Reklama:
PROTEINOVÉ HODY - klikněte zde!
Akční slevy na proteinové suplementy a proteinové tyčinky! Více zde.

World´s Ultimate Strongman Championship 2018 - pozvánka

12.387 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

V sobotu 18. srpna 2018 se v moravském Přerově uskuteční mezinárodní závod pod hlavičkou Ultimate Strongman a nově vzniklé asociace Strongman Czech U105 s názvem World's Ultimate Strongman Championship 2018. Závod bude vyvrcholením letošní sezóny strongmanů kategorie do 105 kg a vítěz převezme titul nejsilnějšího muže střední váhy pro rok 2018!

O tento titul bude před zraky diváků bojovat celkem 15 nejsilnějších mužů kategorie do 105 kg z celého světa, kteří přijali pozvání. Za Českou republiku vystoupí jeden z nejsilnějších strongmanů střední váhy Jiří Tkadlčík, chybět nebudou strongmani z Ukrajiny v čele s prezidentem ukrajinské asociace Ultimate Strongman Valerijem Gazaievem, dále přijedou borci z USA, Japonska, Kanady, Afriky, Austrálie, ale i Slovenska, Polska a dalších zemí Evropy. Po boku Tkadlčíka se za Česko představí Petr Pastýřík a Jaroslav Svoboda, kteří se závodů pod touto asociací již v zahraničí několikrát účastnili.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na výsledky, fotogalerii i videoreportáž z místa dění!


Celá akce se bude konat takzvaně "open air" čili pod širým nebem v městském parku Michalov v Přerově (mapa zde), kde bude divákům nabídnuto kromě velké atraktivní show také několik stánků ve stylu fitness expa. K vidění zde bude vše od nejrůznějších sportovních suplementů až po fitness oblečení a stroje. Chybět samozřejmě nebude řada známých tváří ze světa fitness, které organizátor představí již brzy.

Informace o celé události naleznete také na Facebooku. Určitě si nenechte tuto na českém území ojedinělou strongmanskou akci ujít! 18. srpna se na Vás těšíme v Přerově. 
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie