Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Mezinárodní silový trojboj dětských domovů 2017 - výsledky

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

[Text: Aleš Zwettler] V sobotu 2. 12. 2017 se uskutečnil v posilovně Dětského domova Zašová již 9. ročník mezinárodního silového trojboje dětí z DD. Zúčastnili se ho mladí siláci a silačky ze slovenské Bytče, polského Cieszyna, děti z Kroměříže, Lipníku nad Bečvou, Vizovic a domácí Zašové. Celkem se této velké akce zúčastnilo tedy 6 domovů a na 45 dětí. Soutěžili děvčata a chlapci v kategoriích od 15 - 17 let a v kategorii nad 18 let. Letos jsme zvolili tyto disciplíny: lehy - sedy u dívek a hrazda na úzký úchop u chlapců, společné potom byly disciplíny legpres a bench-press. Kategorie dívek byla nakonec spojena do jedné, a to 17 - 18leté. Na poslední chvíli se pro nemoc omluvili chlapci ze střední školy pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí, které touto cestou zdravíme a věříme, že přijedou příští, desátý ročník.

Jako každý rok bylo dosaženo výtečných výkonů, všichni očekávali, že přijede loňská celková vítězka Katarzyna Cieslar z Polska, ale ta dostala stopku od trenéra mladých polských atletů a do Zašové nepřijela. Byla to škoda, protože loni předváděla skvělé a hodnotné výkony. Jednotlivé výsledky se přepočítávaly podle Wilksova vzorce pro stanovení pořadí závodníků. Nejpočetnější skupina závodníků byli chlapci od 15 - 17 let, kde jich soutěžilo 19.

Výsledky jednotlivých kategorií

Absolutním vítězem obou chlapeckých kategorií se stal s výsledkem 232,652 bodů Tomáš Vlk z Kroměříže a absolutní vítězkou se po přepočtu stala Kristýna Zetková ze Zašové s 306,051 bodů. Miss silového trojboje po hlasování vedoucích jednotlivých výprav se stala Irena Krpelíková ze Zašové. Největším sympaťákem se stal Denis Závěšický z Vizovic, který se nejvíce líbil přítomným ženám.

Po individuálních oceněních byly předány ceny i jednotlivým výpravám, kde se sčítaly body ze všech kategorií a umístění do 3. místa.

Výsledky domovů

1. místo - DD Zašová - 6 bodů
2. místo - DD Cieszyn - 4 body
3. místo - DD Bytča a Kroměříž - 3 body
4. místo - DD Vizovice - 2 body
5. místo - DD Lipník nad Bečvou - 0 bodů

V průběhu akce předali manželé Barošovi z penzionu Blankyt Dětskému domovu Zašová šek na 10.000 Kč. Peníze byly použity na tyto závody a na vybavení domova sportovním a turistickým vybavením. Akci podpořil významně i majitel internetového magazínu Ronnie.cz Ing. Martin Jebas 4 poukázkami na kurz trenéra kulturistiky v hodnotě 40.000 Kč a dalšími velmi hodnotnými cenami.

Poděkování zaslouží všichni zaměstnanci dětského domova, kteří se na přípravě a hladkém průběhu akce podíleli, poděkování samozřejmě patří rozhodčím kulturistiky Mgr. Lubomíru Krhutovi, Mgr. Vladimíru Šeligovi a panu Miroslavu Hladilovi, kteří dohlíželi na hladký průběh těchto závodů. Poděkování patří i jednotlivým závodníkům za předvedené výkony.

Tato mezinárodní akce by se nemohla uskutečnit bez vydatné podpory sponzorů, kteří přispívají financemi, svými výrobky nebo věcnými cenami. Za to jim patří obrovský a vřelý dík. Věřím, že budou mít možnost podpory i při dalších ročnících.


Sponzoři 9. ročníku mezinárodního silového trojboje dětí z dětských domovů:

Mad Max, ROBE LIGHTING, s.r.o., Penzion Blankyt, s.r.o., GS Company, s.r.o., Zlatnictví Karafiát, Mlékárny Valašské Meziříčí, Lahůdky Skalka, Uzeniny Vahala, PM DAREX Valašské Meziříčí, Kompakt Valašské MeziříčíLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra