Reklama:

Slovenský pohár silných mužů #2 (Kajal) 2017 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Po úspěšném prvním kole Slovenského poháru silných mužů se slovenští siláci v rámci druhého kola přesouvají do obce Kajal u Galanty. Proč právě do této malé obce? Protože odsud pochází hlavní organizátor a strongman Tomáš Piroš. Bratr mistra Slovenska ve zvedání klády Františka Piroše po úspěšném loňském ročníku organizuje závod i letos.

Věcné ceny do všech soutěží Slovenského poháru silných mužů zajišťuje společnost Allnutrition. Právě doplňky výživy od této špičkové společnosti si borci odnášejí za dosažené umístění.

Jako obvykle Slovenský pohár silných mužů rozhoduje mezinárodní rozhodčí Pavol Guga a moderování se po úvodním vynechání ujme viceprezident SASIMu Milan Gabrhel. Na hladký průběh celé události bude dohlížet skvěle sehraný tým SASIM.

Disciplíny budou následující. Na úvod bude siláky čekat tlaková kombinace 75kg jednoručka, 90kg skála a 120kg náprava. Následně se budou zvedat 110, 120 a 140kg betonové koule. Jako třetí v pořadí se bude nosit "Kajalský kůň" (Super Yoke) o váze 300 kg, a pokud siláci donesou celý yoke, budou muset ještě přenést a přehodit přes yoke 110kg kouli. Předposlední disciplínou bude nošení 130kg erbu na 2x 20 m bez položení. Závěr bude patřit tahání kamiónu bez lana, což dá těm lehčím určitě zabrat.

S těmito testy síly se popasuje i vítěz prvního kola Maroš Štefaňák, který bude chtít zabránit v cestě za vítězstvím Tomášovi Pirošovi, který v minulém roce vybojoval druhé místo. Účast přislíbili i mistr SR ve zdvihu klády do 105 kg Mário Fuska či mistr SR do 105 kg Pavol Horňák.

Přijďte se podívat na exhibiční vystoupení fitnessek, aktuálního mistra SR ve zdvihu klády nebo vicemistra SR silných mužů Františka Piroše. Již v sobotu od 14:30 se na fotbalovém hřišti v obci Kajal odehraje už druhé kolo Slovenského poháru silných mužů! Těšíme se na Vás!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJan Kareš - kulturistika na hrazdách
Turakam (21:27) • Kareša mám rád, ale na videe skôr len vypočuť, lebo sa naň dívalo veľmi ťažko, kmital t...
magazínJan Kareš - kulturistika na hrazdách
th.0th (14:18) • Asi první video na tomto webu, které jsem skouknul celé bez přeskakování...*79*
magazínJak to bude s letošním EVLS Prague Pr...
hary97 (00:16) • Já bych v tom neviděl problém. Stačí, když budou závodníci v rouškách a dodržovat 2m ro...
magazínTréninkový videolog: Věra Mikulcová (...
reveira (18:30) • Zdravím Věrku a přeji ať se daří ve všem co dělá,a že toho není málo,jinak nohy pěkný,i...
magazínTréninkový videolog: Věra Mikulcová (...
Paulie02 (14:51) • Je to dříč!!! ...jen se narodila ve špatném těle...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra