Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

Extrifit Bench-press & Deadlift Cup 2018 - pozvánka

4.045 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Pokud jste sledovali poslední tréninkový videolog benčařského rekordmana Vlasty Kužela, určitě Vám neuniklo, že se Vlasta letos opět ujal pořadatelství soutěže Extrifit Bench-press & Deadlift Cup. Ta se letos bude konat 18. srpna pod širým nebem na pardubickém koupališti Cihelna (mapa zde). Ačkoliv se bude jednat teprve o druhý ročník, půjde o největší pohárovou soutěž v bench-pressu a deadliftu u nás.

Extrifit Bench-press & Deadlift Cup je ideální příležitostí pro všechny, kteří mají chuť otestovat svoje výkony, zúčastnit se totiž mohou jak registrovaní sportovci, tak i amatéři, kteří ještě nikdy nezávodili a rádi by získali první zkušenost ve skvělé atmosféře této soutěže.

Závodníci budou rozděleni do kategorií začátečníci (amatérští muži i ženy), ženy, dorostenci (do 19 let), junioři (20 - 23 let) do 100 kg a nad 100 kg, muži (24 - 39 let) do 80 kg, do 100 kg, do 120 kg a nad 120 kg a masters (nad 40 kg).

Další informace o časovém harmonogramu, startovném atd. naleznete v propozicích soutěže nebo na facebookové události akce, přihlášku můžete vyplnit elektronicky zde. S případnými dotazy se obracejte na e-mailovou adresu extrifitcup@seznam.cz.

Na koupališti rozhodně nebude nouze o krásné slečny ani nabušené chlapy, k dispozici bude spousta jídla i pití a úspěšný pokus budete moct hned oslavit třeba jízdou na tobogánu. Bude to obrovská show, tak si ji nenechte ujít, a pokud nebudete chtít závodit, určitě se přijeďte podívat alespoň jako diváci.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Zodiak411 (17:51) • Rando sděl nám prosím tu pravdu a řekni, kde je konec světa? Přece jenom, pokud je země...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
LeToucan (16:12) • Lepsi forma neznamena ze nabral od minula vice hmoty, ale tobe je to proste zbytecne vy...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Blaster (16:00) • LeToucan : To, že si to myslel ironicky, to nemohlo byť 100% jasné, keďže sú tu individ...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Blaster (15:56) • LeToucan : Dôkaz, že Zem je guľatá, a že Mesiac je guľa a nie disk ? Prosím .... nedočk...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
LeToucan (15:14) • Tak tak, jsem rad ze nekdo pochopil moji pointu. To ze jsou na Olympii/IFBB PRO atd nas...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra