Mistrovství světa v silovém trojboji v čím dál oblíbenější variantě RAW, tedy bez použití dresů, se letos koná ve dnech 6. - 17. června v kanadském Calgary. Na šampionát se dokázalo nominovat 754 powerlifterů z celého světa a 11 z nich odletělo do Kanady z České republiky. Přehled všech našich reprezentantů naleznete níže, stejně jako kompletní seznam nominovaných závodníků a časový harmonogram mistrovství.
V tomto článku Vám budeme přinášet aktuálně dostupné výsledky. Pokud chcete sledovat dění přímo na soutěži, můžete využít následující odkaz.
Výsledky jsou průběžně doplňovány!
18. 06. 08:00 - doplněny kompletní výsledky
17. 06. 13:30 - doplněny sobotní výsledky
16. 06. 13:00 - doplněny páteční výsledky
15. 06. 09:30 - doplněny čtvrteční výsledky
14. 06. 09:00 - doplněny středeční výsledky
13. 06. 13:00 - doplněny úterní výsledky
12. 06. 09:00 - doplněny pondělní výsledky
11. 06. 10:00 - doplněny nedělní výsledky
10. 06. 11:30 - doplněny sobotní výsledky - Karel Rada stříbrný a Pavol Demčák bronzový!
09. 06. 18:30 - doplněny páteční výsledky - Zoltán Kanát bronzový!
08. 06. 09:00 - doplněny čtvrteční výsledky
07. 06. 11:00 - doplněny středeční výsledky
Petr Slanička nám zaslal několik fotografií českých závodníků na MS.
Naši reprezentanti
Michaela Kanátová |
dorostenky do 84 kg |
6. místo |
výkon 362,5 kg |
Veronika Opočenská |
juniorky do 57 kg |
11. místo |
výkon 300,0 kg |
Klára Zmeškalová |
juniorky do 72 kg |
9. místo |
výkon 377,5 kg |
Zuzana Bitterová |
ženy nad 84 kg |
7. místo |
výkon 407,5 kg |
Edita Kanátová |
ženy masters I do 63 kg |
8. místo |
výkon 335,0 kg |
Petra Mlejnková |
ženy masters II do 57 kg |
- |
- |
Karel Rada ml. |
dorostenci do 93 kg |
4. místo |
výkon 620,0 kg |
Jaroslav Němec |
junioři do 93 kg |
5. místo |
výkon 702,5 kg |
Karel Rada |
muži masters I do 105 kg |
2. místo |
výkon 740,0 kg |
Pavol Demčák |
muži masters I do 120 kg |
3. místo |
výkon 802,5 kg |
Zoltán Kanát |
muži masters II do 120 kg |
3. místo |
výkon 705,0 kg |
Časový harmonogram
datum |
začátek |
kategorie |
středa |
06. 06. |
09:00 |
ženy M2 - M4 do 47 - 52 kg |
|
|
|
muži M4 do 59 - nad 120 kg |
|
|
14:00 |
ženy M2 - M4 do 57 kg |
|
|
|
ženy M2 - M4 do 63 kg |
|
|
18:00 |
ženy M2 - M4 do 72 kg |
|
|
|
ženy M2 - M4 do 84 - nad 84 kg |
čtvrtek |
07. 06. |
09:00 |
muži M3 do 83 - nad 120 kg |
|
|
|
muži M3 do 59 - do 74 kg |
|
|
15:00 |
muži M2 do 59 - do 83 kg |
pátek |
08. 06. |
08:00 |
muži M2 do 93 - nad 120 kg |
|
|
14:00 |
muži M1 do 74 - do 83 kg |
|
|
|
muži M1 do 59 - do 66 kg |
sobota |
09. 06. |
09:00 |
ženy M1 do 72 - nad 84 kg |
|
|
14:00 |
muži M1 do 120 - nad 120 kg |
|
|
|
muži M1 do 83 - do 105 kg |
neděle |
10. 06. |
08:00 |
dorostenci a junioři do 53 - do 59 kg |
|
|
13:00 |
juniorky do 43 - do 52 kg |
|
|
|
dorostenky do 43 - do 52 kg |
|
|
18:00 |
junioři do 66 - do 74 kg |
|
|
|
dorostenci do 66 - do 74 kg |
pondělí |
11. 06. |
08:00 |
juniorky do 57 - do 63 kg |
|
|
|
dorostenky do 57 - do 63 kg |
|
|
14:00 |
junioři do 83 kg |
|
|
|
dorostenci do 83 - do 105 kg |
|
|
19:00 |
junioři do 105 kg |
|
|
|
junioři do 93 kg |
úterý |
12. 06. |
09:00 |
juniorky do 72 - nad 84 kg |
|
|
|
dorostenky do 72 - nad 84 kg |
|
|
14:00 |
dorostenci a junioři do 120 - nad 120 kg |
středa |
13. 06. |
09:00 |
ženy do 47 kg |
|
|
13:00 |
ženy do 52 kg |
|
|
17:00 |
muži do 59 kg |
čtvrtek |
14. 06. |
09:00 |
ženy do 57 kg |
|
|
13:00 |
muži do 66 kg |
|
|
17:00 |
ženy do 63 kg |
pátek |
15. 06. |
08:00 |
muži do 74 kg |
|
|
13:00 |
ženy do 72 kg |
|
|
17:00 |
muži do 83 kg |
sobota |
16. 06. |
09:00 |
muži do 93 kg |
|
|
13:00 |
ženy do 84 - nad 84 kg |
|
|
18:00 |
muži do 105 kg |
neděle |
17. 06. |
09:00 |
muži do 120 kg |
|
|
14:00 |
muži nad 120 kg |
Dorostenky do 43 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Morrison Brianna |
2001 |
USA |
41,65 |
100,5 |
61,0 |
110,0 |
271,5 |
395,98 |
2. |
Ompod Veronica |
2000 |
Filipíny |
43,00 |
90,0 |
50,0 |
117,5 |
257,5 |
368,10 |
3. |
Safina Anastasiia |
2000 |
Rusko |
42,63 |
75,0 |
50,0 |
130,0 |
255,0 |
366,54 |
Dorostenky do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kani Haruka |
2004 |
Japonsko |
46,76 |
115,0 |
60,0 |
145,5 |
320,5 |
432,64 |
2. |
Poszwa Klaudia |
2000 |
Polsko |
46,51 |
102,5 |
47,5 |
127,5 |
277,5 |
376,04 |
Dorostenky do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Nikitina Elizaveta |
2001 |
Rusko |
51,89 |
125,0 |
70,0 |
135,0 |
330,0 |
412,07 |
2. |
Lipponen Heini |
2000 |
Finsko |
51,44 |
125,0 |
75,0 |
125,0 |
325,0 |
408,56 |
3. |
Malysheva Anastasiia |
2000 |
Rusko |
51,10 |
117,5 |
62,5 |
140,0 |
320,0 |
404,32 |
4. |
Potter Christine |
2001 |
USA |
51,32 |
102,5 |
60,0 |
132,5 |
295,0 |
371,49 |
5. |
Tsiareshka Nadzeya |
2001 |
Bělorusko |
51,77 |
95,0 |
57,5 |
125,0 |
277,5 |
347,12 |
6. |
Hein Celine |
2000 |
Německo |
50,93 |
97,5 |
52,5 |
120,0 |
270,0 |
342,01 |
7. |
Tagaya Karen |
2001 |
Japonsko |
50,21 |
95,0 |
45,0 |
122,5 |
262,5 |
336,16 |
8. |
Fuller Jamie-Lee |
2003 |
Velká Británie |
50,99 |
90,0 |
52,5 |
100,0 |
242,5 |
306,91 |
Dorostenky do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Chambers Miranda |
2000 |
USA |
55,84 |
137,5 |
95,0 |
157,5 |
390,0 |
459,89 |
2. |
Lamminen Fanny |
2002 |
Finsko |
55,94 |
152,5 |
82,5 |
142,5 |
377,5 |
444,54 |
3. |
Nazarova Ekaterina |
2000 |
Rusko |
56,42 |
127,5 |
72,5 |
132,5 |
332,5 |
388,93 |
4. |
Dion Marie-Li |
2000 |
Kanada |
55,06 |
110,0 |
75,0 |
135,0 |
320,0 |
381,54 |
5. |
Poxon Caitlin |
2000 |
Jihoafrická rep. |
56,87 |
112,5 |
55,0 |
120,0 |
287,5 |
334,22 |
6. |
Hemmi Yui |
2001 |
Japonsko |
56,96 |
92,5 |
55,0 |
120,0 |
267,5 |
310,57 |
7. |
Nuriddinova Diana |
2001 |
Kazachstán |
55,11 |
80,0 |
47,5 |
100,0 |
227,5 |
271,07 |
Dorostenky do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Nomura Yu |
2000 |
Japonsko |
62,21 |
130,0 |
77,5 |
170,0 |
377,5 |
409,32 |
2. |
Gardner Emily |
2000 |
USA |
60,25 |
142,5 |
82,5 |
142,5 |
367,5 |
408,40 |
3. |
Tkachuk Kateryna |
2000 |
Ukrajina |
60,22 |
130,0 |
87,5 |
130,0 |
347,5 |
386,32 |
4. |
Gudbrandsdottir Ragna Kr. |
2000 |
Island |
62,97 |
125,0 |
65,0 |
130,0 |
320,0 |
343,78 |
5. |
Kotschwar Viktoria |
2001 |
Rakousko |
62,22 |
107,5 |
60,0 |
145,0 |
312,5 |
338,81 |
Dorostenky do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Fisher Mariella |
2000 |
Velká Británie |
67,15 |
157,5 |
87,5 |
185,0 |
430,0 |
440,49 |
2. |
Lis Ida |
2000 |
Polsko |
66,21 |
160,0 |
85,0 |
177,5 |
422,5 |
437,29 |
3. |
Zeleznik Nusa |
2000 |
Slovensko |
71,02 |
145,0 |
82,5 |
170,0 |
397,5 |
391,58 |
4. |
King Julianna |
2000 |
USA |
70,23 |
137,5 |
72,5 |
162,5 |
372,5 |
369,74 |
5. |
Mackenzie Katia |
2000 |
Nový Zéland |
69,59 |
145,0 |
70,0 |
147,5 |
362,5 |
362,10 |
6. |
Matsumoto Aoi |
2001 |
Japonsko |
70,19 |
97,5 |
62,5 |
127,5 |
287,5 |
285,49 |
7. |
Baum Momo |
2000 |
Japonsko |
64,53 |
92,5 |
52,5 |
132,5 |
277,5 |
292,71 |
Dorostenky do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ellington Danielle |
2000 |
Velká Británie |
82,24 |
150,0 |
82,5 |
196,0 |
428,5 |
386,29 |
2. |
Diaz Emily |
2001 |
USA |
81,34 |
147,5 |
77,5 |
185,0 |
410,0 |
371,75 |
3. |
Gilliam Morgan |
2000 |
USA |
80,65 |
155,0 |
75,0 |
172,5 |
402,5 |
366,64 |
4. |
Onu Hana |
2000 |
Japonsko |
80,89 |
120,0 |
77,5 |
172,5 |
370,0 |
336,51 |
5. |
McCart Christie |
2000 |
Velká Británie |
78,99 |
140,0 |
70,0 |
155,0 |
365,0 |
336,38 |
6. |
Kanátová Michaela |
2002 |
Česká republika |
78,30 |
140,0 |
67,5 |
155,0 |
362,5 |
335,78 |
Dorostenky nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Figueroa Isabel |
2002 |
USA |
103,20 |
182,5 |
85,0 |
170,0 |
437,5 |
361,07 |
Juniorky do 43 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kula Zuzanna |
1999 |
Polsko |
42,32 |
92,5 |
55,0 |
115,0 |
262,5 |
379,08 |
2. |
Tran Sandra |
1995 |
USA |
39,32 |
92,5 |
50,0 |
105,0 |
247,5 |
369,67 |
Juniorky do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Shchavinska Tetiana |
1996 |
Ukrajina |
46,28 |
112,5 |
83,0 |
142,5 |
338,0 |
459,61 |
2. |
Damashyna Tatsiana |
1998 |
Bělorusko |
46,59 |
117,5 |
62,5 |
132,5 |
312,5 |
422,94 |
3. |
Zhilkina Alisa |
1995 |
Rusko |
46,14 |
105,0 |
75,0 |
130,0 |
310,0 |
422,47 |
4. |
Ho Emily |
1995 |
USA |
46,64 |
117,5 |
65,0 |
115,0 |
297,5 |
402,34 |
5. |
Szymanel Paulina |
1995 |
Polsko |
46,11 |
100,0 |
65,0 |
122,5 |
287,5 |
391,98 |
6. |
Mai-on Kotchaphan |
1995 |
Irsko |
46,84 |
85,0 |
60,0 |
122,5 |
267,5 |
360,64 |
7. |
Gatto Maria Anabela |
1998 |
Brazílie |
46,96 |
90,0 |
52,5 |
107,5 |
250,0 |
336,43 |
Juniorky do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Corrigan Evie |
1996 |
Nový Zéland |
51,80 |
140,5 |
85,0 |
160,0 |
385,5 |
482,03 |
2. |
Sengsourigna Tiffany |
1995 |
Kanada |
51,14 |
132,5 |
77,5 |
162,5 |
372,5 |
470,36 |
3. |
Onishi Shoko |
1999 |
Japonsko |
51,80 |
140,0 |
60,0 |
145,0 |
345,0 |
431,39 |
4. |
Rizzuto Sophia |
1996 |
USA |
51,94 |
125,0 |
77,5 |
140,0 |
342,5 |
427,34 |
5. |
Demore Sophie |
1997 |
Kanada |
51,49 |
125,0 |
60,0 |
140,0 |
325,0 |
408,23 |
6. |
Turenko Margaryta |
1995 |
Ukrajina |
51,12 |
117,5 |
67,5 |
127,5 |
312,5 |
394,72 |
7. |
Kannowsky Lea |
1995 |
Německo |
51,47 |
112,5 |
70,0 |
130,0 |
312,5 |
392,66 |
8. |
Pearce Tiarna |
1996 |
Velká Británie |
51,48 |
112,5 |
55,0 |
135,0 |
302,5 |
380,03 |
9. |
Hussain Shehnaz |
1998 |
Nový Zéland |
51,53 |
107,5 |
57,5 |
125,0 |
290,0 |
364,07 |
Juniorky do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Jones Rachel |
1995 |
Austrálie |
55,00 |
147,5 |
75,0 |
172,5 |
395,0 |
471,35 |
2. |
Elizarova Anna |
1995 |
Rusko |
56,99 |
140,0 |
90,0 |
162,5 |
392,5 |
455,54 |
3. |
Maatta Krista |
1995 |
Finsko |
56,56 |
135,0 |
80,0 |
160,0 |
375,0 |
437,81 |
4. |
Smith Catherine |
1995 |
Velká Británie |
54,76 |
125,0 |
62,5 |
177,0 |
364,5 |
436,45 |
5. |
Schulze Veronika |
1997 |
Německo |
55,37 |
135,0 |
75,0 |
152,5 |
362,5 |
430,32 |
6. |
McLeod Elspeth |
1995 |
Velká Británie |
56,77 |
127,5 |
80,0 |
147,5 |
355,0 |
413,26 |
7. |
Sundal Haune Katrine |
1995 |
Norsko |
56,90 |
132,5 |
85,0 |
130,0 |
347,5 |
403,80 |
8. |
Martinez Diana |
1997 |
Mexiko |
54,32 |
115,0 |
57,5 |
160,0 |
332,5 |
400,66 |
9. |
Kroll Samantha |
1997 |
USA |
56,49 |
105,0 |
80,0 |
137,5 |
322,5 |
376,87 |
10. |
Leighton Megan |
1996 |
Jihoafrická rep. |
56,56 |
110,0 |
65,0 |
135,0 |
310,0 |
361,93 |
11. |
Opočenská Veronika |
1999 |
Česká republika |
56,60 |
110,0 |
60,0 |
130,0 |
300,0 |
350,04 |
Juniorky do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lewis Solana |
1996 |
USA |
61,61 |
157,5 |
77,5 |
190,0 |
425,0 |
464,27 |
2. |
Rud Sofiia |
1997 |
Ukrajina |
61,78 |
142,5 |
90,0 |
182,5 |
415,0 |
452,39 |
3. |
Looi Abigail |
1995 |
Singapur |
62,84 |
160,0 |
77,5 |
177,5 |
415,0 |
446,54 |
4. |
Yeung Lorraine |
1995 |
Kanada |
62,10 |
140,0 |
72,5 |
182,5 |
395,0 |
428,89 |
5. |
Wikner Moa |
1995 |
Velká Británie |
62,25 |
137,5 |
85,0 |
172,5 |
395,0 |
428,10 |
6. |
Lloyd-Whittington Emily |
1997 |
Velká Británie |
62,39 |
140,0 |
77,5 |
177,5 |
395,0 |
427,35 |
7. |
Maltais Justine |
1996 |
Kanada |
62,90 |
140,0 |
92,5 |
160,0 |
392,5 |
422,06 |
8. |
Lohivuo Tuulia |
1997 |
Finsko |
62,93 |
140,0 |
90,0 |
157,5 |
387,5 |
416,52 |
9. |
Limbrick Amie |
1995 |
Nový Zéland |
62,42 |
122,5 |
87,5 |
170,0 |
380,0 |
410,97 |
10. |
O'Sullivan Aoife |
1995 |
Irsko |
62,07 |
125,0 |
65,0 |
160,0 |
350,0 |
380,17 |
11. |
Tsutsumi Ayaka |
1995 |
Japonsko |
62,53 |
135,0 |
72,5 |
140,0 |
347,5 |
375,33 |
12. |
Santin Maria |
1995 |
Mexiko |
62,35 |
115,0 |
57,5 |
142,5 |
315,0 |
340,96 |
- |
Hewitt Stephanie |
1995 |
Irsko |
61,32 |
- |
67,5 |
140,0 |
- |
- |
Juniorky do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Buettner Jessica |
1995 |
Kanada |
71,68 |
181,5 |
95,0 |
227,5 |
504,0 |
493,37 |
2. |
Olsson Vilma |
1999 |
Švédsko |
71,10 |
177,5 |
107,5 |
187,5 |
472,5 |
465,08 |
3. |
Doublin Kloie |
1999 |
USA |
71,11 |
155,0 |
115,0 |
185,0 |
455,0 |
447,81 |
4. |
Lorentzen Dina |
1999 |
Norsko |
69,52 |
142,5 |
87,5 |
175,0 |
405,0 |
404,84 |
5. |
McLean Abigail |
1998 |
Velká Británie |
71,58 |
147,5 |
77,5 |
180,0 |
405,0 |
396,86 |
6. |
Samountry Alisa |
1996 |
Nový Zéland |
69,88 |
135,0 |
75,0 |
190,0 |
400,0 |
398,40 |
7. |
Augustiniok Sandra |
1999 |
Německo |
68,18 |
145,0 |
90,0 |
162,5 |
397,5 |
402,79 |
8. |
Tremblay Camille |
1998 |
Kanada |
71,84 |
160,0 |
85,0 |
152,5 |
397,5 |
388,56 |
9. |
Zmeškalová Klára |
1997 |
Česká republika |
68,19 |
137,5 |
70,0 |
170,0 |
377,5 |
382,48 |
10. |
Oskarsdottir Matthildur |
1999 |
Island |
70,57 |
140,0 |
95,0 |
142,5 |
377,5 |
373,46 |
Juniorky do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Williams Chrystal |
1995 |
Velká Británie |
82,57 |
177,5 |
107,5 |
210,0 |
495,0 |
445,30 |
2. |
Hensley Gina |
1995 |
USA |
76,85 |
165,0 |
100,0 |
185,0 |
450,0 |
421,43 |
3. |
Feteris Isabelle |
1995 |
Nizozemsko |
83,65 |
157,5 |
100,0 |
185,0 |
442,5 |
395,42 |
4. |
Lim Olivia |
1996 |
Kanada |
83,63 |
160,0 |
85,0 |
190,0 |
435,0 |
388,76 |
5. |
Tanche-Larsen Karoline |
1995 |
Norsko |
83,78 |
167,5 |
97,5 |
167,5 |
432,5 |
386,18 |
6. |
Persson Sandra |
1995 |
Norsko |
73,59 |
152,5 |
75,0 |
172,5 |
400,0 |
384,88 |
Juniorky nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hewitt LeeAnn |
1999 |
USA |
150,15 |
227,5 |
95,0 |
227,5 |
550,0 |
423,23 |
2. |
Chester Charlie |
1996 |
Velká Británie |
110,07 |
187,5 |
95,0 |
180,0 |
462,5 |
376,01 |
3. |
Gardiner Sarah |
1997 |
Irsko |
97,23 |
147,5 |
77,5 |
162,5 |
387,5 |
325,42 |
4. |
O'Leary Aoife |
1996 |
Irsko |
89,03 |
150,0 |
57,5 |
177,5 |
385,0 |
334,18 |
5. |
Puusaari Saara |
1997 |
Finsko |
89,58 |
147,5 |
70,0 |
145,0 |
362,5 |
313,85 |
Ženy do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Akemalm Stina |
1989 |
Švédsko |
46,85 |
127,5 |
75,0 |
160,0 |
362,5 |
488,65 |
2. |
Rantala Hanna |
1982 |
Finsko |
46,99 |
120,0 |
92,5 |
147,5 |
360,0 |
484,24 |
3. |
Wong Rhonda |
1992 |
Kanada |
46,54 |
125,0 |
70,0 |
152,5 |
347,5 |
470,65 |
4. |
Hudson Allegra |
1994 |
USA |
46,67 |
125,0 |
72,5 |
150,0 |
347,5 |
469,72 |
5. |
Evangelista Leslie |
1981 |
Filipíny |
46,87 |
122,5 |
67,5 |
157,5 |
347,5 |
468,29 |
6. |
Allabert Noemie |
1990 |
Francie |
46,16 |
122,5 |
67,5 |
150,0 |
340,0 |
463,22 |
7. |
Kani Rie |
1979 |
Japonsko |
46,55 |
115,0 |
70,0 |
150,0 |
335,0 |
453,66 |
8. |
Malcolm Danielle |
1991 |
Velká Británie |
46,73 |
107,5 |
72,5 |
140,0 |
320,0 |
432,16 |
9. |
Fukumura Aya |
1986 |
Japonsko |
46,61 |
102,5 |
70,0 |
135,0 |
307,5 |
416,05 |
10. |
Sirman Coline |
1990 |
Švýcarsko |
46,85 |
90,0 |
60,0 |
125,0 |
275,0 |
370,70 |
Ženy do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Nnamani Joy |
1992 |
Velká Británie |
51,87 |
150,0 |
85,0 |
195,0 |
430,5 |
537,69 |
2. |
Inda Marisa |
1976 |
USA |
51,85 |
142,5 |
97,5 |
180,0 |
420,0 |
524,75 |
3. |
Golubeva Olga |
1970 |
Rusko |
51,86 |
145,0 |
100,0 |
165,0 |
410,0 |
512,17 |
4. |
Ochoa Vargas Vilma |
1980 |
Ekvádor |
51,86 |
142,5 |
82,5 |
170,0 |
395,0 |
493,43 |
5. |
Waldemarson Sophia |
1988 |
Švédsko |
51,38 |
122,5 |
102,5 |
162,5 |
387,5 |
487,55 |
6. |
Rieber Joanna |
1976 |
Kanada |
51,39 |
127,5 |
95,0 |
162,5 |
385,0 |
484,33 |
7. |
Foulkes Amanda |
1988 |
Nový Zéland |
51,18 |
142,5 |
67,5 |
165,0 |
375,0 |
473,25 |
8. |
Premji Suzan |
1984 |
Nový Zéland |
51,64 |
135,0 |
77,5 |
160,0 |
372,5 |
466,85 |
9. |
Dekkers Pleun |
1994 |
Nizozemsko |
50,65 |
137,5 |
77,5 |
152,5 |
367,5 |
467,50 |
10. |
Komlaeva Anna |
1979 |
Rusko |
51,74 |
135,0 |
80,0 |
150,0 |
365,0 |
456,80 |
11. |
Goodwin Emma |
1987 |
Velká Británie |
51,75 |
115,0 |
67,5 |
177,5 |
360,0 |
450,47 |
12. |
Carlisle Andi |
1987 |
Austrálie |
51,21 |
117,5 |
87,5 |
150,0 |
355,0 |
447,80 |
13. |
Almeida Ana Paula |
1981 |
Brazílie |
51,69 |
110,0 |
65,0 |
137,5 |
312,5 |
391,38 |
14. |
Lekic Catherine |
1982 |
Rakousko |
50,57 |
102,5 |
60,0 |
137,5 |
300,0 |
382,08 |
Ženy do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Millican Jennifer |
1983 |
USA |
56,07 |
170,0 |
95,0 |
185,0 |
450,0 |
528,98 |
2. |
Monserrate Kenia |
1991 |
Ekvádor |
55,92 |
157,5 |
95,0 |
187,5 |
440,0 |
518,28 |
3. |
Filimonova Inna |
1976 |
Rusko |
56,45 |
170,0 |
80,0 |
167,5 |
417,5 |
488,14 |
4. |
Puddicome Stephanie |
1986 |
Kanada |
56,59 |
155,0 |
80,0 |
175,0 |
410,0 |
478,47 |
5. |
Puricelli Lucia |
1993 |
Velká Británie |
56,68 |
157,5 |
87,5 |
162,5 |
407,5 |
474,94 |
6. |
Sune Caroline |
1985 |
Francie |
56,40 |
147,5 |
77,5 |
165,0 |
390,0 |
456,34 |
7. |
Anthouard Melodie |
1988 |
Francie |
56,84 |
137,5 |
97,5 |
155,0 |
390,0 |
453,57 |
8. |
Vavilova Yulia |
1979 |
Rusko |
56,96 |
150,0 |
82,5 |
157,5 |
390,0 |
452,79 |
9. |
Alvares Vanessa |
1978 |
Brazílie |
56,05 |
152,5 |
60,0 |
172,5 |
385,0 |
452,68 |
10. |
McDonald Chloe-Jade |
1992 |
Irsko |
56,22 |
130,0 |
70,0 |
177,5 |
377,5 |
442,81 |
11. |
Cook Jodie |
1988 |
Velká Británie |
57,00 |
127,5 |
80,0 |
170,0 |
377,5 |
438,05 |
12. |
Shon Catherine |
1992 |
Nový Zéland |
55,71 |
137,5 |
82,5 |
142,5 |
362,5 |
428,26 |
13. |
Sigurdardottir Ragnheidur |
1981 |
Island |
56,59 |
127,5 |
80,0 |
150,0 |
357,5 |
417,20 |
14. |
Lang Martina |
1988 |
Rakousko |
56,67 |
130,0 |
82,5 |
142,5 |
355,0 |
413,82 |
15. |
Nakai Mikiko |
1990 |
Japonsko |
57,00 |
105,0 |
57,5 |
130,0 |
292,5 |
339,42 |
Ženy do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Thompson Jennifer |
1973 |
USA |
61,98 |
147,5 |
142,5 |
202,5 |
492,5 |
535,54 |
2. |
Calhoun Samantha |
1990 |
USA |
62,70 |
162,5 |
105,0 |
221,5 |
489,0 |
527,09 |
3. |
Htee Maria |
1988 |
Kanada |
61,14 |
183,5 |
107,5 |
190,0 |
481,0 |
528,52 |
4. |
Horna Ivana |
1990 |
Slovensko |
62,37 |
170,0 |
92,5 |
202,5 |
465,0 |
503,22 |
5. |
Tavares Cicera |
1976 |
Brazílie |
62,74 |
175,0 |
90,0 |
192,5 |
457,5 |
492,86 |
6. |
Stenholdt Olsen Tanja |
1990 |
Dánsko |
61,55 |
160,0 |
85,0 |
190,0 |
435,0 |
475,54 |
7. |
Lichtnecker Lara |
1992 |
Rakousko |
61,82 |
157,5 |
85,0 |
180,0 |
422,5 |
460,31 |
8. |
Beldan Signe |
1983 |
Norsko |
62,00 |
155,0 |
97,5 |
170,0 |
422,5 |
459,30 |
9. |
Lindell Stina |
1988 |
Finsko |
62,30 |
147,5 |
85,0 |
170,0 |
402,5 |
435,95 |
10. |
Uski Sari |
1986 |
Finsko |
62,93 |
155,0 |
85,0 |
162,5 |
402,5 |
432,65 |
11. |
Kouri Safia |
1974 |
Alžírsko |
62,16 |
150,0 |
70,0 |
175,0 |
395,0 |
428,57 |
12. |
Emonts Sandra |
1988 |
Německo |
59,89 |
135,0 |
80,0 |
170,0 |
385,0 |
429,85 |
13. |
Daineffe Anne |
1982 |
Belgie |
62,16 |
135,0 |
85,0 |
145,0 |
365,0 |
396,02 |
14. |
Suzuki Kyoko |
1977 |
Japonsko |
62,39 |
132,5 |
70,0 |
142,5 |
345,0 |
373,26 |
15. |
van Lill Tanya |
1979 |
Jihoafrická rep. |
61,77 |
130,0 |
65,0 |
132,5 |
327,5 |
357,04 |
Ženy do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Castellain Ana |
1985 |
Brazílie |
70,16 |
195,0 |
130,0 |
200,0 |
525,0 |
521,48 |
2. |
Zelander Annika |
1988 |
Švédsko |
71,62 |
182,5 |
125,0 |
200,0 |
507,5 |
497,10 |
3. |
Stinn Rhaea |
1988 |
Kanada |
71,81 |
190,0 |
120,0 |
187,5 |
497,5 |
486,46 |
4. |
Auva'a Barbra |
1993 |
Nový Zéland |
70,46 |
185,0 |
102,5 |
200,0 |
487,5 |
482,82 |
5. |
Letnes Maria |
1991 |
Norsko |
70,94 |
172,5 |
117,5 |
192,5 |
482,5 |
475,65 |
6. |
McPeake Bronagh |
1992 |
Irsko |
67,06 |
172,5 |
90,0 |
195,0 |
457,5 |
469,12 |
7. |
Millar Louise |
1986 |
Irsko |
71,55 |
167,5 |
105,0 |
172,5 |
445,0 |
436,14 |
8. |
Larsen Loeberg Annemari |
1992 |
Norsko |
70,97 |
165,0 |
70,0 |
202,5 |
437,5 |
431,16 |
9. |
Kondrasheva Nina |
1960 |
Rusko |
71,12 |
157,5 |
97,5 |
180,0 |
435,0 |
428,08 |
10. |
Pedersen Annette |
1968 |
Dánsko |
69,61 |
135,0 |
95,0 |
197,5 |
427,5 |
426,94 |
11. |
Okada Yuka |
1992 |
Japonsko |
70,85 |
145,0 |
80,0 |
180,0 |
405,0 |
399,61 |
12. |
Arnadottir Arnhildur Anna |
1992 |
Island |
71,31 |
152,5 |
80,0 |
160,0 |
392,5 |
385,59 |
13. |
Takeuchi Ai |
1989 |
Japonsko |
68,69 |
160,0 |
80,0 |
145,0 |
385,0 |
388,08 |
14. |
Power Dina |
1994 |
Jihoafrická rep. |
71,23 |
135,0 |
60,0 |
175,0 |
370,0 |
363,75 |
Ženy do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Melo Daniella |
1998 |
USA |
83,29 |
213,0 |
127,5 |
230,5 |
571,0 |
511,39 |
2. |
Zubko Sniazhana |
1991 |
Bělorusko |
79,93 |
205,0 |
105,0 |
222,5 |
532,5 |
487,50 |
3. |
Strik Ielja |
1973 |
Nizozemsko |
83,42 |
195,0 |
135,0 |
202,5 |
532,5 |
476,53 |
4. |
Cowan Sara |
1995 |
Kanada |
81,36 |
192,5 |
110,0 |
222,5 |
525,0 |
475,96 |
5. |
Szarvas Silvia |
1984 |
Německo |
81,96 |
165,0 |
125,0 |
190,0 |
480,0 |
433,49 |
6. |
Hawthorne-Smith Takara |
1991 |
Velká Británie |
81,89 |
172,5 |
100,0 |
205,0 |
477,5 |
431,42 |
7. |
Kensenhuis Iris |
1983 |
Nizozemsko |
81,92 |
172,5 |
87,5 |
215,0 |
475,0 |
429,07 |
8. |
Karlsen Anne |
1992 |
Dánsko |
80,85 |
160,0 |
85,0 |
202,5 |
447,5 |
407,09 |
9. |
Almeida Marina |
1990 |
Brazílie |
78,79 |
162,5 |
85,0 |
195,0 |
445,0 |
410,69 |
10. |
Cocker Siuea |
1993 |
Nový Zéland |
82,26 |
162,5 |
87,5 |
182,5 |
432,5 |
389,81 |
11. |
Polskolock Shannon |
1987 |
Irsko |
74,16 |
160,0 |
82,5 |
182,5 |
425,0 |
406,89 |
12. |
Jonsdottir Ellen Yr |
1988 |
Island |
81,97 |
167,5 |
87,5 |
165,0 |
420,0 |
379,26 |
13. |
Frederiksen Lise |
1982 |
Dánsko |
82,37 |
145,0 |
92,5 |
170,0 |
407,5 |
367,04 |
Ženy nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Brown Bonica |
1988 |
USA |
132,70 |
273,0 |
151,5 |
247,0 |
671,5 |
527,40 |
2. |
Simanu Theresa |
1989 |
Nový Zéland |
130,78 |
230,0 |
127,5 |
240,0 |
597,5 |
470,53 |
3. |
Kostynuik Hailey |
1992 |
Kanada |
131,51 |
235,0 |
122,5 |
225,0 |
582,5 |
458,25 |
4. |
Torres Grecia |
1988 |
Mexiko |
110,76 |
210,0 |
105,0 |
230,0 |
545,0 |
442,49 |
5. |
Su Fang-Yun |
1992 |
Tchaj-wan |
121,66 |
230,0 |
122,5 |
190,0 |
542,5 |
432,75 |
6. |
Holland Camille |
1988 |
Velká Británie |
125,48 |
232,5 |
115,0 |
180,0 |
527,5 |
418,52 |
7. |
Bitterová Zuzana |
1984 |
Česká republika |
110,36 |
165,0 |
87,5 |
155,0 |
407,5 |
331,09 |
8. |
Kendouci Touria |
1978 |
Alžírsko |
116,18 |
160,0 |
70,0 |
170,0 |
400,0 |
321,76 |
Ženy masters I do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Casey Mariska |
1978 |
Jihoafrická rep. |
46,80 |
95,0 |
67,5 |
142,5 |
305,0 |
411,44 |
2. |
Rothman Lisa |
1975 |
USA |
46,73 |
110,0 |
62,5 |
130,0 |
302,5 |
408,53 |
Ženy masters I do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hull Ellissa |
1972 |
Kanada |
50,31 |
125,0 |
65,0 |
157,5 |
347,5 |
444,31 |
2. |
Van Luen Muneyong |
1976 |
USA |
51,30 |
135,0 |
70,0 |
142,5 |
347,5 |
437,75 |
3. |
Sandiford Shelley |
1970 |
Kanada |
50,76 |
102,5 |
65,0 |
160,0 |
327,5 |
415,93 |
4. |
Segade Shanny |
1976 |
Brazílie |
51,68 |
110,0 |
77,5 |
130,0 |
317,5 |
397,70 |
5. |
Sinniah-Burr Louise |
1978 |
Velká Británie |
51,04 |
92,5 |
67,5 |
150,0 |
310,0 |
392,03 |
6. |
Rebello Christine |
1972 |
Nizozemsko |
51,24 |
100,0 |
62,5 |
140,0 |
302,5 |
381,42 |
7. |
Singhal Parul |
1974 |
Indie |
49,98 |
60,0 |
37,5 |
112,5 |
210,0 |
269,85 |
- |
Cottret Berangere |
1975 |
Francie |
50,88 |
92,5 |
- |
110,0 |
- |
- |
Ženy masters I do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Pugh Brigot |
1975 |
Austrálie |
55,33 |
120,0 |
75,0 |
187,5 |
382,5 |
454,33 |
2. |
Dahle Julie |
1978 |
Norsko |
56,96 |
135,0 |
87,5 |
140,0 |
362,5 |
420,86 |
3. |
Hedberg Carina |
1976 |
Švédsko |
56,27 |
130,0 |
87,5 |
142,5 |
360,0 |
421,99 |
4. |
Ayles Heather |
1971 |
Kanada |
56,75 |
122,5 |
75,0 |
145,0 |
342,5 |
398,81 |
Ženy masters I do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Pickard Cass |
1974 |
Austrálie |
62,21 |
147,5 |
75,0 |
195,0 |
417,5 |
452,70 |
2. |
Graham Abi |
1978 |
Velká Británie |
61,51 |
135,0 |
90,0 |
185,0 |
410,0 |
448,42 |
3. |
Aita Jo |
1970 |
USA |
61,37 |
142,5 |
82,5 |
162,5 |
387,5 |
424,55 |
4. |
Deeks Zoe |
1975 |
Austrálie |
62,39 |
130,0 |
90,0 |
152,5 |
372,5 |
403,01 |
5. |
Lasante Holly |
1971 |
Kanada |
62,29 |
125,0 |
65,0 |
157,5 |
347,5 |
376,41 |
6. |
Falck Daniela |
1975 |
Německo |
62,57 |
120,0 |
72,5 |
155,0 |
347,5 |
375,16 |
7. |
Vahasantanen Marjaana |
1976 |
Finsko |
62,64 |
130,0 |
72,5 |
140,0 |
342,5 |
369,42 |
8. |
Kanátová Edita |
1974 |
Česká republika |
61,93 |
122,5 |
62,5 |
150,0 |
335,0 |
364,48 |
9. |
Meunier Sarah |
1978 |
Francie |
61,75 |
100,0 |
70,0 |
120,0 |
290,0 |
316,25 |
10. |
Carion Stephanie |
1974 |
Francie |
58,46 |
85,0 |
80,0 |
115,0 |
280,0 |
318,56 |
11. |
Lessing Vanessa |
1978 |
Jihoafrická rep. |
61,10 |
85,0 |
50,0 |
127,5 |
262,5 |
288,59 |
Ženy masters I do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Majomi Eno |
1974 |
Velká Británie |
70,33 |
165,0 |
90,0 |
185,0 |
440,0 |
436,30 |
2. |
Taylor-Hood Vicky |
1975 |
Kanada |
71,29 |
155,0 |
82,5 |
180,0 |
417,5 |
410,19 |
3. |
Kluge Christine |
1974 |
Kanada |
69,37 |
147,5 |
87,5 |
170,0 |
405,0 |
405,45 |
4. |
Butler Audria |
1978 |
USA |
69,55 |
157,5 |
95,0 |
150,0 |
402,5 |
402,22 |
5. |
Sousa Maria de Lourdes |
1977 |
Brazílie |
71,47 |
137,5 |
82,5 |
150,0 |
370,0 |
362,93 |
6. |
McAlpine Debbie |
1976 |
Jihoafrická rep. |
69,91 |
130,0 |
57,5 |
132,5 |
320,0 |
318,62 |
7. |
Cripps Gaenor |
1976 |
Jihoafrická rep. |
69,21 |
85,0 |
47,5 |
150,0 |
282,5 |
283,26 |
Ženy masters I do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Webb Alicia |
1971 |
USA |
83,83 |
200,0 |
112,5 |
197,5 |
510,0 |
455,23 |
2. |
Tvedt Karen |
1977 |
Norsko |
81,38 |
182,5 |
92,5 |
175,0 |
450,0 |
407,93 |
3. |
Grey April |
1977 |
USA |
83,54 |
157,5 |
95,0 |
187,5 |
440,0 |
393,45 |
4. |
Valkonen Pia |
1973 |
Finsko |
83,21 |
147,5 |
85,0 |
165,0 |
397,5 |
356,16 |
5. |
Sherwood Jenni |
1973 |
Velká Británie |
82,33 |
140,0 |
72,5 |
180,0 |
392,5 |
353,60 |
6. |
Agnarsdottir Laufey |
1973 |
Island |
83,12 |
137,5 |
95,0 |
160,0 |
392,5 |
351,88 |
7. |
Marangoni Pia |
1978 |
Jihoafrická rep. |
80,95 |
142,5 |
60,0 |
145,0 |
347,5 |
315,91 |
8. |
Park Fiona |
1977 |
Nový Zéland |
81,34 |
130,0 |
70,0 |
142,5 |
342,5 |
310,54 |
9. |
Grimstad Nordstrand Kristi |
1978 |
Norsko |
80,25 |
125,0 |
75,0 |
140,0 |
340,0 |
310,56 |
10. |
Poxon Jodi |
1975 |
Jihoafrická rep. |
78,15 |
100,0 |
57,5 |
130,0 |
287,5 |
266,60 |
Ženy masters I nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Copeland Melissa |
1977 |
USA |
93,55 |
195,0 |
107,5 |
195,0 |
497,5 |
423,42 |
2. |
Wynands Anjeannette |
1976 |
Kanada |
114,37 |
172,5 |
92,5 |
212,5 |
477,5 |
385,20 |
3. |
Whiteley Jo |
1970 |
Velká Británie |
123,36 |
187,5 |
92,5 |
190,0 |
470,0 |
374,03 |
4. |
O'Callaghan Tracy |
1978 |
Velká Británie |
97,47 |
190,0 |
82,5 |
185,0 |
457,5 |
383,93 |
Ženy masters II do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Feraud Nathalie |
1967 |
Francie |
46,95 |
97,5 |
65,0 |
120,0 |
282,5 |
380,22 |
2. |
Murphy Shyami |
1966 |
USA |
46,49 |
102,5 |
45,0 |
117,5 |
265,0 |
359,21 |
3. |
Tsuji Noriko |
1964 |
Japonsko |
46,38 |
95,0 |
57,5 |
110,0 |
262,5 |
356,42 |
4. |
Spencer Marnel |
1962 |
Kanada |
46,04 |
85,0 |
55,0 |
110,0 |
250,0 |
341,23 |
Ženy masters II do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hartwig-Gary Suzanne |
1968 |
USA |
51,12 |
152,5 |
80,5 |
158,0 |
391,0 |
493,87 |
2. |
Egan Jayne |
1963 |
Kanada |
51,34 |
107,5 |
62,5 |
130,0 |
300,0 |
377,70 |
3. |
Anthony Carol |
1966 |
Jihoafrická rep. |
51,93 |
82,5 |
45,0 |
125,0 |
252,5 |
315,09 |
4. |
Gaillard Veronique |
1966 |
Francie |
51,06 |
102,5 |
50,0 |
95,0 |
247,5 |
312,91 |
Ženy masters II do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ayegun Femmy |
1962 |
Austrálie |
53,11 |
112,5 |
72,5 |
160,0 |
345,0 |
423,11 |
2. |
Kemper Antoinette |
1964 |
USA |
56,39 |
125,5 |
72,5 |
137,5 |
335,5 |
392,60 |
3. |
McPeak Jodie |
1968 |
Kanada |
55,39 |
115,0 |
65,0 |
140,0 |
320,0 |
379,78 |
4. |
Devlin Samantha |
1965 |
Velká Británie |
55,65 |
90,0 |
55,0 |
115,0 |
260,0 |
307,42 |
Ženy masters II do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lutsenko Elena |
1963 |
Rusko |
62,73 |
130,0 |
95,5 |
150,0 |
375,5 |
404,60 |
2. |
Mele Cathleen |
1966 |
USA |
61,57 |
110,0 |
72,5 |
170,0 |
352,5 |
385,25 |
3. |
Wilson Kim |
1968 |
USA |
62,11 |
97,5 |
72,5 |
160,0 |
330,0 |
358,25 |
4. |
Banks Lynda |
1965 |
Velká Británie |
62,55 |
112,5 |
62,5 |
145,0 |
320,0 |
345,54 |
5. |
Blondan Daisy |
1959 |
Francie |
62,25 |
100,0 |
75,0 |
135,0 |
310,0 |
335,98 |
6. |
Wharton Kelly |
1962 |
Kanada |
60,00 |
102,5 |
52,5 |
127,5 |
282,5 |
314,96 |
7. |
Bellan-Miron Sandy |
1961 |
Kanada |
61,75 |
95,0 |
47,5 |
122,5 |
265,0 |
288,98 |
Ženy masters II do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Esbjorn Charlotte |
1968 |
Dánsko |
70,37 |
140,0 |
90,0 |
177,5 |
407,5 |
403,91 |
2. |
Barry Karen |
1966 |
Irsko |
70,18 |
150,0 |
90,0 |
155,0 |
395,0 |
392,27 |
3. |
Mineo Joy |
1967 |
Velká Británie |
68,40 |
122,5 |
72,5 |
170,0 |
365,0 |
369,01 |
4. |
Couto Ana |
1966 |
Brazílie |
69,58 |
110,0 |
80,0 |
170,0 |
360,0 |
359,64 |
5. |
Romain Livy Laure |
1967 |
Francie |
68,00 |
120,0 |
60,0 |
142,5 |
322,5 |
327,43 |
6. |
Tanzer Marion |
1968 |
Jihoafrická rep. |
70,62 |
97,5 |
55,0 |
130,0 |
282,5 |
279,34 |
Ženy masters II do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Greenidge Felicia |
1965 |
Kanada |
81,75 |
147,5 |
80,0 |
175,0 |
402,5 |
363,98 |
2. |
Lipsitz Lee |
1964 |
USA |
78,51 |
145,0 |
80,0 |
170,0 |
395,0 |
365,30 |
3. |
Twomey Helen |
1967 |
Irsko |
77,82 |
130,0 |
77,5 |
177,5 |
385,0 |
357,90 |
4. |
Henderson Julie |
1966 |
Austrálie |
81,67 |
132,5 |
72,5 |
155,0 |
360,0 |
325,73 |
5. |
Ahlsten Marie |
1965 |
Švédsko |
78,45 |
132,5 |
70,0 |
147,5 |
350,0 |
323,82 |
6. |
Hellem Anne |
1961 |
Norsko |
83,18 |
115,0 |
60,0 |
130,0 |
305,0 |
273,34 |
Ženy masters II nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Reitmann Judith |
1967 |
Uruguay |
94,05 |
177,5 |
105,0 |
182,5 |
465,0 |
394,97 |
2. |
Rempel Bonney |
1967 |
Kanada |
107,70 |
165,0 |
107,5 |
175,0 |
447,5 |
365,52 |
3. |
Arnardottir Sigthrudur Erla |
1965 |
Island |
113,34 |
165,0 |
92,5 |
177,5 |
435,0 |
351,57 |
4. |
Blair Libby |
1967 |
Velká Británie |
117,31 |
147,5 |
77,5 |
190,0 |
415,0 |
333,20 |
5. |
Scobie Hines Susan |
1967 |
USA |
89,85 |
142,5 |
77,5 |
155,0 |
375,0 |
324,26 |
6. |
Auclair Veronique |
1968 |
Francie |
98,11 |
110,0 |
70,0 |
130,0 |
310,0 |
259,59 |
Ženy masters III do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Cornwall Marina |
1954 |
Velká Británie |
43,81 |
72,5 |
40,0 |
112,5 |
225,0 |
317,72 |
2. |
Seto Naomi |
1956 |
Japonsko |
46,22 |
70,0 |
37,5 |
100,0 |
207,5 |
282,43 |
Ženy masters III do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Viitasaari Vuokko |
1954 |
Finsko |
51,99 |
115,5 |
57,5 |
135,0 |
308,0 |
384,01 |
2. |
Perez Marlene |
1954 |
USA |
50,68 |
100,0 |
60,0 |
115,0 |
275,0 |
349,66 |
3. |
Ishibashi Aiko |
1953 |
Japonsko |
48,51 |
87,5 |
60,0 |
105,0 |
252,5 |
331,81 |
Ženy masters III do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Guennec Edith |
1956 |
Francie |
56,22 |
105,0 |
55,0 |
152,5 |
312,5 |
366,56 |
2. |
Hunter Jennifer |
1958 |
Velká Británie |
54,03 |
87,5 |
68,5 |
130,0 |
286,0 |
346,09 |
3. |
Thomas Denise |
1950 |
USA |
55,35 |
85,0 |
47,5 |
115,0 |
247,5 |
293,88 |
4. |
Crumpton Kim |
1955 |
Kanada |
55,75 |
70,0 |
55,0 |
120,0 |
245,0 |
289,27 |
Ženy masters III do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Marksteiner Cathleen |
1958 |
USA |
61,80 |
102,5 |
73,0 |
135,5 |
311,0 |
338,93 |
2. |
Ellard Deb |
1958 |
Kanada |
61,72 |
110,0 |
65,0 |
125,0 |
300,0 |
327,27 |
3. |
Farrell Susan |
1951 |
Jihoafrická rep. |
60,53 |
95,0 |
45,0 |
132,5 |
272,5 |
301,74 |
4. |
Bernard-Mahadeo Allison |
1955 |
Kanada |
60,77 |
95,0 |
47,5 |
130,0 |
272,5 |
300,84 |
Ženy masters III do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kimura Alma |
1954 |
USA |
69,65 |
110,0 |
52,5 |
142,5 |
305,0 |
304,48 |
2. |
Brydges Mava |
1957 |
Kanada |
71,79 |
97,5 |
60,0 |
107,5 |
265,0 |
259,14 |
3. |
Billard Regine |
1955 |
Francie |
67,12 |
70,0 |
37,5 |
102,5 |
210,0 |
215,21 |
Ženy masters III do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Franciencis Janice |
1955 |
USA |
81,91 |
110,0 |
67,5 |
152,5 |
330,0 |
298,12 |
2. |
Needham Stephanie |
1957 |
Kanada |
81,36 |
105,0 |
67,5 |
137,5 |
310,0 |
281,05 |
3. |
Sinclair Yvonne |
1950 |
Nový Zéland |
74,78 |
105,0 |
52,5 |
140,0 |
297,5 |
283,34 |
4. |
Lord Roxanne |
1956 |
USA |
82,30 |
115,0 |
52,5 |
130,0 |
297,5 |
268,08 |
5. |
van Deipen Arlene |
1957 |
Kanada |
77,71 |
97,5 |
55,0 |
137,5 |
290,0 |
269,82 |
Ženy masters III nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Nase Sandra |
1957 |
Kanada |
102,14 |
115,0 |
57,5 |
160,5 |
333,0 |
275,59 |
2. |
Pettersen Marit |
1954 |
Norsko |
91,29 |
122,5 |
60,0 |
147,5 |
330,0 |
283,50 |
3. |
Morrison Marsha |
1955 |
USA |
92,89 |
90,0 |
65,0 |
127,5 |
282,5 |
241,06 |
Ženy masters IV do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Elwyn Susan |
1947 |
USA |
45,87 |
85,0 |
40,0 |
120,0 |
245,0 |
335,26 |
Ženy masters IV do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Aiazzi Joyce |
1946 |
USA |
48,67 |
67,5 |
47,5 |
95,0 |
210,0 |
275,29 |
Ženy masters IV do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Simmons Sandra |
1948 |
USA |
56,14 |
70,0 |
45,0 |
97,5 |
212,5 |
249,54 |
Ženy masters IV do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Koolhaas - Revers Ina |
1947 |
Nizozemsko |
59,75 |
90,0 |
57,5 |
133,0 |
280,5 |
313,74 |
2. |
White Helen |
1945 |
USA |
61,20 |
82,5 |
60,5 |
122,5 |
265,5 |
291,52 |
Ženy masters IV do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kasabuske Sandra |
1948 |
USA |
66,31 |
75,0 |
40,0 |
107,5 |
222,5 |
230,02 |
2. |
Clausen Anne Mari |
1942 |
Norsko |
71,96 |
67,5 |
45,0 |
92,5 |
205,0 |
200,16 |
Ženy masters IV nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Haynes Shirley |
1940 |
USA |
92,74 |
82,5 |
55,0 |
112,5 |
250,0 |
213,47 |
2. |
Webb Shirley |
1937 |
USA |
97,52 |
50,0 |
37,5 |
112,5 |
200,0 |
167,80 |
Dorostenci do 53 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
LaCoe Bodie |
2003 |
USA |
52,30 |
142,5 |
77,5 |
201,0 |
421,0 |
410,64 |
2. |
Diers George |
2000 |
USA |
52,96 |
145,0 |
72,5 |
157,5 |
375,0 |
361,05 |
3. |
Shakerkhan Dias |
2004 |
Kazachstán |
52,92 |
117,5 |
75,0 |
135,0 |
327,5 |
315,58 |
- |
Yamada Masaya |
2001 |
Japonsko |
52,90 |
150,0 |
110,0 |
- |
- |
- |
Dorostenci do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Tsuchiya Junto |
2000 |
Japonsko |
56,73 |
160,0 |
110,0 |
185,0 |
455,0 |
409,05 |
2. |
Gajewak Kai |
2000 |
Velká Británie |
58,99 |
160,0 |
115,0 |
172,5 |
447,5 |
387,67 |
3. |
Sadykov Karimzhan |
2001 |
Kazachstán |
58,63 |
152,5 |
92,5 |
187,5 |
432,5 |
376,84 |
4. |
Hamasuna Mizuki |
2000 |
Japonsko |
58,03 |
142,5 |
110,0 |
172,5 |
425,0 |
373,87 |
5. |
Payne-Reichert Graham |
2000 |
USA |
58,91 |
170,0 |
77,5 |
175,0 |
422,5 |
366,48 |
6. |
Abd Rashid Abdul Aniq Hafi |
2000 |
Malajsie |
58,75 |
115,0 |
80,0 |
190,0 |
385,0 |
334,80 |
Dorostenci do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Turki Souleiman |
2000 |
Francie |
65,98 |
200,0 |
107,5 |
232,5 |
540,0 |
424,12 |
2. |
Gassert Steven |
2000 |
USA |
65,25 |
187,5 |
142,5 |
187,5 |
517,5 |
410,22 |
3. |
Warszczuk Bartosz |
2001 |
Polsko |
65,61 |
182,5 |
107,5 |
215,0 |
505,0 |
398,44 |
4. |
Murase Shimpei |
2000 |
Japonsko |
65,08 |
167,5 |
107,5 |
195,0 |
470,0 |
373,37 |
5. |
Kariya Takahiro |
2002 |
Japonsko |
63,75 |
147,5 |
95,0 |
190,0 |
432,5 |
349,63 |
6. |
Herriott Ben |
2000 |
Kanada |
65,09 |
157,5 |
100,0 |
165,0 |
422,5 |
335,59 |
7. |
Stankevich Albert |
2002 |
Bělorusko |
65,59 |
175,0 |
92,5 |
152,5 |
420,0 |
331,46 |
8. |
Kim Philip |
2000 |
Singapur |
63,99 |
157,5 |
90,0 |
160,0 |
407,5 |
328,36 |
Dorostenci do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kassenov Timur |
2000 |
Kazachstán |
73,33 |
212,5 |
137,5 |
255,0 |
605,0 |
438,02 |
2. |
Glasgold Evan |
2000 |
USA |
73,31 |
205,0 |
140,0 |
237,5 |
582,5 |
421,79 |
3. |
Krol Dawid |
2000 |
Polsko |
73,68 |
205,0 |
150,0 |
227,5 |
582,5 |
420,27 |
4. |
Shaukatov Daniyar |
2000 |
Kazachstán |
73,21 |
195,0 |
130,0 |
200,0 |
525,0 |
380,57 |
5. |
De Grauwe Rik |
2000 |
Belgie |
70,53 |
165,0 |
125,0 |
202,5 |
492,5 |
366,96 |
6. |
Ishikawa Ikumu |
2000 |
Japonsko |
66,72 |
180,0 |
112,5 |
197,5 |
490,0 |
381,37 |
7. |
Robertson Matthew |
2000 |
Kanada |
73,07 |
170,0 |
100,0 |
217,5 |
487,5 |
353,88 |
Dorostenci do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Belgrove Ewan |
2000 |
Austrálie |
81,51 |
267,5 |
166,0 |
242,5 |
676,0 |
456,16 |
2. |
Shurupkin Artyom |
2000 |
Kazachstán |
81,84 |
250,0 |
137,5 |
260,0 |
647,5 |
435,90 |
3. |
Schamahorn Carson |
2001 |
Kanada |
81,50 |
217,5 |
137,5 |
271,5 |
626,5 |
422,82 |
4. |
Ang Alexander Wei Rui |
2000 |
Singapur |
80,48 |
212,5 |
125,0 |
272,0 |
609,5 |
414,52 |
5. |
Pushkarev Danil |
2000 |
Rusko |
81,97 |
222,5 |
145,0 |
230,0 |
597,5 |
401,82 |
6. |
Owen Lloyd |
2000 |
Velká Británie |
82,05 |
220,0 |
117,5 |
230,0 |
567,5 |
381,42 |
7. |
Tomita Shinnosuke |
2001 |
Japonsko |
82,70 |
200,0 |
142,5 |
222,5 |
565,0 |
377,93 |
8. |
Mitsuhashi Gai |
2000 |
Japonsko |
81,83 |
210,0 |
130,0 |
220,0 |
560,0 |
376,99 |
9. |
Jordan Jeret |
2000 |
Kanada |
81,14 |
192,5 |
130,0 |
210,0 |
532,5 |
360,34 |
10. |
Bartz Michael |
2001 |
USA |
78,99 |
185,0 |
127,5 |
185,0 |
497,5 |
342,38 |
Dorostenci do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Biruk Anton |
2000 |
Ukrajina |
92,82 |
260,0 |
152,5 |
270,0 |
682,5 |
429,16 |
2. |
Lenart Jakub |
2001 |
Polsko |
86,70 |
232,5 |
162,5 |
235,0 |
630,0 |
410,19 |
3. |
Berrian Michael |
2000 |
USA |
89,84 |
212,5 |
145,0 |
265,0 |
622,5 |
397,78 |
4. |
Rada Karel |
2001 |
Česká republika |
84,47 |
235,0 |
137,5 |
247,5 |
620,0 |
409,63 |
5. |
Harber Edward |
2000 |
Velká Británie |
91,84 |
212,5 |
157,5 |
250,0 |
620,0 |
391,84 |
6. |
Stiles Connor |
2001 |
Kanada |
85,95 |
230,0 |
130,0 |
252,5 |
612,5 |
400,70 |
7. |
Papolis Thomas |
2000 |
Kanada |
87,90 |
220,0 |
142,5 |
237,5 |
600,0 |
387,78 |
8. |
Sakharov Kirill |
2001 |
Velká Británie |
88,73 |
212,5 |
152,5 |
217,5 |
582,5 |
374,61 |
9. |
Suzuki Seiya |
2000 |
Japonsko |
83,49 |
190,0 |
130,0 |
210,0 |
530,0 |
352,56 |
Dorostenci do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Clement Corentin |
2000 |
Francie |
104,94 |
285,0 |
175,0 |
323,5 |
783,5 |
468,30 |
2. |
Creach Davis |
2000 |
USA |
102,43 |
245,0 |
172,5 |
242,5 |
660,0 |
397,98 |
3. |
Orobets Ihor |
2000 |
Ukrajina |
103,30 |
160,0 |
125,0 |
205,0 |
490,0 |
294,54 |
Dorostenci do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Veach Hunter |
2002 |
USA |
118,46 |
240,0 |
160,0 |
237,5 |
637,5 |
367,65 |
2. |
Wojcik Karol |
2001 |
Polsko |
110,03 |
232,5 |
150,0 |
252,5 |
635,0 |
373,63 |
3. |
Jafarjan Misha |
2001 |
Rusko |
112,30 |
232,5 |
145,0 |
210,0 |
587,5 |
343,63 |
4. |
McCafferty Lee |
2002 |
Velká Británie |
115,22 |
215,0 |
117,5 |
212,5 |
545,0 |
316,54 |
Dorostenci nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Smith Derek |
2000 |
Kanada |
124,50 |
242,5 |
160,0 |
272,5 |
675,0 |
384,95 |
2. |
Lucy Ian |
2000 |
Velká Británie |
133,45 |
207,5 |
120,0 |
240,0 |
567,5 |
319,50 |
Junioři do 53 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
LaCoe Dalton |
1995 |
USA |
52,92 |
170,0 |
117,5 |
271,5 |
559,0 |
538,65 |
2. |
Pineda John |
1996 |
Kanada |
51,99 |
145,0 |
110,0 |
202,5 |
457,5 |
449,04 |
3. |
Gomez Izquierdo Jesus Da |
1998 |
Kolumbie |
52,75 |
160,0 |
95,0 |
185,0 |
440,0 |
425,39 |
Junioři do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ramos Andres |
1999 |
USA |
58,59 |
212,5 |
117,5 |
227,5 |
557,5 |
486,03 |
2. |
Luo Jason |
1995 |
Kanada |
58,79 |
195,0 |
120,0 |
241,5 |
556,5 |
483,65 |
3. |
Firizky Adriano |
1996 |
Indonésie |
58,55 |
190,0 |
127,5 |
195,0 |
512,5 |
447,11 |
4. |
Tan Daniel |
1997 |
Singapur |
58,05 |
190,0 |
105,0 |
200,0 |
495,0 |
435,30 |
5. |
Jay Daniel |
1995 |
Velká Británie |
58,92 |
145,0 |
112,5 |
207,5 |
465,0 |
403,29 |
Junioři do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Berglund Eddie |
1995 |
Švédsko |
65,80 |
227,5 |
205,5 |
240,0 |
673,0 |
529,79 |
2. |
Bey Dallas |
1995 |
USA |
65,90 |
232,5 |
162,5 |
270,0 |
665,0 |
522,82 |
3. |
Pho Clifton |
1995 |
Kanada |
65,12 |
215,0 |
137,5 |
285,5 |
638,0 |
506,57 |
4. |
Allison Jake |
1995 |
Kanada |
65,92 |
210,0 |
135,0 |
265,0 |
610,0 |
479,46 |
5. |
Santelices Renzo |
1997 |
Ekvádor |
65,44 |
217,5 |
130,0 |
252,5 |
600,0 |
474,42 |
6. |
Natorski Dawid |
1995 |
Polsko |
65,63 |
192,5 |
135,0 |
237,5 |
565,0 |
445,67 |
7. |
Santiago Juan |
1996 |
Mexiko |
65,44 |
175,0 |
110,0 |
212,5 |
497,5 |
393,37 |
Junioři do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lehew Stephen |
1995 |
USA |
73,90 |
255,0 |
175,0 |
305,0 |
735,0 |
529,20 |
2. |
Seay Michael |
1996 |
USA |
73,93 |
263,5 |
177,5 |
257,5 |
698,5 |
502,78 |
3. |
Monigatti Timothy |
1996 |
Nový Zéland |
73,70 |
257,5 |
140,0 |
290,5 |
688,0 |
496,32 |
4. |
Mishin Ilya |
1995 |
Rusko |
73,86 |
217,5 |
142,5 |
272,5 |
632,5 |
455,59 |
5. |
Pang Ashton Xue Qun |
1995 |
Singapur |
73,08 |
227,5 |
127,5 |
275,0 |
630,0 |
457,25 |
6. |
Winsala Nathan |
1998 |
Velká Británie |
73,84 |
237,5 |
132,5 |
260,0 |
630,0 |
453,85 |
7. |
Egawa Kota |
1996 |
Japonsko |
73,55 |
240,0 |
125,0 |
240,0 |
605,0 |
437,05 |
8. |
Chua Jonathan Shao Wei |
1995 |
Singapur |
72,85 |
225,0 |
125,0 |
250,0 |
600,0 |
436,44 |
9. |
Devilly Conor |
1996 |
Irsko |
71,62 |
205,0 |
142,5 |
240,0 |
587,5 |
432,75 |
10. |
Yagi Ryoma |
1997 |
Japonsko |
73,73 |
220,0 |
140,0 |
215,0 |
575,0 |
414,69 |
11. |
Ferran Sean |
1997 |
Irsko |
71,08 |
210,0 |
125,0 |
207,5 |
542,5 |
401,88 |
12. |
Silva Marcio Vinicius |
1995 |
Brazílie |
73,01 |
170,0 |
127,5 |
237,5 |
535,0 |
388,57 |
Junioři do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Dickson Charles |
1995 |
USA |
82,47 |
285,0 |
172,5 |
300,0 |
757,5 |
507,60 |
2. |
Chang Simon |
1995 |
Kanada |
82,62 |
255,0 |
177,5 |
287,5 |
720,0 |
481,90 |
3. |
Nnoli Chido |
1997 |
Norsko |
81,33 |
230,0 |
162,5 |
315,5 |
708,0 |
478,40 |
4. |
Mata Erik |
1996 |
Velká Británie |
82,44 |
255,0 |
165,0 |
280,0 |
700,0 |
469,14 |
5. |
Hofer Rene |
1997 |
Rakousko |
82,15 |
235,0 |
137,5 |
292,5 |
665,0 |
446,61 |
6. |
Hallfors Teemu |
1995 |
Finsko |
80,89 |
232,5 |
177,5 |
245,0 |
655,0 |
444,09 |
7. |
Bui Kevin |
1995 |
Austrálie |
82,51 |
200,0 |
140,0 |
300,0 |
640,0 |
428,74 |
8. |
Konczak Jordan |
1998 |
Irsko |
82,47 |
215,0 |
145,0 |
240,0 |
600,0 |
402,06 |
9. |
Toolaram Kiran |
1999 |
Trinidad a Tobago |
82,96 |
202,5 |
102,5 |
230,0 |
535,0 |
357,22 |
10. |
Clark Rodrigo |
1997 |
Brazílie |
82,07 |
180,0 |
100,0 |
222,5 |
502,5 |
337,68 |
- |
Zdrobylko Stanislav |
1995 |
Ukrajina |
81,55 |
262,5 |
185,0 |
- |
- |
- |
Junioři do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hedlund Gustav |
1995 |
Švédsko |
91,08 |
300,0 |
200,0 |
330,0 |
830,0 |
526,72 |
2. |
Lehtonen Sami |
1995 |
Finsko |
91,82 |
245,0 |
180,0 |
300,0 |
725,0 |
458,27 |
3. |
Furukawa Jun |
1996 |
Japonsko |
91,31 |
280,0 |
150,0 |
290,0 |
720,0 |
456,34 |
4. |
Ojewale Adedapo |
1997 |
Velká Británie |
89,74 |
247,5 |
152,5 |
310,0 |
710,0 |
453,90 |
5. |
Němec Jaroslav |
1998 |
Česká republika |
91,52 |
250,0 |
182,5 |
270,0 |
702,5 |
444,75 |
6. |
Marttila Janne |
1995 |
Finsko |
92,42 |
250,0 |
165,0 |
275,0 |
690,0 |
434,77 |
7. |
Tan Kang Quan |
1997 |
Singapur |
92,24 |
225,0 |
175,0 |
265,0 |
665,0 |
419,42 |
8. |
Mackinnon Jacob |
1997 |
Nový Zéland |
92,52 |
255,0 |
147,5 |
260,0 |
662,5 |
417,18 |
9. |
Frecklington James |
1995 |
Austrálie |
91,38 |
220,0 |
142,5 |
282,5 |
645,0 |
408,61 |
10. |
Ito Yutetsu |
1995 |
Japonsko |
88,50 |
230,0 |
150,0 |
250,0 |
630,0 |
405,72 |
11. |
Lopes Dylan |
1996 |
Brazílie |
92,50 |
200,0 |
147,5 |
235,0 |
582,5 |
366,86 |
- |
Hamdan Ali |
1999 |
Norsko |
92,79 |
240,0 |
162,5 |
- |
- |
- |
Junioři do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hunte Rondel |
1996 |
Trinidad a Tobago |
104,70 |
330,0 |
213,5 |
340,0 |
883,5 |
528,51 |
2. |
Davis Michael |
1995 |
USA |
104,86 |
310,0 |
202,5 |
325,0 |
837,5 |
500,66 |
3. |
Tremblay Luke |
1996 |
Kanada |
104,50 |
312,5 |
197,5 |
305,0 |
815,0 |
487,86 |
4. |
St. Amand Cameron |
1998 |
Kanada |
104,02 |
317,5 |
177,5 |
305,0 |
800,0 |
479,60 |
5. |
Crozier Callum |
1996 |
Velká Británie |
103,28 |
262,5 |
207,5 |
302,5 |
772,5 |
464,35 |
6. |
Nurmi Niko |
1995 |
Finsko |
104,42 |
275,0 |
160,0 |
290,0 |
725,0 |
434,06 |
7. |
Steinke Damian |
1997 |
Norsko |
104,26 |
262,5 |
165,0 |
290,0 |
717,5 |
429,85 |
8. |
Kholov Afzalsho |
1995 |
Tádžikistán |
96,33 |
235,0 |
202,5 |
255,0 |
692,5 |
428,10 |
9. |
Dean Scott |
1997 |
Irsko |
103,47 |
252,5 |
147,5 |
280,0 |
680,0 |
408,48 |
10. |
Diogo Carlos |
1996 |
Brazílie |
95,21 |
220,0 |
122,5 |
260,0 |
602,5 |
374,39 |
- |
Mouffok Zakaria |
1996 |
Alžírsko |
104,06 |
310,0 |
- |
330,0 |
- |
- |
Junioři do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Spencer Jackson |
1995 |
Kanada |
119,76 |
352,5 |
197,5 |
340,0 |
890,0 |
511,93 |
2. |
Nazelrod Tristan |
1996 |
USA |
119,45 |
322,5 |
207,5 |
322,5 |
852,5 |
490,61 |
3. |
Kaya Mehmet |
1996 |
Švédsko |
119,53 |
320,0 |
192,5 |
340,0 |
852,5 |
490,53 |
4. |
Vovk Dmytro |
1996 |
Ukrajina |
119,43 |
317,5 |
235,0 |
297,5 |
850,0 |
489,26 |
5. |
Gray Kieran |
1996 |
Velká Británie |
115,57 |
297,5 |
205,0 |
310,0 |
812,5 |
471,49 |
6. |
Cvetkov Boris |
1998 |
Bulharsko |
116,48 |
300,0 |
192,5 |
320,0 |
812,5 |
470,52 |
7. |
Prokopev Bogdan |
1998 |
Rusko |
119,11 |
305,0 |
185,0 |
280,0 |
770,0 |
443,44 |
8. |
Yamakawa Taiki |
1996 |
Japonsko |
118,20 |
282,5 |
170,0 |
310,0 |
762,5 |
439,96 |
9. |
Meineke Robin |
1996 |
Německo |
113,05 |
275,0 |
190,0 |
295,0 |
760,0 |
443,69 |
10. |
Pumfleet Callum |
1995 |
Nový Zéland |
119,78 |
280,0 |
167,5 |
310,0 |
757,5 |
435,71 |
11. |
de Queiroz Lucas |
1995 |
Brazílie |
118,82 |
260,0 |
190,0 |
290,0 |
740,0 |
426,46 |
12. |
Ohara Yumi |
1996 |
Japonsko |
114,98 |
265,0 |
165,0 |
250,0 |
680,0 |
395,15 |
Junioři nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Richardson Luke |
1997 |
Velká Británie |
139,52 |
380,0 |
210,0 |
370,0 |
960,0 |
536,74 |
2. |
Pena Joseph |
1998 |
USA |
173,15 |
425,5 |
207,5 |
287,5 |
920,5 |
498,45 |
3. |
Scratch Ty William |
1996 |
Kanada |
142,91 |
340,0 |
227,5 |
320,0 |
887,5 |
494,43 |
4. |
Roen Erik |
1996 |
Norsko |
139,77 |
327,5 |
192,5 |
330,0 |
850,0 |
475,06 |
Muži do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Fedosienko Sergey |
1982 |
Rusko |
58,63 |
225,0 |
165,0 |
274,0 |
664,0 |
578,54 |
2. |
Leon Franklin |
1983 |
Ekvádor |
58,83 |
225,0 |
142,5 |
235,0 |
602,5 |
523,27 |
3. |
Mukhomedianov Evgenii |
1981 |
Rusko |
58,52 |
212,5 |
135,0 |
222,5 |
570,0 |
497,50 |
4. |
Lakehal Mohamed |
1982 |
Alžírsko |
58,96 |
227,5 |
107,5 |
225,0 |
560,0 |
485,35 |
5. |
Wszola Dariusz |
1978 |
Polsko |
58,75 |
210,0 |
152,5 |
195,0 |
557,5 |
484,80 |
6. |
Ebihara Takaharu |
1980 |
Japonsko |
58,64 |
180,0 |
135,0 |
215,0 |
530,0 |
461,68 |
7. |
Ng Derek |
1997 |
Kanada |
58,94 |
170,0 |
97,5 |
260,0 |
527,5 |
457,34 |
8. |
Too Chin Siang |
1991 |
Singapur |
57,60 |
180,0 |
112,5 |
215,0 |
507,5 |
449,59 |
9. |
Gee Ci Long |
1988 |
Malajsie |
58,53 |
147,5 |
112,5 |
217,5 |
477,5 |
416,71 |
- |
Arremony Matthew |
1997 |
USA |
58,78 |
- |
122,5 |
245,0 |
- |
- |
Muži do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Okpoko Charles |
1995 |
USA |
65,89 |
253,0 |
167,5 |
267,5 |
688,0 |
540,97 |
2. |
Gladkikh Sergey |
1989 |
Rusko |
65,99 |
247,5 |
157,5 |
265,0 |
670,0 |
526,15 |
3. |
Savolainen Antti |
1978 |
Finsko |
65,43 |
222,5 |
155,0 |
280,0 |
657,5 |
519,95 |
4. |
El Belghiti Hassan |
1975 |
Francie |
65,61 |
220,0 |
137,5 |
297,5 |
655,0 |
516,79 |
5. |
Cascioli Stephen |
1991 |
Kanada |
65,93 |
245,0 |
152,5 |
252,5 |
650,0 |
510,83 |
6. |
Hsieh Tsung-Ting |
1982 |
Tchaj-wan |
65,66 |
235,0 |
160,0 |
250,0 |
645,0 |
508,58 |
7. |
Remulla Daniel |
1991 |
Kanada |
65,84 |
220,0 |
167,5 |
247,5 |
635,0 |
499,62 |
8. |
Kolbin Alexander |
1987 |
Rusko |
65,88 |
230,0 |
150,0 |
250,0 |
630,0 |
495,43 |
9. |
Sichone Kavwa |
1989 |
Nový Zéland |
65,80 |
215,0 |
157,5 |
230,0 |
602,5 |
474,29 |
10. |
Assadollahzadeh Amir |
1990 |
Írán |
65,46 |
205,0 |
132,5 |
252,5 |
590,0 |
466,39 |
11. |
Ikegami Hiroki |
1991 |
Japonsko |
65,00 |
205,0 |
137,5 |
237,5 |
580,0 |
461,22 |
- |
Bayaraa Odon |
1980 |
Mongolsko |
64,26 |
185,0 |
137,5 |
- |
- |
- |
Muži do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Atwood Taylor |
1988 |
USA |
73,78 |
275,5 |
190,0 |
292,5 |
758,0 |
546,37 |
2. |
Lee Clinton |
1993 |
Singapur |
73,48 |
255,0 |
170,0 |
287,5 |
712,5 |
515,07 |
3. |
Higa Yoshihiro |
1991 |
Japonsko |
73,53 |
235,0 |
152,5 |
272,5 |
701,0 |
506,54 |
4. |
Strachan John |
1988 |
Nový Zéland |
73,34 |
232,5 |
162,5 |
280,0 |
677,5 |
490,44 |
5. |
Negara Sergey |
1978 |
Rusko |
73,85 |
240,0 |
162,5 |
282,5 |
677,5 |
488,07 |
6. |
Wong Chris |
1985 |
Velká Británie |
72,63 |
235,0 |
142,5 |
285,0 |
667,5 |
486,61 |
7. |
Aouimer Billal |
1993 |
Alžírsko |
73,35 |
242,5 |
140,0 |
292,5 |
667,5 |
483,20 |
8. |
Garcia Andre |
1982 |
Brazílie |
73,35 |
230,0 |
165,0 |
152,5 |
660,0 |
477,77 |
9. |
Hosein Krystan |
1997 |
Trinidad a Tobago |
73,88 |
250,0 |
140,0 |
285,0 |
655,0 |
471,67 |
10. |
Duff James |
1992 |
Velká Británie |
73,97 |
235,0 |
137,5 |
267,5 |
655,0 |
471,27 |
11. |
Mur Urban |
1993 |
Slovensko |
73,87 |
220,0 |
155,0 |
245,0 |
635,0 |
457,33 |
12. |
Koeberle Markus |
1993 |
Německo |
73,69 |
205,0 |
145,0 |
262,5 |
627,5 |
452,74 |
13. |
Wu Yi Heng |
1989 |
Tchaj-wan |
72,45 |
225,0 |
120,0 |
287,5 |
612,5 |
447,37 |
14. |
Lins Pedro |
1993 |
Brazílie |
73,39 |
255,0 |
132,5 |
247,5 |
605,0 |
437,78 |
15. |
Lin Ming-Hui |
1983 |
Tchaj-wan |
73,43 |
180,0 |
110,0 |
240,0 |
605,0 |
437,60 |
16. |
Barrera Godomar Jose |
1991 |
Peru |
73,60 |
192,5 |
135,0 |
262,5 |
590,0 |
426,04 |
17. |
Sigrist Sven |
1988 |
Švýcarsko |
72,97 |
210,0 |
132,5 |
200,0 |
542,5 |
394,18 |
- |
Kumar Amit |
1989 |
Indie |
70,96 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Balt Mynganbaatar |
1986 |
Mongolsko |
73,34 |
- |
- |
282,5 |
- |
- |
Muži do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Gibbs Brett |
1991 |
Nový Zéland |
82,62 |
299,0 |
214,0 |
317,5 |
830,5 |
555,85 |
2. |
Orhii Ruskosel |
1994 |
USA |
82,77 |
298,5 |
190,0 |
295,0 |
783,5 |
523,85 |
3. |
Hubbard Owen |
1992 |
Velká Británie |
82,49 |
277,5 |
214,5 |
285,0 |
777,0 |
520,59 |
4. |
Toubal Fatah |
1983 |
Alžírsko |
82,07 |
287,5 |
182,5 |
305,0 |
775,0 |
520,80 |
5. |
Kuzmin Aleksei |
1982 |
Rusko |
82,62 |
265,0 |
185,0 |
317,5 |
767,5 |
513,69 |
6. |
Jones Adam |
1987 |
Singapur |
82,71 |
255,0 |
140,0 |
302,5 |
697,5 |
466,56 |
7. |
Skarabot Jakob |
1991 |
Slovensko |
81,43 |
252,5 |
142,5 |
292,5 |
687,5 |
464,20 |
8. |
Kengamu Jurins |
1988 |
Velká Británie |
79,31 |
252,5 |
152,5 |
280,0 |
685,0 |
470,25 |
9. |
Orozco Ramirez Edgar Alfo |
1988 |
Kolumbie |
82,17 |
225,0 |
180,0 |
265,0 |
670,0 |
449,90 |
10. |
Baptista Jonathan |
1988 |
Jihoafrická rep. |
82,37 |
235,0 |
165,0 |
252,5 |
652,5 |
437,50 |
11. |
Larter Joel |
1992 |
Nový Zéland |
82,74 |
235,0 |
152,5 |
260,0 |
647,5 |
432,98 |
- |
Sharifi sedeh Saeid |
1988 |
Írán |
82,67 |
235,0 |
167,5 |
- |
- |
- |
Muži do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
McClain Ls |
1978 |
USA |
92,96 |
282,5 |
217,5 |
320,0 |
820,0 |
515,21 |
2. |
Kanane Amar |
1987 |
Alžírsko |
92,57 |
330,0 |
177,5 |
305,0 |
812,5 |
511,55 |
3. |
Coimbra David |
1983 |
Brazílie |
92,64 |
287,5 |
180,0 |
322,5 |
790,0 |
497,23 |
4. |
Cariazo Walter |
1988 |
Kanada |
91,66 |
265,0 |
187,5 |
322,5 |
775,0 |
490,26 |
5. |
Midtby Andre |
1991 |
Norsko |
92,22 |
275,0 |
202,5 |
292,5 |
770,0 |
485,64 |
6. |
Hendrick Famutimi |
1984 |
Velká Británie |
91,86 |
262,5 |
172,5 |
325,0 |
760,0 |
480,24 |
7. |
Lynch Arthur |
1992 |
Irsko |
91,86 |
262,5 |
180,0 |
285,0 |
727,5 |
459,71 |
8. |
Jaeggi Niklas |
1987 |
Švýcarsko |
91,38 |
250,0 |
165,0 |
305,0 |
720,0 |
456,12 |
9. |
Kodikara Dhanushka |
1992 |
Srí Lanka |
92,93 |
242,5 |
135,0 |
240,0 |
617,5 |
388,04 |
- |
Othman Tarek |
1982 |
Egypt |
89,92 |
- |
160,0 |
270,0 |
- |
- |
Muži do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lewis Bryce |
1987 |
USA |
103,20 |
312,5 |
225,0 |
337,5 |
875,5 |
526,44 |
2. |
Blevins Garrett |
1988 |
USA |
104,04 |
320,0 |
226,0 |
325,0 |
871,0 |
522,16 |
3. |
Wierzbicki Krzysztof |
1990 |
Polsko |
102,00 |
297,5 |
200,0 |
365,0 |
862,5 |
520,86 |
4. |
Krawczyk Bryce |
1987 |
Kanada |
104,50 |
295,0 |
182,5 |
360,0 |
837,5 |
501,33 |
5. |
Pigott Barry |
1991 |
Irsko |
102,06 |
300,0 |
226,5 |
290,0 |
816,5 |
493,00 |
6. |
Greenfield Joshua |
1994 |
Velká Británie |
104,71 |
327,5 |
175,0 |
305,0 |
807,5 |
482,97 |
7. |
Takeda Yusuke |
1985 |
Japonsko |
104,46 |
295,0 |
217,5 |
292,5 |
805,0 |
481,87 |
8. |
Yazdani Kachouei Mostafa |
1988 |
Írán |
103,38 |
282,5 |
150,0 |
340,0 |
772,5 |
464,20 |
9. |
Konertz Tim-Daniel |
1989 |
Německo |
104,15 |
270,0 |
167,5 |
317,5 |
755,0 |
452,47 |
10. |
Paranagama Indika |
1986 |
Srí Lanka |
103,64 |
270,0 |
152,5 |
260,0 |
682,5 |
409,70 |
11. |
Wolf Patrick |
1988 |
Švýcarsko |
97,20 |
227,5 |
152,5 |
265,0 |
645,0 |
397,19 |
- |
Kuvambayev Zalim |
1986 |
Kazachstán |
104,37 |
- |
180,0 |
280,0 |
- |
- |
Muži do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Willis Erik |
1990 |
Kanada |
118,85 |
317,5 |
230,0 |
352,5 |
900,0 |
518,58 |
2. |
Sadowski Piotr |
1993 |
Polsko |
119,75 |
340,0 |
220,0 |
340,0 |
900,0 |
517,68 |
3. |
Paulauskas Amandas |
1987 |
Litva |
118,98 |
310,0 |
250,0 |
320,0 |
880,0 |
506,97 |
4. |
Grzesik Mateusz |
1989 |
Polsko |
117,60 |
305,0 |
212,5 |
342,5 |
860,0 |
496,82 |
5. |
Sekenofsky Baruch |
1993 |
Velká Británie |
119,85 |
330,0 |
202,5 |
310,0 |
842,5 |
484,52 |
6. |
Cocker Stanley |
1992 |
Nový Zéland |
117,29 |
307,5 |
192,5 |
325,0 |
825,0 |
476,93 |
7. |
Belkesir Sofiane |
1984 |
Francie |
113,64 |
295,0 |
212,5 |
315,0 |
822,5 |
479,44 |
8. |
Marynenko Viktor |
1987 |
Ukrajina |
117,47 |
300,0 |
195,0 |
320,0 |
815,0 |
470,99 |
9. |
Heddrich Paul-Johannes |
1991 |
Německo |
111,89 |
287,5 |
180,0 |
345,0 |
812,5 |
475,72 |
10. |
Reiz Andreas |
1984 |
Německo |
115,71 |
302,5 |
185,0 |
322,5 |
810,0 |
469,88 |
11. |
Hozjan Richard |
1982 |
Austrálie |
117,45 |
275,0 |
212,5 |
315,0 |
802,5 |
463,76 |
12. |
Leitner Michael |
1994 |
Rakousko |
118,28 |
277,5 |
175,0 |
320,0 |
772,5 |
445,66 |
13. |
Costa Matheus |
1991 |
Brazílie |
113,07 |
270,0 |
175,0 |
325,0 |
770,0 |
449,53 |
14. |
Power Colin |
1982 |
Irsko |
113,31 |
270,0 |
182,5 |
302,5 |
755,0 |
440,47 |
15. |
Souza Vinicius |
1990 |
Brazílie |
119,22 |
282,5 |
180,0 |
282,5 |
745,0 |
428,97 |
16. |
Jayathilake Ransilu |
1986 |
Srí Lanka |
118,84 |
285,0 |
135,0 |
317,5 |
737,5 |
424,95 |
17. |
Puerzel Alexander |
1983 |
Rakousko |
118,30 |
155,0 |
180,0 |
300,0 |
635,0 |
366,33 |
- |
Vyshnytskyy Oleksiy |
1981 |
Ukrajina |
112,74 |
327,5 |
- |
345,0 |
- |
- |
- |
Whittaker Joseph |
1985 |
Nový Zéland |
118,85 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Gustave Fezan Bi |
1988 |
Pobřeží slonoviny |
119,39 |
- |
- |
- |
- |
- |
Muži nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Williams Ray |
1986 |
USA |
189,20 |
442,5 |
242,5 |
398,5 |
1083,5 |
578,81 |
2. |
Branton Kelly |
1986 |
Kanada |
172,50 |
410,0 |
265,0 |
310,0 |
985,0 |
533,77 |
3. |
Rast Siim |
1988 |
Estonsko |
183,05 |
335,0 |
235,0 |
347,5 |
917,5 |
492,51 |
4. |
Boughalem Ilyas |
1987 |
Alžírsko |
154,52 |
342,5 |
281,5 |
280,0 |
904,0 |
498,10 |
5. |
Ringoot Steve |
1989 |
Belgie |
155,70 |
347,5 |
230,0 |
320,0 |
897,5 |
493,98 |
6. |
Mafi Gholami Mahdi |
1982 |
Írán |
141,80 |
350,0 |
225,0 |
320,0 |
895,0 |
499,23 |
7. |
Johannsson Julian J.K. |
1993 |
Island |
162,56 |
325,0 |
205,0 |
365,0 |
895,0 |
489,48 |
8. |
McLaughlin Jordan |
1993 |
Velká Británie |
140,61 |
330,0 |
220,0 |
320,0 |
870,0 |
485,81 |
- |
Saario Jari |
1985 |
Finsko |
141,22 |
- |
150,0 |
347,5 |
- |
- |
Muži masters I do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sledz Slawomir |
1976 |
Polsko |
58,57 |
185,0 |
140,0 |
200,0 |
525,0 |
457,85 |
2. |
Brinker Ron |
1975 |
USA |
58,35 |
152,5 |
100,0 |
177,5 |
430,0 |
376,34 |
Muži masters I do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Alcantara Anderson |
1976 |
Brazílie |
65,67 |
195,0 |
135,0 |
270,5 |
600,5 |
473,43 |
2. |
Noppers Lewis |
1970 |
Kanada |
65,53 |
195,0 |
135,0 |
255,0 |
585,0 |
462,03 |
3. |
Rheaume Jean-Sebastien |
1974 |
Kanada |
65,70 |
205,0 |
130,0 |
235,0 |
570,0 |
449,22 |
4. |
Murray Greig |
1971 |
Velká Británie |
65,10 |
165,0 |
127,5 |
232,5 |
525,0 |
416,95 |
5. |
Cagliola Michael |
1970 |
USA |
65,70 |
177,5 |
132,5 |
215,0 |
525,0 |
413,75 |
6. |
Bernard Mickael |
1970 |
Francie |
65,02 |
167,5 |
145,0 |
210,0 |
522,5 |
415,39 |
7. |
Hamilton-Smith Roger |
1975 |
Velká Británie |
65,18 |
180,0 |
115,0 |
225,0 |
520,0 |
412,57 |
8. |
Mclaren Paul |
1974 |
Irsko |
65,84 |
162,5 |
87,5 |
237,5 |
487,5 |
383,56 |
Muži masters I do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kean Tom |
1972 |
Kanada |
73,77 |
220,0 |
152,5 |
245,0 |
617,5 |
445,16 |
2. |
Langset Joran |
1977 |
Norsko |
73,36 |
220,0 |
135,0 |
250,0 |
605,0 |
437,90 |
3. |
Sanduijav Enkhbat |
1974 |
Mongolsko |
73,06 |
205,0 |
127,5 |
250,0 |
582,5 |
422,84 |
4. |
Taskinen Pekka |
1978 |
Finsko |
73,66 |
212,5 |
130,0 |
237,5 |
580,0 |
418,59 |
5. |
Heiskanen Timo |
1970 |
Finsko |
73,32 |
192,5 |
115,0 |
262,5 |
570,0 |
412,74 |
6. |
Jackson Jason |
1974 |
USA |
73,32 |
195,0 |
125,0 |
235,0 |
555,0 |
401,88 |
7. |
Muir Sean |
1970 |
Austrálie |
73,90 |
190,0 |
122,5 |
232,5 |
545,0 |
392,40 |
Muži masters I do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sipilainen Pasi |
1978 |
Finsko |
82,75 |
227,5 |
165,0 |
290,0 |
682,5 |
456,39 |
2. |
Rowe Benjamin |
1976 |
USA |
82,32 |
250,0 |
160,0 |
255,0 |
665,0 |
446,08 |
3. |
Mills PK |
1975 |
Kanada |
82,65 |
225,0 |
147,5 |
282,5 |
655,0 |
438,33 |
4. |
Turakhanov Davranbek |
1974 |
Kazachstán |
80,70 |
232,5 |
142,5 |
257,5 |
632,5 |
429,47 |
5. |
Sanaki Munetaka |
1978 |
Japonsko |
81,96 |
220,0 |
147,5 |
250,0 |
617,5 |
415,33 |
6. |
Mohamed Marie |
1977 |
Egypt |
80,65 |
205,0 |
150,0 |
257,5 |
612,5 |
416,01 |
7. |
Daniels Marlon |
1975 |
Jihoafrická rep. |
81,14 |
230,0 |
160,0 |
215,0 |
605,0 |
409,40 |
8. |
Smolczyk Jan |
1970 |
Německo |
79,20 |
190,0 |
142,5 |
245,0 |
577,5 |
396,80 |
9. |
Greindl Bernhard |
1969 |
Německo |
77,20 |
135,0 |
107,5 |
172,5 |
415,0 |
289,96 |
Muži masters I do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Garcia Gabriel |
1975 |
Mexiko |
91,09 |
270,0 |
172,5 |
287,5 |
730,0 |
463,19 |
2. |
Summers Brandon |
1977 |
Kanada |
92,20 |
267,5 |
192,5 |
270,0 |
730,0 |
460,48 |
3. |
Butt Jeff |
1970 |
Kanada |
92,47 |
257,5 |
165,0 |
272,5 |
695,0 |
437,78 |
4. |
Caron Loic |
1976 |
Francie |
92,26 |
220,0 |
160,0 |
242,5 |
622,5 |
392,55 |
5. |
Hoffman Gjelsnes Ruben |
1973 |
Norsko |
92,46 |
220,0 |
135,0 |
230,0 |
585,0 |
368,49 |
Muži masters I do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Pauli Daniele |
1978 |
Švýcarsko |
103,25 |
280,0 |
187,5 |
295,0 |
762,5 |
458,42 |
2. |
Rada Karel |
1973 |
Česká republika |
104,24 |
285,0 |
170,0 |
285,0 |
740,0 |
443,33 |
3. |
Thacker Christopher |
1977 |
USA |
104,74 |
265,0 |
192,5 |
265,0 |
722,5 |
432,13 |
4. |
Janardhanan Sujay |
1976 |
Indie |
99,13 |
230,0 |
102,5 |
285,0 |
617,5 |
377,11 |
5. |
Takezawa Akihiro |
1973 |
Japonsko |
101,12 |
220,0 |
182,5 |
212,5 |
615,0 |
372,63 |
6. |
Ballil Nezar |
1978 |
Maroko |
100,43 |
190,0 |
172,5 |
210,0 |
572,5 |
347,85 |
Muži masters I do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Stills Ryan |
1976 |
USA |
118,39 |
285,0 |
205,0 |
360,0 |
850,0 |
490,28 |
2. |
Vihola Antti |
1975 |
Finsko |
119,30 |
287,5 |
210,0 |
307,5 |
805,0 |
463,44 |
3. |
Demčák Pavol |
1977 |
Česká republika |
118,45 |
290,0 |
217,5 |
295,0 |
802,5 |
462,80 |
4. |
Koaik Hassan |
1972 |
Libanon |
117,09 |
285,0 |
190,0 |
305,0 |
780,0 |
451,07 |
5. |
Pullar Collin |
1972 |
Kanada |
120,00 |
290,0 |
185,0 |
287,5 |
762,5 |
438,36 |
6. |
Greville Darren |
1970 |
Velká Británie |
117,04 |
240,0 |
167,5 |
250,0 |
657,5 |
380,30 |
7. |
Subramanya Natraj |
1974 |
Indie |
105,01 |
220,0 |
157,5 |
260,0 |
637,5 |
380,91 |
8. |
Benzler Marcel |
1974 |
Německo |
117,15 |
230,0 |
160,0 |
242,5 |
632,5 |
365,77 |
Muži masters I nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Mike Jaisyn |
1977 |
USA |
143,46 |
330,0 |
281,0 |
312,5 |
923,5 |
514,20 |
2. |
Grotjahn Jamey |
1974 |
USA |
178,11 |
310,0 |
247,5 |
322,5 |
880,0 |
474,41 |
3. |
Simpson Josh |
1977 |
Kanada |
143,15 |
310,0 |
235,0 |
292,5 |
837,5 |
466,49 |
4. |
Bonin Eric |
1972 |
Francie |
133,25 |
275,0 |
210,0 |
270,0 |
755,0 |
425,22 |
5. |
Shioya Haruhisa |
1974 |
Japonsko |
142,15 |
190,0 |
130,0 |
200,0 |
520,0 |
289,90 |
Muži masters II do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Chay Henry |
1961 |
Velká Británie |
58,34 |
145,0 |
80,0 |
190,0 |
415,0 |
363,25 |
2. |
Shiiki Tomoyoshi |
1964 |
Japonsko |
58,43 |
140,0 |
112,5 |
150,0 |
402,5 |
351,83 |
3. |
Nakamura Hideaki |
1960 |
Japonsko |
58,78 |
127,5 |
105,0 |
160,0 |
392,5 |
341,16 |
4. |
Buisson Romuald |
1964 |
Francie |
57,21 |
110,0 |
72,5 |
162,5 |
345,0 |
307,64 |
5. |
Ayala Marokoales L. |
1965 |
USA |
56,43 |
100,0 |
75,0 |
120,0 |
295,0 |
266,56 |
Muži masters II do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Phillips Jeffrey |
1965 |
USA |
64,78 |
165,0 |
112,5 |
227,5 |
505,0 |
402,74 |
2. |
McGrath Jay |
1968 |
Kanada |
64,22 |
165,0 |
107,5 |
192,5 |
465,0 |
373,53 |
3. |
Pailler Fabrice |
1963 |
Francie |
64,95 |
145,0 |
100,0 |
192,5 |
437,5 |
348,12 |
Muži masters II do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ito Takayuki |
1964 |
Japonsko |
73,57 |
210,0 |
127,5 |
245,0 |
582,5 |
420,74 |
2. |
Rakhimov Alimbek |
1966 |
Kyrgyzstán |
73,95 |
200,0 |
152,5 |
227,5 |
580,0 |
417,43 |
3. |
Carrasco Gonzales Jacob |
1966 |
Peru |
73,12 |
215,0 |
120,0 |
235,0 |
570,0 |
413,54 |
4. |
Siegle Matthias |
1963 |
Německo |
73,72 |
202,5 |
130,0 |
227,5 |
560,0 |
403,93 |
5. |
Keenan Patrick |
1966 |
USA |
71,15 |
197,5 |
127,5 |
212,5 |
537,5 |
397,86 |
6. |
McCullough Joe |
1966 |
Kanada |
73,15 |
190,0 |
117,5 |
220,0 |
527,5 |
382,60 |
7. |
McGarry Dean |
1967 |
Austrálie |
72,17 |
175,0 |
112,5 |
227,5 |
515,0 |
377,19 |
8. |
Giliyar Vasudeva Ashok |
1960 |
Indie |
73,78 |
155,0 |
90,0 |
195,0 |
440,0 |
317,15 |
Muži masters II do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Gibson Laddie |
1965 |
USA |
82,20 |
215,0 |
176,0 |
260,0 |
651,0 |
437,08 |
2. |
Becker Jeff |
1963 |
Kanada |
82,50 |
230,0 |
145,0 |
262,5 |
637,5 |
427,06 |
3. |
Pasquier Philippe |
1967 |
Francie |
81,25 |
220,0 |
125,0 |
235,0 |
580,0 |
392,14 |
4. |
Bryant Andrew |
1966 |
Kanada |
82,76 |
210,0 |
140,0 |
217,5 |
567,5 |
379,43 |
5. |
Heiskanen Heikki |
1960 |
Finsko |
82,16 |
187,5 |
132,5 |
215,0 |
535,0 |
359,31 |
6. |
Rasmussen Erik |
1962 |
Dánsko |
81,63 |
190,0 |
130,0 |
195,0 |
515,0 |
347,21 |
7. |
Yacoubi Sahli Abdelali |
1966 |
Maroko |
81,21 |
160,0 |
150,0 |
190,0 |
500,0 |
338,15 |
Muži masters II do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Langfield Gordon |
1968 |
Kanada |
92,72 |
215,0 |
177,5 |
230,0 |
622,5 |
391,61 |
2. |
Urioste Nicolas |
1968 |
Uruguay |
92,30 |
205,0 |
152,5 |
225,0 |
582,5 |
367,27 |
- |
Ricks David |
1959 |
USA |
92,40 |
- |
197,5 |
312,5 |
- |
- |
Muži masters II do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Fritz Alvin |
1968 |
USA |
104,61 |
270,0 |
167,5 |
287,5 |
725,0 |
433,77 |
2. |
Dabrowski Jaroslaw |
1965 |
Polsko |
104,82 |
230,0 |
160,0 |
295,5 |
685,5 |
409,86 |
3. |
Childs Andy |
1967 |
Kanada |
104,77 |
240,0 |
160,0 |
260,0 |
660,0 |
394,68 |
4. |
Nering Sterling |
1963 |
Kanada |
101,24 |
105,0 |
160,0 |
75,0 |
340,0 |
205,90 |
Muži masters II do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Wilcox Richard |
1967 |
USA |
117,86 |
260,0 |
182,5 |
300,0 |
742,5 |
428,72 |
2. |
Murdoch Alister |
1967 |
Velká Británie |
113,20 |
242,5 |
207,5 |
265,0 |
715,0 |
417,27 |
3. |
Kanát Zoltán |
1962 |
Česká republika |
114,29 |
270,0 |
170,0 |
265,0 |
705,0 |
410,31 |
4. |
Hocquard Richard |
1968 |
Francie |
118,34 |
252,5 |
165,0 |
265,0 |
682,5 |
393,67 |
5. |
Holmes David |
1965 |
Kanada |
115,11 |
227,5 |
172,5 |
262,5 |
662,5 |
384,85 |
6. |
Andersen Ronny |
1964 |
Norsko |
119,53 |
220,0 |
162,5 |
270,0 |
652,5 |
375,45 |
7. |
Pinat Jean Claude |
1963 |
Francie |
107,02 |
215,0 |
155,0 |
230,0 |
600,0 |
356,22 |
8. |
Doerfert Uwe |
1959 |
Německo |
114,83 |
180,0 |
137,5 |
187,5 |
505,0 |
293,56 |
Muži masters II nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Moore William Beau |
1965 |
USA |
167,89 |
305,0 |
215,5 |
320,0 |
840,5 |
457,40 |
2. |
Kerremans Johan |
1967 |
Belgie |
132,65 |
280,0 |
185,0 |
300,0 |
765,0 |
431,15 |
3. |
Chard Tony |
1968 |
Francie |
125,67 |
215,0 |
180,0 |
292,5 |
687,5 |
391,32 |
4. |
Seriese Harry |
1963 |
Nizozemsko |
123,97 |
255,0 |
170,0 |
260,0 |
685,0 |
391,00 |
5. |
Rantala Timo |
1963 |
Finsko |
123,26 |
200,0 |
150,0 |
220,0 |
570,0 |
325,75 |
Muži masters III do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Uraki Mitsuhiro |
1957 |
Japonsko |
58,53 |
140,5 |
92,5 |
182,5 |
415,5 |
362,61 |
2. |
Drenik Jr Phillip |
1956 |
USA |
57,84 |
135,0 |
72,5 |
177,5 |
385,0 |
339,76 |
3. |
Nemoto Naotaka |
1952 |
Japonsko |
57,52 |
120,0 |
80,0 |
160,0 |
360,0 |
319,36 |
Muži masters III do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lofing Monte |
1958 |
USA |
65,19 |
185,5 |
97,5 |
182,5 |
465,5 |
369,28 |
2. |
Auberval Georges |
1956 |
Francie |
65,96 |
160,0 |
60,0 |
180,0 |
400,0 |
314,24 |
3. |
Pauly N I |
1956 |
Indie |
63,38 |
125,0 |
85,0 |
155,0 |
365,0 |
296,53 |
4. |
Lovell Don |
1951 |
Kanada |
64,92 |
115,0 |
62,5 |
172,5 |
350,0 |
278,60 |
- |
Cuvelier Alain |
1953 |
Francie |
64,05 |
- |
90,0 |
172,5 |
- |
- |
- |
Hachisu Mitsugu |
1950 |
Japonsko |
64,71 |
- |
120,0 |
187,5 |
- |
- |
Muži masters III do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Vachon Bernard |
1955 |
Kanada |
72,41 |
206,5 |
85,0 |
235,0 |
526,5 |
384,71 |
2. |
Hindley Bob |
1958 |
Kanada |
71,50 |
162,5 |
80,0 |
220,0 |
462,5 |
341,09 |
3. |
Yasukura Akinori |
1958 |
Japonsko |
73,25 |
180,0 |
95,0 |
180,0 |
455,0 |
329,69 |
4. |
Stridh Bo |
1952 |
Švédsko |
72,76 |
150,0 |
105,0 |
190,0 |
445,0 |
324,00 |
5. |
Malenfant Patrick |
1958 |
Francie |
72,54 |
142,5 |
105,0 |
160,0 |
407,5 |
297,35 |
- |
Voisin Christian |
1956 |
Francie |
71,36 |
200,0 |
127,5 |
- |
- |
- |
Muži masters III do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Delaney Ron |
1951 |
Kanada |
82,53 |
177,5 |
120,0 |
247,5 |
545,0 |
365,04 |
2. |
Zoerb Brett |
1958 |
Kanada |
81,58 |
187,5 |
122,5 |
207,5 |
517,5 |
349,05 |
3. |
LaFlamme John |
1950 |
USA |
82,06 |
192,5 |
107,5 |
217,5 |
517,5 |
347,81 |
4. |
Howe Alexander |
1957 |
USA |
80,38 |
145,0 |
102,5 |
192,5 |
440,0 |
299,51 |
5. |
Naronha Louis |
1957 |
Indie |
81,22 |
125,0 |
80,0 |
140,0 |
345,0 |
233,32 |
6. |
Rathore J C |
1950 |
Indie |
77,64 |
110,0 |
65,0 |
120,0 |
295,0 |
205,32 |
Muži masters III do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Mauchosse Eric |
1958 |
Francie |
92,15 |
230,0 |
130,0 |
260,0 |
620,0 |
391,22 |
2. |
Aarhus Jens |
1954 |
Švédsko |
92,56 |
220,0 |
132,5 |
227,5 |
580,0 |
365,17 |
3. |
D Chandrababu |
1957 |
Indie |
83,16 |
130,0 |
77,5 |
142,5 |
350,0 |
233,34 |
- |
Gedye Roger |
1956 |
Nový Zéland |
90,27 |
- |
117,5 |
220,0 |
- |
- |
Muži masters III do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Gromek Jozef |
1958 |
Polsko |
93,09 |
237,5 |
140,0 |
260,0 |
637,5 |
400,29 |
2. |
Rasanen Veijo |
1957 |
Finsko |
100,79 |
200,0 |
160,0 |
265,0 |
625,0 |
379,19 |
3. |
De Grauwe Hugo |
1954 |
Belgie |
102,98 |
215,0 |
130,0 |
242,5 |
587,5 |
353,56 |
4. |
Hogberg Thomas |
1957 |
Švédsko |
104,61 |
215,0 |
137,5 |
225,0 |
577,5 |
345,52 |
5. |
Kozai Kazuyoshi |
1956 |
Japonsko |
99,15 |
212,5 |
132,5 |
205,0 |
550,0 |
335,88 |
6. |
McCoy Rory |
1955 |
USA |
104,49 |
187,5 |
125,0 |
235,0 |
547,5 |
327,73 |
7. |
Koprnicky Miroslav |
1951 |
Kanada |
99,49 |
182,5 |
150,0 |
205,0 |
537,5 |
327,77 |
8. |
Hopp Rudiger |
1955 |
Švédsko |
101,98 |
205,0 |
115,0 |
200,0 |
520,0 |
314,08 |
9. |
Belmas Jean Paul |
1949 |
Francie |
99,63 |
190,0 |
110,0 |
190,0 |
490,0 |
298,65 |
Muži masters III do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Strong Ron |
1958 |
Kanada |
118,53 |
233,0 |
152,5 |
280,0 |
665,5 |
383,73 |
2. |
Panaro Frank |
1951 |
USA |
110,79 |
232,5 |
135,0 |
172,5 |
640,0 |
375,81 |
3. |
Shadyun Sergey |
1957 |
USA |
118,47 |
215,0 |
135,0 |
212,5 |
562,5 |
324,39 |
4. |
Maguire John |
1954 |
Irsko |
118,59 |
175,0 |
150,0 |
220,0 |
545,0 |
314,19 |
Muži masters III nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Wainwright Curtis |
1954 |
USA |
124,93 |
228,0 |
127,5 |
240,0 |
595,5 |
339,38 |
2. |
O'Dwyer John |
1955 |
Irsko |
131,75 |
200,0 |
167,5 |
200,0 |
567,5 |
320,24 |
3. |
Aitken Kelvin |
1957 |
Austrálie |
121,22 |
202,5 |
25,0 |
150,0 |
377,5 |
216,53 |
Muži masters IV do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Burgess Iain |
1944 |
USA |
58,23 |
105,0 |
60,0 |
125,0 |
290,0 |
254,30 |
2. |
Datt Sharma Mohan |
1945 |
Indie |
54,77 |
65,0 |
45,0 |
105,0 |
215,0 |
200,06 |
Muži masters IV do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Okiura Katsuji |
1945 |
Japonsko |
65,45 |
165,0 |
80,0 |
180,0 |
425,0 |
336,00 |
2. |
Rohrbach Walter |
1947 |
USA |
65,20 |
122,5 |
82,5 |
145,0 |
350,0 |
277,62 |
3. |
Galant Alexander |
1947 |
USA |
62,30 |
102,5 |
52,5 |
137,5 |
292,5 |
241,20 |
Muži masters IV do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Parkes Ernie |
1942 |
Velká Británie |
73,18 |
145,0 |
90,0 |
227,5 |
462,5 |
335,36 |
2. |
Sato Kuniyoshi |
1943 |
Japonsko |
73,08 |
170,0 |
90,0 |
200,0 |
460,0 |
333,87 |
3. |
Kravtsov Petro |
1946 |
USA |
73,57 |
160,0 |
97,5 |
175,0 |
432,5 |
312,39 |
4. |
Stamboolian Jr. Frank |
1938 |
USA |
72,40 |
125,0 |
90,0 |
155,0 |
370,0 |
270,36 |
5. |
Cragg Thomas |
1941 |
Kanada |
69,33 |
77,5 |
25,0 |
145,0 |
247,5 |
186,86 |
Muži masters IV do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hughes Jeff |
1946 |
USA |
79,91 |
127,5 |
95,0 |
187,5 |
410,0 |
280,11 |
2. |
Mattila Kari |
1945 |
Švédsko |
82,81 |
130,0 |
90,0 |
187,5 |
407,5 |
272,37 |
Muži masters IV do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Forys Kazimierz |
1945 |
Německo |
92,27 |
177,5 |
130,0 |
225,0 |
532,5 |
335,79 |
2. |
Greenidge Laurie |
1948 |
Kanada |
91,43 |
172,5 |
105,0 |
205,0 |
482,5 |
305,62 |
3. |
Gallant Tilman |
1948 |
Kanada |
88,18 |
140,0 |
140,0 |
160,0 |
440,0 |
283,89 |
Muži masters IV do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Buchs Christian |
1947 |
Francie |
97,75 |
213,0 |
115,0 |
235,0 |
563,0 |
345,85 |
2. |
Chala Yaroslav |
1948 |
Ukrajina |
97,38 |
160,0 |
150,5 |
205,0 |
515,5 |
317,19 |
3. |
Lopes Claudir |
1940 |
Brazílie |
99,82 |
170,0 |
140,0 |
170,0 |
480,0 |
292,32 |
Muži masters IV do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Stevens Bill |
1947 |
Kanada |
109,96 |
200,5 |
130,0 |
210,0 |
540,5 |
318,14 |
2. |
Evans Robert |
1946 |
USA |
106,19 |
140,0 |
115,0 |
140,0 |
395,0 |
235,10 |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|