Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

Jiří Tkadlčík před Arnold
Classic South America 2018

17.485 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Nejznámější český strongman, ambasador kategorie strongmanů do 105 kg u nás a úřadující mistr Evropy Jiří Tkadlčík se za pár dní pokusí získat již třetí zlatou medaili na prestižních závodech Arnold Classic, tentokrát v jihoamerické Brazílii! Po předloňském triumfu na Arnold Classic Australia a Arnold Classic Africa by to byl tzv. zlatý hattrick a něco, co se ještě žádnému strongmanovi střední váhy nepodařilo. A to dokonce se zraněním.

Jiří Tkadlčík, o jehož úspěších Vás pravidelně informujeme, vybojoval svůj první titul z Arnold Classic již v roce 2016, kdy se na jaře probojoval do finále soutěže a následně ho zcela ovládl. O pár měsíců později následovala zmíněná Afrika, kde taktéž neměl ve finále konkurenci a nesmazatelně se zapsal do historie silových sportů u nás. V loňském roce pak skončil na mistrovství světa, jak byl označen závod Arnold Classic v USA, těsně pod vrcholem a odnesl si tak titul vicemistra světa. Titulem z Brazílie by chtěl dokončit právě vysněný hattrick, který mu druhým místem v USA unikl.

Jak sám říká, nebude to lehké: "Už jsem se poučil a poslední rok nezjišťuji, jaká je na daném závodě konkurence. Soustředím se na sebe, na to, abych já byl připravený, a neřeším, koho na place potkám. Pokud je člověk sám dostatečně připraven, namotivován a opravdu udělal v přípravě vše a zaslouží si uspět, pak je jedno, kdo mu bude stát v cestě. Výkonem porazí každého. I kvůli zranění, které jsem si způsobil, budu sám sobě opět největším soupeřem, takže uvidíme, jak to celé dopadne." Na otázku, co se přesně v tréninku stalo, pak odpovídá: "Na tohle se mě ptá každý. (smích) A já vždycky s úsměvem odpovídám, že to paradoxně vůbec nebylo v tréninku. Pádem z motorky jsem si na dovolené přetrhal boční i zadní vazy a poranil meniskus. Zpočátku jsem na sebe byl strašně naštvaný, protože takové zranění s následky je úplně zbytečné. Po šesti týdnech rekonvalescence ale říkám, že to bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat. Znovu jsem získal motivaci, objevil závod Arnold Classic v Brazílii a zase jsem ochotný se rvát a dokázat, že mě ani zraněné koleno nezastaví. A budu rád, když budete u toho!"

Závod Arnold Classic South America startuje už za necelý týden v pátek 20. dubna 2018 od 15:00 našeho času a měl by být ke sledování na živém streamu na facebook.com/jirkatkadlcik. Za celý tým Ronnie.cz držíme Jirkovi palce k zisku hattricku a o výsledku Vás budeme co nejdříve informovat! Mezitím si můžete pustit Jirkovu zpověď a video z přípravy na Arnold Classic South America níže.


Jiří Tkadlčík před Arnold Classic South America 2018 (video)Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 33 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Jan777 (23:04) • Myslím, že oni sami dělají vše pro to, aby se z Olympie-svátku všech kulturistů a fanou...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Zodiak411 (23:01) • Už jsem to právě zaznamenal. Údajně má vítězi připadnout jeden milion dolarů. Což je te...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (22:55) • Já nemám problém vést normální diskuzi, ale rád provokuju :) Když udělám chybu, tak ji...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
th.0th (20:35) • Hezkyyy! Takovou sebereflexi jsem nečekal. Palec nahoru!
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (18:12) • Copak Tommy? Sám se mi to bojíš napsat? :) th.0th : Uznávám, že způsob, kterým jse...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra