Reklama:

Sport Festival Slovakia 2017 již 18. listopadu v Trenčíně!

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] I v roce 2017 připravuje Slovenská asociace silných mužů ve spolupráci s konfederací sportovních svazů vrcholnou událost konce roku Sport Festival. V pořadí již sedmý ročník atraktivní a největší akce svého druhu na Slovensku se tento rok odehraje již 18. listopadu na výstavišti Expo Center v Trenčíně.

Jsme velmi rádi, že tradiční prosincový termín nahradilo lepší a přijatelnější datum. Věříme, že si cestu na sportoviště najde mnohem více fanoušků, než tomu bylo doposud. Jde o největší sportovní akci svého druhu na Slovensku, na které se před rokem vystřídalo více než 600 sportovců! Jde o skutečný festival neolympijských sportů.

A na co se letos můžeme těšit? Základním kamenem festivalu jsou závody silných mužů a silných žen. Právě na Sport Festivalu se před léty odehrála vůbec první soutěž silných žen na Slovensku. Tento rok nás čeká vyvrcholení a finále euroligy nejsilnějších žen. Kromě silaček si změří síly i strongmani v kategoriích do 90 kg a 105 kg. Vážení závodníků se bude konat v den soutěže v pavilonu číslo 7 od 9:00. Pro zájemce bude připravena váha i den předem, takže kdo chce, může se přijít zvážit i v pátek a nemusí čekat do soboty.

Kromě strongmanů se můžete těšit i na vánoční cenu v silovém trojboji, tlak na lavici a tlak na lavici tělesně postižených sportovců. Mezi nejlákavější hvězdy silového trojboje patří Róbert Valach či Fridrich Matejík, kteří v Trenčíně nemohou chybět.

Součástí této mega akce je i druhé kolo muay thai ligy, jumping na trampolínách, taekwondo, lukostřelba, horolezecká stěna, šipky, florbal, bridž, dětské fitness, biliard a mnoho dalšího. Připravená je také expo zóna, kde budou stánky firem nabízet doplňky výživy či oblečení pro návštěvníky.

Sport Festival otevírá své brány 18. listopadu v 10:00 na výstavišti Expo Center v Trenčíně. Tady rozhodně nemůžeš chybět!


Sport Festival Slovakia 2016 - video
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJan Kareš - kulturistika na hrazdách
Turakam (21:27) • Kareša mám rád, ale na videe skôr len vypočuť, lebo sa naň dívalo veľmi ťažko, kmital t...
magazínJan Kareš - kulturistika na hrazdách
th.0th (14:18) • Asi první video na tomto webu, které jsem skouknul celé bez přeskakování...*79*
magazínJak to bude s letošním EVLS Prague Pr...
hary97 (00:16) • Já bych v tom neviděl problém. Stačí, když budou závodníci v rouškách a dodržovat 2m ro...
magazínTréninkový videolog: Věra Mikulcová (...
reveira (18:30) • Zdravím Věrku a přeji ať se daří ve všem co dělá,a že toho není málo,jinak nohy pěkný,i...
magazínTréninkový videolog: Věra Mikulcová (...
Paulie02 (14:51) • Je to dříč!!! ...jen se narodila ve špatném těle...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra