Reklama:
100 % Whey Protein v akci 2+1 ZDARMA
Výjimečná akce na špičkový britský syrovátkový protein s trávicími enzymy. Více zde.

Česká strongman výprava se chystá na afrického "Arnolda"!

2.067 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

O víkendu 17. - 19. května 2019 se v jihoafrickém Johannesburgu uskuteční multisportovní Arnold Sports Festival Africa. K vidění budou rozličné sporty od kulturistiky a fitness přes sporty silové až ke sportům bojovým a mnohé další. S festivalem samotným bude zároveň spojeno expo, související s danými sporty a zdravou sportovní výživou.

Jednou z probíhajících soutěží bude právě i ta ve strongman odvětví, kam se z České republiky vypraví 2 závodníci a 2 závodnice - český profesionální strongman Dominik Hušek, David alias "Ohromný drakobijec", v současné době nejlepší česká strongwoman Martina Dostálová a já (Veronika Rulíková).

Dominik Hušek nastoupí v kategorii amatéři open, "Ohromný drakobijec" v kategorii amatéři do 90 kg, Martina Dostálová nastoupí v kategorii amatérky do 82 kg a já nastoupím jako strongwoman novice do 82 kg. Všichni čtyři budeme závodit ve stejných disciplínách, pouze s odlišnými váhami. Závod bude rozdělen do dvou závodních dní a čeká nás mrtvý tah na maximální zvednutou váhu, nošení kufrů, Viking Press na maximální počet opakování, Super Yoke, tlak s kládou na maximum, držení kufru jednou rukou na čas a zatím nezveřejněná poslední disciplína.

Za nás čtyři bych velmi ráda poděkovala České národní federaci strongman a firmě Uncle Sam, která nám na závody sponzorským darem poskytla kvalitní sportovní oblečení.

Našim závodníkům přejeme pohodovou cestu a mnoho úspěchů, o kterých Vás budeme informovat.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSoupeři Lukáše Osladila, Milana Šádka...
Arnold Strong (22:31) • Jaké je finanční ohodnocení za 1 až 5 místo na této soutěži?
magazínSoupeři Lukáše Osladila, Milana Šádka...
70mMyW!53 (22:04) • Mam pocit ze McMilan neni ani na jedne ze dvou soutezi napsany, to si veri ze se pred n...
magazínSlavoj Bednář: poslední trénink před...
amoresPE (18:48) • K tej forme na konci len jedným slovom: Nádhera*79* *79* *79*
magazín10 let měl obrovské problémy se zády....
Turakam (13:08) • Nie je to Koudy z fóra? Inak výborné, som rad, že si sa uzdravil i že si v top kondícii...
magazínRoelly Winklaar a jeho trénink paží
70mMyW!53 (11:50) • 8 weeks out.... tady vypada jak Mr. Olympia,doufam ze to prenese i na podium https://ww...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra