Reklama:

EVLS Survival Strongman Cup 2017 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Přesně tak, vstup na akci strongmanů je zdarma! Na jedinečném sportovním festivalu EVLS Prague Showdown 2017, který se odehraje tento pátek a sobotu, se opět po roce ukážou i nejsilnější muži z celé České republiky. Celá akce se uskuteční v sobotu 30. září před hlavním vchodem výstaviště PVA Letňany. Vůbec poprvé bude na EVLS k vidění strongman závod a Vy navíc máte jedinečnou příležitost podívat se na dva závody! Na akci EVLS Survival Strongman Cup ráno proběhne závod nejsilnějších strongmanů do 105 kg, odpoledne se pak můžete těšit na nejsilnější muže ČR bez rozdílu vah. Open závodu se zúčastní jak čeští profesionálové, tak i někteří amatéři.

Závod strongmanů do 105 kg začíná od 10 hodin ráno, vzhledem k tomu, že se ho zúčastní top desítka nejlepších strongmanů z Grand Prix do 105 kg, bude to neskutečně nabitá podívaná. Závodníci mezi sebou budou bojovat v šesti náročných disciplínách a vyhraje ten nejkomplexnější z nich. Čeká je Log Lift, Car Deadlift, Super Yoke, Farmer's Walk, Tire Flip a zdvih obří jednoručky na maximální výkon. Kromě divácké soutěže se můžete těšit na exhibici Daniela Minstera, který všem ukáže, že i lidé na vozíku mají pořádnou páru!

Open závod se bude skládat z českých profesionálních strongmanů i amatérů a začne od 14 hodin. Bude se jednat o sedmé kolo České profesionální strongman ligy (ČPSL), kterou pořádá Česká národní federace strongman. ČPSL momentálně vede Lukáš Svoboda, v závěsu za ním jsou Jiří Vytiska a Čestmír Šíma. Kompletní body si můžete prohlédnout zde. Strongmany bez rozdílu vah budou čekat stejné disciplíny jako mají jejich lehčí kolegové, jen s jednou výjimkou, zdvih obří jednoručky na maximální váhu se po soutěži přesune na hlavní pódium a uskuteční se tam samostatné mistrovství ČR! Celý závod bude moderovat známý hlas Leoše Kubeše a jeho kolegou na place bude zkušený rozhodčí Pavel Cháma. Tohle si nesmíte nechat ujít!

Hlavním partnerem soutěže se stala česká společnost Survival Nutrition Suplements, která si extrémně zakládá na poctivé výrobě z kvalitních surovin. Veškeré vybavení na soutěž dodal další z hlavních partnerů, společnost Fitnema, která se dlouhodobě zabývá výrobou vybavení pro strongmany, trojbojaře, posilovny a další. Všichni strongmani do jednoho Vám potvrdí, že kvalitní náčiní je klíčem k úspěchu, stejně jako suplementace. Protože jde o pořádné chlapy, kteří se nevejdou jen tak do něčeho, všichni na sebe obléknou kvalitní oblečení Uncle Sam. Kromě finančních prémií na závodníky čekají věcné ceny a krásné ručně vyrobené trofeje od české společnosti Blažek Glass.


Mapa areálu EVLS Prague Showdown
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra