Reklama:
Proteinová svačinka Protein Break v akci 1+1!
Dokonalé kompletní jídlo s výjimečným složením. Více zde.

Mistrovství Čech v silovém trojboji družstev 2017 - reportáž a fotogalerie

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Jak jsme Vás již informovali v pozvánce a ve výsledcích, v sobotu 24. září se konal 3. ročník Mistrovství Čech v silovém trojboji družstev. Mistrovství hostil oddíl Powerlifting TJJM Chodov a přijelo osm čtyřčlenných družstev. Hladký průběh soutěže zajišťoval ředitel soutěže a zároveň hlasatel Milan Špingl. Na regulérnost soutěže dohlíželi rozhodčí, hlavním rozhodčím jsem byla já, Petra Švadlenková. Postranními rozhodčími byli Pavel Hase a Josef Švejda. Delegátem soutěže byl Ivan Veselý.

Dle soutěžního řádu mohou postoupit na republikové mistrovství čtyři nejlepší družstva z mistrovství Čech nebo Moravy za předpokladu, že dosáhnou lepšího přepočteného výkonu než sestupující družstva z mistrovství České republiky. V soutěži se sešlo mnoho mladých závodníků, včetně dorostenců, ale objevili se i zkušení matadoři z kategorií masters. Menšina závodníků používala podpůrné dresy, které zde byly povoleny. Tento trend ústupu podpůrných dresů lze pozorovat na závodech družstev již několikátý rok.

O třetí místo se během závodu přetahovala družstva TJ Sokol Jemnice a SK Zlobr Sedlčany. Nakonec o necelé dva body získali bronz zlobři (1414,01 Wilksových bodů). Toto družstvo bylo složeno ze dvou děvčat a dvou dorostenců. Nejvyšší bodový zisk zajistil Tomáš Novák, účastník mezinárodních závodů, s výkonem 376,05 Wilksových bodů.

Druhého místa dosáhlo družstvo TJ Spartak Chodov - A (1492,65 Wilksových bodů) s týmem zkušených závodníků. Ostřílený závodník Emil Balogh, který je zároveň vzpěračem, nazvedal pro toto družstvo nejvíce bodů (406,76 Wilksových bodů).

Zlatou medaili a trofej si domů odvezlo družstvo Fitness Staňkov - A (1661,12 Wilksových bodů), kde převažoval trojbojařský klan Radů, ale nejvíce bodů za družstvo nasbíral Jan More (448,87 Wilksových bodů). Jan se zároveň stal nejlepším závodníkem klání.

Závody by se neobešly bez dobrého pořadatelského zázemí, kde v moderní hale hotelu Chodov vše dobře zorganizoval ředitel závodu a jeho oddíloví nakladači bezchybně a svižně nakládali činku. IT technik se výborně zhostil výsledkového servisu a přímého přenosu. Věcné ceny zajistil Jan Filo (Vision Nutrition).

Níže si můžete prohlédnout fotogalerii z místa dění a krátký rozhovor s vítězným družstvem.


Fitness Staňkov - A

Jak jste spokojeni s průběhem soutěže a dnešním výkonem?

Jan More: Tento výkon jsme vůbec nečekali. Letošní vítězství je pro naše družstvo premiéra. V tomto složení jsme závodili i předloni, kdy jsme skončili čtvrtí, loni jsme se konečně objevili na bedně na třetím místě. I proto máme z letošního úspěchu takovou radost.

Připravujete se na soutěže společně?

Karel Rada st.: Ano, připravujeme se v posilovně Fitness Staňkov. Trénujeme společně, i když tréninky máme rozdílně - podle našich individuálních potřeb.

Budete se účastnit mistrovsví republiky družstev ve Zlíně?

Karel Rada ml.: Bohužel s účastí nepočítáme, termín se nám nehodí z důvodu přípravy jednotlivců z družstva na mezinárodní závody, které jsou samozřejmě prioritou.

Půjdete dnešní vítězství někam oslavit?

Luboš Rada: Pojedeme do McDonald's cestou domů.

Děkuji za rozhovor a přeji mnoho dalších úspěchů.


Mistrovství Čech v silovém trojboji družstev 2017 - fotogalerieLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYbazar Fitness pomůcky
Nabízím k prodeji používané, ale v dobrém stavu fitness pomůcky: 1 kg činky - k dispozici 28 kus...
bazar Posilovací stroje - výprodej
Prodám stroje ve výborném stavu: Stroj na břicho-poloha leh 14.900,- Stroj na záda 4.900,- Sto...
bazar Časopisy M&F + Svět kulturistiky
Nabízím časopisy M&F + Svět kulturistiky. (Bez plakátů) Cena dohodou. Brno. Svět kulturistiky 2000 - 3 2001 - 1, 3, 4, 5, 6 2003 - 10 M&F 2000 - 11 2001 - 3, 7, 8, 9, 10, 12 2002 - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12 2003 - 1, 3, 4, 5, 8, 11 2004 - 2, 7, 10, 11
bazar ROGUE echo bike
Prodávám ROGUE ECHO BIKE - pouze rozbalený, odzkoušený, kupovaný v květnu, mohu doložit doklad o...
bazar Concept2 D PM5/černý
Prodávám Concept2 D PM5/černý - pouze rozbalený, odzkoušený, kupovaný v květnu, mohu předat dokla...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra