Reklama:

Mistrovství Slovenska silných mužů 2018 - pozvánka

2.976 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] O prvním květnovém víkendu, konkrétně v neděli 6. května, se na Náměstí SNP v Piešťanech střetnou nejsilnější muži Slovenska! Strongmani tak zabojují o titul nejsilnějšího Slováka pro rok 2018. Po první akci, která se konala o posledním dubnovém víkendu v Bratislavě, kde jsme poznali nové mistry Slovenska ve zdvihu klády, se tento víkend dozvíme jména mistrů Slovenska mezi strongmany.

Po dvou letech v Púchově, kde byla vždy velká divácká účast, se tak atraktivní souboj přesouvá do lázeňského města Piešťany. Pět náročných testů síly určí vítěze pro tento rok. Na úvod budou muset závodníci zvedat těžkou 140kg ocelovou kládu. Vzhledem k tomu, že SASIM organizuje samostatně i mistrovství Slovenska do 90 a do 105 kg, nebude mít tzv. open mistrovství Slovenska jako v minulosti rozdílné váhy náčiní.

Tyto závody poslouží jak amatérům ze Slovenského poháru, tak i profesionálům. Je to jediný závod, na kterém si mohou společně zasoutěžit účastníci amatérských závodů i slovenští profesionálové. Možná letos uvidíme i bratrský souboj Pirosových, Tomáš je pravidelným účastníkem Slovenského poháru, kde loni skončil druhý, a František je dlouholetým profesionálním reprezentantem.

Druhým testem síly budou mrtvé tahy s osobním automobilem, který na akci zajistila společnost Araver. Následuje převracení 600kg pneumatiky, zvedání betonových koulí o váze 130, 150, 170 a 170 kg. Závěr bude patřit tahání kamiónu. Podle počtu zúčastněných závodníků se technický tým rozhodne, jestli na závěrečnou disciplínu bude, nebo nebude eliminace.

Podaří se Igoru Petríkovi získat svůj pátý titul v řadě? Získá konečně František Piros svoje vytoužené vítězství? Vrátí se Marek Tóth po zranění ve stylu "přišel, viděl, zvítězil"? Překvapí nás nový profesionál Maroš Štefaňák? Anebo skončí v první pětce některý z amatérů a získá tak možnost rozhodnutím prezidenta a viceprezidenta SASIMu reprezentovat Slovensko na profesionálních závodech? Uvidíme již tuto neděli na Náměstí SNP v Piešťanech. Od 15. hodiny se rozpoutá bitva o titul nejsilnějšího Slováka. Těšíme se na Vás.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
tomášekp (20:29) • Super článek až na to že Gorila, Orangutan a Šimpanzi nejsou opice ale primáti
magazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
Hockey1000 (08:58) • Správnej vegan je ten, co to denně oznámí aspoň 10 lidem a napíše o tom minimálně 5 sta...
magazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
Allegro (08:02) • Zdravím. Mohl bych poprosit o zdroj těchhle tvrzení? Rád bych si ho přečetl. Zajímal...
magazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
Mablung (10:38) • Někam mi zmizel příspěvek. Tak znovu (snad se znovu neobjeví). Ve střední Evropě mají n...
magazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
Mablung (10:34) • Allegro, největší problémem zemědělství je blbost lidí, ne jezení masa. Typickým důkaze...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra