Reklama:
CFM protein Extrifit v akci 2270 g + 1000 g!
Nejprodávanější protein v ČR nyní v extrémní akci! Vybírejte z 12 skvělých příchutí! Více zde.

Mistrovství Evropy juniorských strongmanů do 105 kg 2018 - video

2.409 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Zlato z ME juniorských strongmanů do 105 kg získal Misha Khodyakov
[Text: Pavol Guga] Slovenská asociace silných mužů pořádala 2. září Mistrovství Evropy juniorů do 105 kg. Celá akce se odehrávala ve sportovním komplexu X-Bionic Sphere a moderoval ji Slávo Jurko.

Hosty závodu byli viceprezident Konfederace sportovních svazů Michal Čapla a viceprezident SASIMu Milan Gabrhel. Celý závod zastřešili generální partneři X-Bionic a Todos Bratislava, na bezproblémový chod soutěže dohlížel Tomáš Kollár. Regulérnost závodu měli na starost mezinárodní rozhodčí Pavol Guga společně se strongmanskou ikonou Jiřím Žaloudkem.

Titul mistra Evropy získal Ukrajinec Misha Khodyakov, který zvítězil nad druhým Adamem Ostrowskim z Polska a Mikulášem Prieložným ze Slovenska, který si ze Šamorínu odvezl bronzovou medaili. Reportáž společně s výsledky jste měli možnost si přečíst v tomto článku. Nyní Vám prostřednictvím videa Jakuba Halgoše přiblížíme skvělou atmosféru celého závodu!

Brzy si nejsilnější muži Evropy dají sraz v Trenčíně na Beerfestu. Ten se bude konat v termínu 28. - 29. září 2018. A právě v pátek 28. září od 16 hodin se zde uskuteční prestižní závod Meč Matúša Čáka! Těšíme se na Vás!


Mistrovství Evropy juniorů do 105 kg 2018 - videoLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra