Reklama:

Mistrovství Slovenska ve zdvihu klády 2018 - pozvánka

5.623 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Slovenská asociace silných mužů připravuje i v roce 2018 národní šampionát v oblíbené silácké disciplíně - zdvihu klády nad hlavu. V minulém roce byly závody s tímto klasickým siláckým náčiním velice vydařené, a proto se letos odehraje druhý ročník této akce, opět v bratislavském obchodním centru Eurovea.

Závody poslouží k porovnání sil profesionálům, amatérům, ale i nováčkům. Přihlásit se můžete na e-mailovou adresu sekretar@slovakstrongman.sk a jako předmět napište LOG2018. V e-mailu uveďte jméno, příjmení a svoji aktuální váhu. Na základě doposud přijatých přihlášek SASIM otevře kategorie do 90 kilogramů, do 105 kilogramů a kategorii open. Vážení závodníků bude probíhat od 9:30 do 12:00 v obchodním centru Eurovea, závody začínají ve 13:00. Přihlášky zasílejte do 25. dubna 2018.

Na akci tedy poznáme mistry Slovenska ve třech váhových kategoriích. Závodů se zúčastní i loňský vítěz František Piros, který by titul velmi rád obhájil.

V kategorii do 90 kilogramů musí závodníci navážit méně, než je tento limit. Pokud budou vážit více, budou mít více než dvě hodiny času svou váhu korigovat. Startovní váha klády bude v této kategorii rovněž 90 kilogramů, základ si mohou ovšem závodníci zvýšit a základních 90 kilogramů vynechat.

Každý závodník má na svůj zdvih tři pokusy. Po absolvování pokusu, ať už platného, či neplatného, si závodník nahlásí další váhu. Pokud ji nenahlásí, bude váha klády automaticky zvýšena o 5 kilogramů. Pokud závodník absolvuje všechny tři pokusy, má právo čtvrtého, rekordního pokusu. Pokud se stane, že v některé kategorii bude více závodníků, kteří zvednou třetím zdvihem stejnou váhu, bude rozhodovat aktuální váha závodníka. V kategorii do 90 kg byl vloni stanoven rekord 110 kg, v kategorii do 105 kg 132,5 kg a nejsilnější závodník kategorie open si dokázal poradit s kládou o váze 180 kg.

Pro borce do 105 kg bude počáteční váha klády 110 kg. Pokusy se budou provádět na stejné (červené) kládě naložené kotouči.

Kategorii open budou tvořit siláci nad 106 kg. Silácké kousky budou provádět s kládou o základní hmotnosti 130 kg. Na regulérnost pokusů bude dohlížet mezinárodní rozhodčí Pavol Guga, moderátorem bude samozřejmě viceprezident SASIMu Milan Gabrhel.

Dosud přihlášení závodníci do 90 kg:
Igor Virág, Jakub Vedej, Matúš Beták, Tomáš Jurkovič, Martin Lovíšek

Dosud přihlášení závodníci do 105 kg:
Tomáš Piros, Tomáš Mašlonka, Peter Supák, Martin Dulai, Soós Miklos

Dosud přihlášení závodníci open:
Pavol Horňák, Igor Petrík, František Piros, Maroš Kostelanský, Róbert Nagy, Marek Tóth

Těšíme se na Vás všechny už 28. dubna od 13 hodin v OC Eurovea v Bratislavě! Přijďte podpořit borce při předvádění skvělých siláckých výkonů ve zdvihu klády.


Mistrovství Slovenska ve zdvihu klády 2017 - videoVideo:
www.youtube.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
tomášekp (20:29) • Super článek až na to že Gorila, Orangutan a Šimpanzi nejsou opice ale primáti
magazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
Hockey1000 (08:58) • Správnej vegan je ten, co to denně oznámí aspoň 10 lidem a napíše o tom minimálně 5 sta...
magazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
Allegro (08:02) • Zdravím. Mohl bych poprosit o zdroj těchhle tvrzení? Rád bych si ho přečetl. Zajímal...
magazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
Mablung (10:38) • Někam mi zmizel příspěvek. Tak znovu (snad se znovu neobjeví). Ve střední Evropě mají n...
magazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
Mablung (10:34) • Allegro, největší problémem zemědělství je blbost lidí, ne jezení masa. Typickým důkaze...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra