Dorostenky do 52 kg
Fibingerová Šárka - Iron Warriors
Košnarová Eliška - Iron Warriors
Krastenicsová Julie - TJ Sokol Bílina
Dorostenky do 57 kg
Adamová Karolína - TJ Svitavy
Turková Denisa - TJ Viktorie Bohumín
Dorostenky do 63 kg
Uherková Helena - Iron Warriors
Marhounová Eliška - KST Sporting Apis
Ročárková Eliška - Powerlifting TJJM Chodov
Dorostenky do 72 kg
Charytonová Angelína - TJ Kralupy
Dorostenky do 84 kg
Kanátová Michaela - TJ Olympia Zlín
Juniorky do 52 kg
Filová Michaela - PWL Vision Nutrition
Pilátová Blanka - SK Zlobr Sedlčany
Styblíková Nikola - TJ Svitavy
Juniorky do 57 kg
Opočenská Veronika - SK Zlobr Sedlčany
Sedlářová Eva - Powerlifting Brno
Kubáňová Michaela - Doplnejch powerlifting
Juniorky do 63 kg
Hýblová Klára - PWL Vision Nutrition
Herrmannová Tereza - TJ Viktorie Bohumín
Rábová Tereza - SK Zlobr Sedlčany
Wolfová Lenka - Powerlifting School
Juniorky do 72 kg
Prípadová Kateřina - TJ TZ Prosport Rakovník
Zmeškalová Klára - TJ Olympia Zlín
Kutálková Šárka - TJ Viktorie Bohumín
Vančurová Johana - SK Zlobr Sedlčany
Štosková Kristýna - TJ Svitavy
Juniorky do 84 kg
Skudříková Kateřina - TJ Viktorie Bohumín
Chrobáková Aneta - TJ Lanškroun
Dorostenci do 59 kg
Kováč Viliam - TJ Autobrzdy Jablonec n. N.
Horník David - Horník powerlifting klub Vejprnice
Dorostenci do 66 kg
Vorel Tomáš - Powerlifting Brno
Haker Vojtěch - TJ Sokol Pohořelice
Majerský Jan - TJ Sokol Bílina
Dorostenci do 74 kg
Lacina David - TJ Sokol Pohořelice
Kolář Pavel - TJ Kralupy
Krýcha Martin - PWL Vision Nutrition
Lněnička Patrik - TJ Lanškroun
Vala Adam - TJ TZ Prosport Rakovník
Vávra Marek - KST Sporting Apis
Dorostenci do 83 kg
Beran Vojtěch - TJ AŠ Marvel Gym Mladá Boleslav
Bula Vojtěch - KST Sporting Apis
Kováč Jan - SK Olymp Fitness Nový Bor
Rada Karel - Fitness Staňkov
Rybár Filip - TJ Přeštice
Dorostenci do 93 kg
Hlaváč Jakub - TJ Sokol Rosice
Petr Aleš - TJ Lokomotiva Krnov
Vogel Arnošt - TJ Olympia Zlín
Šíp Ondřej - TJ Svitavy
Jurka Matěj - TJ Svitavy
Matulík Jan - TJ Svitavy
Horáček Lukáš - Doplnejch powerlifting
Küschner Štěpán - Colbert club SSK Vítkovice
Knápek Robin - TJ Lanškroun
Lakomý Vojtěch - TJ Autobrzdy Jablonec n.N.
Dorostenci do 105 kg
Lukeš Jakub - TJ Lokomotiva Krnov
Vlk Václav - Fitness Jiskra Bílina
Kučera Vít - Iron Warriors
Bartošík Kamil - TJ Sokol Podivín
Dorostenci do 120 kg
Usov Artem - Doplnejch powerlifting
Minařík Vilém - TJ TZ Prosport Rakovník
Šesták Jaroslav - Iron Warriors
Hošák Adam - SK Fitness Gym Olomouc
Junioři do 74 kg
Caldr Vojtěch - TJ Autobrzy Jablonec n. N.
Jindra Štěpán - SK Zlobr Sedlčany
Klíma Josef - SK Zlobr Sedlčany
Pavlikovský Josef - TJ Spartak Chodov
Konewka Simon - Powerlifting Brno
Hasmanda Filip - TJ Lokomotiva Krnov
Lukša Filip - Colbert club SSK Vítkovice
Steuer Daniel - TJ Lokomotiva Krnov
Junioři do 83 kg
Bluďovský Martin - TJ Přeštice
Hilgert Ondřej - TJ Lokomotiva Krnov
Němec Tomáš - Colbert club SSK Vítkovice
Pálka Michal - Iron Warriors
Vašíček Lukáš - TJ Sokol Podivín
Švaňhal Lubomín - TJ Lokomotiva Krnov
Krejčiřík Vojtěch - SK Fitness Gym Olomouc
Mitterwald Vojtěch - SK Zlobr Sedlčany
Modráček Jakub - PWL Vision Nutrition
Ondráček Lukáš - Powerlifting Jihlava
Šperl Ondřej - TJ TZ Prosport Rakovník
Šuchman Dominik - KST FC Příbram
Zeman Milan - TJ Spartak Rokytnice n. J.
Junioři do 93 kg
Vágner Jakub - Powerlifting Brno
Anderle Vojtěch - TJ Spartak Pelhřimov
Eminger Pavel - SK Totzi Klášterec n. O.
Urban Martin - Powerlifting Jihlava
Krubner Josef - SK Zlobr Sedlčany
Hruška Dominik - Colbert club SSK Vítkovice
Studýnka Petr - Iron Warriors
Ryšavý Dominik - TJ Lanškroun
Veselý Jakub - TJ Svitavy
Junioři do 105 kg
Fránek Hynek - Powerlifting Brno
Kozler Adrian - Colbert club SSK Vítkovice
Svoboda David - TJ Svitavy
Kurečka Denis - Colbert club SSK Vítkovice
Kraus Dominik - TJ Spartak Pelhřimov
Krejča Pavel - TJ Spartak Chodov
Luňák Martin - TJ Přeštice
Svatoš Michal - TJ Lanškroun
Junioři do 120 kg
Šigut Jakub - Iron Warriors
Dorotík Michal - Doplnejch powerlifting
Štěpánek Roman - TJ Svitavy
Zuna Zbyněk - Fitness Jiskra Bílina
|