Reklama:

Sport Festival 2018 - 8. ročník multisportovní akce již 17. listopadu!

2.673 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

[Text: Pavol Guga] I v tomto roce se můžeme těšit na svátek, kterým tento festival neolympijských sportů bezpochyby je. Sport Festival otevře své brány již poosmé a na výstaviště Expo Center v Trenčíně přinese množství zajímavých sportovních aktivit. V minulém roce se této akce zúčastnilo přes 600 sportovců! Věříme, že se toto číslo podaří letos překonat!

K organizátorům, kterými jsou Slovenská asociace silných mužů a Konfederace sportovních svazů, se poprvé přidal i slovenský olympijský tým! Nesmíme zapomenout ani na podporu Trenčínského samosprávného kraje, který taktéž výraznou měrou pomohl organizaci osmého ročníku.

Od desáté hodiny ranní se v sobotu 17. listopadu můžete těšit na naturální kulturistiku, bikiny fitnessky či fitness dětí. Slovenská asociace naturální kulturistiky zorganizovala v prvním patře pavilonu 1 bohatý fitness program pro návštěvníky, kde bude připravený například stánek kosmetické značky Mary Kay, při jehož návštěvě se můžou dámy nechat nalíčit od profesionálních vizážistek. Ve stejném pavilonu proběhne v přízemí souboj o mezinárodní pohár v tlaku na lavici bez i s podpůrnými dresy či v RAW mrtvém tahu. Diváci tak budou moct zhlédnout nejlepší závodníky v daných disciplínách. Kromě powerliftingu zde bude i stánek biliardu, bandy hokej (hokej hraný jedenácti hráči na ledové ploše o rozloze obvyklého fotbalového hřiště, pozn. red.) nebo stánek historické střelby s ukázkami střelných zbraní.

V dalších pavilonech bude připraven Pohár Slovanů pro strongmany bez váhového omezení, budete moct zhlédnout závody v taekwondu, připravená bude i horolezecká stěna pro návštěvníky či stánek Slovenského lukostřeleckého svazu. Zde si budou moct diváci taktéž zastřílet z luku o atraktivní ceny.

Svou ukázku připraví i rope skipping, což je soutěž ve skákání přes švihadlo, nebo kolo slovenské muay thai ligy, které bude probíhat v pavilonu 5. Připravený bude i stánek slovenského olympijského týmu, kde si budete moct prohlédnout úspěchy slovenských olympioniků a dozvíte se zajímavé novinky!

Můžete se těšit na ochutnávky na stáncích se sportovní výživou, stánek kinesiotapingu, kde Vás naučí správně používat tejpy, stánek šipkařské federace, kde si veřejnost bude moct taktéž zasoutěžit ve střelbě na terč, či stánek bocca sportu nebo cyklosportu. To vše a ještě mnohem víc budete moct vidět již 17. listopadu na výstavišti Expo Center v Trenčíně, kde od desáté hodiny ráno můžete navštívit festival neolympijských sportů - Sport Festival 2018!

Vyvrcholením celé akce bude 16. ročník charitativního programu Večer hvězd, který bude moderovat Slávo Jurko. Zazpívá zde Emma Drobná, bude vyhodnoceno deset nejúspěšnějších neolympijských sportů, tři nejlepší neolympijští junioři a nejlepší neolympijský tým pro rok 2018.

Na Vás všechny se těšíme 17. listopadu od 10:00 v Trenčíně na výstavišti Expo Center! Sport Festival - zde jednoduše nemůžete chybět!

Více informací se dozvíte na sportfestival.sk či na facebookové události.


Sport Festival 2018 - videopozvánka
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínKdo se bude prezentovat na IFBB Engli...
Arnold Strong (00:35) • Ale pořád je mens physique nejpopulárnější kategorie mezi závodníky
magazínKdo se bude prezentovat na IFBB Engli...
Zodiak411 (01:17) • Podívej se na fotky a hned uvidíš. Ten rozdíl je stejný jako mezi Physique a Classic Ph...
magazínKdo se bude prezentovat na IFBB Engli...
Arnold Strong (14:32) • A jaky je rozdil mezi muscular physique a classic physique?
magazínTréninkový videolog: Milan Šádek (06/...
havlic (09:16) • Ty jo,jako pecka Milan určitě...jen mi přijde,že v tom videologu před New Yorkem vypada...
magazínVojtěch Koritenský - trénink zad a bi...
Goooood (13:43) • Kdyby tak bylo takové fitko někde v centru Prahy..a ne jen ty holmes place s milionem p...
NOVÉ INZERÁTYbazar Schody Life Fitness
Prodám schody značky Life Fitness, ktere jsou používané 12 měsíců. Schody jsou plně funkční a ve...
bazar Gainer 7kg
Ahoj, prodám za 500Kč gainer, 7kg, otevřen 11. 6., odsypány 3 dávky, pro mě špatná volba příchutě...
práce Recepční / osobní trenér
Hledám pracovní uplatnění jako recepční nebo osobní trenér (možno i kombinovaně). Zkušenosti s r...
práce (Sportovní) recepční fitness
Staňte se členem fitness týmu Health & Leisure Clubu Park Holiday. Hledáme kolegy na pozici: (Sportovní) recepční fitness Hledáme: Mladé muže a ženy, kteří chtějí pracovat ve sportovním prostředí, hledají rozmanitou práci, v příjemném a v mladém kolektivu.
práce Vedení skupinových lekcí Fitko V...
Hledáme šikovného lektora/ku skupinových cvičení do Fitka Václavák.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra