Reklama:
POSLEDNÍ KUSY: BCAA Instant Pak za 444 Kč
Extra výhodná cena při přepočtu na množství čistých BCAA. Více zde.

Deadlift Challenge vol. 3 - přijdeš taky?

7.381 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

[Tisková zpráva] Tento rok proběhne již třetí ročník tohoto závodu, kterého můžete být součástí i Vy. Na nic tedy nečekejte a zaregistrujte se na stránce. Ještě jsme Vás nepřesvědčili a ptáte se, co je na tomto závodu tak skvělého? No dobrá, pojďme se podívat, co se bude tento rok dít a co na Vás čeká.

V první řadě je důležité zmínit, že závod je pro každého. Chceme k powerliftingu přitáhnout nové závodníky. Pokud jste tedy ještě na žádném závodě nebyli a zvedáte jen tak sami pro sebe, přijďte si závodění osahat právě na Deadlift Challenge vol. 3. Máme několik závodních kategorií, takže si mohou zazávodit amatéři, junioři nebo i zástupkyně něžného pohlaví. Hlavní samozřejmě bude překonat sám sebe a svá maxima, ale vždy potěší porazit ostatní a mít i možnost vyhrát, ne? A abyste se ani na chvilku nenudili, připravujeme bohatý doprovodný program, ze kterého si sednete na zadek.

Monster League

Připravili jsme novou speciální část závodu, jež bude zase velkou show. Na pódiu Deadlift Challenge se proti sobě utkají ty největší a nejsilnější monstra deadliftové scény i předchozí vítězové prvního a druhého ročníku Deadlift Challenge. Další, kdo se do Monster League nominuje, bude nový absolutní vítěz vol. 3.

Double deadlift

Opět se můžete těšit na pokus o překonání českého rekordu. Na prvním ročníku zapsali Petr Petráš a Václav Češka český rekord 700 kg v double deadliftu. Byl to impozantní výkon s parádní atmosférou. Letos chceme tuto show opakovat a posunout laťku o kousek výše na neuvěřitelných 725 kg! Složení lifterů je prozatím tajné, ale rozhodně je na co se těšit.

Ceny pro vítěze

Stejně jako v předchozích ročnících bude pro první tři závodníky v každé kategorii připraveno velké množství hodnotných cen. Partnery závodu budeme postupně zveřejňovat.

Moderovaný závod

Aby toho nebylo málo a vše bylo opravdu na jiné úrovni, než je u nás běžné, celý závod bude moderovat profesionální moderátor. O nezapomenutelnou atmosféru se tak postará Jakub "Buba" Ouvín, kterého můžete vidět například na televizní stanici Óčko.

Buďte i Vy součástí toho všeho. 22. června 2019 přijďte do Crossfit With Us na adrese Pod Harfou 9, 190 00 Praha 9 - Vysočany (mapa zde). Budeme se na Vás těšit. Jediné, co teď musíte udělat, je přihlásit se!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie