Reklama:

Jiří Tkadlčík odcestoval na Asia Pacific Deadlift Championship

8.639 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Nejznámější český strongman závodící v kategorii do 105 kg  Jiří Tkadlčík odletěl včera odpoledne s přítelkyní trojbojařkou Valerií na mezinárodní závod v mrtvém tahu, pořádaný v asijském Singapuru, kde budou oba startovat a kde se Jiří chystá předvést výkon kolem 370 kg.

"Jedná se o můj první letošní závod, a protože jsem loňskou sezónu makal až do 18. prosince a zatím ještě léčím dlouhodobá zranění svalů i šlach, nebudu se hned první start přepalovat a zkrátka zazvedám v odpočinkovém módu," píše Tkadlčík z paluby letadla.

Rozhodl se zároveň soustředit především na letošní World's Strongest Man Under 105 kg pořádaný Českou republikou a dodává: "I když je mi líto vynechat letos už skoro tradiční Arnold Classic Australia, dávám přednost jednak přípravě na WSM a jednak nové destinaci, kterou pro mě Singapur bude. Navíc po závodech sedáme na letadlo a míříme na dovolenou na nedaleké Bali, a tak bych AC nezvládl ani časově. Snad příští rok, v klidu, a doufám, že konečně po úspěšném WSM - stále jsem po tomto titulu hladový!"

Tento titul utekl Tkadlčíkovi vloni o necelý bod na Arnold Classic v USA, v prosinci byl pak v konkurenční asociaci na devátém místě.

Jirkovi i Valerii můžete držet palce v sobotu 24. února, přímý přenos se podle našich informací snaží zajistit jak organizátor, tak Jiří na své facebookové stránce. V každém případě Vás budeme informovat o výsledcích závodu a Jirkovi i Valerii přejeme mnoho sil!


Jiří Tkadlčík a Valerie Mirić na cestě na Asia Pacific Deadlift Championship


Foto:
Jiří Tkadlčík


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 22 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTomáš Tabačiar a Michal Križánek: spo...
marek44 (19:08) • Fuu, Tomas vyzera pri cca 25kg tazsom mohutnom Krizovi super. Nestraca sa dokonca by so...
magazínVideo: Mamdouh Elssbiay zpět na pódiu...
Zodiak411 (17:31) • Vypadá skvěle dle těchto fotek. Snad lépe, než loni během semifinále na Olympii.
magazínVideo: Mamdouh Elssbiay zpět na pódiu...
ironfighter (13:29) • Tak kdyz mu to Allah zaridi :-D.
magazínMilan Obořil: poslední kulturistické...
jari (10:18) • Milane, obrovský klobouk dolů před tebou. Nejenom za to, co jsi vše dokázal, ale zejmén...
magazínMilan Obořil: poslední kulturistické...
Turakam (09:28) • Heh, plánuje zakladať rodinu, ale šetrí na okruhovu motorku, holt, z dažďa pod okvap...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra