Reklama:

Preview UFN 110: Derrick Lewis vyzve Marka Hunta

Ronnie.cz > Powerlifting > Bojové sporty

O víkendu se v Aucklandu na Novém Zélandu odehraje další galavečer UFC Fight Night, tentokrát pod číslem 110. Jde o první akci, která se zde koná od roku 2014. Startovka je jako obvykle plná spíše méně známých jmen, nicméně některé zajímavé zápasy se zde najít dají.

Ten hlavní může pohnout žebříčkem těžké váhy. Derrick "Black Beast" Lewis a Mark "Super Samoan" Hunt totiž patří mezi smetánku. Hunt ještě před pár lety bojoval o prozatímní titul, Lewis patří mezi nejtalentovanější a nejrychleji stoupající nováčky. Dá se říct, že půjde o jakýsi souboj generací. Asi málokdo věří, že by zápas skončil na body. Mistr walk-off KO Hunt má ruce ze železa a Lewis viděl bodové sudí jednou z posledních šesti zápasů. Nejspíš nás čeká souboj o to, kdo umístí první pořádnou pumelici, a jen těžko odhadovat favorita.

Druhý zápas není pro žebříčky tak významný a dostal se tak vysoko především díky domácímu veteránovi Danovi Kellymu, který se utká s Derekem Brunsonem. Kelly je zvláštní úkaz. Ani přes jeho věk, pozdní zahájení MMA kariéry či zřetelné mezery v některých technikách jej stále nikdo s výjimkou Sama Alveyho nemůže porazit. Pravda, nebojuje s nejlepšími borci, přesto je jeho cesta oktagonem pohádkou. Té může ovšem napsat špatný konec Derek Brunson, který sice prohrál poslední dva zápasy, ale v obou nastoupil proti elitě. Předtím rozdrtil pěkných pár borců. Kelly bude muset z rukávu vytáhnout jeden ze svých pověstných zázraků, aby uspěl.

Pro mě osobně bude ale druhým nejzajímavějším zápasem souboj v muší váze mezi Timem Elliottem a Benem Nguyenem. Dvojnásobného držitele prémie za zápas večera Elliotta bylo vždycky radost sledovat. I když jeho zápasy končí většinou na body, jeho atraktivní zemařina je zkrátka k pokoukání. A Nguyen je možná nejlepší vyhlídkou této divize. Za zhlédnutí ale budou jistě stát i zápasy Cutelaby s da Silvou nebo Hookera s Pearsonem.

Kompletní startovní listina vypadá v současnosti takto:

Main Card (Fox Sports 1)

Heavyweight: Derrick Lewis vs. Mark Hunt
Middleweight: Derek Brunson vs. Dan Kelly
Lightweight: Dan Hooker vs. Ross Pearson
Light Heavyweight: Ion Cutelaba vs. Henrique da Silva
Flyweight: Tim Elliott vs. Ben Nguyen
Featherweight: Alexander Volkanovski vs. Mizuto Hirota

Preliminary Card (Fox Sports 1)

Lightweight: Damien Brown vs. Vinc Pichel
Flyweight: John Moraga vs. Ashkan Mokhtarian
Welterweight: Luke Jumeau vs. Dominique Steele
Welterweight: Kiichi Kunimoto vs. Zak Ottow

Preliminary Card (UFC Fight Pass)

Women's Strawweight: JJ Aldrich vs. Chan-Mi Jeon
Lightweight: Thibault Gouti vs. Dong Hyun Kim


Derrick Lewis vs. Ruan Potts

Mark Hunt vs. Roy Nelson


Foto:
www.wikipedia.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra