Reklama:

Karel Ruso vstoupil do síně slávy Evropské federace silového trojboje

Ronnie.cz > Powerlifting > Osobnosti

Nejvyššího ocenění, kterého může dosáhnout silový trojbojař starého kontinentu, se dostalo nymburskému trojbojaři Karlu Rusovi, který byl uveden do síně slávy EPF (European Powerlifting Federation).

O udělení tohoto prestižního ocenění hlasovali na návrh Exekutivy EPF delegáti členských zemí EPF na květnovém valném shromáždění ve španělské Malaze. Jednomyslný souhlas s uvedením našeho závodníka do síně slávy EPF doprovodili všichni delegáti dlouhým potleskem. Karel Ruso se tak zařadil mezi 16 mužských ikon evropského silového trojboje ve čtyřicetileté historii evropské federace.

Karel Ruso se za svoji dosavadní úspěšnou sportovní kariéru zúčastnil 48 mezinárodních soutěží (mistrovství světa a Evropy), kde nasbíral neuvěřitelných 47 medailí. Na těchto soutěžích překonal devětkrát evropský a dvakrát světový rekord ve dřepu v kategoriích masters. Svými výkony a zároveň i svým chováním je již více jak třicet let sportovním vzorem nejen českých sportovců, ale i sportovců v zahraničí.

Pamětní plaketu člena „Hall of Fame“ převezme Karel Ruso z rukou vrcholných představitelů European Powerlifting Federation v rámci Mistrovství Evropy masters v silovém trojboji 2017, které proběhne v první polovině července v Plzni.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

08.07.21:59powr - GRATULUJI, Karle !
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSedm profesionálů v přípravě na květn...
Neutralni typ (18:51) • Mostafa ma totane predimenzovane nohy
magazínTréninkový videolog: Jan Turek (04/20...
ironfighter (23:34) • 2x covid, pekne, hlavne ze s normalnim prubehem. Honzovi drzim palce a at se dari nejen...
magazínMonika Špačková - trénink nohou 6 týd...
eSko (12:52) • Nízký počet spálených kalorií při silovém tréninku je zcela správně. Odborné studie s k...
magazín"Big Ramy" vystoupil na slavnostním o...
md (13:42) • No cvičení mu jde evidentně lépe jak zpěv, ale i tak 💪😁👍
magazínŠest profesionálů v přípravě na květn...
MartinG (21:41) • Sú to obyčajné kŕčové žily, niekto na to má predispozíciu, jasné že sypka tomu asi troc...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra