Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Stánek Ronnie.cz na Deadlift Challenge již tuto sobotu!

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Sobota 26. srpna 2017 se blíží a s ní i další velká událost. V prostorách pražské haly Plechárna se od 13:00 uskuteční Deadlift Challenge vol. 1, kde bude možné vidět spoustu zvučných jmen. Dorazí třeba Petr Petráš, David Lupač, Jiří Orság, Slávek Vinogradov a mnoho dalších.

Mimo hlavní závod mezi přihlášenými borci, kteří přijdou pokořit svoje maximum v mrtvém tahu, budete mít možnost vidět pokus o překonání národního rekordu v takzvaném "double deadliftu", o který se pokusí právě Petr Petráš společně s Václavem Češkou. Naloženo pro ně bude úctyhodných 700 kg! Dále nebude chybět exhibiční vystoupení zvučných jmen, selfie koutek s VIP hosty nebo třeba občerstvení v podobě grilování pravých farmářských steaků.

Klání deadlifterů si samozřejmě nesmíme nechat ujít ani my a jakožto partneři akce zde pro Vás budeme přichystaní s naším stánkem.

Co všechno Vás tedy na stánku Ronnie.cz čeká?

Máme pro Vás opět připravenou soutěž, ale také další aktivity, za které si odnesete drobné dárky, nebude chybět ani malé občerstvení.

Naše hlavní challenge tentokrát bude rozdělena na tři kategorie, kde ženy a muži budou mít stejný úkol, a to držet ve dřepu kotouč v předpažení s proteinem nahoře co nejdéle to půjde. Děti mají úkol podobný, jen bez dřepu a s odpovídající váhou.

A nebojte se, Vaše aktivita bude řádně odměněna, ať už menšími dárečky, nebo hodnotnějšími cenami - produkty od značek Survival, Nutrend či Extrifit nebo dárky s logem Ronnie.cz.

Doufáme tedy, že se s Vámi v sobotu uvidíme. Nenechte si tuhle hvězdami našlapanou soutěž ujít!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

29.08.16:36Majka - Výsledky vyjdou v článku zítra společně s fotogalerií z ak..
29.08.16:08xien - ahoj nejsou už někde výsledky?
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra