Jak jsme Vás informovali v pozvánce, v sobotu 17. listopadu 2018 se v Praze konal 2. ročník Otevřeného mistrovství České republiky v klasickém bench-pressu dorostu, juniorů a masters.
Na startovním poli se sešlo 115 účastníků. Dorostenky opět absolutně ovládla mistryně světa a Evropy Karolína Adamová, která opět vytvořila nový národní rekord 76 kg. Juniorky vyhrála Michaela Dubská za rekordních 78 kg. Z osmnácti dorostenců byl nejlepším Nicolas Tóth, který ustanovil ve svojí váhové kategorii taktéž národní rekord, nyní o hodnotě 165 kg. Junior Hynek Fránek pokořil činku o hmotnosti 175 kg a bral tak zlato za absolutní pořadí.
Zlato v absolutním pořadí kategorie masters I žen získala výkonem 75 kg Lucie Šuková reprezentující oddíl SKST Litvínov. V ženách masters II bodovala opět, stejně jako minulý týden Petra Mlejnová. Zvedla 72,5 kg a získala první místo v absolutním pořadí. V masters III jsme mohli vidět Hanu Takáčovou, která získala prvenství za 90 kg. Adina Hyková i tento týden závodila a vyhrála svoji věkovou kategorii masters IV výkonem 60 kg.
Mužů masters I se účastnilo soutěže dvacet šest, z nichž se stal nejlepším Pavol Demčák, který zvládl zvednout 217,5 kg. Masters II vyhrál krásným výkonem Lubomír Růžička, který pokořil 203 kg a získal tím i rekord. Masters III vévodil matador Josef Vojtěch Vážný z SK Olymp Fitness Nový Bor, který i přes zdravotní problémy s kolenem dokázal zvednout rekord 160,5 kg. Nejstarší věková kategorie masters IV byla obsazena sedmi muži, z nichž se nejlepším stal Jiří Horník s rekordem 130 kg. Zajímavostí je, že v jeho šlépějích jde i vnuk, který na těchto závodech také soutěžil.
Nejsilnějším oddílem se stal TJ Sokol Nymburk, který měl celkový součet 925,89 Wilksových bodů.
Níže Vám nabízíme kompletní výsledky. V nejbližších dnech můžete očekávat reportáž s fotogalerií.
Mistrovství České republiky v klasickém bench-pressu dorostu, juniorů a masters 2018 - výsledky
Dorostenky do 57 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Adamová Karolína |
TJ Svitavy |
2000 |
55,7 |
70,0 |
72,2 |
76,0 |
76,0 |
89,80 |
2. |
Krastenicsová Julie |
TJ Sokol Bílina |
2000 |
49,5 |
50,0 |
52,5 |
52,5 |
50,0 |
64,72 |
3. |
Turková Denisa |
TJ Viktorie Bohumín |
2003 |
52,5 |
35,0 |
40,0 |
45,0 |
45,0 |
55,68 |
Dorostenky do 63 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Jansová Dominika |
Powerlifting DK |
2001 |
59,7 |
65,0 |
70,0 |
75,0 |
75,0 |
83,94 |
2. |
Ročárková Eliška |
Powerlifting TJJM Chodov |
2001 |
62,8 |
40,0 |
47,5 |
50,0 |
47,5 |
51,13 |
Dorostenky do 72 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Daňková Lucie |
TJ Olympia Zlín |
2000 |
71,2 |
62,5 |
65,0 |
# |
62,5 |
61,46 |
2. |
Mařánová Petra |
Powerlifting Jihlava |
2001 |
66,5 |
42,5 |
47,5 |
57,5 |
47,5 |
49,01 |
Juniorky do 63 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Herrmannová Tereza |
TJ Viktorie Bohumín |
1999 |
62,5 |
57,5 |
62,5 |
67,5 |
62,5 |
67,53 |
2. |
Barkóciová Nikol |
TJ Sokol Lanžhot |
1997 |
52,3 |
50,0 |
55,0 |
55,0 |
50,0 |
62,06 |
3. |
Rábová Tereza |
SK Zlobr Sedlčany |
1999 |
60,6 |
52,5 |
52,5 |
57,5 |
52,5 |
58,08 |
4. |
Kubáňová Michaela |
Doplnejch powerlifting |
1996 |
56,6 |
47,5 |
50,0 |
50,0 |
47,5 |
55,42 |
Juniorky nad 63 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Dubská Michaela |
TJ Aš Marvel Gym Ml. Boleslav |
1997 |
81,5 |
70,0 |
75,0 |
78,0 |
78,0 |
70,65 |
2. |
Prípadová Kateřina |
TJ TZ Prosport Rakovník |
1999 |
63,1 |
62,5 |
65,0 |
67,5 |
65,0 |
69,73 |
3. |
Vančurová Johana |
SK Zlobr Sedlčany |
1995 |
66,90 |
62,5 |
67,5 |
70,0 |
67,5 |
68,96 |
Ženy M1 do 72 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Šuková Lucie |
SKST Litvínov |
1974 |
68,5 |
70,0 |
75,0 |
77,5 |
75,0 |
75,75 |
Ženy M2 do 63 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Mlejnková Petra |
Aréna Pavly Kladivové |
1967 |
56,1 |
65,0 |
70,0 |
72,5 |
72,5 |
85,19 |
2. |
Zodererová Václava |
TJ Sokol Žižkov |
1961 |
51,5 |
50,0 |
52,5 |
55,0 |
52,5 |
65,94 |
3. |
Mašková Jitka |
TJ Sokol Lanžhot |
1968 |
60,8 |
40,0 |
45,0 |
47,5 |
47,5 |
52,42 |
Ženy M3 nad 84 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Takáčová Hana |
TJ Spartak Chodov |
1954 |
87,3 |
85,0 |
90,0 |
95,0 |
90,0 |
78,80 |
Ženy M4 do 63 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Hyková Adina |
TJ Spartak Chodov |
1943 |
60,7 |
55,0 |
60,0 |
63,0 |
60,0 |
66,29 |
Dorostenci do 66 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Němec Filip |
Doplnejch powerlifting |
2000 |
64,3 |
100,0 |
107,5 |
112,5 |
107,5 |
86,27 |
2. |
Horník David |
Horník powerlifting klub Vejprnice |
2004 |
59,0 |
70,0 |
80,0 |
85,0 |
80,0 |
69,30 |
Dorostenci do 74 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Lochman Daniel |
Kulturistika a bikini fitness |
2000 |
73,9 |
115,0 |
120,0 |
123,0 |
123,0 |
88,56 |
2. |
Vávra Marek |
Sporting Apis |
2001 |
73,3 |
107,5 |
115,0 |
117,5 |
115,0 |
83,28 |
3. |
Sporka Robert |
TJ Sokol Vejprnice |
2001 |
69,3 |
100,0 |
105,0 |
107,5 |
107,5 |
81,18 |
4. |
Vala Adam |
TJ TZ Prosport Rakovník |
2003 |
73,4 |
100,0 |
105,0 |
107,5 |
107,5 |
77,78 |
Dorostenci do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Rybár Filip |
TJ Preštice |
2001 |
82,9 |
130,0 |
135,0 |
138,0 |
137,5 |
90,18 |
2. |
Wasserbauer Lukáš |
TJ Olympia Zlín |
2001 |
82,0 |
110,0 |
120,0 |
125,0 |
107,5 |
84,05 |
3. |
Soukup Vojtěch |
TJ Sokol Vejprnice |
2000 |
75,0 |
100,0 |
107,5 |
110,0 |
110,0 |
78,39 |
4. |
Pikeš Patrik |
SK ZLobr Sedlčany |
2000 |
82,7 |
100,0 |
105,0 |
112,5 |
105,0 |
70,23 |
5. |
Kolář Pavel |
TJ Kralupy |
2000 |
74,7 |
97,5 |
102,5 |
110,0 |
102,5 |
72,57 |
Dorostenci do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Knápek Robin |
TJ Lanškroun |
2000 |
92,8 |
125,0 |
130,0 |
132,5 |
132,5 |
83,32 |
2. |
Horáček Lukáš |
Doplnejch powerlifting |
2001 |
91,2 |
115,0 |
122,5 |
130,0 |
122,5 |
77,69 |
3. |
Cibulka Daniel |
TJ Sokol Vejprnice |
2001 |
92,7 |
105,0 |
115,0 |
120,0 |
120,0 |
75,50 |
4. |
Kürschner Štěpán |
Colbert club SSK Vítkovice |
2001 |
91,8 |
105,0 |
110,0 |
117,5 |
110,0 |
69,53 |
Dorostenci nad 93 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Tóth Nicolas |
TJ Viktorie Bohumín |
2001 |
100,4 |
155,0 |
157,5 |
165,0 |
165,0 |
100,25 |
2. |
Vlk Václav |
Fitness Jiskra Bílina |
2000 |
103,4 |
150,0 |
157,5 |
163,0 |
157,5 |
94,64 |
3. |
Usov Artem |
Doplnejch powerlifting |
2000 |
112,8 |
125,0 |
132,5 |
140,0 |
140,0 |
81,77 |
Junioři do 74 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Pilský Josef |
TJ Spartak Pelhřimov |
1997 |
69,7 |
117,5 |
122,5 |
125,0 |
122,5 |
92,11 |
2. |
Klíma Josef |
SK Zlobr Sedlčany |
1999 |
71,9 |
100,0 |
105,0 |
107,5 |
107,5 |
78,96 |
Junioři do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Šindelář Jan |
SK Zlobr Sedlčany |
1997 |
82,5 |
150,0 |
158,0 |
162,5 |
162,5 |
108,86 |
2. |
Zeman Milan |
TJ Spartak Rokytnice n. J. |
1995 |
80,6 |
145,0 |
150,0 |
150,0 |
150,0 |
101,92 |
3. |
Němec Tomáš |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1996 |
80,4 |
147,5 |
152,5 |
152,5 |
147,5 |
100,39 |
4. |
Nový Jan |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1999 |
79,5 |
127,5 |
135,0 |
140,0 |
140,0 |
95,96 |
5. |
Lidmila Aleš |
Kulturistika a bikini fitness |
1999 |
81,0 |
105,0 |
107,5 |
110,0 |
110,0 |
74,51 |
Junioři do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Fránek Hynek |
Powerlifting Brno |
1995 |
93,0 |
160,0 |
170,0 |
175,0 |
175,0 |
109,94 |
2. |
Hruška Dominik |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1995 |
90,0 |
155,0 |
160,0 |
162,5 |
162,5 |
103,74 |
3. |
Anderle Vojtěch |
TJ Spartak Pelhřimov |
1996 |
90,0 |
147,5 |
155,0 |
157,5 |
157,5 |
100,55 |
4. |
Urban Martin |
Powerlifting Jihlava |
1995 |
92,9 |
145,0 |
152,5 |
157,5 |
152,5 |
95,85 |
5. |
Netopil Lubomír |
TJ Olympia Zlín |
1997 |
92,4 |
140,0 |
140,0 |
147,5 |
147,5 |
92,94 |
Junioři nad 93 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Adámek Richard |
Iron Warriors |
1998 |
100,6 |
147,5 |
155,0 |
160,0 |
155,0 |
94,10 |
2. |
Sitař Petr |
Powerlifting Brno |
1998 |
98,6 |
145,0 |
150,0 |
152,5 |
152,5 |
93,35 |
3. |
Dorotík Michal |
Doplnejch powerlifting |
1995 |
115,9 |
145,0 |
152,5 |
162,5 |
152,5 |
88,43 |
4. |
Kurečka Denis |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1999 |
104,9 |
120,0 |
127,5 |
127,5 |
120,0 |
71,74 |
Muži M1 do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Večeřa kamil |
TJ Olympia Zlín |
1978 |
80,9 |
140,0 |
150,0 |
155,0 |
150,0 |
101,68 |
2. |
Polák Marek |
SK Fitness Gym Olomouc |
1972 |
80,5 |
130,0 |
137,5 |
140,0 |
140,0 |
95,20 |
3. |
Nebola Vladimír |
TJ Spartak Letohrad |
1970 |
83,0 |
130,0 |
140,0 |
152,5 |
140,0 |
93,45 |
Muži M1 do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Cipriján Zdeněk |
TJ Sokol Bílina |
1974 |
92,6 |
170,0 |
175,0 |
177,5 |
177,5 |
111,74 |
2. |
Moudr Vratislav |
Powerlifting Jihlava |
1977 |
92,8 |
160,0 |
167,5 |
177,5 |
167,5 |
105,32 |
3. |
Hudec Martin |
Doplnejch powerlifting |
1975 |
90,6 |
145,0 |
152,5 |
155,0 |
152,5 |
97,04 |
4. |
Dorotík Ladislav |
TJ Olympia Zlín |
1971 |
91,2 |
135,0 |
140,0 |
142,5 |
142,5 |
90,37 |
5. |
Mučka Radek |
Fitness Staňkov |
1974 |
91,9 |
132,5 |
140,0 |
145,0 |
140,0 |
88,45 |
6. |
Klabal jaroslav |
TJ Olympia Zlín |
1973 |
92,9 |
125,0 |
132,5 |
137,5 |
132,5 |
83,28 |
7. |
Furch Jiří |
TJ Sokol Vranovice |
1975 |
86,5 |
115,0 |
122,5 |
130,0 |
130,0 |
84,75 |
Muži M1 do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Rada Karel |
Fitness Staňkov |
1973 |
104,8 |
165,0 |
172,5 |
180,0 |
180,0 |
107,64 |
2. |
Ponocný Zdeněk |
TJ Sokol Bílina |
1974 |
103,5 |
170,0 |
175,0 |
177,5 |
177,5 |
106,61 |
3. |
Omámik Radek |
TJ Olympia Zlín |
1975 |
102,4 |
165,0 |
170,0 |
175,0 |
170,0 |
102,51 |
4. |
Binko Jan |
TJ Svitavy |
1978 |
103,6 |
160,0 |
170,0 |
175,0 |
170,0 |
102,07 |
5. |
Billý Luboš |
TJ Sokol Nymburk |
1970 |
103,4 |
165,0 |
167,5 |
172,5 |
167,5 |
100,65 |
6. |
Koželuh Lukáš |
TJ Sokol Vršovice |
1974 |
97,1 |
160,0 |
165,0 |
167,5 |
165,0 |
101,66 |
7. |
Kopal Radim |
SKST Litvínov |
1974 |
97,3 |
135,0 |
142,5 |
152,5 |
142,5 |
87,71 |
8. |
Wasserbauer Lukáš |
TJ Olympia Zlín |
1972 |
101,7 |
140,0 |
150,0 |
160,0 |
140,0 |
84,64 |
Muži M1 do 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Demčák Pavol |
TJ Sokol Nymburk |
1977 |
119,0 |
210,0 |
217,5 |
230,0 |
217,5 |
125,30 |
2. |
Slovák Miroslav |
TJ Sokol Nymburk |
1970 |
117,3 |
170,0 |
180,0 |
185,0 |
185,0 |
106,95 |
3. |
Macák Stanislav |
Sk Fitness Gym Olomouc |
1977 |
113,6 |
172,5 |
182,5 |
190,0 |
182,5 |
106,40 |
4. |
Mikeš Josef |
KST Kuřim |
1977 |
118,4 |
165,0 |
175,0 |
180,0 |
175,0 |
100,94 |
5. |
Zich Stanislav |
TJ Sokol Vejprnice |
1971 |
105,9 |
150,0 |
165,0 |
170,0 |
170,0 |
101,29 |
Muži M1 nad 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Přibyl Marián |
TJ TZ Prosport Rakovník |
1972 |
152,1 |
210,0 |
215,0 |
# |
215,0 |
118,72 |
2. |
Syrový Pavel |
TJ Sokol Bílina |
1974 |
137,3 |
195,0 |
197,5 |
200,0 |
197,5 |
110,70 |
3. |
Vítek Jan |
Powerlifting School |
1971 |
150,1 |
180,0 |
190,0 |
197,5 |
190,0 |
105,11 |
Muži M2 do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Wolf Čestmír |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1959 |
82,7 |
150,0 |
160,0 |
176,0 |
160,0 |
107,02 |
2. |
Novák Libor |
TJ Svitavy |
1966 |
79,5 |
115,0 |
120,0 |
125,0 |
125,0 |
85,68 |
3. |
Záměčník Petr |
TJ Olympia Zlín |
1966 |
80,7 |
115,0 |
122,5 |
127,5 |
122,5 |
83,18 |
4. |
Konopásek Ladislav |
TJ TZ Prosport Rakovník |
1964 |
82,0 |
100,0 |
105,0 |
110,0 |
110,0 |
73,96 |
Muži M2 do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Kati Jiří |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1965 |
92,6 |
170,0 |
180,0 |
190,0 |
180,0 |
113,31 |
2. |
Táborský Jiří |
Fitness Jiskra Bílina |
1963 |
92,8 |
145,0 |
150,0 |
152,5 |
150,0 |
94,32 |
Muži M2 do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Psota Jiří |
Sporting Apis |
1962 |
104,8 |
150,0 |
160,0 |
171,0 |
171,0 |
102,26 |
2. |
Turtev Vladimír |
TJ Kralupy |
1962 |
104,1 |
137,5 |
145,0 |
147,5 |
145,0 |
86,91 |
3. |
Vyskočil Pavel |
TJ Sokol Vršovice |
1965 |
103,2 |
120,0 |
130,0 |
140,0 |
130,0 |
78,17 |
4. |
Janiak Oskar |
TJ Sokol Vítkovice |
1965 |
103,5 |
110,0 |
112,5 |
# |
112,5 |
67,57 |
Muži M2 do 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Urban Martin |
TJ Sokol Nymburk |
1968 |
119,3 |
160,0 |
162,5 |
167,5 |
167,5 |
96,43 |
2. |
Krčmář Jiří |
TJ Sokol Nymburk |
1962 |
112,1 |
150,0 |
160,0 |
165,0 |
165,0 |
96,56 |
Muži M2 nad 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Růžička Lubomír |
ST Holba Hanušovice |
1967 |
128,2 |
190,0 |
197,5 |
203,0 |
203,0 |
115,10 |
2. |
Kadlec Jiří |
TJ Sokol Bílina |
1966 |
139,0 |
175,0 |
180,0 |
182,5 |
180,0 |
100,69 |
3. |
Verbič Jan |
TJ Sokol Vejprnice |
1962 |
124,9 |
115,0 |
122,5 |
130,0 |
122,5 |
69,81 |
Muži M3 do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Thun Ladislav |
Kulturistika a bikini fitness |
1956 |
79,6 |
112,5 |
115,0 |
117,5 |
115,0 |
78,76 |
2. |
Mychalczyk František |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1954 |
79,3 |
100,0 |
105,0 |
107,5 |
107,5 |
73,80 |
Muži M3 do 105 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Ptáček Josef |
TJ Spartak Pelhřimov |
1953 |
91,9 |
120,0 |
127,5 |
132,5 |
132,5 |
83,71 |
2. |
Huser Ivo |
Colbert club SSK Vítkovice |
1950 |
90,5 |
112,5 |
120,0 |
125,0 |
125,0 |
79,58 |
3. |
Tomi Jaroslav |
TJ Sokol vítkovice |
1958 |
87,2 |
115,0 |
120,0 |
122,5 |
122,5 |
79,51 |
- |
Mašek Josef |
TJ Aš Marvel Gym Ml. Boleslav |
1956 |
102,0 |
110,0 |
115,0 |
120,0 |
- |
- |
Muži M3 nad 105 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Vážný Josef Vojtěch |
SK Olymp Fitness Nový Bor |
1952 |
117,6 |
155,0 |
160,5 |
170,0 |
160,5 |
92,72 |
2. |
Mrázek Milan |
TJ Sokol Lanžhot |
1958 |
134,3 |
130,0 |
137,5 |
142,5 |
142,5 |
80,14 |
3. |
Krištofík Jiří |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1951 |
105,1 |
110,0 |
115,0 |
120,0 |
120,0 |
71,69 |
4. |
Zamazal Petr |
SKST Litvínov |
1956 |
107,6 |
105,0 |
112,5 |
115,0 |
115,0 |
68,15 |
5. |
Veselý Ivan |
TJ Kralupy |
1949 |
114,8 |
100,0 |
100,0 |
102,5 |
100,0 |
58,13 |
Muži M4 do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Soušek Antonin |
SK Fitness Gym Olomouc |
1946 |
82,2 |
112,5 |
117,5 |
122,5 |
117,5 |
78,89 |
2. |
Olič Karel |
TJ Kralupy |
1947 |
80,6 |
100,0 |
105,0 |
110,0 |
105,0 |
71,35 |
Muži M4 do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Horník Jiří |
Horník powerlifting klub Vejprnice |
1948 |
89,6 |
115,0 |
125,0 |
130,0 |
130,0 |
83,17 |
2. |
Tvrzník František |
TJ Sokol Vršovice |
1948 |
87,0 |
80,0 |
85,0 |
90,0 |
85,0 |
55,24 |
Muži M4 do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Kolář Alexandr |
TJ Olympia Zlín |
1943 |
101,5 |
85,0 |
92,5 |
97,5 |
97,5 |
58,99 |
2. |
Hromas František |
TJ Spartak Pelhřimov |
1947 |
102,4 |
90,0 |
95,0 |
97,5 |
97,5 |
58,79 |
3. |
Primus Václav |
TJ Spartak Pelhřimov |
1948 |
99,3 |
87,5 |
92,5 |
97,5 |
87,5 |
53,40 |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|