Reklama:

Česká strongman výprava se chystá na afrického "Arnolda"!

3.569 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

O víkendu 17. - 19. května 2019 se v jihoafrickém Johannesburgu uskuteční multisportovní Arnold Sports Festival Africa. K vidění budou rozličné sporty od kulturistiky a fitness přes sporty silové až ke sportům bojovým a mnohé další. S festivalem samotným bude zároveň spojeno expo, související s danými sporty a zdravou sportovní výživou.

Jednou z probíhajících soutěží bude právě i ta ve strongman odvětví, kam se z České republiky vypraví 2 závodníci a 2 závodnice - český profesionální strongman Dominik Hušek, David alias "Ohromný drakobijec", v současné době nejlepší česká strongwoman Martina Dostálová a já (Veronika Rulíková).

Dominik Hušek nastoupí v kategorii amatéři open, "Ohromný drakobijec" v kategorii amatéři do 90 kg, Martina Dostálová nastoupí v kategorii amatérky do 82 kg a já nastoupím jako strongwoman novice do 82 kg. Všichni čtyři budeme závodit ve stejných disciplínách, pouze s odlišnými váhami. Závod bude rozdělen do dvou závodních dní a čeká nás mrtvý tah na maximální zvednutou váhu, nošení kufrů, Viking Press na maximální počet opakování, Super Yoke, tlak s kládou na maximum, držení kufru jednou rukou na čas a zatím nezveřejněná poslední disciplína.

Za nás čtyři bych velmi ráda poděkovala České národní federaci strongman a firmě Uncle Sam, která nám na závody sponzorským darem poskytla kvalitní sportovní oblečení.

Našim závodníkům přejeme pohodovou cestu a mnoho úspěchů, o kterých Vás budeme informovat.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJan Kareš - kulturistika na hrazdách
Turakam (21:27) • Kareša mám rád, ale na videe skôr len vypočuť, lebo sa naň dívalo veľmi ťažko, kmital t...
magazínJan Kareš - kulturistika na hrazdách
th.0th (14:18) • Asi první video na tomto webu, které jsem skouknul celé bez přeskakování...*79*
magazínJak to bude s letošním EVLS Prague Pr...
hary97 (00:16) • Já bych v tom neviděl problém. Stačí, když budou závodníci v rouškách a dodržovat 2m ro...
magazínTréninkový videolog: Věra Mikulcová (...
reveira (18:30) • Zdravím Věrku a přeji ať se daří ve všem co dělá,a že toho není málo,jinak nohy pěkný,i...
magazínTréninkový videolog: Věra Mikulcová (...
Paulie02 (14:51) • Je to dříč!!! ...jen se narodila ve špatném těle...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra