Reklama:
Pro svaly a sílu:
Creatine 500 g + 300 g ZDARMA
Nejvyšší kvalita ověřená rozborem. Více zde.

Mas-wrestling: JIP Cup 2017 - reportáž a fotografie

Ronnie.cz > Powerlifting > Ostatní sporty

Letošní závodní sezóna je chudší než ta předchozí, a to hlavně z důvodu zařizovaní věcí a střádaní peněz ke druhému kolu světového poháru, které se mělo konat u nás. Bohužel se nepodařilo sehnat dostatek peněz a druhé kolo se uskuteční 4. - 5. listopadu v maďarském Győru. Je tedy smůla, že neuvidíme špičku světového mas-wrestlingu u nás, ale naše závodníky, kteří se budou účastnit světového poháru, jsme mohli vidět nedávno, a to 2. září na 2. ročníku závodu JIP mas-wrestling Cupu, a jejich zápasy zaujaly diváky. Představili se nám čtyři ženy a pět mužů, což bylo překvapivě málo, ovšem výkonnostně závod stál za zhlédnutí.

Anit Ondroušková vs. Maryna Charytonová

V kategorii žen byla pro naše závodnice velkou výzvou mistryně Polska Klaudia Wieczorek, která má medaile i z ME a MS. Naše závodnice se snažily, a i když jsou talentované, bohužel se žádné nepodařilo získat v zápase s Klaudií ani bod. Největší naději jsme vkládali do Maryny Charytonové, ale neměli jsme doposud možnost porovnání se zkušenou soupeřkou. Každopádně každá zkušenost je pro další zápasy dobrá a je cestou k lepším výsledkům. Milým překvapením byla Anit Ondroušková, na jejíž osobu po zápase pronesla slovy chvály i Klaudie. Vítězka teda byla jasná a o druhé místo svedly vyrovnaný boj Maryna a Anit. V prvním souboji, který byl nečekaně dlouhý, se tyčku podařilo vytrhnout Anit, další souboje již byla v technické převaze Maryna. Silově disponovanější Anit dvakrát porazila a vítězstvím 2:1 si vybojovala druhé místo. Na nelichotivém posledním místě se umístila bez jediného bodu nejlehčí závodnice Barbora Pokorová.

Anit Ondroušková vs. Klaudia Wieczorek

Mužská kategorie byla stejně jako ta ženská sloučená na kategorii bez rozdílů vah a i přes svou lehčí váhu měla favorita v Mykhaylovi Krasilynetsovi, který je mistrem republiky a bronzovým účastníkem ME. Žádnému ze čtyř soupeřů se nepodařilo Mykhayla porazit ani v jednom souboji a zaslouženě tedy získal vítězství. V boji o druhé místo se utkali Patrik Navara a Filip Steiner. Oba se věnují silovým sportům, a tak šlo o poměření powerliftera s benčařem, kteří mají za sebou několik mas-wrestlerských tréninků. Závod byl pro oba premiérou, a i když na vzájemných trénincích byl doposud lepší Patrik, tak nyní při závodní premiéře nečekaně podlehnul po ryze silovém souboji 2:0 Filipovi, který překvapil rychlými starty, po kterých se hned přesunul na stranu, což ho dvakrát přivedlo k vítězství. Druhé místo tedy nečekaně ukořistil Filip Steiner a třetí skončil Patrik Navara. Na čtvrtém místě se umístil Villiam Buzinkay, který měl smůlu, že se musely sloučit kategorie a jeho soupeři byli o desítky kilogramů těžší. Z nich porazil jen jednoho, a to Antonína Kováře, který skončil bez jediné výhry na pátém místě.

Patrik Navara vs. Filip Steiner

Na závod jsme se těšili a nezbývá než počkat na jeho další ročník v roce příštím. Doufáme, že příště nás v příjemném areálu navštívíte i Vy! Letos byly pro závodníky připraveny poháry, diplomy, gastronomické ceny od firmy JIP a hlavně doplňky firny Czech Virus, které jsou hnacím motorem našich reprezentantů.

V nejbližší době nás můžete vidět a zároveň si zatahat 29. - 30. září na EVLS Prague Showdown. 30. září je pro Vás od 14 hodin připraven amatérsky závod s názvem EVLS Mas-wrestling Amateur Cup.
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 82 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZdeněk Vrána a Kamil Říha - trénink z...
synthrax (12:29) • A tak Kamčo mohl jsi mě trošičku zmínit, co si budeme *2* *2*
magazínSkandál na závodech v Británii. Micha...
jari (22:57) • Kdoví, co to bylo za individua, co se do něj pustili. Navíc on tam měl partnerku, není...
magazínMistrovství Čech mužů a žen 2024 - vý...
Lukas82 (10:50) • Spousta českých závodníků vyhrála profikartu, ale do profi si zatím netroufají a zůstáv...
magazínMistrovství Čech mužů a žen 2024 - vý...
Kebab (08:54) • Tipuju že dokud si nezaplatí poplatek za reálnou kartu, aby byl profesionál, tak jí sic...
magazínMistrovství Čech mužů a žen 2024 - vý...
Pburáň (07:14) • Mohu se zeptat jak jsou nastavena pravidla pro start? On může závodník co vyhrál a chvá...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie