Reklama:

Jiří Procházka se před titulovým zápasem s Lawalem cítí skvěle

13.487 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Bojové sporty

[Tisková zpráva] Sportovní událost, na kterou se fanoušci bojových sportů a obzvlášť milovníci MMA těší nejvíce, se pomalu, ale jistě blíží. Náš nejsledovanější zápasník za hranicemi v disciplíně smíšených bojových umění Jiří "Denisa" Procházka nastoupí ke svému životnímu zápasu o titulový pás Rizinu ve váze 93 kg v japonské Jokohamě už za pár dní.

V neděli 21. dubna v dopoledních hodinách (našeho času) se rozhodne v dlouho očekávaném duelu mezi Jiřím "Denisou" Procházkou a King Mo Lawalem. Jeden z nich historicky poprvé vyzdvihne nad hlavu pás prestižní organizace Rizin FF.

Příprava probíhá na plné obrátky, čeká se tvrdá bitva, kterou bude sledovat celý svět. Pokorný samuraj z malého města Hostěradice, který v prestižní japonské soutěži Rizin FF neprohrál sedm zápasů za sebou, je ve výborné kondici a bude bojovat s americkým zápasníkem King Mo Lawalem již podruhé ve své kariéře. Co láká oči diváka nejvíce, je fakt, že Jirka v silvestrovské pyramidě v roce 2015 nad Lawalem prohrál K.O., když nastoupil značně vyčerpaný ke svému třetímu zápasu během 48 hodin. Jiří bude chtít tento status změnit, a pokud se mu povede zvítězit, přiveze z Japonska pás, který zatím nikdo v Rizinu v jeho váze nedržel, a pro Mekku bojových sportů se tak stane historicky prvním a silným archetypem, který má navíc českou vlajku na hrudi.

Pro ty, kteří bedlivě sledují cestu našeho pokojného bojovníka, máme skvělé zprávy. Jirka je připraven v zápase předvést svůj nejlepší výkon v kariéře. Když se vrátíme k jeho poslednímu zápasu, můžeme s jistotou prohlásit, že to byla podívaná, u které se zapotili nejen čeští fanoušci. Jiří dokázal zvítězit i po nepříjemném škrcení amerického soupeře Brandona Halseyho a byl to opravdu zážitek pro každého.

"Je to náročné. Je to pro nás zatím ta největší výzva, kterou jsme v životě dostali a na kterou se připravujeme nejen fyzicky, ale i mentálně, a uvědomujeme si, co nás čeká. Nesmíme nic podcenit. Organizace Rizin FF, následovník prestižní Pride, kterou UFC před pár lety koupilo a zavřelo, aby vzalo oko diváka právě na UFC, bude pás vydávat váze do 93 kg poprvé. Uvědomujeme si, co nám umožnili, a poděkujeme za tento čin skvělým zápasem a přípravou našeho svěřence. Máte se na co těšit. Budeme rádi, když si 21. dubna v dopoledních hodinách naladíte přímý přenos z Japonska a pošlete nám energii. Jedná se o opravdu velkou věc nejen pro Českou republiku," sděluje Martin Karaivanov, který je společně s Jaroslavem Hovězákem hlavním trenérem Jiřího Procházky.

Jiří od posledního zápasu navštívil dvakrát prestižní světový klub All Stars Gym Stockholm, kde strávil dohromady dva týdny, a nyní se už bude připravovat v domácích podmínkách a v prostředí, které ho vychovalo. Má profesionální tým fyzioterapeutů a bude připraven na cestu pro pás.

"Děkuji všem, že mi pomáháte k cestě za mým velkým snem. Dávám tomu maximum a v Jokohamě ze sebe vydám vše, abych zvítězil. Lawal je dobrý soupeř, věřím, že si celý boj vychutnáte. Z minulých chyb v boji se stále učím, den za dnem se posouvám dále a jsem rád za podporu všech," vzkazuje Jiří "Denisa" Procházka.

Jiří se svým týmem odletí z Letiště Václava Havla do Japonska 17. dubna. Ve 14:00 se český samuraj odlepí od země a vydá se na cestu pro pás tam, kde je boj kulturní dědictví. Držme mu palce.

Sledovat českého borce a jeho cestu k titulu můžete také na jeho sociálních sítích Instagram a Facebook.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
silapo.72 (06:44) • Ano bylo, dodatecne dostal Cenu sympatie + nejake financni oceni
magazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
ygg (23:01) • Jj, to byl tenkrát slušný zářez, byť jak píšeš neúmyslný. Nebylo tam taky nějaké oceněn...
magazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
PavelV (21:29) • Tam vznikla chyba v součtu, jak později interně vyšlo najevo. Pořadatel (EVLs) se mu om...
magazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
1boris111 (20:28) • Slavojovi nikdo nebere to,že objemy a připravenosti na přední příčky má,ale stále si ne...
magazínLenka Červená - rozhovor po Mistrovst...
Noremorsedan (19:41) • Lenko, Jste naprosto neuvěřitelná! Úžasná, perfektní...prostě skvělá! Moc Vám fandím, a...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra