Reklama:
Hydro od Smartlabsu 2000 g + 908 g ZDARMA
Nejrychleji stravitelný legendární protein nyní v extrémní akci! Více zde.

Jiří Tkadlčík odcestoval na Asia Pacific Deadlift Championship

8.723 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Nejznámější český strongman závodící v kategorii do 105 kg  Jiří Tkadlčík odletěl včera odpoledne s přítelkyní trojbojařkou Valerií na mezinárodní závod v mrtvém tahu, pořádaný v asijském Singapuru, kde budou oba startovat a kde se Jiří chystá předvést výkon kolem 370 kg.

"Jedná se o můj první letošní závod, a protože jsem loňskou sezónu makal až do 18. prosince a zatím ještě léčím dlouhodobá zranění svalů i šlach, nebudu se hned první start přepalovat a zkrátka zazvedám v odpočinkovém módu," píše Tkadlčík z paluby letadla.

Rozhodl se zároveň soustředit především na letošní World's Strongest Man Under 105 kg pořádaný Českou republikou a dodává: "I když je mi líto vynechat letos už skoro tradiční Arnold Classic Australia, dávám přednost jednak přípravě na WSM a jednak nové destinaci, kterou pro mě Singapur bude. Navíc po závodech sedáme na letadlo a míříme na dovolenou na nedaleké Bali, a tak bych AC nezvládl ani časově. Snad příští rok, v klidu, a doufám, že konečně po úspěšném WSM - stále jsem po tomto titulu hladový!"

Tento titul utekl Tkadlčíkovi vloni o necelý bod na Arnold Classic v USA, v prosinci byl pak v konkurenční asociaci na devátém místě.

Jirkovi i Valerii můžete držet palce v sobotu 24. února, přímý přenos se podle našich informací snaží zajistit jak organizátor, tak Jiří na své facebookové stránce. V každém případě Vás budeme informovat o výsledcích závodu a Jirkovi i Valerii přejeme mnoho sil!


Jiří Tkadlčík a Valerie Mirić na cestě na Asia Pacific Deadlift Championship


Foto:
Jiří Tkadlčík


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJak to vypadalo před dvaceti lety v z...
Zodiak411 (13:16) • Hodně vše ovlivňuje sentiment. Jsem si jistý, že za dvacet let, když se budu nostalgick...
magazínJak to vypadalo před dvaceti lety v z...
Noremorsedan (12:45) • Naprosto s Tebou souhlasím. To byly zlaté časy bodybuildingu. Coleman, Wheeler, Ruhl, L...
magazínJak to vypadalo před dvaceti lety v z...
pemac (12:39) • To byla osobnost, vedle osobnosti... Pěkné závody...
magazínJana Jeřábková - trénink před Arnold...
Noremorsedan (12:36) • Jeee! Moje milovaná Janička! No konečně jste tu dali taky něco s ní! Janička je prostě...
magazínJak to vypadalo před dvaceti lety v z...
th.0th (12:14) • Asi ze mě mluví sentiment, ale podle mě tehdy měli vyšší úroveň...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra