Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

Vzpěračky pomáhají, dražba fotografií přispěje na Konto Bariéry

9.425 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Ostatní

Už několikátým rokem české vzpěračky vydávají kalendář, který má demonstrovat, že i ženy, které mají zálibu v silových sportech, mohou být stále velmi ženské a sexy. Ani v roce 2019 nezůstanou fanoušci ženských svalů o kalendář vzpírajících krásek ochuzeni, ovšem tentokrát se české vzpěračky rozhodly své aktivity ještě rozšířit a použít síly své ženské krásy pro charitativní účely.

Zástupkyně českého vzpírání tentokrát kromě kalendáře připravily také sedm fotografií, z nichž každá existuje pouze v jediném vyhotovení, na podporu Konta Bariéry. Tyto fotografie budou zalaminovány a spolu s kalendářem vzpěraček pro rok 2019 dány do aukce, která probíhá v rámci veřejné skupiny na Facebooku. Přímo v komentářích mohou zájemci na jednotlivé fotografie přihazovat. Pokud by se chtěl někdo zúčastnit dražby anonymně, může napsat svůj příhoz administrátorovi, který částku zveřejní bez uvedení jména.

Dražba všech fotografií bude ukončena shodně 1. září 2018 ve 12 hodin, finance získané dražbou budou určeny konkrétnímu člověku, a to judistovi Jakubovi Z., který se narodil bez ruky a potřebuje si pořídit chytrou protézu.

Projekt je výsledkem spolupráce Konta Bariéry, jehož cílem je zlepšení života hendikepovaných a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti, vzpěraček, které byly ochotné přijet a nafotit plakáty k dražbě, a fotografa Davida Nogola, který fotografie zdarma nafotil a upravil. Díky patří také autorce kalendářů, která poskytne kalendáře i poštovné zdarma, a společnosti Zstudie, která plakáty zdarma připraví.

Přispět Jakubovi Z. na chytrou robotickou ruku je možné i přímo prostřednictvím Konta Bariéry.

Zájemci o kalendář vzpěraček na příští rok budou muset mít ještě chvíli trpělivost. Kalendář se v současné době chystá k tisku, v prodeji bude od září. Zakoupit jej bude možné na stránkách vzperacky.cz nebo na Facebooku.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMilan Obořil: poslední kulturistické...
ZdenekRazic (21:40) • Milane, tvuj nejlepsi rozhovor ever.. fandim ti a drzim palce.. at se tvuj zivot vyvij...
magazínAlternativní medicínou proti bolestem...
Pavel98 (16:07) • Autor článku by si měl přečíst knížku `The Body`s Electric` od Roberta O. Beckera. Beck...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
70mMyW!53 (13:38) • ronnie. No prave ze mozna proto ze posledni dobu sme tady psali hlavne my dva a neni pr...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Ronnie (20:38) • No hele z mého pohledu, než aby se tu řešila placatost Země, tak to radši ať tu diskuse...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
th.0th (20:19) • Nebýt jeho a Tommyho, tak by to byl z hlediska diskuze prakticky mrtvý web. Možná 90 %...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra