Reklama:
100 % Whey Protein + 500 g ZDARMA
Ochutnejte jednu z 12 variant příchutí špičkového WPC + WPI proteinu! Více zde.

ME v klasickém silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen 2018 - výsledky

7.547 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Mistrovství Evropy dorostu, juniorů, mužů a žen v klasickém (RAW) silovém trojboji se letos koná odděleně od kategorií masters, i tak na něj ale vyrazilo hned 30 českých reprezentantů. Aby mohli srovnat svoje výkony s evropskou konkurencí, museli se tentokrát vydat do litevského města Kaunas. Evropský šampionát se zde koná ve dnech 24. listopadu - 2. prosince.

Jak se nejenom našim borcům daří, Vám budeme přinášet formou průběžně doplňovaných výsledků. Prohlédnout si můžete také kompletní startovní listinu a podrobný časový harmonogram mistrovství.

Pokud chcete sledovat dění přímo na soutěži, můžete využít následující odkaz.


Výsledky jsou průběžně doplňovány!

03. 11. 09:00 - doplněny kompletní výsledky - David Lupač stříbrný!
02. 12. 11:00 - doplněny sobotní výsledky
01. 12. 12:30 - doplněny páteční výsledky
30. 11. 09:00 - doplněny čtvrteční výsledky
29. 11. 09:00 - doplněny středeční výsledky
28. 11. 09:00 - doplněny úterní výsledky
27. 11. 09:00 - doplněny pondělní výsledky
26. 11. 15:30 - doplněny sobotní a nedělní výsledky - Michaela Kanátová a Karel Rada stříbrní, Lucie Daňková, Jan Majerský, Václav Vlk a Artem Usov bronzoví!


Naši reprezentanti

Denisa Turková dorostenky do 52 kg 6. místo výkon 235,0 kg
Karolína Adamová dorostenky do 57 kg 5. místo výkon 315,0 kg
Helena Uherková dorostenky do 63 kg 7. místo výkon 290,0 kg
Lucie Daňková dorostenky do 72 kg 3. místo výkon 337,5 kg
Michaela Kanátová dorostenky do 84 kg 2. místo výkon 367,5 kg
Andrea Víznerová dorostenky nad 84 kg 5. místo výkon 300,0 kg
Blanka Pilátová juniorky do 52 kg 10. místo výkon 282,5 kg
Michaela Filová juniorky do 52 kg 11. místo výkon 277,5 kg
Lenka Wolfová juniorky do 63 kg 10. místo výkon 335,0 kg
Tereza Herrmannová juniorky do 63 kg 11. místo výkon 327,5 kg
Klára Zmeškalová juniorky do 72 kg 6. místo výkon 405,0 kg
Kateřina Prípadová juniorky do 72 kg 13. místo výkon 302,5 kg
Štěpánka Židová ženy do 63 kg 8. místo výkon 392,5 kg
Lenka Strolená ženy do 63 kg 11. místo výkon 377,5 kg
Zuzana Bitterová ženy nad 84 kg 10. místo výkon 425,0 kg
Jan Majerský dorostenci do 66 kg 3. místo výkon 525,0 kg
Tomáš Vorel dorostenci do 66 kg 4. místo výkon 515,0 kg
Denis Zsibrita dorostenci do 74 kg 6. místo výkon 545,0 kg
Martin Krýcha dorostenci do 74 kg - -
Karel Rada dorostenci do 83 kg 2. místo výkon 615,0 kg
Ondřej Šíp dorostenci do 93 kg 11. místo výkon 572,5 kg
Jan Matulík dorostenci do 93 kg 13. místo výkon 555,0 kg
Václav Vlk dorostenci do 105 kg 3. místo výkon 650,0 kg
Artem Usov dorostenci do 120 kg 3. místo výkon 617,5 kg
Hynek Fránek junioři do 93 kg 7. místo výkon 702,5 kg
Jakub Vágner junioři do 93 kg 9. místo výkon 687,5 kg
Michal Dorotík junioři do 120 kg 10. místo výkon 670,0 kg
Jakub Sedláček muži do 93 kg 4. místo výkon 800,0 kg
Jan Jindřich muži do 105 kg 19. místo výkon 710,0 kg
David Lupač muži nad 120 kg 2. místo výkon 920,0 kg


Zprávy z místa dění

O dění na šampionátu nás informuje Petr Slanička:

Neděle 2. prosince:

Poslední den závodili na ME v RAW silovém trojboji dva naši závodníci Zuzana Bitterová a David Lupač. Zuzka startovala v kategorii 84+ kg, kde osobním rekordem v trojboji 425 kg vytvořila nový česky rekord a obsadila 10. místo (ve dřepu 170 kg - nový česky rekord, 87,5 kg v benči, 167,5 kg v mrtvém tahu - nový česky rekord). David závodil v kategorii 120+ kg, kde výkonem 920 kg obsadil senzační 2. místo (ve dřepu 330 kg, v benči 240 kg - nový česky rekord, 350 kg v mrtvém tahu). ČSST blahopřeje a děkuje všem zúčastněným na tomto šampionátu za vzornou reprezentaci.

Pátek 30. listopadu:

Dnes závodili tři naši závodníci na právě probíhajícím ME v RAW silovém trojboji v litevském Kaunasu. Jakub Sedláček startoval v kategorii open do 93 kg, kde celkovým výkonem 800 kg obsadil ve velmi nabité konkurenci 4. místo. Ve dřepu výkonem 300 kg bral bronz, v benči výkonem 217,5 kg zlato. V kategorii open do 63 kg startovaly dvě naše závodnice Lenka Strolená a Štěpánka Židová. Štěpánka celkovým výkonem 395 kg obsadila pěkné 8. místo (140 kg, 90 kg, 165 kg), byla celkově úspěšná. Lenka výkonem 377,5 kg obsadila 11. místo (135 kg, 75 kg, 87,5 kg), kdy si vytvořila v benči a trojboji nové osobní rekordy. ČSST děkuje našim borcům za vzornou reprezentaci.

Úterý 27. listopadu:

Dnes závodili na ME v silovém trojboji RAW v kategorii juniorů do 93 kg dva naši reprezentanti Jakub Vágner a Hynek Fránek. V nabité konkurenci obsadil Hynek výkonem 702,5 kg krásné 7. místo (dřep 270 kg, bench-press 172,5 kg a tah 260 kg) a Jakub obsadil celkové 9. místo výkonem 687,5 kg (dřep 260 kg, bench-press 152,5 kg, tah 275 kg). Oba naši borci byli na tomto šampionátu úspěšní. Děkujeme za vzornou reprezentaci.


Časový harmonogram

datum začátek kategorie
sobota 24. 11. 2018 09:00 dorostenky do 43 kg až do 63 kg
15:00 dorostenky do 72 kg až nad 84 kg
18:30 dorostenci do 53 kg až do 74 kg
neděle 25. 11. 2018 09:00 dorostenci do 83 kg až do 93 kg
14:30 dorostenci do 105 kg až nad 120 kg
18:00 juniorky do 43 kg až do 57 kg
pondělí 26. 11. 2018 10:00 junioři do 53 kg až do 74 kg
16:00 juniorky do 63 kg až do 72 kg
úterý 27. 11. 2018 10:00 junioři do 83 kg
14:00 junioři do 93 kg
18:00 juniorky do 84 kg až nad 84 kg
středa 28. 11. 2018 10:00 junioři do 105 kg
14:00 junioři do 120 kg až nad 120 kg
čtvrtek 29. 11. 2018 10:00 ženy do 47 kg až do 57 kg
16:00 muži do 59 kg až do 74 kg
pátek 30. 11. 2018 10:00 ženy do 63 kg až do 72 kg
15:30 muži do 83 kg až do 93 kg
sobota 01. 12. 2018 10:00 muži do 105 kg
neděle 02. 12. 2018 10:00 ženy do 84 kg až nad 84 kg
10:00 muži do 120 kg až nad 120 kg


Dorostenky do 43 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lieonienko Kristina 2001 Ukrajina 42,85 80,0 57,5 102,5 240,0 343,85

Dorostenky do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Ageeva Ekaterina 2000 Rusko 46,95 105,0 62,5 130,0 297,5 400,41
2. Poszwa Klaudia 2000 Polsko 46,40 108,0 45,0 136,0 289,0 392,26
3. Famulska Nadia 2003 Polsko 46,90 77,5 42,5 110,0 230,0 309,81
4. Voloshchenko Viktoriia 2000 Ukrajina 46,60 77,5 42,5 100,0 220,0 297,70

Dorostenky do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Tsikul Alina 2001 Ukrajina 51,65 127,5 52,5 120,0 300,0 375,93
2. Hein Celine 2000 Německo 51,25 107,5 55,0 132,5 295,0 371,91
3. Hinterhoelzl Nina 2000 Rakousko 51,10 100,0 60,0 117,5 277,5 350,62
4. Tsiareshka Nadzeya 2001 Bělorusko 51,20 97,5 60,0 120,0 277,5 350,09
5. Fuller Jamie-Lee 2003 Velká Británie 50,70 95,0 60,0 110,0 265,0 336,84
6. Turková Denisa 2003 Česká republika 51,05 85,0 42,5 107,5 235,0 297,16
7. Valiulyte Zaneta 2001 Litva 51,10 90,0 42,5 95,0 227,5 287,45

Dorostenky do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lamminen Fanny 2002 Finsko 56,70 160,0 87,5 145,0 392,5 457,34
2. Minenko Daria 2000 Rusko 56,00 120,0 62,5 142,5 325,0 382,39
3. Antoniuk Anastasiia 2002 Ukrajina 56,80 120,0 65,0 140,0 325,0 378,17
4. Nazarova Ekaterina 2000 Rusko 56,50 117,5 72,5 132,5 322,5 376,81
5. Adamová Karolína 2000 Česká republika 54,65 102,5 77,5 135,0 315,0 377,78
6. Kanerva Milka 2002 Finsko 55,25 100,0 52,5 100,0 252,5 300,25

Dorostenky do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Robinson Lucy 2002 Velká Británie 61,20 145,5 65,0 170,5 381,0 418,34
2. Coan Drusilla 2001 Itálie 61,95 125,0 92,5 152,5 370,0 402,49
3. Peneva Viktoriya 2000 Bulharsko 62,90 135,0 77,5 155,0 367,5 395,17
4. Bessonova Lada 2001 Rusko 61,10 117,5 80,0 127,5 325,0 357,31
5. Maycock Amelia 2000 Velká Británie 60,20 100,0 62,5 160,0 322,5 358,62
6. Vass Angela Viktoria 2000 Maďarsko 60,35 115,0 60,0 132,5 307,5 341,29
7. Uherková Helena 2000 Česká republika 61,25 110,0 55,0 125,0 290,0 318,22
- Kupaieva Kateryna 2000 Ukrajina 62,65 127,5 70,0 - - -
- Zandavali Giulia 2000 Itálie 59,50 60,0 70,0 - - -

Dorostenky do 72 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lis Ida 2000 Polsko 68,30 165,0 90,0 182,5 437,5 442,79
2. Zeleznik Nusa 2000 Slovinsko 71,65 162,5 87,5 177,5 427,5 418,61
3. Daňková Lucie 2000 Česká republika 69,65 122,5 65,0 150,0 337,5 336,93
4. Rekachinskaia Anna 2000 Rusko 70,50 112,5 77,5 132,5 322,5 319,27
5. McConnell Corrina 2001 Irsko 70,00 110,0 65,0 122,5 297,5 295,95

Dorostenky do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Galskaia Olga 2001 Rusko 75,20 132,5 87,5 155,0 375,0 355,91
2. Kanátová Michaela 2002 Česká republika 80,00 145,0 67,5 155,0 367,5 336,26
3. Spica Nikola 2001 Polsko 76,55 140,0 70,0 150,0 360,0 337,93
4. Gaal Kinga 2000 Maďarsko 81,70 132,5 60,0 147,5 340,0 307,56
5. Murza Klaudia 2002 Polsko 83,30 140,0 52,5 147,5 340,0 304,47
6. Sallinen Sofie 2000 Finsko 75,40 110,0 82,5 112,5 305,0 288,99

Dorostenky nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Vinksnaite Ieva 2001 Litva 90,05 155,0 110,0 162,5 427,5 369,32
2. Vozmilova Anna 2001 Rusko 87,75 170,0 85,0 155,0 410,0 358,13
3. Zalesinska Wiktoria 2000 Polsko 91,10 150,0 62,5 150,0 362,5 311,68
4. Lane Abi Louise 2002 Velká Británie 113,60 122,5 60,0 160,0 342,5 276,67
5. Víznerová Andrea 2001 Česká republika 92,65 127,5 42,5 130,0 300,0 256,26
6. Kovacs Franciska 2000 Maďarsko 86,85 100,0 50,0 112,5 262,5 230,37


Juniorky do 43 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Chevalier Tania 1995 Francie 42,60 92,5 45,0 115,0 252,5 363,12
2. Brazhnyk Dariia 1997 Ukrajina 42,75 90,0 55,0 105,0 250,0 358,73

Juniorky do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Shchavinska Tetiana 1996 Ukrajina 46,60 107,5 86,0 135,0 328,5 444,53
2. Szymanel Paulina 1995 Polsko 45,75 100,0 70,0 137,5 307,5 421,55
3. Zabelina Maria 1997 Rusko 46,25 105,0 57,5 137,5 300,0 408,15
4. Kula Zuzanna 1999 Polsko 46,05 102,5 67,5 127,5 297,5 406,00

Juniorky do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Druziaka Viktoria 1998 Ukrajina 51,00 125,0 77,5 142,5 345,0 436,56
2. Karaeva Samira 1996 Rusko 51,30 130,0 77,5 130,0 337,5 425,15
3. Kannowsky Lea 1995 Německo 51,45 120,0 77,5 137,5 335,0 421,06
4. Turenko Margaryta 1995 Ukrajina 51,45 125,0 77,5 127,5 330,0 414,78
5. Jensen Oda 1996 Dánsko 50,30 105,0 80,0 140,0 325,0 415,61
6. Dru Julia 1997 Francie 51,45 112,5 60,0 147,5 320,0 402,21
7. Pearce Tiarna 1996 Velká Británie 51,80 122,5 55,0 142,5 320,0 400,13
8. Artemova Natalia 1996 Rusko 51,55 110,0 65,0 142,5 317,5 398,46
9. Vik Nygaard Camilla 1999 Norsko 50,70 115,0 70,0 122,5 307,5 390,86
10. Pilátová Blanka 1996 Česká republika 50,70 102,5 60,0 120,0 282,5 359,09
11. Filova Michaela 1999 Česká republika 51,95 100,0 52,5 125,0 277,5 346,21

Juniorky do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Maatta Krista 1995 Finsko 56,30 132,5 87,5 167,5 387,5 454,03
2. Berglund Donna 1997 Švédsko 56,40 137,5 113,5 135,0 386,0 451,66
3. Schulze Veronika 1997 Německo 56,10 142,5 80,0 162,5 385,0 452,38
4. Lepoittevin Madison 1995 Francie 56,20 166,0 80,0 132,5 378,5 444,09
5. Macleod Elspeth 1995 Velká Británie 56,75 130,0 87,5 157,5 375,0 436,65
6. Smith Catherine 1995 Velká Británie 53,65 130,0 62,5 177,5 370,0 450,22
7. Atamanova Irina 1998 Rusko 56,55 135,0 92,5 142,5 370,0 432,01
8. Chykalina Yuliia 1998 Ukrajina 55,85 112,5 87,5 152,5 352,5 415,63
9. Zandecka Marika 1995 Polsko 55,90 127,5 72,5 147,5 347,5 409,46
10. Durok Sabina 1999 Polsko 56,40 125,0 62,5 150,0 337,5 394,91
11. de Langen Eva Maria 1996 Nizozemsko 56,35 117,5 60,0 152,5 330,0 386,40
12. Van Baalen Katinka 1996 Nizozemsko 56,50 110,0 75,0 140,0 325,0 379,73
13. Naldi Silvia 1995 Itálie 56,15 127,5 65,0 130,0 322,5 378,65
14. Gutierrez Gutierrez Esther 1996 Španělsko 56,40 120,0 60,0 140,0 320,0 374,43
15. Aimala Maria 1995 Finsko 56,35 95,0 55,0 135,0 285,0 333,71

Juniorky do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rud Sofiia 1997 Ukrajina 61,75 145,0 90,0 177,5 412,5 449,83
2. Perevozova Ksenia 1997 Rusko 62,30 160,0 85,0 165,0 410,0 444,07
3. Wikner Moa 1995 Velká Británie 61,70 140,0 87,5 180,0 407,5 444,62
4. Naldi Sara 1998 Itálie 60,90 150,0 80,0 175,0 405,0 446,35
5. Sundal Haune Katrine 1995 Norsko 62,20 137,5 95,0 142,5 375,0 406,65
6. Collins Sarah Kathleen 1996 Švýcarsko 62,50 137,5 70,0 157,5 365,0 394,38
7. Gunnarsdottir Arna Osp 1995 Island 61,40 112,5 72,5 170,0 355,0 388,80
8. Wollesen Lene 1995 Dánsko 60,85 122,5 90,0 130,0 342,5 377,71
9. Tuur Ave 1996 Estonsko 61,70 115,0 80,0 147,5 342,5 373,70
10. Wolfová Lenka 1995 Česká republika 62,30 130,0 60,0 145,0 335,0 362,84
11. Herrmannová Tereza 1999 Česká republika 62,80 130,0 62,5 135,0 327,5 352,55
12. Turakeviciute Egle 1999 Litva 61,20 95,0 92,5 125,0 312,5 343,13
13. Butautaite Gabriele 1998 Litva 61,90 115,0 65,0 120,0 300,0 326,52
- Harjunen Marketta 1995 Finsko 62,10 130,0 - - - -

Juniorky do 72 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Olsson Vilma 1999 Švédsko 70,95 190,0 116,0 195,0 501,0 493,84
2. Ronn Ida 1997 Švédsko 71,00 177,5 102,5 220,0 500,0 492,60
3. Shevchenko Yulia 1995 Ukrajina 70,40 150,0 92,5 190,0 432,5 428,61
4. Joensen Malene 1995 Norsko 69,65 165,0 87,5 160,0 412,5 411,80
5. Adolfsen Isabell 1999 Norsko 69,00 145,0 85,0 177,5 407,5 409,46
6. Zmeškalová Klára 1997 Česká republika 69,40 150,0 72,5 182,5 405,0 405,32
7. Klaver Jacqueline 1996 Nizozemsko 71,00 160,0 65,0 172,5 397,5 391,62
8. Lohivuo Tuulia 1997 Finsko 67,15 140,0 90,0 162,5 392,5 402,08
9. McLean Abigail 1998 Velká Británie 71,95 142,5 72,5 177,5 392,5 383,28
10. Zhogina Margarita 1997 Rusko 68,00 145,0 75,0 162,5 382,5 388,35
11. Veelmaa Helena 1995 Estonsko 68,40 142,5 82,5 150,0 375,0 379,13
12. Carmichael Carrie 1997 Irsko 70,60 140,0 60,0 172,5 372,5 368,40
13. Prípadová Kateřina 1999 Česká republika 67,60 112,5 65,0 125,0 302,5 308,40
14. Kanapeckaite Aiste 1996 Litva 63,75 105,0 60,0 135,0 300,0 319,32

Juniorky do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Williams Chrystal 1995 Velká Británie 82,50 177,5 105,0 212,5 495,0 445,50
2. Mauritzon Amelia 1995 Švédsko 74,35 197,5 92,5 202,5 492,5 470,78
3. Feteris Isabelle 1995 Nizozemsko 83,20 162,5 107,5 197,5 467,5 418,93
4. Kaasalainen Henna 1999 Finsko 83,70 170,0 87,5 195,0 452,5 404,22
5. Tanche-Larsen Karoline 1995 Norsko 83,05 167,5 100,0 170,0 437,5 392,39
6. Lowe Jessika 1996 Švédsko 74,45 152,5 97,5 180,0 430,0 410,69
7. Persson Sandra 1995 Norsko 73,70 155,0 77,5 185,0 417,5 401,34
8. O'Leary Aoife 1996 Irsko 81,90 145,0 57,5 175,0 377,5 341,03
9. Kazak Amaliia 1995 Rusko 83,20 130,0 105,0 142,5 377,5 338,28
- Kulczycka Patrycja 1996 Polsko 81,85 - 57,5 145,0 - -

Juniorky nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Chester Charlie 1996 Velká Británie 109,40 185,0 97,5 187,5 470,0 382,58
2. Valo Mirka 1997 Finsko 96,25 167,5 90,0 202,5 460,0 387,60
3. Marynenko Yulia 1995 Ukrajina 87,15 162,5 80,0 180,0 422,5 370,19
4. Lechowicz Paulina 1996 Polsko 84,80 145,0 97,5 177,5 420,0 372,79
5. Gardiner Sarah 1997 Irsko 99,00 157,5 92,5 170,0 420,0 350,74
6. Semenukha Oksana 1995 Rusko 85,00 145,0 95,0 147,5 387,5 343,56
7. Niemczyk Anna 1996 Polsko 84,15 147,5 60,0 162,5 370,0 329,63
8. Puusaari Saara 1997 Finsko 92,00 150,0 70,0 142,5 362,5 310,48


Ženy do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Allabert Noemie 1990 Francie 46,40 130,0 75,0 165,5 370,5 502,88
2. Martin Janine 1986 Irsko 44,80 102,5 80,0 145,0 327,5 455,55
3. Koroleva Tatiana 1986 Rusko 46,09 110,0 77,5 140,0 327,5 446,64
4. Malcolm Danielle 1991 Velká Británie 46,35 110,0 72,5 135,0 317,5 431,29
5. Mioduszewska Ewa 1989 Polsko 46,00 110,0 55,0 147,5 312,5 426,78

Ženy do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Golubeva Olga 1970 Rusko 51,75 130,0 95,0 165,0 390,0 488,01
2. Dekkers Pleun 1994 Nizozemsko 51,10 147,5 75,0 152,5 375,0 473,81
3. Savolainen Laura 1989 Švédsko 51,65 125,0 87,5 160,0 372,5 466,78
4. Lehoczkyne Fawal Margit 1988 Maďarsko 49,09 127,5 85,0 155,0 367,5 478,67
5. Bertoli Maruska 1979 Itálie 50,40 132,5 77,5 150,0 360,0 459,68
6. Rico Shizuka 1994 Francie 51,60 127,5 67,5 160,0 355,0 445,21
7. Ushakova Maria 1986 Rusko 52,00 117,5 85,0 152,5 355,0 442,54
8. Yermak Mariya 1989 Bělorusko 51,05 137,5 65,0 132,5 335,0 423,61
9. Forsstrom Johanna 1988 Finsko 51,25 120,0 85,0 130,0 335,0 422,33
10. Gapp Barbara 1981 Rakousko 51,20 100,0 57,5 170,0 327,5 413,17
11. Pivoriunaite Ingrida 1992 Litva 50,50 90,0 70,0 115,0 275,0 350,63

Ženy do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Nnamani Joy 1992 Velká Británie 56,15 152,5 85,0 202,5 440,0 516,60
2. Filimonova Inna 1976 Rusko 56,35 165,0 82,5 182,5 430,0 503,49
3. Butters Bobbie 1994 Velká Británie 56,25 160,0 95,0 172,5 427,5 501,24
4. Shcherbakova Elena 1985 Rusko 56,50 147,5 95,0 160,0 402,5 470,28
5. Anthouard Melodie 1988 Francie 56,55 145,0 100,0 155,0 400,0 467,04
6. Scholten Iris 1992 Nizozemsko 56,20 150,0 87,5 160,0 397,5 466,39
7. Talahatu Evita 1987 Nizozemsko 57,00 152,5 87,5 145,0 385,0 446,75
8. Seppa Hanna 1993 Finsko 56,40 137,5 75,0 170,0 382,5 447,56
9. McDonald Chloe-Jade 1992 Irsko 56,20 132,5 72,5 175,0 380,0 445,85
10. Babic Katja 1993 Slovinsko 55,60 142,5 75,0 150,0 367,5 434,83
11. Felinska Olimpia 1992 Polsko 56,01 122,5 85,0 137,5 345,0 405,86
- Horna Iryna 1992 Ukrajina 56,10 112,5 82,5 - - -
- Lang Martina 1988 Rakousko 57,00 - 80,0 130,0 - -

Ženy do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Horna Ivana 1990 Slovensko 62,50 170,0 97,5 210,0 477,5 515,94
2. Bavoil Prescillia 1993 Francie 62,25 175,0 95,0 200,0 470,0 509,39
3. McPeake Bronagh 1992 Irsko 61,90 178,0 92,5 190,0 460,5 501,21
4. Dubenskaia Mariia 1988 Rusko 62,85 150,0 120,0 167,5 437,5 470,71
5. Belden Signe 1983 Norsko 62,40 162,5 95,0 172,5 430,0 465,17
6. Puricelli Lucia 1993 Velká Británie 59,60 165,0 90,0 170,0 425,0 476,30
7. Plis Kateryna 1990 Ukrajina 62,45 167,5 75,0 167,5 410,0 443,25
8. Židová Štěpánka 1994 Česká republika 62,75 140,0 87,5 165,0 392,5 422,80
9. Uski Sari 1986 Finsko 62,75 140,0 85,0 167,5 392,5 422,80
10. Daineffe Anne 1982 Belgie 61,60 137,5 87,5 160,0 385,0 420,61
11. Strolená Lenka 1984 Česká republika 61,65 135,0 85,0 157,5 377,5 412,15
12. McGrath Geina 1990 Irsko 61,85 130,0 77,5 162,5 370,0 402,97
13. Sobiech-Konopa Emilia 1988 Polsko 62,70 135,0 75,0 157,5 367,5 396,13
14. Viehauser Ruth 1988 Rakousko 62,35 132,5 75,0 155,0 362,5 392,37
15. Gerute Lina 1976 Litva 59,80 110,0 52,5 165,0 327,5 366,08
16. Laidla Anne 1993 Estonsko 61,30 102,5 47,5 125,0 275,0 301,56

Ženy do 72 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Letnes Maria 1991 Norsko 71,85 167,5 120,0 190,0 477,5 466,71
2. Elovikova Angelina 1993 Rusko 71,50 177,5 95,0 197,5 470,0 460,88
3. Argile Susanna 1992 Velká Británie 70,00 177,5 100,0 190,0 467,5 465,07
4. Beeren Sharr 1990 Nizozemsko 71,60 170,0 87,5 190,0 447,5 438,42
5. Kankus Johanna 1984 Finsko 70,70 170,0 107,5 165,0 442,5 437,23
6. Mazzantini Sara 1990 Itálie 67,90 155,0 100,0 185,0 440,0 447,17
7. Larsen Loeberg Annemari 1992 Norsko 71,10 160,0 72,5 207,5 440,0 433,09
8. Supanetz Pantea 1990 Rakousko 69,40 167,5 100,0 170,0 437,5 437,85
9. Kettunen Jonna 1992 Finsko 71,30 157,5 90,0 185,0 432,5 424,89
10. Radgowska Karolina 1992 Polsko 70,40 162,5 72,5 187,5 422,5 418,70
11. Pedersen Annette 1968 Dánsko 68,90 127,5 102,5 177,5 407,5 409,90
12. Patterson Clare 1984 Irsko 70,50 142,5 107,5 155,0 405,0 400,95
13. Valaitiene Kristina 1988 Litva 70,85 115,0 67,5 155,0 337,5 333,01
14. Satkute Zivile 1986 Litva 68,70 100,0 57,5 125,0 282,5 284,73

Ženy do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Strik Ielja 1973 Nizozemsko 83,30 200,0 130,0 180,0 510,0 456,70
2. Szarvas Silvia 1984 Německo 82,45 170,0 125,0 185,0 480,0 432,14
3. Kensenhuis Iris 1983 Nizozemsko 82,20 172,5 85,0 220,0 477,5 430,56
4. Nakken Cloin Isabel Carina 1988 Norsko 83,35 182,5 90,0 205,0 477,5 427,46
5. Karlsen Anne 1992 Dánsko 81,85 160,0 90,0 195,0 445,0 402,15
6. Frederiksen Lise 1982 Dánsko 81,85 157,5 92,5 185,0 435,0 393,11
7. Kenna Louise 1982 Irsko 81,70 157,5 92,5 177,5 427,5 386,72
8. Watts Teanna 1992 Irsko 80,35 155,0 92,5 167,5 415,0 378,81
9. Gaczynska Karolina 1992 Polsko 78,00 162,5 85,0 162,5 410,0 380,60

Ženy nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Mierger Amelie 1992 Francie 137,70 227,5 132,5 220,0 580,0 452,40
2. Wetheridge Leigh 1994 Velká Británie 111,10 215,0 117,5 228,0 560,5 454,79
3. Szabo Agnes 1988 Maďarsko 118,15 207,5 140,0 190,0 537,5 431,02
4. Holland Camille 1988 Velká Británie 131,10 238,0 112,5 185,0 535,5 421,49
5. Leach Emelie 1993 Švédsko 142,25 207,5 112,5 200,0 520,0 403,21
6. Lombosi Melinda 1978 Maďarsko 136,55 182,5 143,0 175,0 500,5 390,99
7. Luotonen Annina 1986 Finsko 131,70 172,5 107,5 210,0 490,0 385,38
8. Kensenhuis Ilrish 1986 Nizozemsko 87,85 165,0 87,5 217,5 470,0 410,36
9. Moreno-Cederberg Marian 1979 Německo 99,55 167,5 100,0 187,5 455,0 379,33
10. Bitterová Zuzana 1984 Česká republika 111,00 170,0 87,5 167,5 425,0 344,89


Dorostenci do 53 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Gadimov Shamil 2001 Rusko 52,55 130,0 100,0 165,0 395,0 383,39
2. Moise Cristian 2001 Rumunsko 52,80 125,0 62,5 130,0 317,5 306,64
3. Cirulis Rolands 2004 Lotyšsko 52,54 115,0 70,0 110,0 295,0 286,39

Dorostenci do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Marichev Ilya 2001 Rusko 58,90 180,0 117,5 226,5 524,0 454,57
2. Kostecki Arkadiusz 2000 Polsko 57,80 155,0 105,0 187,5 447,5 395,14
3. Mansurov Artur 2001 Rusko 58,25 170,0 105,0 172,5 447,5 392,28
4. Babiuk Rostyslav 2000 Ukrajina 58,50 145,0 110,0 180,0 435,0 379,80
5. Quirante Perez David 2001 Španělsko 58,90 157,5 77,5 190,0 425,0 368,69

Dorostenci do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Vazhesov Viktor 2001 Rusko 65,05 209,0 135,0 197,5 541,5 430,33
2. Revuka Yurii 2000 Ukrajina 65,30 187,5 125,0 215,0 527,5 417,89
3. Majerský Jan 2001 Česká republika 64,70 190,0 120,0 215,0 525,0 419,11
4. Vorel Tomáš 2000 Česká republika 65,40 177,5 125,0 212,5 515,0 407,42
5. Ostyn Gregory 2001 Belgie 65,75 165,0 112,5 212,5 490,0 385,97
6. Laur Maldis-Sveno 2000 Estonsko 64,50 155,0 130,0 185,0 470,0 376,19
7. Kohut Mykhailo 2002 Ukrajina 65,50 182,5 117,5 170,0 470,0 371,35
8. Stankevich Albert 2002 Bělorusko 65,70 182,5 102,5 170,0 455,0 358,59
9. Ignatavicius Paulius 2000 Litva 65,40 160,0 95,0 195,0 450,0 356,00

Dorostenci do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Turki Souleiman 2000 Francie 73,30 216,5 132,5 260,5 609,5 441,40
2. Johnson Myrvold Simen 2000 Norsko 72,75 205,0 156,0 235,0 596,0 434,01
3. Krol Dawid 2000 Polsko 73,00 205,0 142,5 235,0 582,5 423,13
4. Cypas Nojus 2000 Litva 71,65 187,5 117,5 261,0 566,0 416,80
5. Herashchenko Artem 2000 Ukrajina 73,20 202,5 127,5 235,0 565,0 409,57
6. Zsibrita Denis 2000 Česká republika 71,95 197,5 117,5 230,0 545,0 400,08
7. Walker Oliver 2000 Velká Británie 70,75 170,0 135,0 215,0 520,0 386,52
8. Vajdiar Matus 2000 Slovensko 71,30 170,0 115,0 210,0 495,0 365,81
9. Klychkov Artem 2000 Rusko 73,25 190,0 110,0 195,0 495,0 358,68
10. De Grauwe Rik 2000 Belgie 70,60 170,0 130,0 190,0 490,0 364,81
11. Burba Rokas 2001 Litva 73,10 175,0 120,0 190,0 485,0 351,92
- Krýcha Martin 2000 Česká republika 72,40 172,5 - 205,0 - -

Dorostenci do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Ditman Vladislav 2000 Rusko 82,60 215,0 158,0 247,5 620,5 415,36
2. Rada Karel 2001 Česká republika 82,65 235,0 127,5 252,5 615,0 411,56
3. Kollau Rowan 2000 Nizozemsko 81,85 190,0 122,5 285,0 597,5 402,18
4. Avramenko Andrii 2000 Ukrajina 82,65 200,0 125,0 240,0 565,0 378,10
5. Pesotsky Wlad 2000 Německo 82,40 205,0 135,0 217,5 557,5 373,75
6. Grigorjevs Nikita 2002 Lotyšsko 81,60 197,5 140,0 210,0 547,5 369,23
7. Tatrai Torda 2001 Maďarsko 82,00 200,0 135,0 210,0 545,0 366,46
8. Savinen Pyry 2000 Finsko 82,60 182,5 107,5 252,5 542,5 363,15
9. Kacinskas Lukas 2000 Litva 76,25 182,5 120,0 237,5 540,0 380,43
10. Kihu Mark 2000 Estonsko 82,30 185,0 110,0 225,0 520,0 348,87
11. Dumbliauskas Martynas 2001 Litva 82,30 167,5 130,0 200,0 497,5 333,77
12. Leppakangas Jasper 2000 Finsko 77,45 180,0 100,0 205,0 485,0 338,14

Dorostenci do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Biruk Anton 2000 Ukrajina 93,00 266,5 157,5 277,5 701,5 440,68
2. Pedisic Bepo 2000 Chorvatsko 92,20 267,5 130,0 270,0 667,0 420,74
3. Masciarelli Matteo 2000 Itálie 89,95 240,0 140,0 277,5 657,5 419,88
4. Vogelius Jesper 2000 Dánsko 92,00 240,0 160,0 257,5 657,5 415,21
5. Klonowski Lukasz 2000 Polsko 91,50 235,0 155,0 255,0 645,0 408,35
6. Sakharov Kirill 2001 Velká Británie 92,35 235,0 165,5 237,5 638,0 402,13
7. Harber Edward 2000 Velká Británie 92,30 230,0 160,0 240,0 630,0 397,21
8. Masaryk Andrej 2000 Slovensko 90,50 235,0 132,5 232,5 600,0 381,96
9. Moffa Umberto 2000 Itálie 90,15 215,0 147,5 230,0 592,5 377,96
10. Permentier Remi 2000 Belgie 90,90 227,5 130,0 220,0 577,5 366,83
11. Šíp Ondřej 2002 Česká republika 90,55 220,0 117,5 235,0 572,5 364,34
12. Rausch Sven 2001 Německo 92,45 195,0 127,5 250,0 572,5 360,68
13. Matulík Jan 2000 Česká republika 91,00 197,5 110,0 247,5 555,0 352,37
14. Jejeran James Stelian 2002 Rumunsko 89,15 200 140,0 205,0 545,0 349,62

Dorostenci do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Clement Corentin 2000 Francie 104,75 287,5 184,5 324,0 796,0 476,09
2. Skycak Matej 2001 Slovensko 99,60 250,0 150,0 290,0 690,0 420,62
3. Vlk Václav 2000 Česká republika 102,20 235,0 150,0 265,0 650,0 392,27
4. Zozulia Sviatoslav 2003 Rusko 103,90 250,0 142,5 250,0 642,5 385,37

Dorostenci do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Litwinski Konrad 2000 Polsko 105,45 240,0 132,5 260,0 632,5 377,41
2. Wojcik Karol 2001 Polsko 109,20 240,0 147,5 245,0 632,5 373,05
3. Usov Artem 2000 Česká republika 111,60 237,5 140,0 240,0 617,5 361,86
4. Frei Reigo 2000 Estonsko 106,75 205,0 122,5 262,5 590,0 350,58
5. McCafferty Lee 2002 Velká Británie 117,85 212,5 140,0 217,5 570,0 329,12
6. Rodionov Roman 2001 Rusko 110,45 220,0 125,0 190,0 535,0 314,47

Dorostenci nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Mansukoski Nuutti 2000 Finsko 141,80 272,5 175,0 290,0 737,5 411,38
2. Volkov Sergei 2002 Rusko 120,40 275,0 177,5 270,0 722,5 415,08
3. Ruta Albert 2002 Polsko 129,70 240,0 140,0 235,0 615,0 347,97
4. Bowring Ray 2002 Velká Británie 127,70 240,0 130,0 220,0 590,0 334,82
5. Lucy Ian 2000 Velká Británie 129,30 210,0 125,0 235,0 570,0 322,68


Junioři do 53 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Poddubniak Andrei 1999 Rusko 52,70 150,0 100,0 180,0 430,0 416,11

Junioři do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Zherebtsov Rostyslav 1998 Ukrajina 58,20 165,0 122,5 202,5 490,0 429,88
2. Jurkans Edgars 1998 Lotyšsko 58,60 162,5 127,5 200,0 490,0 427,13
3. Zibuda Vidmantas 1999 Litva 58,50 140,0 75,0 165,0 380,0 331,78

Junioři do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Natorski Dawid 1995 Polsko 65,65 200,0 142,5 250,0 593,0 467,64
2. Veres Adam 1996 Maďarsko 65,95 197,5 145,0 230,0 572,5 449,81
3. Castello Andrea 1995 Itálie 64,55 207,5 127,5 227,5 562,5 449,94
4. Chizhikov Sergei 1997 Rusko 64,50 225,0 120,0 215,0 560,0 448,22
5. Quirante Perez Jesus Javie 1997 Španělsko 65,25 180,0 125,0 240,0 545,0 432,02
6. Koumi Ploutis 1997 Velká Británie 64,65 187,5 120,0 222,5 530,0 423,36
7. Potter Dylan 1999 Irsko 64,95 180,0 137,5 205,0 522,5 415,75
8. Moise Gheorghe 1995 Rumunsko 65,90 200,0 130,0 190,0 520,0 408,82
9. Jay Daniel 1995 Velká Británie 65,45 165,0 125,0 217,5 507,5 401,23
10. Urbietis Deimantas 1996 Litva 66,00 160,0 130,0 185,0 475,0 372,97
11. Abakas Linas 2000 Litva 65,25 145,0 107,5 195,0 447,5 354,73
- Savelyeu Artsiom 1998 Bělorusko 65,70 237,5 137,5 - - -

Junioři do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Angelini Riccardo 1997 Itálie 72,85 242,5 167,5 272,5 682,5 496,45
2. Christensen Matti 1995 Dánsko 72,85 255,5 195,5 230,0 681,0 495,36
3. Sukhorutchenko Mykyta 1995 Ukrajina 73,99 232,5 170,0 250,0 652,5 469,41
4. Winsala Nathan 1998 Velká Británie 73,25 242,5 130,0 260,0 632,5 458,31
5. Nilsson Andreas 1998 Švédsko 73,65 225,0 162,5 242,5 630,0 454,67
6. Yarzhemskyi Vadym 1999 Ukrajina 73,65 220,0 172,5 235,0 627,5 452,87
7. Kaufmann Klaus 1996 Rakousko 72,75 220,0 140,0 250,0 610,0 444,20
8. Kapturov Aleksandr 1995 Rusko 73,30 230,0 127,5 247,5 605,0 438,14
9. Foyle Josh 1998 Irsko 72,60 217,5 132,5 250,0 600,0 437,58
10. Vesseur David 1995 Nizozemsko 73,30 207,5 132,5 245,0 585,0 423,66
11. Sadej Sebastian 1996 Polsko 73,30 215,0 142,5 225,0 582,5 421,85
12. Bhandari Souhards 1999 Lotyšsko 73,30 200,0 125,0 240,0 565,0 409,17
13. Ferran Sean 1997 Irsko 71,50 212,5 135,0 212,5 560,0 413,00

Junioři do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Nnoli Chido 1997 Norsko 81,80 240,0 162,5 316,0 718,5 483,84
2. Agarkov Pavel 1995 Rusko 83,00 257,5 157,5 292,5 707,5 472,26
3. Zdrobylko Stanislav 1995 Ukrajina 82,60 262,5 182,5 257,5 702,5 470,25
4. Cotti Cometti Emilio 1995 Itálie 80,90 240,0 165,0 285,0 690,0 467,75
5. Scarcia Enrico 1996 Itálie 81,50 235,0 145,0 295,0 675,0 455,56
6. Hallfors Teemu 1995 Finsko 81,95 242,5 187,5 240,0 670,0 450,64
7. Dima Theodor 1996 Rumunsko 81,80 262,5 140,0 262,5 665,0 447,81
8. Hofer Rene 1997 Rakousko 82,90 255,0 132,5 270,0 657,5 439,21
9. Soerensen Mikkel Nehlsen 1998 Dánsko 79,60 222,5 170,0 255,0 647,5 443,47
10. Mobraaten Sindre 1995 Norsko 82,45 240,0 150,0 257,5 647,5 433,89
11. Margevicius Zilvinas 1996 Litva 82,25 230,0 145,0 250,0 625,0 419,44
12. Clarke Lee 1997 Irsko 80,20 225,0 155,0 242,5 622,5 424,30
- Stsepaniuk Mikita 1996 Bělorusko 81,80 - 155,0 270,0 - -
- Mysnyk Pavlo 1995 Ukrajina 82,40 - 180,0 290,0 - -
- Fuentes Medina Ruben 1995 Španělsko 80,70 260,0 160,0 - - -

Junioři do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hedlund Gustav 1995 Švédsko 91,35 295,0 197,5 317,5 810,0 513,30
2. van den Boogaard Bob 1995 Nizozemsko 92,80 297,5 155,0 317,5 760,0 477,89
3. Iliev Ivan 1995 Bulharsko 90,25 250,0 192,5 300,0 742,5 473,34
4. Mata Erik 1996 Velká Británie 92,10 267,5 172,5 290,0 730,0 460,70
5. Ojewale Adedapo 1997 Velká Británie 89,80 252,5 160,0 315,0 727,5 464,95
6. Lehtonen Sami 1995 Finsko 91,55 242,5 180,0 305,0 727,5 460,51
7. Fránek Hynek 1995 Česká republika 92,10 270,0 172,5 260,0 702,5 443,35
8. Martinez Gonzalez Miguel 1995 Španělsko 88,25 255,0 165,0 270,0 690,0 444,98
9. Vágner Jakub 1997 Česká republika 91,55 260,0 152,5 275,0 687,5 435,19
10. Babenko Serhii 1997 Ukrajina 92,60 260,0 152,5 260,0 672,5 423,34
11. Egger Paul 1998 Rakousko 90,65 252,5 135,0 280,0 667,5 424,60
12. Wobst Hendrik 1997 Německo 93,00 260,0 145,0 257,5 662,5 416,18
13. Siauciunas Kestutis 1999 Litva 92,70 230,0 155,0 250,0 635,0 399,54
14. Tohill Pearse 1997 Irsko 91,20 220,0 117,5 280,0 617,5 391,62
15. Kennedy Conor 1996 Irsko 91,35 227,5 135,0 252,5 615,0 389,73
16. Sutkus Tautvydas 1998 Litva 92,90 200,0 135,0 230,0 565,0 355,10
17. Ruut Mihkel 1999 Estonsko 91,80 200,0 127,5 220,0 547,5 346,07

Junioři do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Norskoling Emil 1996 Švédsko 103,50 305,0 180,0 345,0 830,0 498,50
2. Aksennikov Vladislav 1997 Rusko 103,40 290,0 197,5 340,0 827,5 497,24
3. Stasiulis Jokubas 1995 Litva 104,95 280,0 207,5 300,0 787,5 470,69
4. Tolman Luke 1999 Velká Británie 98,30 272,5 210,0 285,0 767,5 470,40
5. Bulikin Luboslav 1998 Bulharsko 103,80 262,5 185,0 320,0 767,5 460,50
6. Nurmi Niko 1995 Finsko 105,00 285,0 165,0 300,0 750,0 448,20
7. Fischer Daniel 1995 Dánsko 104,60 270,0 172,5 295,0 737,5 441,32
8. Steinke Damian 1997 Norsko 104,00 265,0 162,5 305,0 732,5 439,21
9. Bachner Ludwig 1998 Rakousko 103,95 270,0 170,0 290,0 730,0 437,78
10. Vazquez H-Carrillo Victor 1995 Španělsko 103,90 270,0 165,0 292,5 727,5 436,35
11. Pierides Alexander 1995 Velká Británie 104,50 265,0 175,0 275,0 715,0 428,00
12. Kalivoda Adam 1997 Irsko 102,75 257,5 132,5 277,5 667,5 402,04
13. Kohler Juliian 1995 Švýcarsko 103,05 252,5 160,0 255,0 667,5 401,57
- Swierczynski Adrian 1996 Polsko 104,00 - 190,0 295,0 - -

Junioři do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kaya Mehmet 1996 Švédsko 119,20 335,0 195,0 330,0 860,5 495,48
2. Vovk Dmytro 1996 Ukrajina 119,20 312,5 235,0 300,0 847,5 487,99
3. Gray Kieran 1996 Velká Británie 118,85 305,0 212,5 310,0 827,5 476,81
4. Vlasov Mikhail 1995 Rusko 118,55 302,5 202,5 295,0 800,0 461,28
5. Soerbo Borup Ole 1995 Dánsko 119,15 277,5 187,5 332,5 797,5 459,28
6. Meineke Robin 1996 Německo 117,00 280,0 192,5 302,5 775,0 448,34
7. Galletto Gianluca 1995 Itálie 119,40 275,0 187,5 312,5 775,0 446,09
8. Kjoberg Inge Audun 1995 Norsko 113,25 270,0 180,0 312,5 762,5 444,92
9. Raunikar Christian 1996 Rakousko 119,00 280,0 167,5 300,0 747,5 430,63
10. Dorotík Michal 1995 Česká republika 117,15 252,5 162,5 255,0 670,0 387,46
11. Holmstedt Daniel 1999 Finsko 116,50 250,0 157,5 250,0 657,5 380,76
12. Karjaluoto Henri 1995 Finsko 119,20 245,0 125,0 270,0 640,0 368,51
13. Siska Aivar 1997 Estonsko 111,15 215,0 130,0 240,0 585,0 343,16

Junioři nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Richardson Luke 1997 Velká Británie 147,25 403,0 222,5 385,0 1010,5 560,52
2. Nakonechnyy Pavlo 1997 Ukrajina 174,40 380,0 245,5 385,0 1010,5 546,58
3. Seres Zoltan 1995 Maďarsko 129,40 302,5 220,0 332,5 855,0 484,02
4. Roen Erik 1996 Norsko 140,25 315,0 187,5 330,0 832,5 465,12
5. Makila Valtteri 1999 Finsko 151,90 275,0 180,0 305,0 760,0 419,75
6. Grudinin Pavel 1995 Rusko 126,30 275,0 172,5 295,0 742,5 422,26
7. Durc Oliver 1995 Slovensko 129,85 260,0 180,0 290,0 730,0 412,96
8. Ordean Daniel 1995 Rumunsko 138,50 250,0 150,0 240,0 640,0 358,21
9. Lulinski Tomasz 1998 Polsko 125,35 220,0 147,5 260,0 627,5 357,36


Muži do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Wszola Dariusz 1978 Polsko 58,85 207,5 147,5 205,0 560,0 486,19
2. Mukhomedianov Evgenii 1981 Rusko 58,80 200,0 130,0 220,0 550,0 477,89
3. Makhmurov Ilshat 1985 Rusko 58,65 175,0 132,5 232,5 540,0 470,34
4. Redini Moris 1990 Itálie 57,00 185,0 132,5 220,0 537,5 481,01
5. Petrov Aleksander 1990 Bulharsko 54,65 185,0 127,5 212,5 525,0 489,62
6. Sledz Slawomir 1976 Polsko 58,10 175,0 135,0 190,0 500,0 439,35

Muži do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Berglund Eddie 1995 Švédsko 65,75 232,5 213,5 230,0 676,0 532,49
2. Tarinidis Panagiotis 1994 Francie 65,80 227,5 160,0 245,0 632,5 497,90
3. Kolbin Alexander 1987 Rusko 65,20 220,0 145,0 250,0 615,0 487,82
4. Mytsa Vasyl 1989 Ukrajina 65,50 217,5 132,5 250,0 600,0 474,06
5. Tolvaisa Sarunas 1990 Litva 64,90 202,5 135,0 242,5 580,0 461,80
6. Stone Elliot 1994 Velká Británie 65,60 205,0 135,0 225,0 565,0 445,84
7. Nguyen Manh Hung 1986 Maďarsko 65,05 197,5 125,0 212,5 535,0 425,16

Muži do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Bakkelund Kjell Egil 1988 Norsko 72,60 240,0 170,0 305,0 715,0 521,45
2. Eriksson Alexander 1994 Švédsko 73,85 245,0 177,5 280,0 702,5 506,08
3. Negara Sergey 1978 Rusko 73,40 240,0 162,5 290,0 692,5 501,02
4. Kostenko Andrey 1988 Rusko 73,20 252,5 150,0 270,0 677,5 491,12
5. Wong Chris 1985 Velká Británie 71,90 240,0 142,5 287,5 670,0 492,12
6. Vaisanen Toni 1991 Finsko 73,50 235,0 145,0 282,5 662,5 478,86
7. Ayandokun Christian 1991 Velká Británie 73,50 230,0 152,5 280,0 662,5 478,86
8. Haapamaki Jani 1979 Finsko 73,50 212,5 170,0 255,0 637,5 460,79
9. Liepins Ivo 1993 Lotyšsko 71,20 210,0 122,5 280,0 612,5 453,13
10. Motiecius Albertas 1994 Litva 72,30 202,5 170,0 215,0 587,5 429,76
11. Pupinis Paulius 1994 Litva 74,00 200,0 145,0 220,0 565,0 406,40
- Jakimiuk Piotr 1987 Polsko 73,20 - 150,0 260,0 - -
- Koeberle Markus 1993 Německo 73,70 217,5 - - - -

Muži do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hubbard Owen 1992 Velká Británie 82,70 272,5 212,5 285,0 770,0 515,05
2. Kuzmin Aleksei 1982 Rusko 82,55 262,5 175,0 312,5 750,0 502,27
3. Karlsson Erik 1987 Švédsko 82,10 280,5 142,5 320,0 743,0 499,22
4. Spychala Jacek 1978 Polsko 82,05 255,0 180,0 307,5 742,5 499,03
5. Kuusnomm Aimar 1990 Estonsko 82,50 267,5 185,0 275,0 727,5 487,35
6. Valchanov Kiril 1986 Bulharsko 81,90 255,0 162,5 300,0 717,5 482,81
7. Manca Giuseppe 1990 Itálie 81,10 277,5 155,0 282,5 715,0 483,98
8. Soderling Jonathan 1988 Švédsko 82,30 272,5 147,5 295,0 715,0 479,69
9. Kautsevich Yauheni 1988 Bělorusko 82,70 265,0 167,5 282,5 715,0 478,26
10. Ma Joey 1993 Nizozemsko 82,80 267,5 150,0 297,5 715,0 477,98
11. Nam Damian 1994 Irsko 82,25 265,0 155,0 290,0 710,0 476,48
12. Ronkainen Mikko 1987 Finsko 82,55 250,0 170,0 290,0 710,0 475,49
13. Clarke William 1994 Irsko 81,95 267,5 167,5 260,0 695,0 467,46
14. Danilevic Lauris 1980 Lotyšsko 82,40 250,0 155,0 282,5 687,5 460,90
15. Pagelsen Stefan 1992 Německo 82,95 225,0 167,5 287,5 680,0 454,04
16. Iporre Castro Daniel 1990 Rakousko 81,90 217,5 150,0 240,0 607,5 408,79

Muži do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Novopismennyi Anatolii 1996 Ukrajina 91,85 320,0 197,5 332,5 850,0 537,20
2. Adov Borislav 1987 Bulharsko 92,45 290,0 205,0 322,5 817,5 515,02
3. Gerginov Vladislav 1995 Bulharsko 91,10 305,0 202,5 302,5 810,0 513,95
4. Sedláček Jakub 1988 Česká republika 90,95 300,0 217,5 282,5 800,0 508,00
5. Haravoi Mikalai 1990 Bělorusko 92,75 285,0 175,0 330,0 790,0 496,91
6. Midtby Andre 1991 Norsko 90,55 270,0 205,0 300,0 775,0 493,21
7. Haraldsen Knut Martin 1994 Norsko 91,85 277,5 195,0 300,0 772,5 488,22
8. Famutimi Hendrick 1984 Velká Británie 92,10 267,5 172,5 3175, 757,5 478,06
9. Joergensen Joakim 1994 Dánsko 92,30 262,5 172,5 315,0 750,0 472,88
10. Hanratty Fionn 1990 Irsko 92,10 257,5 185,0 292,5 735,0 463,86
11. Cerniauskas Rokas 1994 Litva 92,45 250,0 190,0 290,0 730,0 459,90
12. Herrsche Dario 1993 Švýcarsko 92,15 260,0 165,0 270,0 695,0 438,55
13. Taschner Alexander 1989 Rakousko 92,20 230,0 167,5 282,5 680,0 428,94
14. Sammalkivi Siim 1987 Estonsko 92,35 240,0 1675, 270,0 677,5 427,03
15. Saugy Bertrand 1988 Švýcarsko 92,25 210,0 147,5 260,0 617,5 389,40

Muži do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Wierzbicki Krzysztof 1990 Polsko 99,20 305,0 195,0 372,5 872,5 532,75
2. Gross Ernst 1987 Rusko 104,50 325,0 202,5 310,0 837,5 501,33
3. Pigott Barry 1991 Irsko 101,20 300,0 230,5 302,5 833,0 504,55
4. Lindstrom Filip 1989 Švédsko 104,10 292,5 190,0 335,0 817,5 490,01
5. Golen Marcin 1983 Polsko 104,50 290,0 190,0 330,0 810,0 484,87
6. Van den Hoek Pjotr 1972 Nizozemsko 104,80 285,0 200,0 300,0 785,0 469,43
7. Durastanti Valentino 1992 Itálie 103,50 290,0 162,5 330,0 782,5 469,97
8. Yezyk Kostiantyn 1991 Ukrajina 104,85 277,5 212,5 287,5 777,5 464,87
9. Grillo Rocco 1994 Itálie 100,70 292,5 175,0 285,0 762,5 462,76
10. Rees Robert 1988 Velká Británie 104,25 265,0 187,5 310,0 762,5 456,81
11. Pauli Daniele 1978 Švýcarsko 104,65 272,5 185,0 305,0 762,5 456,20
12. Konertz Tim-Daniel 1989 Německo 104,05 270,0 167,5 322,5 760,0 455,62
13. Bless Liland Even 1991 Norsko 104,60 255,0 190,0 302,5 747,5 447,30
14. Henno Yannick 1994 Belgie 104,05 265,0 190,0 285,0 740,0 443,63
15. Von Hennig Friedrich 1992 Německo 104,50 270,0 167,5 302,5 740,0 442,96
16. Morkvenas Paulius 1992 Litva 103,75 252,5 210,0 275,0 737,5 442,57
17. Jaeggi Niklas 1987 Švýcarsko 93,60 250,0 160,0 310,0 720,0 450,94
18. Hren Matic 1994 Slovinsko 104,45 252,5 170,0 290,0 712,5 426,57
19. Jindřich Jan 1993 Ćeská republika 103,85 260,0 180,0 270,0 710,0 425,93
20. Paikis Arturs 1990 Lotyšsko 103,35 220,0 150,0 230,0 600,0 360,60
- Fernandez Pelaez David 1985 Španělsko 103,60 - 165,0 250,0 - -

Muži do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Paulauskas Amandas 1987 Litva 118,75 317,5 250,0 340,0 907,5 522,99
2. Sadowski Piotr 1993 Polsko 119,20 335,0 225,0 340,0 900,0 518,22
3. Grzesik Mateusz 1989 Polsko 119,70 315,0 220,0 337,5 872,5 501,95
4. Juzups Maris 1988 Lotyšsko 119,80 327,5 235,0 310,0 872,5 501,77
5. Sommerseth Carl Petter 1985 Norsko 118,35 295,0 212,5 352,5 860,0 496,05
6. Sekenofsky Baruch 1993 Velká Británie 119,80 327,5 205,0 322,5 855,0 491,71
7. Vyshnytskyy Oleksiy 1981 Ukrajina 115,95 335,0 170,0 347,5 852,5 494,28
8. Marynenko Viktor 1987 Ukrajina 119,70 317,5 210,0 325,0 852,5 490,44
9. Reiz Andreas 1984 Německo 116,10 310,0 192,5 335,0 837,5 485,42
10. Heddrich Paul-Johannes 1991 Německo 115,75 295,0 185,0 355,0 835,0 484,38
11. Gustafsson Emil 1994 Švédsko 119,60 287,5 217,5 312,5 817,5 470,39
12. Leitner Michael 1994 Rakousko 118,30 287,5 187,5 335,0 810,0 467,29
13. Power Colin 1982 Irsko 113,30 275,0 190,0 305,0 770,0 449,22

Muži nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rast Siim 1988 Estonsko 186,90 352,5 247,5 355,0 955,0 511,02
2. Lupač David 1991 Česká republika 150,40 330,0 240,0 350,0 920,0 508,85
3. Rico Martin Ruben 1984 Španělsko 177,80 350,0 220,0 337,5 907,5 489,32
4. Ringoot Steve 1989 Belgie 155,10 340,0 235,0 322,5 897,5 494,25
5. MacQueen Mark 1994 Velká Británie 144,15 337,5 210,0 335,0 882,5 491,02
6. Solodov Anton 1985 Rusko 160,00 360,0 192,5 325,0 877,5 481,05
7. Ansmits Janis 1991 Lotyšsko 144,30 310,0 217,5 325,0 852,5 474,25
8. Gecas Tadas 1977 Litva 134,60 300,0 205,0 330,0 835,0 469,44
9. De Vadder Gunnar 1983 Belgie 148,45 270,0 222,5 280,0 772,5 428,04
- Saario Jari 1985 Finsko 140,70 - 150,0 357,5 - -


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 35 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra