Reklama:

Jiří Vytiska 2 týdny před mistrovstvím světa v Log Liftu!

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Jiří Vytiska odletěl na Arnold Amateur Strongman World Championships!
ohlédnutí za Arnold Amateur Strongman World Championships 2017
Jiří Marek, Jiří Tkadlčík a Jiří Vytiska na společném tréninku!

Do dalšího kola prestižní Strongman Champions League zbývá jen pár dní. V případě, že jste to nepostřehli na Facebooku České národní federace strongman, profesionální strongman Jiří Vytiska dostal šanci startovat na mistrovství světa v Log Liftu (zdvihu klády) na maximální váhu a v overhead disciplínách, které se koná 20. května v litevském městě Kaunas.

To znamená, že kromě klády bude také zvedat 140kg Viking Press na počet opakování. Tuto disciplínu jste mohli vidět na loňském ročníku Šumavského strongmana. Dále ho čeká 155kg Axle Lift na opakování, který předváděl na tréninku před Arnold Amateur Strongman World Championships 2017. Poslední disciplínou bude zvedání bloků nad hlavu (80 kg, 100 kg, 120 kg, 140 kg).

Od soutěže v Rábu, kde se Jirka poprvé zúčastnil Strongman Champions League, uplynuly tři roky. Kromě toho se český strongman opravdu hodně posunul ve svých výkonech a troufám si říct, že se na mistrovství světa rozhodně neztratí!

Na dnešním tréninku si s ním zacvičili zkušený amatérský strongman Michal Slivoň, který si po tříleté pauze řekl, že ještě pár borců na závodech prožene, a začínající strongman Josef Korál, jemuž se na Amateur Strongman Cup Praha 2017 podařilo vybojovat třetí místo. Všichni společně odjeli těžký tlakový trénink za doprovodu pořádné disco hudby! Užijte si video a klidně Jirku v komentářích pod videem podpořte!

V případě, že byste chtěli Jiřího Vytisku sledovat prostřednictvím sociálních sítí, můžete tak učinit na jeho Instagramu.


Jiří Vytiska, Michal Slivoň a Josef Korál
- trénink ramen a tricepsů v Mordor GymuLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra