Reklama:

Pohár starosty města Zbýšova v silovém trojboji dorostu a juniorů 2018 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

V sobotu 30. června 2018 se v jihomoravském Zbýšově koná již 10. ročník mezinárodní soutěže v klasickém silovém trojboji dorostu a juniorů o Pohár starosty města Zbýšova. Klání se jako tradičně odehraje v místním Hornickém domě na Masarykově ulici (mapa zde).

Z důvodu velkého počtu závodníků bude soutěž rozdělena na dvě části. V té první, dopolední, se představí dorostenci a dorostenky. Prezentace pro ně bude zahájena v 7 hodin a boj o medaile započne v 9 hodin. Po ukončení všech tří disciplín bude následovat vyhlášení výsledků.

Junioři a juniorky se odprezentují od 13 hodin a vlastní soutěž započne v 15 hodin. Poté se vyhlásí výsledky odpolední části.

Celkem se k boji o pohár starosty přihlásilo 95 soutěžících. Pokud chcete strávit sobotu ve společnosti talentovaných juniorů a dorostu, budete ve Zbýšově srdečně vítáni.


Startovní listina

Dorostenky do 47 kg

Eliška Košnárová - Iron Warriors

Dorostenky do 52 kg

Nela Gaudynová - TJ Viktorie Bohumín
Lenka Stiskalová - TJ Družba Pieštany (Slovensko)
Denisa Turková - TJ Viktorie Bohumín

Dorostenky do 57 kg

Karolína Adamová - TJ Svitavy

Dorostenky do 63 kg

Helena Uherková - Iron Warriors

Dorostenky do 72 kg

Lucie Daňková - TJ Olympia Zlín

Juniorky do 63 kg

Tereza Herrmanová - TJ Viktorie Bohumín
Aneta Jelenová - SK Zlobr Sedlčany
Kateřina Prípadová - TJ TZ Prosport Rakovník
Tereza Rábová - TJ Lanškroun
Lenka Wolfová - Powerlifting School

Juniorky do 72 kg

Kateřina Kunclová - SK Zlobr Sedlčany
Šárka Kutálková - TJ Viktorie Bohumín
Johana Nováková - SK Zlobr Sedlčany
Klára Zmeškalová - TJ Olympia Zlín

Dorostenci do 59 kg

Viliam Kováč - TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou

Dorostenci do 66 kg

Vojtěch Haker - TJ Sokol Pohořelice
Jan Majerský - TJ Sokol Bílina
Tomáš Vorel - Powerlifting Brno

Dorostenci do 74 kg

František Frantál - SK Zlobr Sedlčany
Dominik Kohout - Powerlifting TJJM Chodov
David Lacina - TJ Sokol Pohořelice
Patrik Lněnička - TJ Lanškroun
Filip Štěpánek - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Matúš Vajdiar - Fit Max Námestovo (Slovensko)
Adam Vala - TJ TZ Prosport Rakovník
Marek Vávra - KST Sporting Apis

Dorostenci do 83 kg

Vojtěch Beran - TJ AŠ Marvel Gym Mladá Boleslav
Miroslav Launer - TJ Lokomotiva Krnov
Petr Paučo - Fitness Staňkov
Karel Rada - Fitness Staňkov
Tomáš Řezanina - SK Zbýšov
Filip Rybár - TJ Přeštice
Michal Suchánek - TJ Lokomotiva Krnov
Denis Zsibrita - Colbert Club SSK Vítkovice

Dorostenci do 93 kg

Jakub Hlaváč - TJ Sokol Rosice
Matěj Jurka - TJ Svitavy
Robin Knápek - TJ Lanškroun
Štěpán Küschner - Colbert Club SSK Vítkovice
Jan Matulík - TJ Svitavy
Aleš Petr - TJ Lokomotiva Krnov
Ondřej Šíp - TJ Svitavy
Ondřej Vačkář- TJ Viktorie Bohumín
Arnošt Vogel - TJ Olympia Zlín

Dorostenci do 105 kg

Kamil Bartošík - TJ Sokol Podivín
Daniel Kočandrle - Fitness Staňkov
Vojtěch Lakomý - TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou
Jakub Lukeš - TJ Lokomotiva Krnov
Jaroslav Šesták - Iron Warriors
Vít Kučera - Iron Warriors
Patrik Steinoch - SK Zbýšov
Václav Vlk - Fitness Jiskra Bílina

Dorostenci do 120 kg

Adam Hošák - SK Fitness Gym Olomouc
Roman Šenkeřík - Iron Warriors
Adam Rutar - SK Zbýšov

Junioři do 66 kg

Pavel Dvořák - SK Zbýšov
Daniel Steuer - TJ Lokomotiva Krnov

Junioři do 74 kg

Dominik Horváth - Powerlifting Brno
Filip Lukša - Colbert Club SSK Vítkovice
Tomáš Pavlík - SK Tötzi Kláštech nad Ohří
Tomáš Váňa - TJ Lokomotiva Krnov

Junioři do 83 kg

Ondřej Hilgert - TJ Lokomotiva Krnov
Tomáš Houfek - SK Zbýšov
Pavel Hroš - TJ Olympia Zlín
Matěj Kmecko - KST Sporting Apis
Petr Kolísek - KST Sporting Apis
Simon Konewka - Powerlifting Brno
Vojtěch Krejčiřík - SK Fitness Gym Olomouc
Jiří Křenovský - Powerlifting Brno
Aleš Lidmila - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Vojtěch Mitterwald - SK Zlobr Sedlčany
Radek Pacoň - TJ Viktorie Bohumín
Lubomír Švaňhal - TJ Lokomotiva Krnov
Lukáš Vašíček - TJ Sokol Podivín
Milan Zeman - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Junioři do 93 kg

Pavel Eminger - SK Tötzi Klášterech nad Ohří
Hynek Fránek - Powerlifting Brno
Dominik Hruška - Colbert Club SSK Vítkovice
Josef Krubner - SK Zlobr Sedlčany
Martin Urban - Powerlifting Jihlava

Junioři do 105 kg

Richard Adámek - Iron Warriors
Michal Dorotík - Doplnejch powerliting
Adrián Kozler - Colbert Club SSK Vítkovice
Denis Kurečka - Colbert Club SSK Vítkovice
Petr Sitař - Powerlifting Brno
Michal Svatoš - TJ Lanškroun
David Svoboda - TJ Svitavy
Matej Tuchyna - Maj Fit Club Bánovce n. B. (Slovensko)

Junioři do 120 kg

Pavel Jiskra - TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou
Jakub Šigut - Iron Warriors
Roman Štěpánek - TJ Svitavy
Jakub Telička - Colbert Club SSK Vítkovice
David Havlíček - Iron Warriors
Zbyněk Zuna - Fitness Jiskra Bílina



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 17 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra