Reklama:

Extrifit Bench-press & Deadlift Cup 2018 - pozvánka

4.333 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Pokud jste sledovali poslední tréninkový videolog benčařského rekordmana Vlasty Kužela, určitě Vám neuniklo, že se Vlasta letos opět ujal pořadatelství soutěže Extrifit Bench-press & Deadlift Cup. Ta se letos bude konat 18. srpna pod širým nebem na pardubickém koupališti Cihelna (mapa zde). Ačkoliv se bude jednat teprve o druhý ročník, půjde o největší pohárovou soutěž v bench-pressu a deadliftu u nás.

Extrifit Bench-press & Deadlift Cup je ideální příležitostí pro všechny, kteří mají chuť otestovat svoje výkony, zúčastnit se totiž mohou jak registrovaní sportovci, tak i amatéři, kteří ještě nikdy nezávodili a rádi by získali první zkušenost ve skvělé atmosféře této soutěže.

Závodníci budou rozděleni do kategorií začátečníci (amatérští muži i ženy), ženy, dorostenci (do 19 let), junioři (20 - 23 let) do 100 kg a nad 100 kg, muži (24 - 39 let) do 80 kg, do 100 kg, do 120 kg a nad 120 kg a masters (nad 40 kg).

Další informace o časovém harmonogramu, startovném atd. naleznete v propozicích soutěže nebo na facebookové události akce, přihlášku můžete vyplnit elektronicky zde. S případnými dotazy se obracejte na e-mailovou adresu extrifitcup@seznam.cz.

Na koupališti rozhodně nebude nouze o krásné slečny ani nabušené chlapy, k dispozici bude spousta jídla i pití a úspěšný pokus budete moct hned oslavit třeba jízdou na tobogánu. Bude to obrovská show, tak si ji nenechte ujít, a pokud nebudete chtít závodit, určitě se přijeďte podívat alespoň jako diváci.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 66 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
ezio (09:00) • Absolutní vítěz kondiční kulturistiky s gynekomastií? rozhodčí a pořadatelé by se měli...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra