Reklama:

Petr Petráš před odletem na Big Dogs 3

9.178 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Před pár hodinami odletěl třiatřicetiletý trojbojař Petr Petráš společně se svou partnerkou Denisou Ballovou a přítelem a manažerem v jedné osobě Františkem Brejchou na druhý konec planety. Kvůli dvěma přestupům, obrovské vzdálenosti a časovému posunu přiletí do druhého největšího australského města Melbourne až v pondělí ráno v 7 hodin. V Melbourne se 14. října koná soutěž Big Dogs 3, o které jsme několikrát psali. Jak napovídá název soutěže, jedná se o třetí ročník tohoto prestižního klání, na které dostávají pozvání jen ti nejsilnější z nejsilnějších z celého světa. Poprvé v historii se letos zúčastní Čech.

Jako jediní v České republice jsme pro Vás exkluzivně natáčeli celou Petrovu přípravu každý měsíc! Video z předposledního těžkého tréninku, které pro Vás připravil náš redaktor Lukáš Bača, zachytilo člena Extrifit týmu ve skvělé kondici. Pokud jste jej neviděli, určitě neváhejte a podívejte se na všechna videa, která jsme s ním natáčeli. Aby toho nebylo málo, tak se těsně před závodem můžete těšit na poslední video s Petrem, které jsme pro Vás ještě natočili.

V zákulisí trojbojařské scény se proslýchá, že se Big Dogs letos nezúčastní držitel největšího (1140 kg) totalu světa Andrey Malanichev. Podle některých zdrojů si v tréninku natrhl prsní sval a nebude závodit. Oficálně to pořadatel ale neoznámil, takže může jít pouze o nějakou fabulaci. V případě, že by se Rus s neskutečnými dřepy nedostavil, největšího soupeře Petr bude nacházet v Američanovi Ericu Lilliebridgovi. Ten se dokonce odstěhoval za přítelkyní do Austrálie, aby se mohl připravovat přímo u protinožců, nemusí se tak vypořádávat s dlouhým letem do jiné země. Ať tak či tak, věříme, že do toho Petr dá vše, a jestli má někdo na to ustanovit nový total všech dob, je to Právě Petr.

Určitě nezapomeňte sledovat Facebook Ronnie.cz nebo Petra Petráše, kde budete mít exkluzivní informace přímo ze soutěže. V případě, že byste chtěli sledovat přímý přenos v neděli brzy ráno někdy kolem druhé hodiny, máte možnost jej sledovat na tomto odkazu.


Petr Petráš - dřep 470 kgLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

07.10.12:44StanB - Malanichev asi bude v pořádku, když závodí na WRPF World C..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Patrick (12:31) • Ja som len preletel vysledky diky Miro
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
dzordn2 (06:54) • Je to v článku napsané. :-) `Celkem na pódiu pózovalo devět těžkotonážníků, mezi nim...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra