Reklama:
Nejprodávanější spalovač tuků ZDARMA
Extrémní nabídka na extrémní spalovač tuků! Skladem posledních 2 ks. Více zde.

Slovenský pohár silných mužů #6 (Turčianské Teplice) 2018 - pozvánka

1.941 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Už tuto sobotu nás čeká závěrečné, zatím poslední kolo Slovenského poháru silných mužů. Po Brezně se siláci přesunou do Turčianských Teplic. Vypadá to, že tento rok je plný nových míst. Strongman liga, X-Fit Cup, zavítal premiérově do Šah, Dolného Kubína, na Štrbské pleso, do Brezna či nyní do Turčianskych Teplic.

Celý závod zastřešuje sportovní komplex Hangar Center, kde budou mít siláci připravené skvělé zázemí. Na co se můžete v sobotu 11. srpna od 14 hodin těšit?

Nejdřív si borci zaběhají s pivními sudy, kdy je budou přenášet na určitou vzdálenost za co nejrychlejší čas. Ramena a tricepsy prověří zdvih 115kg klády, záda a úchop otestuje mrtvý tak s osobním automobilem. Předposledním testem bude zdvih betonových koulí na stojan o váhách 130, 150 a 150 kg. Tak, jak Slovenský pohár letos začal, tak pravděpodobně i skončí. V Prešově siláci zvedali těžkou 100kg jednoručku, která jim dělala značné problémy. Uvidíme, kolik sil jim zůstalo na závěr sezóny a jestli uvidíme víc opakování než v prvním kole. Zdvih jednoručky tak uzavře zatím šest letošních kol.

Poslední kolo nebude součástí vyhodnocení, jak bývalo zvykem. Závěrečné vyhodnocení Slovenského poháru připravuje asociace jako samostatnou akci, kde budeme odevzdávat certifikát novému profesionálovi. Tím se podle všeho stane Zsolt Zlatner, který posbíral v probíhajícím ročníku nejvíce bodů.

Pevně věříme, že se v sobotu 11. srpna střetneme v hojném počtu na šestém kole Slovenského poháru silných mužů, X-Fit Cupu. Od 14 hodin je pro Vás připravené skvělé silácké představení, ale i soutěže pro děti či dospělé. Po závodě následuje hudební afterparty! Těšíme se na Vás! Přijďte všichni do Hangar Center v Turčianských Teplicích!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra