Reklama:

Jiří Tkadlčík odcestoval na Asia Pacific Deadlift Championship

9.150 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Nejznámější český strongman závodící v kategorii do 105 kg  Jiří Tkadlčík odletěl včera odpoledne s přítelkyní trojbojařkou Valerií na mezinárodní závod v mrtvém tahu, pořádaný v asijském Singapuru, kde budou oba startovat a kde se Jiří chystá předvést výkon kolem 370 kg.

"Jedná se o můj první letošní závod, a protože jsem loňskou sezónu makal až do 18. prosince a zatím ještě léčím dlouhodobá zranění svalů i šlach, nebudu se hned první start přepalovat a zkrátka zazvedám v odpočinkovém módu," píše Tkadlčík z paluby letadla.

Rozhodl se zároveň soustředit především na letošní World's Strongest Man Under 105 kg pořádaný Českou republikou a dodává: "I když je mi líto vynechat letos už skoro tradiční Arnold Classic Australia, dávám přednost jednak přípravě na WSM a jednak nové destinaci, kterou pro mě Singapur bude. Navíc po závodech sedáme na letadlo a míříme na dovolenou na nedaleké Bali, a tak bych AC nezvládl ani časově. Snad příští rok, v klidu, a doufám, že konečně po úspěšném WSM - stále jsem po tomto titulu hladový!"

Tento titul utekl Tkadlčíkovi vloni o necelý bod na Arnold Classic v USA, v prosinci byl pak v konkurenční asociaci na devátém místě.

Jirkovi i Valerii můžete držet palce v sobotu 24. února, přímý přenos se podle našich informací snaží zajistit jak organizátor, tak Jiří na své facebookové stránce. V každém případě Vás budeme informovat o výsledcích závodu a Jirkovi i Valerii přejeme mnoho sil!


Jiří Tkadlčík a Valerie Mirić na cestě na Asia Pacific Deadlift Championship


Foto:
Jiří Tkadlčík


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYpráce recepční(obsluha)do fitness-brig...
Olympia Fitness Praha(Opatov,Hostivař) hledá brigádníky do svého týmu - STUDENTKU/STUDENTA na poz...
bazar Sběratel koupí větší sbírku pošt...
Vášnivý sběratel koupí větší sbírku poštovních známek. Solidní jednání a okamžitá platba. 777097...
práce Hledáme instruktory/ky
Nový prémiový fitness klub v nově vznikající čtvrti DOCk na Palmovce hledá spolehlivé instruktory...
seznamka Asiat hledá svalovce na společné posi...
Štíhlý asiat, nepříliš zkušený v posilování, hledá svalovce na společné posilování, který by mi p...
bazar Chodící pás - Walking program
Prodám 11 kusů chodících / běžeckých pásů s 0,5 kg činkami pro Walking program. Vhodné jak pro tr...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra