |
715,0 |
547,72 |
Muži do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Fedosienko Sergey |
1982 |
Rusko |
58,55 |
222,5 |
167,5 |
245,0 |
635,0 |
828,63 |
2. |
Leon Franklin |
1983 |
Ekvádor |
59,00 |
220,0 |
142,5 |
240,0 |
602,5 |
776,82 |
3. |
Hisatsune Ayumi |
1997 |
Japonsko |
58,85 |
205,0 |
137,5 |
245,0 |
587,5 |
756,99 |
4. |
Metts Kole |
1999 |
USA |
59,00 |
215,0 |
120,0 |
250,0 |
585,0 |
751,79 |
5. |
Wszola Dariusz |
1978 |
Polsko |
58,50 |
210,0 |
150,0 |
200,0 |
560,0 |
721,24 |
6. |
Lakehal Mohamed |
1982 |
Alžírsko |
59,00 |
220,0 |
102,5 |
225,0 |
547,5 |
698,14 |
7. |
Yu Benjamin |
1989 |
Kanada |
58,65 |
172,5 |
132,5 |
197,5 |
502,5 |
637,04 |
Muži do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Okpoko Charles |
1995 |
USA |
65,75 |
263,0 |
170,0 |
272,5 |
705,5 |
847,38 |
2. |
Hsieh Tsung-Ting |
1982 |
Tchaj-wan |
65,70 |
237,5 |
175,0 |
270,0 |
682,5 |
817,46 |
3. |
Gladkikh Sergey |
1989 |
Rusko |
65,80 |
250,0 |
162,5 |
265,0 |
677,5 |
809,90 |
4. |
Sichone Kavwa |
1989 |
Nový Zéland |
65,80 |
225,0 |
162,5 |
255,0 |
642,5 |
763,67 |
5. |
Tarinidis Panagiotis |
1994 |
Francie |
65,85 |
225,0 |
160,0 |
255,0 |
640,0 |
759,92 |
6. |
Tobias Mark |
1995 |
Kanada |
65,80 |
247,5 |
137,5 |
250,0 |
635,0 |
753,76 |
7. |
Ikegami Hiroki |
1991 |
Japonsko |
65,30 |
200,0 |
135,0 |
252,5 |
587,5 |
695,20 |
8. |
Zuniga Adrian |
1987 |
Mexiko |
65,25 |
182,5 |
97,5 |
200,0 |
480,0 |
552,79 |
- |
Berglund Eddie |
1995 |
Švédsko |
65,70 |
242,5 |
- |
220,0 |
- |
- |
Muži do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Atwood Taylor |
1988 |
USA |
73,75 |
283,0 |
195,0 |
312,5 |
790,5 |
881,74 |
2. |
Bakkelund Kjell Egil |
1988 |
Norsko |
73,65 |
237,5 |
182,5 |
312,5 |
732,5 |
811,61 |
3. |
Dunin Konstantin |
1996 |
Rusko |
73,55 |
250,0 |
172,5 |
297,5 |
720,0 |
797,09 |
4. |
Lee Clinton |
1993 |
Singapur |
73,05 |
255,0 |
167,5 |
287,5 |
710,0 |
788,72 |
5. |
Ionin Yakov |
1986 |
Kazachstán |
72,65 |
250,0 |
170,0 |
277,5 |
697,5 |
776,43 |
6. |
Kennedy Chris |
1992 |
Nový Zéland |
73,35 |
250,0 |
165,0 |
277,5 |
692,5 |
764,91 |
7. |
Negara Sergey |
1978 |
Rusko |
73,55 |
242,5 |
162,5 |
285,0 |
690,0 |
760,34 |
8. |
Eriksson Alexander |
1994 |
Švédsko |
74,00 |
235,0 |
175,0 |
272,5 |
682,5 |
747,85 |
9. |
Wong Chris |
1985 |
Velká Británie |
71,08 |
245,0 |
145,0 |
285,0 |
675,0 |
760,77 |
10. |
Christensen Matti |
1995 |
Dánsko |
73,60 |
257,5 |
190,0 |
227,5 |
675,0 |
741,60 |
11. |
Langley Ben |
1993 |
Kanada |
73,80 |
245,0 |
152,5 |
272,5 |
670,0 |
734,04 |
12. |
Sucitra Leonardo |
1995 |
Austrálie |
73,70 |
252,5 |
145,0 |
270,0 |
667,5 |
731,70 |
13. |
Cordoba Jorge Perez |
1991 |
Španělsko |
74,00 |
222,5 |
140,0 |
280,0 |
642,5 |
699,05 |
14. |
Ochoa Alex |
1990 |
Ekvádor |
73,95 |
235,0 |
152,5 |
250,0 |
637,5 |
693,29 |
15. |
Reidy Martin |
1992 |
Irsko |
72,95 |
205,0 |
130,0 |
275,0 |
610,0 |
666,35 |
16. |
Karout Shiva |
1989 |
Libanon |
72,25 |
210,0 |
135,0 |
255,0 |
600,0 |
658,73 |
17. |
Wu Yi-Heng |
1989 |
Tchaj-wan |
72,95 |
190,0 |
115,0 |
290,0 |
595,0 |
647,88 |
18. |
Feng Ching-Hong |
1978 |
Tchaj-wan |
73,00 |
177,5 |
172,5 |
230,0 |
580,0 |
629,09 |
19. |
Vikas Damare |
1991 |
Indie |
73,10 |
195,0 |
130,0 |
210,0 |
535,0 |
573,11 |
Muži do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Orhii Russel |
1994 |
USA |
82,25 |
313,0 |
195,0 |
325,0 |
833,0 |
866,27 |
2. |
Gibbs Brett |
1991 |
Nový Zéland |
82,45 |
295,0 |
210,0 |
315,0 |
820,0 |
850,05 |
3. |
Toubal Fatah |
1983 |
Alžírsko |
81,60 |
295,0 |
185,0 |
317,5 |
797,5 |
830,15 |
4. |
Anuar Ulan |
1993 |
Kazachstán |
82,15 |
277,5 |
187,5 |
310,0 |
775,0 |
800,70 |
5. |
Karlsson Erik |
1987 |
Švédsko |
82,20 |
295,0 |
152,5 |
326,5 |
774,0 |
799,24 |
6. |
Hubbard Owen |
1992 |
Velká Británie |
82,45 |
275,0 |
215,5 |
267,5 |
758,0 |
779,37 |
7. |
Hotsonyame Kafui |
1993 |
Kanada |
82,05 |
255,0 |
165,0 |
326,0 |
746,0 |
768,20 |
8. |
Nam Damian |
1994 |
Irsko |
82,55 |
280,0 |
160,0 |
305,0 |
745,0 |
763,92 |
9. |
Baik Isaac |
1993 |
Kanada |
82,60 |
275,0 |
177,5 |
292,5 |
745,0 |
763,61 |
10. |
Rus Jure |
1991 |
Slovinsko |
82,25 |
277,5 |
162,5 |
302,5 |
742,5 |
762,94 |
11. |
Soderling Jonathan |
1988 |
Švédsko |
82,65 |
277,5 |
147,5 |
307,5 |
732,5 |
749,07 |
12. |
Spychala Jacek |
1978 |
Polsko |
82,70 |
262,5 |
175,0 |
295,0 |
732,5 |
748,77 |
13. |
Kengamu Jurins |
1988 |
Velká Británie |
79,75 |
272,5 |
155,0 |
30,00 |
727,5 |
761,67 |
14. |
Jones Adam |
1987 |
Singapur |
82,85 |
262,5 |
140,0 |
320,0 |
722,5 |
736,49 |
15. |
Pagelsen Stefan |
1992 |
Německo |
82,75 |
235,0 |
167,5 |
285,0 |
687,5 |
697,27 |
16. |
Mulcahy Darragh |
1993 |
Irsko |
82,11 |
245,0 |
157,5 |
267,5 |
670,0 |
680,96 |
17. |
Hallfors Teemu |
1995 |
Finsko |
82,90 |
230,0 |
177,5 |
245,0 |
652,5 |
656,65 |
18. |
Barrera Godomar Jose |
1991 |
Peru |
82,05 |
215,0 |
157,5 |
272,5 |
645,0 |
652,72 |
19. |
Isezaki Katsushi |
1987 |
Japonsko |
81,50 |
235,0 |
170,0 |
235,0 |
640,0 |
650,00 |
20. |
Manca Giuseppe |
1990 |
Itálie |
81,10 |
267,5 |
152,5 |
210,0 |
630,0 |
640,70 |
21. |
Boldbaatar Duvjid |
1994 |
Mongolsko |
82,45 |
240,0 |
150,0 |
237,5 |
627,5 |
630,59 |
- |
Sahlberg Ossi |
1992 |
Finsko |
82,20 |
245,0 |
- |
270,0 |
- |
- |
- |
Dzamukashvili Zurab |
1979 |
Gruzie |
82,30 |
205,0 |
160,0 |
- |
- |
- |
Muži do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Novopismennyi Anatolii |
1996 |
Ukrajina |
92,45 |
320,0 |
197,5 |
335,0 |
852,5 |
824,05 |
2. |
Hedlund Gustav |
1995 |
Švédsko |
92,25 |
300,0 |
205,0 |
337,5 |
842,5 |
814,50 |
3. |
Woolson David |
1991 |
USA |
92,70 |
290,0 |
187,5 |
352,5 |
830,0 |
798,71 |
4. |
McClain Ls |
1978 |
USA |
92,60 |
275,0 |
220,0 |
322,5 |
817,5 |
785,94 |
5. |
Pigott Barry |
1991 |
Irsko |
92,70 |
285,0 |
222,5 |
295,0 |
802,5 |
769,44 |
6. |
Gerginov Vladislav |
1995 |
Bulharsko |
92,35 |
295,0 |
200,0 |
295,0 |
790,0 |
757,94 |
7. |
Usynin Vladimir |
1994 |
Rusko |
91,25 |
280,0 |
200,0 |
305,0 |
785,0 |
758,34 |
8. |
Ouellet-Hebert Alexandre |
1991 |
Kanada |
92,70 |
267,5 |
192,5 |
320,0 |
780,0 |
745,50 |
9. |
Kanane Amar |
1987 |
Alžírsko |
93,00 |
310,0 |
170,0 |
300,0 |
780,0 |
743,98 |
10. |
Midtby Andre |
1991 |
Norsko |
91,50 |
270,0 |
200,0 |
302,5 |
772,5 |
743,62 |
11. |
Famutimi Hendrick |
1984 |
Velká Británie |
91,65 |
270,0 |
165,0 |
335,0 |
770,0 |
740,17 |
12. |
van den Boogaard Bob |
1995 |
Nizozemsko |
92,70 |
292,5 |
167,5 |
310,0 |
770,0 |
734,85 |
13. |
Haraldsen Knut Martin |
1994 |
Norsko |
92,10 |
287,5 |
190,0 |
285,0 |
762,5 |
729,86 |
14. |
King Jamie |
1993 |
Nový Zéland |
92,50 |
295,0 |
162,5 |
305,0 |
762,5 |
727,86 |
15. |
Liston Ashley |
1989 |
Velká Británie |
92,40 |
262,5 |
195,0 |
302,5 |
760,0 |
725,69 |
16. |
Joergensen Joakim |
1994 |
Dánsko |
92,75 |
257,5 |
170,0 |
330,0 |
757,5 |
721,30 |
17. |
De Pender Tanno |
1992 |
Nizozemsko |
92,30 |
250,0 |
192,5 |
312,5 |
755,0 |
720,86 |
18. |
Takeda Yusuke |
1985 |
Japonsko |
91,85 |
265,0 |
197,5 |
272,5 |
735,0 |
701,70 |
19. |
Ryan Sean |
1987 |
Irsko |
91,90 |
262,5 |
172,5 |
300,0 |
735,0 |
701,45 |
20. |
Smagulov Yerlan |
1994 |
Kazachstán |
92,90 |
280,0 |
195,0 |
260,0 |
735,0 |
696,65 |
21. |
Horvath Peter |
1991 |
Maďarsko |
92,50 |
265,0 |
177,5 |
287,5 |
730,0 |
693,23 |
22. |
Solana Guerrero Adrian |
1993 |
Španělsko |
93,00 |
260,0 |
165,0 |
305,0 |
730,0 |
690,86 |
23. |
Wu Wei-Chun |
1990 |
Tchaj-wan |
92,40 |
280,0 |
185,0 |
250,0 |
715,0 |
677,71 |
24. |
Gaurav Ganesh Ghule |
1994 |
Indie |
92,55 |
240,0 |
172,5 |
300,0 |
712,5 |
674,34 |
25. |
Herrsche Dario |
1993 |
Švýcarsko |
92,80 |
260,0 |
172,5 |
270,0 |
702,5 |
662,55 |
26. |
Taschner Alexander |
1989 |
Rakousko |
92,85 |
227,5 |
167,5 |
282,5 |
677,5 |
635,74 |
27. |
Sainkhuu Minjbaatar |
1988 |
Mongolsko |
92,65 |
220,0 |
165,0 |
285,0 |
670,0 |
628,63 |
28. |
Wewege Tom |
1992 |
Jihoafrická rep. |
91,35 |
230,0 |
157,5 |
280,0 |
667,5 |
631,70 |
29. |
Smit Gian |
1990 |
Jihoafrická rep. |
91,00 |
250,0 |
155,0 |
260,0 |
665,0 |
630,58 |
30. |
Sammalkivi Siim |
1987 |
Estonsko |
92,75 |
235,0 |
165,0 |
265,0 |
665,0 |
622,88 |
31. |
Fernando Hiran |
1975 |
Srí Lanka |
91,40 |
240,0 |
132,5 |
227,5 |
600,0 |
559,05 |
- |
Niyazov Khurshed |
1986 |
Tádžikistán |
91,90 |
190,0 |
190,0 |
- |
- |
- |
Muži do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Burks Eli |
1987 |
USA |
102,95 |
305,0 |
195,0 |
355,0 |
855,0 |
774,35 |
2. |
Hautala Tuomas |
1992 |
Finsko |
103,15 |
277,5 |
210,0 |
352,5 |
840,0 |
758,40 |
3. |
Gross Ernst |
1987 |
Rusko |
104,85 |
327,5 |
202,5 |
310,0 |
840,0 |
751,11 |
4. |
Kuvambayev Zalim |
1986 |
Kazachstán |
105,00 |
310,0 |
210,0 |
315,0 |
835,0 |
745,51 |
5. |
Fedotov Timur |
1990 |
Rusko |
104,95 |
280,0 |
215,0 |
327,5 |
822,5 |
733,29 |
6. |
Kulcsar David |
1995 |
Maďarsko |
99,55 |
290,0 |
207,5 |
320,0 |
817,5 |
751,67 |
7. |
Golen Marcin |
1983 |
Polsko |
104,20 |
280,0 |
190,0 |
330,0 |
800,0 |
713,94 |
8. |
Sahad Mohamed |
1987 |
Alžírsko |
104,40 |
292,5 |
195,0 |
310,0 |
797,5 |
710,64 |
9. |
Detabene Roy |
1986 |
Nauru |
104,85 |
302,5 |
195,0 |
290,0 |
787,5 |
698,88 |
10. |
Helmreich Vinzenz |
1990 |
Rakousko |
103,50 |
285,0 |
175,0 |
320,0 |
780,0 |
696,77 |
11. |
Konertz Tim-Daniel |
1989 |
Německo |
104,75 |
277,5 |
167,5 |
322,5 |
767,5 |
679,36 |
12. |
Gonchar Artem |
1989 |
Ukrajina |
103,50 |
270,0 |
192,5 |
300,0 |
762,5 |
679,24 |
13. |
Yezyk Kostiantyn |
1991 |
Ukrajina |
103,95 |
250,0 |
217,5 |
282,5 |
750,0 |
664,98 |
14. |
Sesel Domen |
1995 |
Slovinsko |
104,95 |
282,5 |
160,0 |
302,5 |
745,0 |
656,22 |
15. |
Jindřich Jan |
1993 |
Česká republika |
104,95 |
275,0 |
175,0 |
292,5 |
742,5 |
653,73 |
16. |
Khuder Enkhbold |
1985 |
Mongolsko |
104,35 |
290,0 |
192,5 |
250,0 |
732,5 |
646,00 |
17. |
Hussein Samah |
1982 |
Egypt |
104,50 |
275,0 |
165,0 |
280,0 |
720,0 |
632,99 |
18. |
Kohler Julian |
1995 |
Švýcarsko |
103,50 |
257,5 |
175,0 |
260,0 |
692,5 |
609,11 |
19. |
Kholov Afzalsho |
1995 |
Tádžikistán |
100,05 |
230,0 |
215,0 |
220,0 |
665,0 |
593,81 |
Muži do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Cliffe Tony |
1984 |
Velká Británie |
119,25 |
327,5 |
242,5 |
350,0 |
920,0 |
772,37 |
2. |
Willis Erik |
1990 |
Kanada |
118,55 |
310,0 |
232,5 |
342,5 |
885,0 |
742,18 |
3. |
Sadowski Piotr |
1993 |
Polsko |
119,60 |
320,0 |
225,0 |
340,0 |
885,0 |
738,58 |
4. |
Pavlenko Dmytro |
1992 |
Ukrajina |
117,05 |
330,0 |
207,5 |
335,0 |
872,5 |
735,69 |
5. |
Grzesik Mateusz |
1989 |
Polsko |
119,55 |
315,0 |
210,0 |
337,5 |
862,5 |
717,81 |
6. |
Sommerseth Carl Petter |
1985 |
Norsko |
119,80 |
305,0 |
215,0 |
342,5 |
862,5 |
716,98 |
7. |
Heddrich Paul-Johannes |
1991 |
Německo |
119,05 |
310,0 |
190,0 |
340,0 |
840,0 |
698,50 |
8. |
Gustafsson Emil |
1994 |
Švédsko |
119,50 |
300,0 |
207,5 |
325,0 |
832,5 |
690,06 |
9. |
Sekenofsky Baruch |
1993 |
Velká Británie |
119,50 |
322,5 |
197,5 |
300,0 |
820,0 |
678,43 |
10. |
Costa Matheus |
1991 |
Brazílie |
118,90 |
290,0 |
180,0 |
342,5 |
812,5 |
673,34 |
11. |
Leitner Michael |
1994 |
Rakousko |
118,45 |
282,5 |
185,0 |
322,5 |
790,0 |
653,74 |
12. |
Bruce Michael |
1986 |
Irsko |
110,75 |
312,5 |
160,0 |
312,5 |
785,0 |
674,41 |
13. |
Power Colin |
1982 |
Irsko |
114,30 |
270,0 |
190,0 |
305,0 |
765,0 |
643,27 |
14. |
Jayathilake Ransilu |
1986 |
Srí Lanka |
118,30 |
275,0 |
147,5 |
305,0 |
727,5 |
595,75 |
Muži nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Uepa Jezza |
1980 |
Nauru |
191,50 |
407,5 |
265,0 |
300,0 |
972,5 |
649,18 |
2. |
Rast Siim |
1988 |
Estonsko |
185,40 |
342,5 |
257,5 |
340,0 |
940,0 |
633,99 |
3. |
Boughalem Ilyas |
1987 |
Alžírsko |
160,25 |
350,0 |
290,0 |
297,5 |
937,5 |
677,20 |
4. |
Rico Martin Ruben |
1984 |
Španělsko |
186,90 |
370,0 |
230,0 |
320,0 |
920,0 |
616,41 |
5. |
Ringoot Steve |
1989 |
Bělorusko |
142,65 |
325,0 |
217,52 |
330,0 |
872,5 |
661,90 |
6. |
Saario Jari |
1985 |
Finsko |
143,20 |
317,5 |
205,0 |
340,0 |
862,5 |
652,05 |
7. |
Vercruyce John |
1994 |
Bělorusko |
152,05 |
300,0 |
207,5 |
300,0 |
782,5 |
566,02 |
8. |
Gleisner Robert |
1991 |
Finsko |
159,65 |
275,0 |
190,0 |
280,0 |
760,0 |
533,99 |
9. |
Lupač David |
1991 |
Česká republika |
153,65 |
325,0 |
230,0 |
125,0 |
680,0 |
478,20 |
- |
Williams Ray |
1986 |
USA |
176,15 |
- |
125,0 |
- |
- |
- |
Muži masters I do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sledz Slawomir |
1976 |
Polsko |
56,45 |
192,5 |
145,0 |
210,0 |
547,5 |
725,36 |
2. |
Ono Masashi |
1978 |
Japonsko |
58,45 |
152,5 |
105,0 |
200,0 |
457,5 |
574,09 |
3. |
Sjodin Fredrik |
1974 |
Švédsko |
58,20 |
147,5 |
87,5 |
182,5 |
417,5 |
518,44 |
4. |
Brinker Ron |
1975 |
USA |
58,70 |
152,5 |
90,0 |
140,0 |
382,5 |
464,24 |
Muži masters I do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Noppers Lewis |
1970 |
Kanada |
65,70 |
195,0 |
127,5 |
262,5 |
585,0 |
688,55 |
2. |
Rheaume Jean-Sebastien |
1974 |
Kanada |
65,55 |
212,5 |
127,5 |
220,0 |
560,0 |
656,68 |
3. |
Cheng Newton |
1978 |
USA |
63,45 |
180,0 |
112,5 |
215,0 |
507,5 |
602,91 |
4. |
Aho Mikko |
1979 |
Finsko |
65,65 |
185,0 |
112,5 |
210,0 |
507,5 |
586,44 |
5. |
Murray Greig |
1971 |
Velká Británie |
65,10 |
145,0 |
122,5 |
235,0 |
502,5 |
583,77 |
6. |
Ek Niklas |
1974 |
Švédsko |
64,65 |
177,5 |
100,0 |
185,0 |
462,5 |
533,58 |
7. |
Nishizuka Kenji |
1977 |
Japonsko |
64,15 |
140,0 |
122,5 |
180,0 |
442,5 |
510,11 |
8. |
Etancelin Christophe |
1974 |
Francie |
65,65 |
155,0 |
90,0 |
165,0 |
410,0 |
457,45 |
Muži masters I do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Gyennin Kojo |
1979 |
Kanada |
73,35 |
235,0 |
142,5 |
287,5 |
665,0 |
731,17 |
2. |
Haapamaki Jani |
1979 |
Finsko |
73,60 |
215,0 |
165,0 |
250,0 |
630,0 |
686,51 |
3. |
Townsley Eric |
1977 |
USA |
72,35 |
220,0 |
147,5 |
250,0 |
617,5 |
679,72 |
4. |
Langset Joran |
1977 |
Norsko |
72,55 |
212,5 |
132,5 |
252,5 |
597,5 |
653,62 |
5. |
Taskinen Pekka |
1978 |
Finsko |
73,75 |
215,0 |
132,5 |
240,0 |
587,5 |
633,52 |
6. |
Stepanov Evgenii |
1976 |
Rusko |
73,85 |
210,0 |
137,5 |
230,0 |
577,5 |
620,67 |
7. |
Dorfner Florian |
1978 |
Německo |
73,25 |
215,0 |
135,0 |
225,0 |
575,0 |
621,35 |
8. |
Daniels Marlon |
1975 |
Jihoafrická rep. |
73,60 |
207,5 |
152,5 |
215,0 |
575,0 |
619,16 |
9. |
Harris Neville |
1977 |
Austrálie |
73,45 |
200,0 |
127,5 |
237,5 |
565,0 |
607,84 |
10. |
Belan Mario |
1973 |
Slovensko |
72,85 |
190,0 |
147,5 |
212,5 |
550,0 |
593,07 |
11. |
Rösler Marcel |
1976 |
Česká republika |
73,65 |
200,0 |
122,5 |
225,0 |
547,5 |
585,20 |
12. |
Sanduijav Enkhbat |
1974 |
Mongolsko |
73,00 |
190,0 |
122,5 |
230,0 |
542,5 |
582,93 |
13. |
Wenka Christian |
1977 |
Rakousko |
73,95 |
190,0 |
112,5 |
235,0 |
537,5 |
571,22 |
14. |
Bentley Nick |
1972 |
Velká Británie |
73,38 |
150,0 |
112,5 |
230,0 |
492,5 |
519,33 |
15. |
Menoni Loris |
1974 |
Francie |
73,60 |
172,5 |
95,0 |
195,0 |
462,5 |
481,42 |
16. |
Smith Martin |
1973 |
Velká Británie |
73,35 |
160,0 |
135,0 |
140,0 |
435,0 |
448,93 |
Muži masters I do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sipilainen Pasi |
1978 |
Finsko |
82,75 |
225,0 |
167,5 |
302,5 |
695,0 |
705,80 |
2. |
Plotnytskiy Leonid |
1973 |
Ukrajina |
82,05 |
237,5 |
177,5 |
277,5 |
692,5 |
707,03 |
3. |
Bigham Donald |
1972 |
USA |
81,55 |
252,5 |
152,5 |
270,0 |
675,0 |
689,90 |
4. |
Geffry Andre |
1976 |
Francie |
82,50 |
245,0 |
150,0 |
272,5 |
667,5 |
675,91 |
5. |
Lapadat Ryan |
1979 |
Kanada |
82,65 |
240,0 |
140,0 |
282,5 |
662,5 |
669,39 |
6. |
Lofgren Emil |
1976 |
Švédsko |
81,40 |
220,0 |
142,5 |
265,0 |
627,5 |
636,19 |
7. |
Weiss Kevin |
1971 |
Kanada |
82,60 |
222,5 |
152,5 |
247,5 |
622,5 |
624,11 |
8. |
Rowe Benjamin |
1976 |
USA |
82,40 |
225,0 |
160,0 |
235,0 |
620,0 |
622,30 |
9. |
Mann Will |
1978 |
Velká Británie |
82,45 |
210,0 |
147,5 |
262,5 |
620,0 |
622,04 |
10. |
Rizoev Khairiddin |
1970 |
Tádžikistán |
82,30 |
210,0 |
167,5 |
240,0 |
617,5 |
619,97 |
11. |
Gonen Ali |
1976 |
Turecko |
78,85 |
190,0 |
120,0 |
255,0 |
565,0 |
577,24 |
12. |
Brix Martin Louis |
1977 |
Dánsko |
82,70 |
180,0 |
125,0 |
240,0 |
545,0 |
535,40 |
13. |
Moegelbjerg Marc |
1975 |
Dánsko |
82,35 |
185,0 |
145,0 |
190,0 |
520,0 |
508,47 |
- |
Gimboonov Munkhchuluun |
1977 |
Mongolsko |
81,90 |
- |
145,0 |
220,0 |
- |
- |
Muži masters I do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Silbaum Margus |
1976 |
Estonsko |
92,50 |
275,0 |
170,0 |
300,0 |
745,0 |
709,21 |
2. |
Garcia Gabriel |
1975 |
Mexiko |
92,15 |
277,5 |
180,0 |
285,0 |
742,5 |
708,25 |
3. |
Summers Brandon |
1977 |
Kanada |
91,55 |
265,0 |
195,0 |
267,5 |
727,5 |
695,12 |
4. |
Bjorkhaug Ronny |
1972 |
Švédsko |
92,80 |
240,0 |
170,0 |
285,0 |
695,0 |
654,57 |
5. |
Edvinsson Thomas |
1977 |
Švédsko |
92,75 |
242,5 |
182,5 |
242,5 |
667,5 |
625,54 |
6. |
Sanaki Munetaka |
1978 |
Japonsko |
90,80 |
245,0 |
145,0 |
250,0 |
640,0 |
604,56 |
7. |
Sanchez Marcos |
1974 |
Ekvádor |
86,80 |
235,0 |
145,0 |
250,0 |
630,0 |
611,75 |
8. |
Zalans Jurgis |
1975 |
Lotyšsko |
92,80 |
220,0 |
125,0 |
260,0 |
605,0 |
558,84 |
9. |
Lutz Ludovic |
1971 |
Francie |
91,05 |
215,0 |
150,0 |
235,0 |
600,0 |
560,46 |
10. |
Caron Loic |
1976 |
Francie |
92,90 |
215,0 |
155,0 |
230,0 |
600,0 |
553,13 |
11. |
Botha Jerry |
1974 |
Jihoafrická rep. |
90,75 |
182,5 |
122,5 |
235,0 |
540,0 |
497,04 |
12. |
Hansen Thomas Nygren |
1975 |
Dánsko |
87,40 |
160,0 |
135,0 |
230,0 |
525,0 |
493,32 |
13. |
Alzaabi Faisal |
1978 |
Spoj. arab. emiráty |
91,60 |
140,0 |
192,5 |
140,0 |
472,5 |
421,62 |
- |
Schroeder Ronny |
1979 |
Německo |
93,00 |
- |
- |
- |
- |
- |
Muži masters I do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Mahon Andy |
1976 |
Nový Zéland |
104,30 |
315,0 |
167,5 |
317,5 |
800,0 |
713,54 |
2. |
Lapena Gutierrez Aitor |
1979 |
USA |
103,95 |
312,5 |
185,0 |
295,0 |
792,5 |
707,46 |
3. |
Pikaliuk Maksim |
1979 |
Rusko |
103,80 |
307,5 |
190,0 |
292,5 |
790,0 |
705,57 |
4. |
Kuusikko Jussi |
1975 |
Finsko |
103,95 |
257,5 |
200,0 |
307,5 |
765,0 |
679,98 |
5. |
Salmela Janne |
1971 |
Švédsko |
105,00 |
270,0 |
165,0 |
325,0 |
760,0 |
670,94 |
6. |
Rada Karel |
1973 |
Česká republika |
104,60 |
280,0 |
170,0 |
290,0 |
740,0 |
652,55 |
7. |
Simon Scott |
1974 |
Velká Británie |
103,35 |
260,0 |
190,0 |
280,0 |
730,0 |
647,24 |
8. |
Hackley Lawrence |
1970 |
Švédsko |
104,30 |
255,0 |
162,5 |
310,0 |
727,5 |
641,20 |
9. |
Burghardt Konrad |
1974 |
Německo |
98,05 |
200,0 |
215,0 |
290,0 |
705,0 |
642,58 |
10. |
Celestine Thomas |
1975 |
Velká Británie |
102,00 |
257,5 |
127,5 |
305,0 |
690,0 |
612,02 |
11. |
Hoffman Gjelsnes Ruben |
1973 |
Norsko |
101,15 |
240,0 |
145,0 |
252,5 |
637,5 |
561,92 |
12. |
Skoge Torgeir |
1973 |
Norsko |
104,25 |
222,5 |
150,0 |
237,5 |
610,0 |
524,12 |
13. |
Pyritz Michael |
1971 |
Německo |
98,55 |
205,0 |
150,0 |
240,0 |
595,0 |
527,40 |
14. |
Frederiksen Bjoern |
1979 |
Dánsko |
101,80 |
192,5 |
125,0 |
250,0 |
567,5 |
488,94 |
Muži masters I do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Stills Ryan |
1976 |
USA |
118,70 |
315,0 |
205,0 |
330,0 |
850,0 |
708,98 |
2. |
Gudmundsson Fredrik |
1977 |
Švédsko |
119,70 |
262,5 |
190,0 |
300,0 |
752,5 |
615,04 |
3. |
Kavanagh Jason |
1977 |
Irsko |
117,80 |
262,5 |
150,0 |
270,0 |
682,5 |
555,02 |
4. |
Miyamoto Yoshiyuki |
1978 |
Japonsko |
117,90 |
250,0 |
195,0 |
230,0 |
675,0 |
547,72 |
5. |
Greville Darren |
1970 |
Velká Británie |
117,65 |
232,5 |
175,0 |
250,0 |
657,5 |
531,98 |
6. |
Breetzke Simon |
1978 |
Jihoafrická rep. |
117,20 |
237,5 |
160,0 |
250,0 |
647,5 |
523,76 |
7. |
Schmid-Gursky Marco |
1976 |
Německo |
113,70 |
225,0 |
175,0 |
237,5 |
637,5 |
523,57 |
8. |
Singh Shaeel |
1978 |
Jihoafrická rep. |
118,90 |
230,0 |
140,0 |
260,0 |
630,0 |
503,09 |
9. |
Benzler Marcel |
1974 |
Německo |
118,20 |
230,0 |
160,0 |
220,0 |
610,0 |
486,11 |
10. |
Nakamura Toshio |
1970 |
Japonsko |
112,10 |
200,0 |
167,5 |
200,0 |
567,5 |
460,71 |
Muži masters I nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Gecas Tadas |
1977 |
Litva |
134,60 |
302,5 |
190,0 |
322,5 |
815,0 |
631,62 |
2. |
Smiljanic Milan |
1978 |
Srbsko |
139,50 |
305,0 |
202,5 |
262,5 |
770,0 |
580,96 |
3. |
Sayeur Mario |
1976 |
Kanada |
138,80 |
295,0 |
160,0 |
297,5 |
752,5 |
567,35 |
4. |
Filo Jan |
1971 |
Česká republika |
147,90 |
295,0 |
187,5 |
250,0 |
732,5 |
531,99 |
5. |
Alajmi Hamad |
1977 |
Spoj. arab. emiráty |
136,90 |
285,0 |
180,0 |
235,0 |
700,0 |
525,74 |
6. |
Kito Hiromoto |
1976 |
Japonsko |
122,10 |
210,0 |
145,0 |
190,0 |
545,0 |
417,20 |
Muži masters II do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Wulffeld Thomas |
1969 |
Švédsko |
58,70 |
170,0 |
90,0 |
200,0 |
460,0 |
575,54 |
2. |
Bateman Shaun |
1967 |
Velká Británie |
58,15 |
147,5 |
105,0 |
185,0 |
437,5 |
547,77 |
3. |
Chay Henry |
1961 |
Velká Británie |
58,80 |
140,0 |
82,5 |
190,0 |
412,5 |
506,56 |
4. |
Wunderlich Frank |
1964 |
Německo |
58,20 |
107,5 |
92,5 |
160,0 |
360,0 |
435,32 |
5. |
Buisson Romuald |
1964 |
Francie |
57,80 |
117,5 |
70,0 |
157,5 |
345,0 |
416,30 |
- |
Kupperstein Eric |
1966 |
USA |
58,80 |
175,0 |
70,0 |
- |
- |
- |
Muži masters II do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Petrov Ivelin |
1969 |
Bulharsko |
65,60 |
210,0 |
130,0 |
205,0 |
545,0 |
636,43 |
2. |
Phillips Jeffrey |
1965 |
USA |
64,40 |
180,0 |
105,0 |
220,0 |
505,0 |
592,28 |
3. |
Poidras Pascal |
1967 |
Francie |
65,40 |
180,0 |
130,0 |
190,0 |
500,0 |
578,29 |
4. |
Takekawa Yoshikatsu |
1968 |
Japonsko |
65,70 |
150,0 |
100,0 |
180,0 |
430,0 |
483,60 |
Muži masters II do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Baali Kader |
1968 |
Francie |
73,50 |
225,0 |
140,0 |
250,0 |
615,0 |
668,81 |
2. |
Keenan Patrick |
1966 |
USA |
72,10 |
207,5 |
127,5 |
212,5 |
547,5 |
594,59 |
3. |
Jonsson Torbjorn |
1967 |
Švédsko |
71,10 |
180,0 |
127,5 |
227,5 |
535,0 |
585,25 |
4. |
McCullough Joe |
1966 |
Kanada |
73,25 |
192,5 |
120,0 |
217,5 |
530,0 |
566,08 |
5. |
Carlsson Lars |
1966 |
Švédsko |
73,70 |
172,5 |
147,5 |
192,5 |
512,5 |
542,09 |
6. |
Chaytor Glen |
1965 |
Kanada |
73,70 |
195,0 |
100,0 |
185,0 |
480,0 |
502,33 |
7. |
Hansen Peter |
1962 |
Dánsko |
72,50 |
120,0 |
85,0 |
145,0 |
350,0 |
347,91 |
Muži masters II do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rodney Robert |
1964 |
Velká Británie |
81,90 |
215,0 |
145,0 |
270,0 |
630,0 |
636,37 |
2. |
Becker Jeff |
1963 |
Kanada |
81,90 |
225,0 |
137,5 |
250,0 |
612,5 |
616,33 |
3. |
Pasquier Philippe |
1967 |
Francie |
82,05 |
222,5 |
125,0 |
232,5 |
580,0 |
578,39 |
4. |
Harris Irving |
1964 |
Nauru |
82,85 |
230,0 |
130,0 |
220,0 |
580,0 |
574,51 |
5. |
D'Angelo Sandro |
1964 |
Kanada |
82,05 |
190,0 |
122,5 |
240,0 |
552,5 |
546,95 |
6. |
Nielsen Joergen |
1963 |
Dánsko |
82,40 |
190,0 |
125,0 |
195,0 |
510,0 |
496,85 |
7. |
Junichi Yokogi |
1967 |
Singapur |
80,00 |
165,0 |
147,5 |
190,0 |
502,5 |
498,75 |
8. |
Surma Dirk |
1967 |
Německo |
82,65 |
170,0 |
150,0 |
170,0 |
490,0 |
473,02 |
9. |
Mogensen Jesper |
1969 |
Dánsko |
79,35 |
165,0 |
105,0 |
205,0 |
475,0 |
469,60 |
10. |
Mollersten Kenneth |
1966 |
Švédsko |
82,68 |
195,0 |
132,5 |
70,0 |
397,5 |
367,62 |
Muži masters II do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rodriguez Alejandro |
1968 |
Španělsko |
91,80 |
255,0 |
167,5 |
255,0 |
677,5 |
640,40 |
2. |
Dumas Eric |
1964 |
Austrálie |
92,60 |
257,5 |
137,5 |
260,0 |
655,0 |
612,87 |
3. |
Gibson Troy |
1965 |
USA |
92,20 |
230,0 |
175,0 |
245,0 |
650,0 |
609,25 |
4. |
Madienguela Privat |
1966 |
Francie |
92,10 |
230,0 |
147,5 |
240,0 |
617,5 |
574,96 |
5. |
Kania Miroslaw |
1966 |
Polsko |
91,40 |
225,0 |
142,5 |
245,0 |
612,5 |
572,46 |
6. |
Almqvist Jorgen |
1965 |
Švédsko |
91,75 |
212,5 |
125,0 |
270,0 |
607,5 |
565,68 |
7. |
Hegge Ronny |
1967 |
Norsko |
92,75 |
200,0 |
162,5 |
240,0 |
602,5 |
556,37 |
8. |
Urioste Nicolas |
1968 |
Uruguay |
92,40 |
210,0 |
150,0 |
240,0 |
600,0 |
555,08 |
9. |
Clifford David |
1965 |
Velká Británie |
89,70 |
222,5 |
135,0 |
220,0 |
577,5 |
541,61 |
10. |
Boughamdouz Gemel |
1963 |
Francie |
91,05 |
200,0 |
157,5 |
220,0 |
577,5 |
536,27 |
11. |
Parish Richard |
1968 |
Velká Británie |
90,70 |
190,0 |
100,0 |
235,0 |
525,0 |
481,06 |
12. |
Olsen Bengt Eide |
1961 |
Norsko |
92,20 |
165,0 |
142,5 |
185,0 |
492,5 |
441,09 |
- |
Sekot Michal |
1961 |
Česká republika |
91,75 |
- |
142,5 |
230,0 |
- |
- |
Muži masters II do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Brown Leon |
1966 |
Kanada |
103,50 |
290,5 |
215,0 |
265,0 |
770,5 |
687,25 |
2. |
Dabrowski Jaroslaw |
1965 |
Polsko |
103,20 |
240,0 |
167,5 |
300,0 |
707,5 |
625,24 |
3. |
Andersson Anders |
1962 |
Švédsko |
101,35 |
242,5 |
167,5 |
250,0 |
660,0 |
584,02 |
4. |
John Thomas |
1964 |
Německo |
103,50 |
225,0 |
135,0 |
260,0 |
620,0 |
536,48 |
5. |
Adeang David |
1969 |
Nauru |
103,15 |
230,0 |
140,0 |
245,0 |
615,0 |
532,58 |
6. |
Yoshimatsu Takeshi |
1968 |
Japonsko |
102,75 |
222,5 |
162,5 |
220,0 |
605,0 |
523,80 |
7. |
Mata Tibor |
1966 |
Velká Británie |
103,35 |
217,5 |
160,0 |
225,0 |
602,5 |
519,41 |
8. |
Desmoulin Eric |
1969 |
Francie |
101,80 |
200,0 |
145,0 |
230,0 |
575,0 |
496,52 |
- |
Psota Jiří |
1962 |
Česká republika |
103,55 |
200,0 |
150,0 |
- |
- |
- |
Muži masters II do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Harris Anthony |
1964 |
USA |
116,00 |
300,0 |
187,5 |
305,0 |
792,5 |
663,85 |
2. |
Kanat Zoltan |
1962 |
Česká republika |
114,80 |
272,5 |
167,5 |
270,0 |
710,0 |
589,45 |
3. |
Giseth Geir Arne |
1966 |
Norsko |
119,15 |
240,0 |
157,5 |
282,5 |
680,0 |
549,08 |
4. |
Murdoch Alistair |
1967 |
Velká Británie |
112,70 |
225,0 |
213,0 |
240,0 |
678,0 |
565,12 |
5. |
Penzo Dario |
1965 |
Švédsko |
118,21 |
232,5 |
162,5 |
272,5 |
667,5 |
539,88 |
6. |
Andersen Ronny |
1964 |
Norsko |
119,75 |
220,0 |
167,5 |
257,5 |
645,0 |
514,97 |
7. |
Titz Jurgen |
1965 |
Německo |
119,85 |
220,0 |
150,0 |
220,0 |
590,0 |
463,62 |
8. |
Pinat Jean Claude |
1963 |
Francie |
111,45 |
220,0 |
145,0 |
230,0 |
575,0 |
469,56 |
9. |
Ito Kenji |
1969 |
Japonsko |
115,00 |
225,0 |
100,0 |
230,0 |
555,0 |
441,83 |
Muži masters II nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hytonen Teijo |
1969 |
Finsko |
148,55 |
265,0 |
170,0 |
265,0 |
700,0 |
503,49 |
2. |
Karlsson Nicklas |
1969 |
Švédsko |
124,50 |
217,5 |
190,0 |
250,0 |
657,5 |
515,06 |
3. |
Forster Mike |
1960 |
Kanada |
122,65 |
240,0 |
132,5 |
232,5 |
605,0 |
471,22 |
4. |
Schweiger Martin |
1965 |
Singapur |
129,75 |
205,0 |
130,0 |
200,0 |
535,0 |
393,77 |
- |
Rodney Andrew |
1965 |
Velká Británie |
121,60 |
222,5 |
165,0 |
- |
- |
- |
Muži masters III do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Uraki Mitsuhiro |
1957 |
Japonsko |
58,15 |
141,0 |
90,0 |
185,0 |
416,0 |
516,67 |
2. |
Drenik Jr Phillip |
1956 |
USA |
58,00 |
132,5 |
67,5 |
177,5 |
377,5 |
462,07 |
3. |
Kawakami Kyoji |
1950 |
Japonsko |
57,30 |
110,0 |
95,0 |
142,5 |
347,5 |
423,34 |
4. |
Moiseev Alexander |
1954 |
Bělorusko |
57,65 |
115,0 |
80,0 |
140,0 |
335,0 |
402,74 |
- |
Shagdar Perenlei |
1951 |
Mongolsko |
58,20 |
- |
- |
120,0 |
- |
- |
Muži masters III do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lofing Monte |
1958 |
USA |
64,70 |
165,0 |
97,5 |
185,0 |
447,5 |
513,19 |
2. |
Flyborg Lars |
1951 |
Švédsko |
65,70 |
152,5 |
105,0 |
170,0 |
427,5 |
480,30 |
3. |
Auberval Georges |
1956 |
Francie |
65,15 |
160,0 |
62,5 |
175,0 |
397,5 |
443,75 |
4. |
Rouge Philippe |
1957 |
Francie |
64,10 |
125,0 |
90,0 |
150,0 |
365,0 |
406,16 |
5. |
Sugar Bogd-Ochir |
1958 |
Mongolsko |
65,40 |
50,0 |
90,0 |
147,5 |
287,5 |
296,41 |
Muži masters III do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kilpelainen Martti |
1955 |
Finsko |
69,90 |
170,0 |
130,0 |
220,0 |
520,0 |
573,93 |
2. |
Vachon Bernard |
1955 |
Kanada |
73,10 |
207,0 |
87,5 |
225,0 |
519,5 |
554,04 |
3. |
Puska Reino |
1959 |
Švédsko |
72,75 |
192,5 |
110,0 |
200,0 |
502,5 |
535,08 |
4. |
Olsen Ketil |
1958 |
Norsko |
73,75 |
155,0 |
117,5 |
210,0 |
482,5 |
505,13 |
5. |
Marksteiner Joseph |
1953 |
USA |
71,30 |
187,5 |
90,0 |
185,0 |
462,5 |
493,36 |
6. |
Winbo Hans |
1958 |
Švédsko |
73,85 |
155,0 |
107,5 |
192,5 |
455,0 |
471,01 |
7. |
Yasukura Akinori |
1958 |
Japonsko |
73,05 |
180,0 |
80,0 |
172,5 |
432,5 |
447,28 |
8. |
Guinot Daniel |
1954 |
Francie |
71,20 |
150,0 |
105,0 |
175,0 |
430,0 |
453,23 |
9. |
Furuta Haruhiko |
1959 |
Japonsko |
73,70 |
145,0 |
132,5 |
150,0 |
427,5 |
438,10 |
10. |
Malenfant Patrick |
1958 |
Francie |
73,15 |
145,0 |
107,5 |
165,0 |
417,5 |
428,37 |
11. |
Payne Kevin |
1957 |
Velká Británie |
71,55 |
117,5 |
85,0 |
195,0 |
397,5 |
410,94 |
12. |
Gudmundsson Saemundur |
1952 |
Island |
73,45 |
130,0 |
80,0 |
170,0 |
380,0 |
381,03 |
Muži masters III do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Andersen Tormod |
1956 |
Norsko |
80,70 |
210,0 |
107,5 |
232,5 |
550,0 |
550,49 |
2. |
LaFlamme John |
1950 |
USA |
82,00 |
192,5 |
102,5 |
240,0 |
535,0 |
527,17 |
3. |
Hopeavuori Heimo |
1957 |
Finsko |
81,55 |
187,5 |
127,5 |
205,0 |
520,0 |
512,00 |
4. |
Delaney Ron |
1951 |
Kanada |
82,70 |
175,0 |
107,5 |
225,0 |
507,5 |
492,73 |
5. |
Hundertmark Dieter |
1954 |
Německo |
82,25 |
180,0 |
120,0 |
200,0 |
500,0 |
486,08 |
6. |
Macqueen John |
1958 |
Kanada |
80,15 |
172,5 |
117,5 |
175,0 |
465,0 |
454,57 |
7. |
Leister Peter |
1958 |
Německo |
80,55 |
150,0 |
120,0 |
170,0 |
440,0 |
424,02 |
8. |
Burge Phil |
1955 |
Velká Británie |
80,00 |
120,0 |
95,0 |
182,5 |
397,5 |
376,81 |
Muži masters III do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ricks David |
1959 |
USA |
92,70 |
280,0 |
197,5 |
272,5 |
750,0 |
713,56 |
2. |
Gromek Jozef |
1958 |
Polsko |
92,50 |
240,0 |
142,5 |
272,5 |
655,0 |
613,30 |
3. |
Aarhus Jens |
1954 |
Švédsko |
91,40 |
215,0 |
130,0 |
225,0 |
570,0 |
526,86 |
4. |
Kallberg Anders |
1954 |
Švédsko |
89,25 |
170,0 |
120,0 |
205,0 |
495,0 |
453,69 |
5. |
Ptáček Josef |
1953 |
Česká republika |
91,90 |
177,5 |
132,5 |
182,5 |
492,5 |
442,07 |
6. |
Rygh Morten |
1958 |
Norsko |
92,15 |
175,0 |
95,0 |
205,0 |
475,0 |
422,57 |
7. |
Reitter Wolfgang |
1959 |
Rakousko |
90,80 |
162,5 |
110,0 |
175,0 |
447,5 |
397,23 |
8. |
Didonato Michael |
1958 |
Singapur |
88,95 |
140,0 |
90,0 |
162,5 |
392,5 |
343,03 |
Muži masters III do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Robb Mark |
1959 |
USA |
104,20 |
272,5 |
145,0 |
280,0 |
697,5 |
611,62 |
2. |
Jansson Christer |
1958 |
Švédsko |
99,00 |
200,0 |
120,0 |
270,0 |
590,0 |
520,75 |
3. |
Elmaghrebi Abdala A S |
1955 |
Libye |
102,70 |
225,0 |
100,0 |
250,0 |
585,0 |
503,84 |
4. |
Aaberg Jarle |
1958 |
Norsko |
101,80 |
200,0 |
145,0 |
215,0 |
560,0 |
481,36 |
5. |
Sommernes Eskild |
1958 |
Norsko |
102,75 |
172,5 |
122,5 |
232,5 |
527,5 |
445,86 |
Muži masters III do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ahlberg Bjorn |
1956 |
Švédsko |
117,95 |
210,0 |
182,5 |
227,5 |
620,0 |
496,07 |
2. |
Panaro Frank |
1951 |
USA |
111,10 |
225,0 |
127,5 |
265,0 |
617,5 |
511,48 |
3. |
Katzula Reiner |
1953 |
Německo |
118,25 |
210,0 |
160,0 |
225,0 |
595,0 |
471,96 |
4. |
Haigh Nigel |
1959 |
Velká Británie |
117,95 |
234,0 |
110,0 |
225,0 |
569,0 |
448,31 |
5. |
Johansen Rune |
1957 |
Norsko |
107,95 |
65,0 |
150,0 |
65,0 |
280,0 |
189,71 |
Muži masters III nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Strong Ron |
1958 |
Kanada |
121,50 |
235,0 |
155,0 |
260,0 |
650,0 |
515,32 |
2. |
Wainwright Curtis |
1954 |
USA |
121,75 |
225,0 |
135,0 |
242,5 |
602,5 |
470,92 |
3. |
O'Dwyer John |
1955 |
Irsko |
127,20 |
187,5 |
167,5 |
202,5 |
557,5 |
418,63 |
4. |
Lahteenmaki Pertti |
1959 |
Finsko |
147,35 |
190,0 |
122,5 |
225,0 |
537,5 |
368,62 |
5. |
Hermansson Goran |
1956 |
Švédsko |
126,60 |
160,0 |
135,0 |
200,0 |
495,0 |
363,23 |
Muži masters IV do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Gombar Milan |
1948 |
Slovensko |
56,55 |
140,5 |
75,0 |
190,5 |
406,0 |
515,07 |
2. |
Hiramatsu Hisanao |
1948 |
Japonsko |
56,05 |
95,0 |
87,5 |
140,0 |
322,5 |
394,98 |
3. |
Li Gennadii |
1940 |
Rusko |
54,26 |
105,0 |
65,0 |
112,5 |
282,5 |
346,50 |
Muži masters IV do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Bainbridge Malcolm |
1944 |
Velká Británie |
65,10 |
120,0 |
82,5 |
182,5 |
385,0 |
427,41 |
2. |
Mikkonen Ilkka |
1941 |
Finsko |
64,55 |
87,5 |
75,0 |
165,0 |
327,5 |
353,51 |
Muži masters IV do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Parkes Ernie |
1942 |
Velká Británie |
73,35 |
152,5 |
90,0 |
220,0 |
462,5 |
482,68 |
2. |
Sato Kuniyoshi |
1943 |
Japonsko |
73,00 |
160,0 |
102,5 |
190,0 |
452,5 |
472,14 |
3. |
Terragni John |
1947 |
Dánsko |
72,25 |
140,0 |
111,0 |
165,0 |
416,0 |
430,69 |
4. |
Reed Dary |
1949 |
USA |
72,00 |
105,0 |
70,0 |
145,0 |
320,0 |
312,62 |
Muži masters IV do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Greenidge Laurie |
1948 |
Kanada |
82,60 |
155,0 |
95,0 |
185,0 |
435,0 |
410,59 |
2. |
Rankin Jr John |
1947 |
USA |
81,05 |
140,0 |
62,5 |
177,5 |
380,0 |
352,97 |
3. |
Mattila Kari |
1945 |
Švédsko |
82,50 |
117,5 |
85,0 |
165,0 |
367,5 |
334,03 |
- |
Klostergaard Jim |
1948 |
USA |
79,10 |
- |
105,0 |
150,0 |
- |
- |
Muži masters IV do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Shetka Jerry |
1948 |
USA |
89,60 |
182,5 |
102,5 |
252,5 |
537,5 |
498,60 |
2. |
Deguchi Takafumi |
1947 |
Japonsko |
87,00 |
162,5 |
97,5 |
220,0 |
480,0 |
445,20 |
3. |
Lingard Clive |
1945 |
Velká Británie |
90,25 |
115,0 |
107,5 |
175,0 |
397,5 |
344,87 |
4. |
Carlsson Curt |
1946 |
Švédsko |
89,85 |
125,0 |
70,0 |
172,5 |
367,5 |
313,46 |
Muži masters IV do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Belmas Jean Paul |
1949 |
Francie |
101,65 |
200,0 |
107,5 |
200,0 |
507,5 |
428,70 |
2. |
Kahari Tapio |
1946 |
Finsko |
95,90 |
165,0 |
100,0 |
172,5 |
437,5 |
372,18 |
3. |
Primus Václav |
1948 |
Česká republika |
100,70 |
130,0 |
95,0 |
175,0 |
400,0 |
322,00 |
4. |
Martensson Roland |
1949 |
Švédsko |
95,70 |
115,0 |
80,0 |
180,0 |
375,0 |
307,36 |
Muži masters IV do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ring Hans |
1945 |
Švédsko |
117,45 |
150,0 |
110,0 |
200,0 |
460,0 |
347,13 |
Muži masters IV nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Trygg Christer |
1949 |
Švédsko |
134,05 |
100,0 |
100,0 |
170,0 |
370,0 |
241,20 |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|