Reklama:

Mistrovství Evropy v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen 2018 - aktuálně z místa dění

9.980 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

ME v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen 2018 - výsledky

Jak již jistě víte, právě teď od 6. do 12. května v Plzni probíhá mistrovství Evropy v silovém trojboji mužů, žen, juniorů a dorostu v silovém trojboji ve vybavení (výsledky zpracováváme zde). Sedmnáct českých reprezentantů bude bojovat o co nejlepší umístění. Naši reportéři jsou na místě, takže Vám v tomto průběžně aktualizovaném článku budeme přinášet fotografie z místa dění, případně i krátké rozhovory.


Čeští zástupci na letošním evropském šampionátu

Kateřina Šupíková juniorky do 57 kg
Kateřina Skudříkovájuniorky do 84 kg
Lenka Strolenáženy do 63 kg
Michaela Drabálková ženy do 72 kg
Filip Rybár dorostenci do 74 kg
Jakub Hlaváčdorostenci do 93 kg
Matěj Jurkadorostenci do 93 kg
Václav Vlk dorostenci do 105 kg
Filip Portešdorostenci do 120 kg
Josef Pilský junioři do 66 kg
Josef Klímajunioři do 74 kg
Jaroslav Němecjunioři do 93 kg
Evžen Sičevskyj junioři do 93 kg
Jan Moremuži do 66 kg
Tomáš Šárik muži do 120 kg
David Lupačmuži nad 120 kg
Jaroslav Šoukal muži nad 120 kg (omluven)


Sobota, 16:00

V sobotu závodili nejtěžší lifteři kategorie do 120 kg s Tomášem Šárikem a nad 120 kg s Davidem Lupačem. Podívaná to byla neskutečná, dřepy přes 400 kg v těchto kategoriích byly zcela běžné. Jak se naši silní muži připravovali a jak si vedli, se dozvíte v krátkých rozhovorech. A tím se toto mistrovství uzavírá.

Tomáš Šárik

Jaké byly tvé ambice na tomto šampionátu?

Mou ambicí na mistrovství Evropy bylo jednoznačně předvedení co možná nejlepšího výkonu. Tzn. přehoupnout se přes tisícikilogramovou hranici. To se mi nakonec povedlo výkonem 1005 kilogramů a novým českým rekordem v trojboji. Samozřejmě že jsem podle nominace pokukoval i po medailích, ale v tomto závodě jsem soupeřům na prvních třech místech svým nejlepším výkonem nestačil. Tak aspoň to malé stříbro za mrtvý tah bylo satisfakcí za dlouhou přípravu.

Co jíš po tréninku nejčastěji?

Po tréninku většinou večeřím drůbeží maso, většinou krůtí prsa s rýží. Pak mám ještě kávu s mlékem. V podstatě nemám žádný speciální stravovací program.

S kým trénuješ a jak vypadala příprava?

V tréninku je mi posledních asi sedm let parťákem Milan Selingr, sám také powerlifter a reprezentant v bench-pressu. Jinak příprava navazovala hned na závod Arnold Grand Prix, který jsem absolvoval 3. března. Sice jsem dva týdny po závodě kvůli nemoci vůbec netrénoval, ale následujících šest týdnů už šlo podle plánu.

Jaké další závody jsou v pořadí? Říkal jsi, že jsi utahaný, trénuješ v kuse již od listopadu, bude nějaký odpočinek?

Moje příští závody bude až mistrovství světa, které se koná v listopadu ve Švédsku. V podstatě trénuji už od začátku srpna minulého roku s krátkou pauzu na přelomu listopadu a prosince. Byla to příprava na mistrovství světa veteránů, pak hned navazující příprava na mistrovství světa open, poté asi tři týdny pauza, hned příprava na Arnold Grand Prix a pak příprava na mistrovství Evropy. Takže teď si hodlám opravdu odpočinout. Aspoň čtrnáct dní. Poté se budu snažit trénovat koordinaci, mobilitu a stabilitu, hlavně u dřepových cviků. Prostě plán je nejít do vah, ale i trochu té techniky přidat. A nechat odpočinout nervový systém.

David Lupač

S jakým pocitem jsi v sobotu nastupoval?

Do soutěže jsem nastupoval s dobrým pocitem, je pravda, že už jsem cítil lehce únavu z dlouhé přípravy, ale věřil jsem, že dokážu prodat to, co jsem natrénoval.

Na jakou disciplínu sis nejvíce věřil?

Nejvíce jsem si věřil na mrtvý tah, v přípravě jsem zkusil dres Inzer Fusion a myslím, že mi docela sedí. Bohužel na soutěži už jsem neměl dostatek energie, aby se mi povedlo vylepšit osobní maximum.

Jakým jídlem ti v přípravě udělá manželka největší radost?

Já v přípravě držím poměrně striktně stravu, takže jím stále to samé dokolečka, ale když mám cheat, tak mám největší radost, když mi žena udělá krupicovou kaši.

Jak to vypadá s dalšími cíly?

Teď si potřebuji odpočinout a pomalu začít objemovou část přípravy, a když to zdraví dovolí, na podzim je mistrovství světa.


Čtvrtek, 21:00

Ve čtvrtek se na pódiu představily naše silné ženy. V kategorii do 63 kg závodila Lenka Strolená. V kategorii do 72 kg jsme mohli vidět Michaelu Drabálkovou. Jak si vedly, Vám přiblíží v rozhovorech.

Lenka Strolená

Jaké byly cíle pro tento šampionát?

Cíle byly jednoduché, zapsat všechny disciplíny a chtěla jsem se pokusit o čtvrté místo.

Co se stalo na bench-pressu, že nevyšel?

Sama pořádně nevím, co se stalo. Hubnula jsem do váhové kategorie a dres mi neseděl, vyjely mi rukávky dost nahoru a chyběla i síla. Základní pokus 102,5 kg jsem měla několikrát vyzkoušený a natrénovaný, v rozcvičovně jsme už viděly, že základ musíme snížit. Při základním pokusu 100 kg to šlo snadno dolů, ale nahoru už síla nebyla. Na další pokus jsme dres upravily, ale neudržela jsem dráhu. Na třetí, poslední pokus jsme dres stáhly, co to šlo. Dolů to šlo špatně a neudržela jsem to, levé rameno mi povolilo a vyvrátilo se. Bohužel jsem tím vypadla ze soutěže a bylo mi to hodně líto. Mrzelo mne to nejen kvůli sobě, ale i kvůli trenérce Gábi, která mi pomáhala se na Evropu připravit. Je to pro mne zklamání. Mrtvé tahy se mi ani moc jít pak nechtělo, dost jsem cítila bolest v levé paži po nepovedeném bench-pressu. V rozcvičovně jsem je šla tak zlehka tréninkově a raději i snížila základ. Pak jsem se ale hecla díky skvělé podpoře a chtěla jsem si to už jen užít. Po parádní reakci Gábi a Jirky Práška jsme zabojovali o malou bronzovou medaili. Ta nakonec vyšla jak ve dřepu, tak i v tahu.

Jaké máš další plány v silovém trojboji?

Další plány jsou teď v červnu družstva a v listopadu bych chtěla opět zkusit mistrovství světa.

Michaela Drabálková

Měla jsi konkrétní představy, čeho jsi chtěla dosáhnout na této soutěži?

Samozřejmě jsem chtěla dosáhnout co nejlepšího výsledku, což se mi, myslím, i podařilo. V mojí kategorii je veliká konkurence a nebýt poslední je pro mě úspěch.

Jak vypadala příprava a kdo ti byl největší oporou při přípravě?

Přípravě jsem se moc nemohla věnovat kvůli pracovnímu vytížení, ale snažila jsem se trénovat, co to šlo. Trénuji s přítelem, který mi je velkou oporou a se vším mi pomáhá.

Jsi spokojená s výsledkem?

Jsem spokojená s výsledkem, protože jsem dorovnala svůj nejlepší výkon.

Plánuješ teď další závody, nebo spíše budeš odpočívat?

Budu závodit 9. června na MČR družstev v silovém trojboji ve vybavení a potom se budu připravovat na zimu na 8. prosince na Otevřené mistrovství ČR mužů a žen v klasickém (RAW) bench-pressu,  které se koná v Jihlavě.

Středa, 20:00

Ve středu soutěžil jediný český závodník - Jan More. Ve své kategorii dosáhl na čtvrté místo, což pro něj bylo trochu zklamáním. Více se dozvíte v rozhovoru.

Jan More

Jak jsi spokojený se svým výkonem?

Se svým výkonem nejsem spokojený. Moc se mi to nepodařilo a měl jsem na víc, než jsem předvedl.

Šla příprava, jak měla?

Příprava šla parádně, a právě proto jsem zklamaný, že mi to nevyšlo i na závodech.

Jak sis užíval atmosféru Parkhotelu?

V Parkhotelu jsou dle mého jedny z nejhezčích závodů, na kterých jsem kdy byl. Doufám, že se tam ještě někdy ukážu.

Kolikáté jsou tohle tvoje mezinárodní závody?

Na mezinárodních závodech už jsem poněkolikáté a chtěl bych jezdit i nadále. Je to pro mě nejlepší zkušenost zazávodit si s těmi nejlepšími závodníky ve světě. Ještě bych chtěl poděkovat svému týmu za pomoc v přípravě i na závodech. Velké díky a snad se zadaří příště.


Úterý, 19:00

V úterý, v Den vítězství, závodila trojice českých reprezentantů. K vidění byli Kateřina Skudříková, Jaroslav Němec a Evžen Sičevskyj. Jak byli spokojeni se svými výsledky, se dozvíte v krátkých rozhovorech níže.

Kateřina Skudříková

Jaké jsi měla cíle na tomto šampionátu?

Cíle byly dílčí. Pro mě bylo důležité si po dlouhé době užít atmosféru mezinárodního závodu a zazávodit si s děvčaty, které zvedají neuvěřitelné balíky. Taková příležitost se nenaskýtá každý den. Dalším cílem byly osobáky. Očekávání bylo větší, ale nakonec se mi podařil dřepnout osobák 170 kg, což vedlo k novému osobáku v celkovém součtu. A cíl poslední - neskončit poslední. Splněno.

Něco, co tě mrzelo?

Jsem věčně nespokojený člověk, takže i kdyby to byly moje nejlepší závody, stejně by se něco našlo. Nejvíc mě mrzí bench-press, kdy jsem bojovala o malou medaili, ale dresy jsou disciplína technická a technika byla proti.

Užila sis závod?

Po prvním dřepu ze mě nervozita spadla. Byla jsem, kde jsem chtěla být, dělala jsem, co mě baví. Tak to má být.

Jaké další cíle máš v trojboji?

Plán je začít spolupracovat s trenérem centra mládeže Mírou Popem. Uvidíme, kam to dotáhneme. Aktuálně je mým cílem překonat české rekordy Martiny Koutňákové.

Evžen Sičevskyj

Kdo tě připravoval na šampionát a jak šla příprava?

Na šampionát mě připravovali David Lupač a Zbyněk Krejča. Celá příprava trvala okolo dvanácti týdnů. Vše šlo podle plánu.

Jsi spokojen s výsledkem?

S výsledkem jsem spokojen. Od minulého závodu jsem se zlepšil a zvednul jsem celkový součet o 37,5 kg, což je pro mě přijatelný posun vpřed.

Jsi poprvé v Plzni na závodech?

Ano, v Plzni na závodech jsem byl poprvé. Byly to moje první mezinárodní závody a nabral jsem zde nové zkušenosti a poznatky.

Kam dále chceš směřovat v trojboji?

Nejbližší soutěž, které se zúčastním, budou družstva začátkem června. Poté bude následovat delší objemová a silová příprava, kterou bych chtěl zakončit na mistrovství světa v Africe v Jihoafrické republice a předvést ještě lepší výkon než teď na mistrovství Evropy.

Jaroslav Němec

Jak probíhala tvoje příprava?

Moje příprava nebyla nejlepší, protože jsem musel na vyříznutí mateřského znaménka, poté jsem dva týdny měl chřipku a byl na šití rtu po úraze. Z těchto důvodů jsem tedy neměl dostatek času, abych se stoprocentně připravil.

Popiš svůj boj na pódiu, snaha byla ukořistit cenný kov, proč to nakonec nevyšlo?

Jak už jsem říkal, neměl jsem dostatek času na přípravu a dále jsem shazoval do nižší váhové kategorie a zhubl tak 12 kg, proto mi spadly výkony. Na bench-pressu jsem měl poměrně velkou rezervu, ale nebyl jsem si jistý, zda vůbec zvednu činku, tak jsme radši váhu snížili. Třetí místo v celkovém součtu mi uteklo o 2,5 kg.

Jak jsi spokojený s výkonem?

V rámci možností jsem s výkonem docela spokojený, ale koho by čtvrté místo nenaštvalo.

Co tě dále čeká v trojboji?

V červnu mě čeká MS v klasickém silovém trojboji v Calgary.


Pondělí, 19:00

V pondělí závodili tři čeští zástupci, a to Josef Pilský, Josef Klíma a Kateřina Šupíková. Katka a Josef Klíma mají na webu také videotrénink s předzávodní přípravou. Připravila jsem pro Vás opět krátké rozhovory a samozřejmě fotografie.

Kateřina Šupíková

Jaká jsi měla od mistrovství očekávání? Splnila se?

Chtěla jsem si závody hlavně užít a nabrat zkušenosti. A to se rozhodně povedlo. Jinak jsem chtěla získat třetí místo v mrtvém tahu, kde byla šance veliká. Bohužel soupeřka mě porazila o pouhá 2,5 kila!

Co se ti na závodech povedlo nejvíce a co se naopak nedařilo?

I přesto, že jsem nebyla třetí, tak se mi nejvíce povedl mrtvý tah. Povedlo se mi třetím pokusem zvednout 150 kg, což se při druhém pokusu nepovedlo, tím jsem přišla o možnost boje o medaili. Dále jsem pak spokojená s dřepem, kde nebyly výrazné technické chyby.

Jaké další závody a cíle jsou v plánu?

Dalším závodem v pořadí je národní liga, kde budeme mít dívčí družstvo. Dále pak je takovým snem, nevím, zda reálným, podívat se na srpnové závody v Jihoafrické republice, kde bude probíhat mistrovství světa juniorů a dorostu ve vybavení.

Líbilo se ti prostředí Parkhotelu? Fandili diváci?

Rozhodně, prostředí je super. Vyhovovala mi obrovská rozcvičovna a veliké pódium. Celkově je atmosféra samozřejmě jiná než na národních šampionátech. Zajímavé bylo, že na národních závodech je atmosféra klidná, není taková soutěživost. Kdežto tady, zejména v dívčích a ženských kategoriích, je soutěživost nepřehlédnutelná. Diváci rozhodně fandili, český tým sledoval moje pokusy, ale fandili i příslušníci jiných národností, zejména sousedé ze Slovenska.

Josef Pilský

Jak jsi spokojený se svým výkonem?

V plánu bylo víc, ale jsem spokojený.

Jak vypadala příprava na tuto událost?

Větší část přípravy probíhala v Praze v Silicon Gymu, kde mi pomáhal Martin Sedláček. Ta menší potom doma v Pelhřimově pod vedením Václava Primuse a sparinga Martina Maršíka. Se závody s vybavením jsem předtím neměl zkušenosti, takže příprava byla o učení se ve dresu.

Jak se ti mistrovství líbilo? Byl to tvůj první mezinárodní závod?

Ano, byl to můj první mezinárodní závod. Moc se mi tu líbilo, bylo to obrovské. Moc hezký prostor, výborná atmosféra, užil jsem si to.

Kam bude dále směřovat tvoje snažení v trojboji?

Teď se budu připravovat na univerziádu v červenci, ta je RAW, takže si konečně odpočinou kamarádi, kteří mi pomáhali se rvát do dresů a kterým ještě jednou děkuji.

Josef Klíma

Jak jsi spokojený se svým výkonem?

S celkovým výkonem jsem spokojený, jelikož jsem si zvýšil svůj osobák v celkovém součtu o 27,5 kg.

Co se dařilo, a co se naopak příliš nepovedlo?

Asi nejvíce se mi podařil bench-press, kde jsem udělal všechny tři pokusy, ale menší zklamání přišlo na dřepu, kde jsem dal pouze jeden pokus, pak selhala technika.

Máš v plánu v blízké době další závody, nebo budeš odpočívat?

Mám v plánu mistrovství Čech družstev, ale potom bych si chtěl trochu odpočinout.

Jak se ti líbilo prostředí závodu a organizace šampionátu?

Se závody a organizací jsem byl spokojený, úroveň těchto závodů byla velmi vysoká. Chtěl bych poděkovat Českému svazu silového trojboje, že mi umožnil na těchto závodech startovat.


Neděle, 21:00

Dnes závodili reprezentanti Filip Fybár, Matěj Jurka, Jakub Hlaváč, Václav Vlk a Filip Porteš. Pojďme se podívat na to, jak si vedli.

Filip Rybár

Jaká jsi měl od mistrovství očekávání? Jak jsi vlastně dopadl?

Od mistrovství jsem očekával, že se umístím tak, jak jsem se umístil. Byl jsem pátý ze šesti.

Byl jsi s něčím nespokojený?

Nespokojený jsem byl trochu s dřepy a bench-pressem, ale i tak jsem rád za ty výkony.

Jaké máš další plány?

Plány mám asi takové, že bych se chtěl zúčastnit Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) bench-pressu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters, které se koná ve Francii 9. srpna.

Jak na tebe mistrovství Evropy zapůsobilo? Je to tvoje první zkušenost s mezinárodním závodem?

Mistrovství Evropy na mě zapůsobilo úžasně. Ano, je to moje první zkušenost s mezinárodním závodem.

Matěj Jurka

Jaká jsi měl od mistrovství očekávání?

Očekáváním bylo především zapsat, a pokud vše půjde dobře, pokusit se umístit na dřepu.

Proč se ti nezdařil dřep? Co se stalo?

Dřep bohužel nevyšel, hrozně mě to mrzí, asi trošku pomohla tréma. Pokazil jsem techniku a po prvním pokusu už jsem na tom byl hlavně psychicky špatně.

Jaké máš další plány?

Dalším plánem je jednoznačně zapracovat především na technice, psychicky se uklidnit a soustředit se na další rok, ve kterém budu ještě v dorostu.

Jak na tebe mistrovství Evropy zapůsobilo?

Mistrovství na mě působilo skvěle. Skvělá atmosféra, skvělé prostředí, bohužel se mi stalo to, co se stalo, a teď to budu muset hodit za hlavu.

Václav Vlk

Jak ses připravoval na tuto soutěž?

Má příprava už od začátku měsíce března směřovala k tomuto ME. Vše šlo podle plánu - 3x týdne dřep i bench-press a jednou do týdne mrtvý tah a doplňkové cviky.

Jaký byl tvůj cíl pro toto mistrovství?

Cílem bylo určitě zapsat a vytvořit si osobní rekordy, což se také povedlo.

A jaké jsou tvoje osobní rekordy ve vybavení?

Ve vybavení je to teď osobní rekord na dřep 277,5 kg, kde jsem zapsal dřep na třetí pokus. Bench-press mám osobní rekord 202,5 kg, ale závodně mám 200 kg. A mrtvý tah 260 kg, ale ten jezdím jen RAW.

S čím jsi nejvíce spokojený, co se nejvíce zdařilo?

Myslím si, že se mi docela povedl dřep i bench-press. U těchto dvou disciplín jsem si potvrdil, že jsem konkurenceschopný mým evropským vrstevníkům. Pokud jde o mrtvý tah, který jezdím RAW, tak to mohlo být o trochu lepší. Počítal jsem s výkonem 260 kg a více.

Co plánuješ dál?

Mé další plány směřují do Finska. Za 10 dní se zúčastním MS RAW v bench-pressu, kde bych určitě nechtěl být jen do počtu a možná bych mohl pokořit i nějaký ten národní rekord.

Jakub Hlaváč

Jak ses připravoval na tuto soutěž?

Příprava pro mě byla poměrně složitá. Chystal jsem se soutěžit v kategorii do 93 kg, ale před ME jsem závodil do 105 kg. Znamenalo to shodit nějaké to kilo, ale tak, aby síla pořád zůstala, což se bohužel nevyvedlo úplně podle mých představ. Trénoval jsem většinou třikrát až čtyřikrát týdně. V trénincích jsem se pak především zaměřoval na techniku, která u mě pořád trochu pokulhávala, a na plné využití dresu. Nejezdil jsem v sériích zbytečně velké váhy, abych se nezranil, ale o to víc jsem jezdil opakování, a opět se mi ukázalo, že míň je někdy víc. Celkově si myslím, že moje příprava na soutěž byla dobrá a dal jsem do toho všechno.

Splnil sis, co sis předsevzal?

Na ME jsem si nedával žádná předsevzetí ohledně umístění, jelikož mi bylo jasné, že moji soupeři se taky připravují, předvedou svoje maximum a stát se může cokoliv. Řekl jsem si jen, že chci udělat aspoň nový národní rekord v mrtvém tahu, což se mi povedlo, tudíž ano, splnil jsem si, co jsem si předsevzal.

Dařilo se vše podle plánu?

Bohužel ne. V přípravě se mi při shazování tělesné váhy na 93 kg povedlo nějakým způsobem dostat až na 90 kg, což znamenalo znatelný úbytek síly. Samotná soutěž taky vypadala úplně jinak, než jsem čekal. Všechno ubíhalo velice rychle, ještě jsem se pořádně nevzpamatoval z posledního pokusu a už jsem se rozcvičoval na další disciplínu, ale díky pomoci ostatních se mi podařilo vše zvládnout. Co se týče jednotlivých disciplín, dřep hodnotím jako úspěšný, bench-press se bohužel úplně nepovedl podle představ, ale 140 kg beru jako dobrý výsledek. A z mrtvého tahu jsem byl trochu zklamaný. Čekal jsem, že se mi podaří dostat se nad vytoužených 280 kg, ale už po prvním pokusu mi bylo jasné, že to nejspíš nepůjde, ale i tak jsem rád za nový národní rekord.

Jaké máš další cíle?

Rád bych se konečně dostal v mrtvém tahu nad zmíněných 280 kg, čehož se pokusím dosáhnout na závodech družstev letos v červnu, pokud se jako TJ Sokol Rosice budeme účastnit. A dále si nejspíš na chvíli odpočinu od dresů, zazávodím si RAW ve Zbýšově na pohárové soutěži na konci června a pokusím se vyhrát stejně jako minulý rok. Chtěl bych tímto taky ještě poděkovat všem, kteří mě podporovali jak v přípravě, tak na samotných závodech. A především bych chtěl poděkovat Václavu Patočkovi, jelikož bez jeho pomoci bych se jen těžko připravoval na závody a samotnou soutěž bych taky nezvládl. Děkuji.

Filip Porteš

Jak dlouhá a náročná byla tato příprava? Měl tvůj bratr čas s tebou trénovat, nebo jsi trénoval hlavně s tátou?

Řekl bych, že příprava na tyto závody byla zatím nejtěžší ze všech. Brácha mi hlavně radil s plánem a vším okolo, taťka mi pomáhal na tréninku.

Jsi s výsledkem soutěže spokojený?

S výsledkem jsem velmi spokojený, ale cítím, že jsem měl ještě rezervy a mohl jsem někde nasbírat ještě pár kilo. I tak jsem ale velmi rád, jak mi vyšly pokusy.

Jaké jsou tvoje další plány?

Pokud budu mít možnost, tak bych se určitě rád podíval na mistrovství světa. Motivaci mám velkou a stále mám spoustu kapacity na zlepšení.

Jaká byla atmosféra na mistrovství?

Atmosféra na závodech byla perfektní. Mezi závodníky byla dobrá soutěžní atmosféra. Zhodnotil bych jej asi jako nejpovedenější závody zatím.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra