Reklama:

Jiří Dejmal, Jiří Zdražil a Lukáš Kruntorád - společný strongman trénink

6.361 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Pokud byste píchli poblíž Čáslavi a chyběl Vám hever, tahle parta Vám auto bez problému ráda přizvedne. V dnešním videu se Vám představí český strongman profesionál Jiří Dejmal a jeho sparingové a také amatérští závodníci Jiří Zdražil a Lukáš Kruntorád, kteří se sešli na společný trénink ve Fitness centru Čáslav.

Vzhledem k blížícím se závodům si pro dnešní trénink přichystali pár disciplín, které zahájil Car Deadlift, kde jim jako zátěž posloužila Škoda Fabia, kterou si na závěr Jirka navíc zatížil 130kg kolegou Lukášem. Vzhledem k rozdílu v disciplínách v amatérech a profesionálech na přeloučských závodech se rozdělili, Jirka Dejmal zamířil na tlaky s axle osou a chlapi na pneumatiku, která je zvlášť pro Lukáše tou méně oblíbenou disciplínou. Dále se už společně pokračovalo na Atlasových kamenech, kde se Jirka kvůli menším zdravotním obtížím z Car Deadlitu musel šetřit, a na závěr je čekalo dopumpování, biceps, triceps a břicho.

Všichni se aktuálně připravují na závody strongmanů v Přelouči, které se konají tuto soboru 16. června, a nutno zmínit, že Jirka Dejmal opět letos pořádá závody v Kutné Hoře, takže si je rozhodně 21. července nenechte ujít.

V dnešním videu se těšte na pořádnou porci nazdvihaných kil a trénink strongman disciplín v podání Jiřího Dejmala, Jiřího Zdražila a Lukáše Kruntoráda.


Jiří Dejmal, Jiří Zdražil a Lukáš Kruntorád - společný strongman tréninkLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
tomášekp (20:29) • Super článek až na to že Gorila, Orangutan a Šimpanzi nejsou opice ale primáti
magazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
Hockey1000 (08:58) • Správnej vegan je ten, co to denně oznámí aspoň 10 lidem a napíše o tom minimálně 5 sta...
magazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
Allegro (08:02) • Zdravím. Mohl bych poprosit o zdroj těchhle tvrzení? Rád bych si ho přečetl. Zajímal...
magazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
Mablung (10:38) • Někam mi zmizel příspěvek. Tak znovu (snad se znovu neobjeví). Ve střední Evropě mají n...
magazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
Mablung (10:34) • Allegro, největší problémem zemědělství je blbost lidí, ne jezení masa. Typickým důkaze...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra