Reklama:

Světový pohár v klasickém silovém trojboji univerzit 2018 hostila Plzeň

3.707 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Po skončení mistrovství Evropy masters hostil Parkhotel v Plzni od 9. do 14. července Světový pohár v klasickém silovém trojboji univerzit. Soutěž byla hojně obsazená, některé kategorie dosahovaly více než dvaceti účastníků. Samozřejmě zde byla přítomna i česká výprava. Za studenty českých univerzit závodila početná skupina mladých lifterů.

V úterý se na pódiu představila kategorie žen do 57 kg a do 63 kg. Zde v kategorii do 57 kg bojovaly Ekaterina Antošová a Blanka Pilátová. Blanka reprezentovala Vysokou školu chemicko-technologickou, získala dvanácté místo a nazvedala 280 kg. Ekaterina byla třináctá a získala taktéž 280 kg. V kategorii do 63 kg jsme měli favoritku Štěpánku Židovou. A skutečně, dokázala ve velké konkurenci svoji kategorii vyhrát. Nazvedala neuvěřitelných 392,5 kg.

Ve stejný den závodila i kategorie mužů do 66 kg. Tam byl naším zástupcem Josef Pilský. Získal desáté místo za výkon 477,5 kg.

Ve středu byla na řadě kategorie žen do 72 kg, kde byly tři české závodnice. Klára Zmeškalová získala cenný kov, a to stříbro za výkon 390 kg. Jolana Moravcová získala čtvrté místo, když zvládla nazvedat 377,5 kg. Kateřina Šípková skončila čtrnáctá s výkonem 290 kg.

Středeční odpolední soutěž patřila mužům do 74 kg, kde reprezentoval Martin Hait Jihočeskou univerzitu. Zvládl nazvedat 502,5 kg, což mu vyneslo jedenácté místo.

Ve čtvrtek byla k vidění kategorie mužů do 83 kg. Ve velké konkurenci dvaceti čtyř závodníků zde dokázal ukořistit osmé místo Radomil Vašík s 655 kg. Ladislav Přibilík získal místo patnácté s výkonem 575 kg.

Poslední čeští závodníci soutěžili v pátek. Jednalo se o kategorie do 93 kg a do 105 kg. V kategorii do 93 kg získal Jiří Váchal nepopulární čtvrté místo za výkon 692,5 kg. Josef Krubner, reprezentující ČVUT, obsadil dvacátou pátou pozici v početné konkurenci dvaceti devíti účastníků. Martin Urban obsadil sedmou příčku s 645 kg. Páteční závod uzavřeli Vít Okrouhlý a Martin Švercl v kategorii do 105 kg. Vít získal šestou příčku, když nazvedal 692,5 kg. Martin si vysoutěžil jedenácté místo za 655 kg.


Foto:
Kateřina Šupíková


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínKdo se bude prezentovat na IFBB Engli...
Arnold Strong (00:35) • Ale pořád je mens physique nejpopulárnější kategorie mezi závodníky
magazínKdo se bude prezentovat na IFBB Engli...
Zodiak411 (01:17) • Podívej se na fotky a hned uvidíš. Ten rozdíl je stejný jako mezi Physique a Classic Ph...
magazínKdo se bude prezentovat na IFBB Engli...
Arnold Strong (14:32) • A jaky je rozdil mezi muscular physique a classic physique?
magazínTréninkový videolog: Milan Šádek (06/...
havlic (09:16) • Ty jo,jako pecka Milan určitě...jen mi přijde,že v tom videologu před New Yorkem vypada...
magazínVojtěch Koritenský - trénink zad a bi...
Goooood (13:43) • Kdyby tak bylo takové fitko někde v centru Prahy..a ne jen ty holmes place s milionem p...
NOVÉ INZERÁTYbazar Schody Life Fitness
Prodám schody značky Life Fitness, ktere jsou používané 12 měsíců. Schody jsou plně funkční a ve...
bazar Gainer 7kg
Ahoj, prodám za 500Kč gainer, 7kg, otevřen 11. 6., odsypány 3 dávky, pro mě špatná volba příchutě...
práce Recepční / osobní trenér
Hledám pracovní uplatnění jako recepční nebo osobní trenér (možno i kombinovaně). Zkušenosti s r...
práce (Sportovní) recepční fitness
Staňte se členem fitness týmu Health & Leisure Clubu Park Holiday. Hledáme kolegy na pozici: (Sportovní) recepční fitness Hledáme: Mladé muže a ženy, kteří chtějí pracovat ve sportovním prostředí, hledají rozmanitou práci, v příjemném a v mladém kolektivu.
práce Vedení skupinových lekcí Fitko V...
Hledáme šikovného lektora/ku skupinových cvičení do Fitka Václavák.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra