Reklama:
Zbývá už jen 86 ks kusů!
100 % Whey Protein + 500 g zdarma, vyberte si z 11 příchutí dříve, než dojdou zásoby! Více zde.

Ohlédnutí Veroniky Rulíkové za strongmanským Mistrovstvím Slovenska žen

5.011 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Ohlédnutí Veroniky Rulíkové za závody Strongman Open Challenge
[Text: Veronika Rulíková] V neděli 2. září 2018 jsem se společně s Pavlou Markovou zúčastnila Mezinárodního mistrovství Slovenska silných žen. Závod proběhl i přes nepřízeň počasí. Celkem se závodů zúčastnilo sedm závodnic včetně nejznámější slovenské strongwoman Jany Vaškové. Z původních pěti disciplín byla jedna zrušena kvůli počasí a možnosti úrazu.

Z důvodu konání dalšího závodu v ten samý den jsme měli začínat v 18 hodin. Kvůli počasí byl start posunut o půl hodinky, ale vše se zdárně zvládlo a před 21. hodinou večerní jsme vyrážely zpět domů. Některé z nás šly ráno do práce na šestou a některé spaly do půl desáté. Každopádně jsme to zvládly jako správné silné ženy.

Pavla Marková (vlevo) a Veronika Rulíková

Axle Press

Na výběr bylo mezi lehčí 30kg a těžší 80kg variantou. Těžší si vybrala pouze Jana Vašková, která udělala 7 opakování, my ostatní jsme zvolily lehčí variantu, přičemž já udělala 17 opakování díky tomu, že jsem ze začátku nečekala na povely rozhodčího. Pavla si mě poté už jen pohlídala a udělala 20 opakování. Z ostatních čtyř Slovenek se s lehčím axlem popasovala pouze Jana Ďurčáková se 6 opakováními.

Mrtvý tah s axlem

Opět byla na výběr lehčí varianta, tudíž 130 kg, a těžší varianta o váze 180 kg. Jako v předešlé disciplíně si těžší vybrala pouze Janka Vašková, která s touto váhou udělala 12 opakování. Já udělala s lehčími 130 kg pouze 4 opakování a Pavla si mě opět pohlídala a udělala 6 opakování. Zbylé čtyři Slovenky bohužel neudělaly ani jedno opakování.

Super Yoke

Tuto disciplínu vyhrála Jana Vašková, když se Super Yokem o váze 200 kg zaběhla úsek za 5,29 vteřin. Druhá byla Pavla Marková s časem 6,48 vteřin a třetí já, Veronika Rulíková, s časem 6,88 vteřin. Zbylé čtyři slovenské soupeřky si vybraly lehčí variantu o váze 120 kg a také tuto disciplínu zdárně dokončily.

Atlas Stone

Oblíbené gule. Těžší 100kg si vybrala pouze Jana Vašková, která zvládla během minuty kouli přehodit třikrát. Já a Pavla jsme zvolily lehčí 60kg kouli. Pavla ji zvládla přehodit šestkrát a já pětkrát během jedné minuty. Zbylé čtyři soupeřky se bohužel s Atlasovým kamenem příliš zdárně nepopasovaly.

V celkovém pořadí suverénně zvítězila slovenská Jana Vašková, na druhém místě skončila Pavla Marková a na třetím jsem byla já, Veronika Rulíková. Na závěr bychom rády poděkovaly Slovenské asociaci silných mužů za pozvání na soutěž a firmě UNCS za trička pro tento závod.

Mistrovství Slovenska žen 2018 - výsledky
pořadíjméno bodové hodnocení
1. Jana Vašková 28,0
2. Pavla Marková 24,0
3. Veronika Rulíková 20,0
4. Jana Ďurčáková 8,0
5. Mariana Hajduková 3,0
6. Nikol Hudáková 2,0
7. Eva Padová (zranění po první disciplíně)


Veronika Rulíková a Pavla Marková na Mistrovství Slovenska žen 2018Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
ezio (09:00) • Absolutní vítěz kondiční kulturistiky s gynekomastií? rozhodčí a pořadatelé by se měli...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra