Reklama:

Slovenský pohár silných mužů #5 (Duchonka) 2017 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Slovenský pohár silných mužů se přesouvá na známé místo. Potřetí se bude jedno z kol konat na hrázi v Duchonce!

V loňském roce nám nepřálo počasí, ale ani to neodradilo všechny siláky, aby přišli změřit síly. Věříme, že tento rok nás bude čekat slunečná sobota. 15. července od 15 hodin se strongmani střetnou, aby bojovali o body do konečného bodování.

Závod organizuje rodina Golierových ve spolupráci se Slovenskou asociací silných mužů. Rozhodovat bude opět mezinárodní rozhodčí Pavol Guga a moderování se chopí viceprezident SASIMu Milan Gabrhel. A co bude čekat na naše borce?

Úvod bude tradičně patřit zdvihání klády o váze 115 kg, následovat bude nošení 120 kg vážících kufrů, tahání kamiónu, převrácení 400kg pneumatiky či mrtvé tahy s osobním automobilem. Tyto disciplíny prověří každého zúčastněného. Ve čtyřech kolech jsme doposud měli dva vítěze, a to Maroše Štefaňáka (vyhrál v Prešově, Varíně a Banské Bystrici) a Tomáše Pirose (výhra v Kajali). Uvidíme, jestli se k nim přidá někdo další, nebo se o prvenství poperou opět tito dva borci. Můžeme očekávat i zlepšení od Paliho Horňáka, který nedávno absolvoval mezinárodní závod, který mu přidal na zkušenostech. Nechme se překvapit.

Přijďte se i Vy podívat na nejsilnější muže Slovenska už 15. července na Duchonku - hráz. Od třetí hodiny odpolední se na Vás všichni těšíme! Allnutrition Cup - páté kolo Slovenského poháru silných mužů se nezadržitelně blíží!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 60 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFreimen´s FEST: nová generace silově-...
ContiHan (14:56) • Ahoj, je zde psáno, striktně dodržet den volna mezi FB tréninky. Bohužel práce mi to ne...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Marczus (11:41) • Nebudu již rozebírat úroveň soutěží Španěla a Američana, to je snad každému jasné. Jen...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Marczus (11:21) • Ano, v podstatě to jsou větší pohárovky, nicméně jsou však dosti nezanedbatelným příjme...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Hockey1000 (21:45) • V tom všem špatným, co rozchod IFBB jedna a IFBB dva znamenal, je vznik Elite Pro soutě...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Pekami (20:49) • Ty jo... jestli je pro tebe 10k dolarů kapesný. Ano sice je to `třetí liga`, ale funguj...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra