Reklama:
1000 g proteinu Extrifit ZDARMA!
Extrémní akce na High Whey 80, ke každému 2270g balení dostanete druhé 1000g zdarma! Více zde.

Kdo zvítězil v naší výzvě na druhém ročníku Deadlift Challenge?

4.632 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Minulou sobotu 28. dubna 2018 se odehrál v pořadí již druhý ročník akce Deadlift Challenge, která se již tradičně uskutečnila v Plechárně na Černém Mostě. I my jsme se se stánkem Ronnie.cz této akce opět účastnili. Počasí nám přálo, a tak nic nebránilo v překonávání osobních rekordů nejen v mrtvém tahu v hlavním závodě, ale také v našich výzvách o ceny.

Tentokrát se závodu Deadlift Challenge účastnilo mnohem více závodníků, takže byly všechny kategorie našlapané, ale pořadatelé z #doplnejch organizaci zvládli skvěle a závody hezky odsýpaly. Kromě závodníků, kteří se na soutěži snažili podat své maximální výkony, byl připraven i pokus o nový rekord na double deadliftu. Rekord 700 kg na loňských závodech ustanovili Petr Petráš a Václav Češka a tentokrát se snažili tento rekord posunout zase o kousek výš Václav Češka spolu s Krzysztofem Wierzbickim. Na čince bylo 705 kg. Pokus se bohužel nakonec nezdařil, ale i tak to byla skvělá podívaná.

Ale i u nás na stánku bylo opět k vidění několik hodně solidních výkonů. Připravili jsme si pro Vás opět oblíbený tlak s jednoručkou a pro fajnšmekry jsme přidali dřep s proteinem na hlavě, při kterém jsme se také docela pobavili. Zrovna tato výzva byla dost "o hlavě". Ne tedy o tom, co máte uvnitř, ale jakého je tvaru. :-) Ale i tak se výsledky znásobily dobrým balancem a technikou dřepu.

Na stánek se k nám přišlo podívat i několik zajímavých hostů jako například kulturista a zároveň i pořádný silák Aleš Bursa, trojbojař a účastník Strength Wars Matěj Syrovátka nebo také aktuálně nejsilnější muž ČR Petr Petráš. Mimochodem, zrovna Matěj Syrovátka si odnesl první místo v tlaku s 20kg jednoručkou, kterou nad hlavu zvedl 53x v kuse a precizní technikou.

Výzvy se zúčastnilo také velké množství dětí a rádi jsme jim pomohli v překonávání sebe sama. Musíme si přeci také vychovat pár budoucích sportovců, že.

Kromě překonávání sebe sama u nás mohli návštěvníci ochutnat spoustu dobrot ze sportovní výživy od společností jako například Dex Nutrition, Fiteo, Groksi!, Extrifit, PROM-IN.

Moc jsme si tuto akci užili a budeme se opět těšit na viděnou na příští akci.


Stánek Ronnie.cz na Deadlift Challenge vol. 2Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra