Reklama:
1000 g proteinu Prom-in ZDARMA!
Protein Essential CFM Evolution nyní v akční nabídce 2250 g + 1000 g zadarmo! Více zde.

Sport Festival 2018 - 8. ročník multisportovní akce již 17. listopadu!

1.391 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

[Text: Pavol Guga] I v tomto roce se můžeme těšit na svátek, kterým tento festival neolympijských sportů bezpochyby je. Sport Festival otevře své brány již poosmé a na výstaviště Expo Center v Trenčíně přinese množství zajímavých sportovních aktivit. V minulém roce se této akce zúčastnilo přes 600 sportovců! Věříme, že se toto číslo podaří letos překonat!

K organizátorům, kterými jsou Slovenská asociace silných mužů a Konfederace sportovních svazů, se poprvé přidal i slovenský olympijský tým! Nesmíme zapomenout ani na podporu Trenčínského samosprávného kraje, který taktéž výraznou měrou pomohl organizaci osmého ročníku.

Od desáté hodiny ranní se v sobotu 17. listopadu můžete těšit na naturální kulturistiku, bikiny fitnessky či fitness dětí. Slovenská asociace naturální kulturistiky zorganizovala v prvním patře pavilonu 1 bohatý fitness program pro návštěvníky, kde bude připravený například stánek kosmetické značky Mary Kay, při jehož návštěvě se můžou dámy nechat nalíčit od profesionálních vizážistek. Ve stejném pavilonu proběhne v přízemí souboj o mezinárodní pohár v tlaku na lavici bez i s podpůrnými dresy či v RAW mrtvém tahu. Diváci tak budou moct zhlédnout nejlepší závodníky v daných disciplínách. Kromě powerliftingu zde bude i stánek biliardu, bandy hokej (hokej hraný jedenácti hráči na ledové ploše o rozloze obvyklého fotbalového hřiště, pozn. red.) nebo stánek historické střelby s ukázkami střelných zbraní.

V dalších pavilonech bude připraven Pohár Slovanů pro strongmany bez váhového omezení, budete moct zhlédnout závody v taekwondu, připravená bude i horolezecká stěna pro návštěvníky či stánek Slovenského lukostřeleckého svazu. Zde si budou moct diváci taktéž zastřílet z luku o atraktivní ceny.

Svou ukázku připraví i rope skipping, což je soutěž ve skákání přes švihadlo, nebo kolo slovenské muay thai ligy, které bude probíhat v pavilonu 5. Připravený bude i stánek slovenského olympijského týmu, kde si budete moct prohlédnout úspěchy slovenských olympioniků a dozvíte se zajímavé novinky!

Můžete se těšit na ochutnávky na stáncích se sportovní výživou, stánek kinesiotapingu, kde Vás naučí správně používat tejpy, stánek šipkařské federace, kde si veřejnost bude moct taktéž zasoutěžit ve střelbě na terč, či stánek bocca sportu nebo cyklosportu. To vše a ještě mnohem víc budete moct vidět již 17. listopadu na výstavišti Expo Center v Trenčíně, kde od desáté hodiny ráno můžete navštívit festival neolympijských sportů - Sport Festival 2018!

Vyvrcholením celé akce bude 16. ročník charitativního programu Večer hvězd, který bude moderovat Slávo Jurko. Zazpívá zde Emma Drobná, bude vyhodnoceno deset nejúspěšnějších neolympijských sportů, tři nejlepší neolympijští junioři a nejlepší neolympijský tým pro rok 2018.

Na Vás všechny se těšíme 17. listopadu od 10:00 v Trenčíně na výstavišti Expo Center! Sport Festival - zde jednoduše nemůžete chybět!

Více informací se dozvíte na sportfestival.sk či na facebookové události.


Sport Festival 2018 - videopozvánka
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 35 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Petr Šidlo (02/2...
senmut (17:55) • cviky jednoruc su dobre,..prepali,..to sval,..ale pozor mozu ak je ich viac sposobit za...
magazínHassan Mostafa v Rumunsku závodit neb...
70mMyW!53 (13:56) • ten na tech fotkach vypada doslova jak kdyby ho necim prifoukli XD
magazínJapan Pro Qualifier 2018: do profi tá...
70mMyW!53 (17:15) • konecne nekdo s vysokou a relativne dobre stavenou kostrou, jen aby se s DCM nerozesli
magazínVrátí se Kai Greene v roce 2019 na Mr...
The.FleX (12:05) • Pokud se mu povede forma, tak všechny porazí. Je tedy pravda, že už jsem ho dlouho nevi...
magazínKahan Cup 2018 - fotogalerie
Arnold Strong (00:09) • Zdravim chci se zeptat da se úroveň kondičních zavodniku mens physique porovnávat např...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra