Reklama:
Jen do středy: Protein Extrifit 2270 g + 1000 g ZDARMA
Čas doplnit zásoby proteinů! Vyberte si ze 12 různých příchutí! Více zde.

Mistrovství ČR v klasickém bench-pressu dorostu, juniorů a masters 2018 - pozvánka

2.629 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Tuto sobotu, tedy 17. listopadu 2018, se bude v Praze ve sportovní hale TJ Chodov (mapa zde) konat 2. ročník Otevřeného mistrovství České republiky dorostu, juniorů a masters v klasickém bench-pressu. Prezentace a vážení budou probíhat od deseti hodin do půl dvanácté, samotný závod by měl začít ve dvanáct hodin.

Podrobné náležitosti naleznete ve formátu PDF zde. Seznam závodníků, kteří se v Praze představí, si můžete prohlédnout níže na startovní listině.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.


Startovní listina

Dorostenky do 57 kg

Adamová Karolína - TJ Svitavy
Turková Denisa - TJ Viktorie Bohumín
Krastenicsová Julie - TJ Sokol Bílina

Dorostenky do 63 kg

Jansová Dominika - Powerlifting DK
Ročárková Eliška - Powerlifting TJJM Chodov

Dorostenky do 72 kg

Charytonová Angelína - TJ Kralupy
Daňková Lucie - TJ Olympia Zlín
Mařánová Petra - Powerlifting Jihlava

Juniorky do 63 kg

Barkóciová Nikol - TJ Sokol Lanžhot
Herrmannová Tereza - TJ Viktorie Bohumín
Rábová Tereza - SK Zlobr Sedlčany
Kubáňová Michaela - Doplnejch powerlifting

Juniorky nad 63 kg - sloučená kategorie

Prípadová Kateřina - TJ TZ Prosport Rakovník
Dubská Michaela - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
Vančurová Johana - SK Zlobr Sedlčany

Ženy masters I do 72 kg

Šuková Lucie - SKST Litvínov

Ženy masters II do 63 kg - sloučená kategorie

Petra Mlejnková - Arena Pavly Kladivové
Zodererová Václava - TJ Sokol Žižkov
Mašková Jitka - TJ Sokol Lanžhot

Ženy masters III nad 84 kg

Hana Takáčová - TJ Sokol Nymburk

Ženy masters IV do 63 kg

Adina Hyková - TJ Spartak Chodov

Dorostenci do 66 kg

Kováč Viliam - TJ Autobrzdy Jablonec n. N.
Němec Filip - Doplnejch powerlifting
Majerský Jan - TJ Sokol Bílina
Horník David - Horník powerlifting klub Vejprnice

Dorostenci do 74 kg

Lochman Daniel - Kulturistika a bikini fitness
Sporka Robert - TJ Sokol Vejprnice
Lněnička Patrik - TJ Lanškroun
Vala Adam - TJ TZ Prosport Rakovník
Vávra Marek - KST Sporting Apis

Dorostenci do 83 kg

Pikeš Patrik - SK Zlobr Sedlčany
Soukup Vojtěch - TJ Sokol Vejprnice
Wasserbauer Lukáš - TJ Olympia Zlín
Rybár Filip - TJ Přeštice
Kolář Pavel - TJ Kralupy

Dorostenci do 93 kg

Cibulka Daniel - TJ Sokol Vejprnice
Horáček Lukáš - Doplnejch powerlifting
Küschner Štěpán - Colbert club SSK Vítkovice
Knápek Robin - TJ Lanškroun

Dorostenci nad 93 kg - sloučená kategorie

Tóth Nicolas - TJ Viktorie Bohumín
Vlk Václav - Fitness Jiskra Bílina
Usov Artem - Doplnejch powerlifting

Junioři do 74 kg

Pilský Josef - TJ Spartak Pelhřimov
Nebola Martin - TJ Spartak Letohrad
Klíma Josef - SK Zlobr Sedlčany

Junioři do 83 kg

Zeman Milan - TJ Spartak Rokytnice n. J.
Němec Tomáš - Colbert club SSK Vítkovice
Nový Jan - Colbert club SSK Vítkovice
Ondráček Lukáš - Powerlifting Jihlava
Lidmila Aleš - Kulturistika a bikini fitness
Šindelář Jan - Sk Zlobr Sedlčany
Škubal Jindřich - TJ Sokol Vejprnice

Junioři do 93 kg

Fránek Hynek - Powerlifting Brno
Hruška Dominik - Colbert club SSK Vítkovice
Němec Jaroslav - SK Zlobr Sedlčany
Anderle Vojtěch - TJ Spartak Pelhřimov
Urban Martin - Powerlifting Jihlava
Netopil Lubomír - TJ Olympia Zlín

Junioři nad 93 kg - sloučená kategorie

Sitař Petr - Powerlifting Brno
Kurečka Denis - Colbert club SSK Vítkovice
Dorotík Michal - Doplnejch powerlifting
Adámek Richard - Iron Warriors

Muži masters I do 83 kg - sloučená kategorie

Nebola Vladimír - TJ Spartak Letohrad
Dolejš Martin - TJ Sokol Vejprnice
Brazda Ivo - TJ Sokol Rosice
Polák Marek - SK Fitness Gym Olomouc
Večeřa Kamil - TJ Olympia Zlín

Muži masters I do 93 kg

Moudr Vratislav - Powerlifting Jihlava
Cipriján Zdeněk - TJ Sokol Bílina
Furch Jiří - TJ Sokol Vranovice
Mučka Radek - Fitness Staňkov
Klabal Jaroslav - TJ Olympia Zlín
Tůma Roman - Sporting Apis
Dorotík Ladislav - TJ Olympia Zlín
Hudec Martin - Doplnejch powerlifting

Muži masters I do 105 kg

Binko Jan - TJ Svitavy
Zdeněk Ponocný - TJ Sokol Bílina
Rada Karel - Fitness Staňkov
Omámik Radek - TJ Olympia Zlín
Wasserbauer Radek - TJ Olympia Zlín
Koželuh Lukáš - TJ Sokol Vršovice
Kopal Radim - SKST Litvínov
Billý Luboš - TJ Sokol Nymburk

Muži masters I do 120 kg

Stanislav Macák - SK Fitness Gym Olomouc
Demčák Pavol - TJ Sokol Nymburk
Mikeš Josef - KST Kuřim
Slovák Miroslav - TJ Sokol Nymnurk
Zich Stanislav - TJ Sokol Vejprnice

Muži masters I nad 120 kg

Přibyl Marián - TJTZ Prosport Rakovník
Vítek Jan - Powerlifting School
Pavel Syrový - TJ Sokol Bílina

Muži masters II do 74 kg

Novotný Miroslav - TJ Sokol Rosice
Plesar Pavel - TJ Spartak Rokytnice n. J.

Muži masters II do 83 kg

Wolf Čestmír - Colbert club SSK Vítkovice
Novák Libor - TJ Svitavy
Zámečník Petr - TJ Olympia Zlín
Konopásek Ladislav - TJTZ Prosport Rakovník

Muži masters II do 93 kg

Táborský Jiří - Fitness Jiskra Bílina
Kati Jiří - Colbert club SSK Vítkovice
Michal Sekot - TJ Dobřany

Muži masters II do 105 kg

Vladimír Turtev - TJ Kralupy
Psota Jiří - Sporting Apis
Janiak Oskar - TJ Sokol Vítkovice
Vyskočil Pavel - TJ Sokol Vršovice

Muži masters II do 120 kg

Krčmář Jiří - TJ Sokol Nymburk
Urban Martin - TJ Sokol Nymburk

Muži masters II nad 120 kg

Jiří Kadlec - TJ Sokol Bílina
Růžička Lubomír - ST Holba Hanušovice
Jan Verbič - TJ Sokol Vejprnice

Muži masters III do 83 kg

Mychalczyk František - Colbert club SSK Vítkovice
Ladislav Thun - kulturistika a bikini fitness

Muži masters III do 105 kg

Josef Ptáček - TJ Spartak Pelhřimov
Tomi Jaroslav - TJ Sokol Vítkovice
Mašek Josef - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
Huser Ivo - Colbert club SSK Vítkovice

Muži masters III nad 105 kg - sloučená kategorie

Vážný Josef Vojtěch - SK Olymp Fitness Nový Bor
Mrázek Milan - TJ Sokol Lanžhot
Petr Zamazal - SKST Litvínov
Krištofík Jiří - Colbert club SSK Vítkovice
Veselý Ivan - TJ Kralupy

Muži masters IV do 83 kg

Olič Karel - TJ Kralupy
Soušek Antonín - SK Fitness Gym Olomouc

Muži masters IV do 93 kg

Horník Jiří - Horník powerlifting klub Vejprnice
Tvrzník František - TJ Sokol Vršovice

Muži masters IV do 105 kg

Václav Primus - TJ Spartak Pelhřimov
Kolář Alexander - TJ Olympia Zlín
Hromas František - TJ Spartak Pelhřimov



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 65 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra