Reklama:

VIDEO: Jiří Vytiska na World Championships Log Lift 2017

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Jiří Vytiska na Strongman Champions League Lithuania 2017
Jiří Vytiska 2 týdny před mistrovstvím světa v Log Liftu!

21. května se v litevském městě Kaunas konalo tradiční mistrovství světa v Log Liftu a overhead disciplínách, které každoročně pořádá legenda strongmanů Zydrunas Savickas. Do Litvy se sjela velmi silná konkurence složená z dvanácti špičkových borců. Mezi nejzvučnější jména rozhodně patřili Vytautas Lalas, Graham Hicks, Vidas Blekaitis, Dennis Kohlruss a Alex Moonen. Rozhodně se ale nedá říct, že by ostatní méně známí závodníci byli nějakými ořezávátky.

Už samotná účast na klasických závodech prestižní Strongman Champions League je velkým úspěchem pro české strongmany, kteří se mohou porovnat s těmi nejlepšími závodníky z Evropy a světa. O poznání větším zážitkem byla účast na tomto jedinečném mistrovství světa v tlakových disciplínách pro úřadujícího nejsilnějšího Čecha Jiřího Vytisku, který právě svými tlakovými schopnostmi vyniká. Jelikož si osobně nikdy účast českých strongmanů na takových akcích nenechám ujít, rozhodl jsem se to kompletně zdokumentovat, podobně jako s Čestmírem v Polsku.

Jako první jste si mohli přečíst obsáhlou reportáž, kterou jsme Vám nabídli začátkem června. Nyní se můžete podívat, jaké měl Jirka pocity před soutěží nebo přímo na ní, kterými doplňky od Extrifitu doplňoval energii, když ve stanu pro závodníky nebylo žádné jídlo, nebo jak mu šly jednotlivé disciplíny. Užijte si video!

Cesta do Litvy by se samozřejmě nekonala bez důležité podpory sponzorů Petra Zámišky a Prášilského ráje, bistra Poolec, Tradičního kloubu, společnosti Extrifit a České národní federace strongman.

V případě, že byste chtěli Jiřího Vytisku sledovat prostřednictvím sociálních sítí, kde sdílí své výkony a fotky, můžete tak učinit na jeho Instagramu.


Jiří Vytiska na World Championships Log Lift 2017Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

20.06.12:47Matin11 - Pecka*1* +1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (12:13) • Ano skutečně mu chybí všude ,,oběm` a to prosím poznáš z fotky, kde vidíš jen ruce? Mim...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Chargy (09:21) • S touto formou by podle mě moc konkurece schopný nebyl, oběm tam trochu chybí, na druho...
magazínLegendy kulturistiky a jejich trénink...
mr.perfect (22:55) • Máte tam chybu a nepřesnosti...Trénink v přípravě byl rozdělený na ráno a večer....Př:...
magazínBrutální Roelly Winklaar 6 týdnů před...
m1ro (20:53) • Jako ze Roelly cvici kvuli tomu, aby se libil zenskym jo? :D
magazínBrutální Roelly Winklaar 6 týdnů před...
Blaster (16:59) • Tvoj stredný prúd plný plesne si nechaj na výskumy pre školy, milý CIZO. :-) LeToucan...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra